PDA

Pogledaj cijelu verziju : Parlaonica

Jennyn
22-07-2003, 22:29
ako ste jedni od onih kojima idu na zivce sve one teme u kojima samo ogovaraju ljude, evo jedne pametne!! PARLAONICA!!! raspravljajmo o svemu što vam padne na pamet!! pr. mladi, daljnje školovanje, ljubav, ma neznam sve šta vam padne na pamet!!! :)) :)) :))

Regina
22-07-2003, 22:42
A VIDI!! NA OVOJ TEMI BI SE MOGLO PISATI!! AKO JU ONE ×××××× NE UNIŠTE KAO I SVE OSTALE!!!
imam ja jednu temu kojom bi se mogli pozabavit, pa barem na kratko!!!Ovako: to mislite koliko je novac važan da bi bili prihvaćeni u društvu?? :smile11: :smile11:

$$$$$$$$$$$$$$$$$$
23-07-2003, 20:06
to zavisi od drustva u kojem se kreces,ako su to lovasi i vazna im je debljina tvojeg novcanika onda novac utjece na to a ako im nije vazno to i nije neki problem! :)

Elanor
24-07-2003, 17:39
Ja mislim da ti novac može dati prividnu popularnost u kojoj će se svi praviti da te vole,a kad ti okrenu leđa ogovarat ćete, najbolje je biti u srednjem sloju, onda znaš tko su ti pravi prijatelji

fossil
24-07-2003, 20:24
Nažalost, nalazimo se u društvu u kojem je novac jako važan! Došlo je do toga da se ljudi koji imaju više novaca više cijene, iako je istinita činjenica da ti ne vrijediš toliko koliko imaš u novčaniku nego toliko koliko imaš u glavi i srcu!!

~1~
26-07-2003, 13:44
slažem se sa svima na neki način, a najviše s onim da treba biti u srednjem sloju i tek onda možeš znati tko ti je pravi prijatelj!!!