PDA

Pogledaj cijelu verziju : gedora tuning -renault 4



MEGARANGE
29-07-2003, 21:13
Baš me zvao susjed ovih dana, kaze da mu moram sredit auto. Ja kazem moze. On doveze auto. Renault 4 GTL. Kako je auto extra visoko, nisam se uopce zajebavao sa skracivanjem susti, amortizera i takvih ×××××rija, nego sam ih skinuo. Auto je bio zakucan na pod 100%. Kako su mi se gadila ona okrugla svijetla na cetvorci, odlucio sam da tu moram neke preinake napravit. Po sirini auta sam napravio kuciste koje je prikrivalo cijelu masku. U kuciste sam stavio vodoravno 5 neonki od 450 W, i to su bila nova svijetla. Cijela prednja maska je bila jedna velika lampa. Jedini problem je to sta nema kratkih, samo duga svijetla. Jos nam murja ××××, jer snop je dug oko 900 metara, a intezitet je 8 puta veci od maximalno dozvoljenog. Skuzili smo da ako se dodje na 15 metara sa svijetlima od drva ili neke zelene povrsine, izbije pozar. Preporucio sam susjedu da ga ne vozi po ljeti i po noci. Akumulatora ima 17. Dva su za pokretanje motora, 5 za zvucnike, a ostalih deset za lampe. Zvucnici su marke "Speakers", i imaju nazivnih 19000 W. Ako se cd player pojacava preko 20, limarija se pocinje izoblicavat. Motor ima modificirani turbo punjac. Nije standardna turbina, nego pomocni motor od kosilice Honda Standard, 50 kubika. Auspuh nam je po specijalnoj narudzbi napravio 3. Maj, nije iza auta, nego ko kod broda, na sredini krova ide van, i ogroman je. Tip kocnica su "Torpedo", skinute sa Pony bicikle. Felge su rucni rad, ali su malo ovalnog oblika, no to ne smeta. Bili smo na tehnickom, nije prosao ni na jednom testu. :smile08: :smile13: :smile13: :smile09:

ZNALAC
29-07-2003, 22:14
SVAKI DAN SE RODI JOS JEDAN BISER

Brock
30-07-2003, 08:46
:smile06: :smile06: :smile06:

S16
30-07-2003, 09:19
:smile06: