PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vjerujete li u horoskop?

Loop
06-08-2003, 19:46
Da li vam se ikad obistinilo nešto što vam je pisalo u horoskopu i da li općenito vjerujete da tu postoji nešto/netko tko vam zaista može reći kakav će vam biti dan/mjesec/godina ili budućnost??? :smile11: :smile11:

m.a.r.e.
06-08-2003, 20:11
ponekad se taj horoskop doista i obistini (mislim na dnevni). a što se ovog ostalog tiče svatko se može prepoznati u nekim općenitim stvarima. ja vjerujem samo u sebe i ono što ja zamislim to se i ostvari i to je ono što određuje moju prošlost, sadašnjost i budućnost. ;)

ovnica
06-08-2003, 20:14
ne vjerujem u horoskop ali ga uvijek čitam tek tolko!?inače to je barnum-efekt,tj navodi se nešto općenito što se može dogoditi svakom a i nemora!

hobit
06-08-2003, 22:33
ne

charly
07-08-2003, 00:04
ja horoskop obično čitam na kraju dana, a rijetko kad je istina ono što piše za dnevni, ali ja u to ne vjerujem jer ne želim da nešto drugo poput horoskopa ili sudbine upravlja mojim životom.

Loop
07-08-2003, 18:04
Da, ali m.a.r.e. može li ti se baš sve ostvariti samo da vjeruješ u to?! Ja ne vjerujem u horoskop, jer smatram da mi ne može netko reći što će mi se dogoditi jer ja vladam svojim postupcima. Meni se obično događa da kad nešto stvarno jako želim i kad vjerujem da bi se moglo dogoditi, onda se razočaram!!!

hobit
07-08-2003, 18:21
meni nije jasno kak se ljudima mogu iste stvari dogodit?!ja sam npr. vodenjak po horoskopu, i po tome bi se svim ostalim vodenjacima trebale iste stvari dogoditi!
horoskop citam samo zato da vidim kakve mi gluposti "prognoziraju" za dan!
to je moje misljenje :) :o