PDA

Pogledaj cijelu verziju : plastika u 206



skywalker
04-08-2003, 12:16
Onaj komad plastike, trokut, s unutrasnje strane vanjskog retrovizora mi plese. Nije da se nekaj posebno cuje, al kak sam picajzla smeta mi. Takodjer onaj bijeli ta××××rung uz rub sofer sajbe kaj se spusta od krova do haube mi takodjer plese. Ne bi ni skuzil inace, neg sam cistil kokpit pa primijetio da nije fiksiran. Mozda imate kakav prijedlog kak da zaljepim ova dva komada da mi ne plesu. Mislim sam kapnuti malo cijanofiksa.
Je, znam da sam picajzla, al nemrem si pomoci, smeta mi takav slamperaj u zavrsnoj obradi.<br><hr>

S16
04-08-2003, 12:17
Uguraj malo tvrđe spužve od ispod (ako san dobro skužija), a možeš i gume. Ako to ne uspije, silikon.

Mario Haas
04-08-2003, 12:23
Ako je tako frkovito, radije pitaj nekoga kako se skidaju ti komadi pa provjeri stanje plastičnih drukera i kopči pomoću kojih se ti oni pričvršćuju.

Inače problemi tog tipa (cvrčci i slično) s interijerom imaju svoj uzrok. Interijeri i općenito auti se projektiraju sa što manje vijaka kako bi vrijeme montaže bilo što kraće, tj. da se u jedinici vremena može proizvesti što više auta. Osim toga je i kopča jeftinija od vijka. Zato se komadi koji su bili najnormalnije zašerafljeni danas montiraju kopčama. Koje su od plastike i pucaju. ××××ga. Svijet ide u propast. Nije ni čudo da Skywalker naginje Tamnoj strani.

;) ;)

skywalker
04-08-2003, 12:23
s16, thx.
Inace, kak si ti zadovoljan sa svojim pugom ? Kaj bi sad kupio, da kupujes, poucen iskustvom?

skywalker
04-08-2003, 12:28
:smile14: Mario, je, naginjem pomalo od kad vidim kak me clio (za iste novce) sisa po svemu. Jedino kaj mi je grdi ko smrt.

mc
04-08-2003, 12:30
Eto vidis kakve se gadosti izrode iz najboljih namjera... :o
Da nisi isao cistiti kokpit, ne bi ni primijetio tapecirung. Od sada pa na dalje lijepo toci-vozi i uzivaj u neznanju... :smile15:

skywalker
04-08-2003, 12:31
Mario, imas izuzteno kvalitetne postove. Malo sam cital stare. Svidja mi se neafektivnost, a vidim da imas i znanja u solidnim kolicinama. Ili se to meni ko prilicnom laiku barem tako cini.

Mario Haas
04-08-2003, 12:32
Ja mislim da si ti malo previše zabrinut. Vidiš da sa svim novim autima ima problema. Pogledaj novi Audi A3. Moje je mišljenje da su auti sada puno boljih karakteristika i opreme nego prije, ali se lošije izrađuju. To ima veze s tehnologijom proizvodnje, a ponajviše s maksimiziranjem profita...Mislim da tu malo možemo napraviti, mi s ovog foruma. Hehe.

Nego, S16, kako si ti zadovoljan sa svojim pugom?

:))

skywalker
04-08-2003, 12:32
mc, e fakat bas to...Bil sam najsretniji kad nisam nist znal. Neg se idem petljati tam di nisam bas doma.

Mario Haas
04-08-2003, 12:36
Skywalker thnx, no da ti kažem, ako te stvari dovoljno zanimaju onda se potrudiš da o njima doznaš što više. Vjerujem da tu na forumu ima dečki koji imaju puno više konkretnih znanja, neke od njih i sam poznajem. Ja sam samo "power user". A slučajno vozim Peugeot.

:smile07:

skywalker
04-08-2003, 12:36
Mario, ne znam...gle, ja sam fakat tesko dosel do tog auteka pa mi je svaka ulozena kuna bitnija nego mozda nekom drugom. A i prvi mi je.
Nije mi struka, a nisam ni nekaj zagrizen za te silne detalje oko performansi. Samo mi je zal kaj vidim da sam malo prevec sklon vizualnom dozivljaju. Recimo, da kupujem novu maticnu plocu, e onda bi bil veca picajzla kod kupovine i vise bi se interesiral prije neg bi iskesiral lovu.

skywalker
04-08-2003, 12:39
Mario, kako god, no u svakom slucaju kad zboris cinis to argumentirano. I to se cijeni.

skywalker
04-08-2003, 12:43
Mario, kakva su tvoja iskustva s novim Cliom ? Na ovom se forumu nemre doci do zraka od silnih hvalospjeva na njegov racun.
Meni se osobno svidja i nova Ibiza, a i Yaris mi je pozeljan.Dakako, ukoliko govorimo o istom cjenovnom razredu, a to je skromnih (ili "skromnih") 11000 12000 eura.

Mario Haas
04-08-2003, 12:47
Skywalker, ja ti vjerujem da nisi našao novce na cesti. Moje je iskustvo da puno toga možeš sam poboljšati na autu, bio on P-206 ili Mercedes. Tu ubrajam i takve sitnice. Ja nemam novaca za novi auto kakav želim, no i moj stari auto me je koštao vjerojatno kao tebe tvoj novi. Sve je to vrlo relativno i ovisi kakav ti je pogled na svijet.
Ja znam da za novce koje sam uložio ne mogu imati bolji auto i to mi je sasvim dovoljan argument.

Mario Haas
04-08-2003, 12:49
Ne znam ništa o novom Cliu. Samo jednom sam se vozio u Cliu, i to je bio prvi Clio 16V. I bilo je davno.

;)

S16
04-08-2003, 15:24
Mario, ja ti neman Pug. Iman Renault 5. Ima san P405 (u obitelji).