PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kuka za Fabiu



skywalker
22-07-2003, 07:07
Trebao bih ugraditi kuku na Fabiu. Kod Stasnog je opako skupo. Ima li tko prijedlog gdje da to uradim i za koje novce?<br><hr>

Dr. Strangelove
22-07-2003, 07:24
skywalker šta si ubo Fabiu? Znam da si imao problema sa 206-icom... kako ti se čine ta dva auta jedan pored drugog (kvaliteta, opći dojam, potrošnja?)

skywalker
22-07-2003, 12:28
Strangelove, nisam ja. Otac ju je uplatio, pa se sad raspitujem za kuku.
Inace, nemam bas iskustva s Fabiom. Vozio sam je jednom i to svega 10-tak km.
Medjutim, ono sto znam je da Peugeota vise necu kupovati. Stovise, da ovaj nisam dignul na kredit sad bih se svim silama trudio prodati ga.
Ako cu ikako moci slijedeci ce mi auto biti neki japanac.
Kaj ti vozis?

Dr. Strangelove
22-07-2003, 13:34
Škodu Feliciu... :))

skywalker
22-07-2003, 13:55
simpa je to. Ja ti nisam jedan od onih kaj pljuje po svemu kaj ne juri 250 km/h i kosta manje od 20 000 €. I znas kaj jos....malo mi je zlo od ovih silnih prepucavanja koji je lezaj bolji, ili koji selen treba ugraditi. Kvragu, ja samo zelim da mi se auto ne kvari i da me sluzi onoliko koliko sam za njega platio. Eto...a to jel ova plastika tvrdja od one ili ona od neke trece....boli me briga. Ne kuzim zakaj pljuju po, recimo, plastici C3-a, ili pak po straznjem ovjesu 206-ice. Pa covjece, tko normalan s tim autom juri 150 km/h pa da moze pljuvati kak je MacPhearson los...Onaj tko je auto zaradio kao vlastitim znojem poput mene, sigurno nece. Meni sve to zvuci kao razmazeno preseravanje.
Uffff....evo..dal sam si oduska. Jos samo da mi Autopar sredi auto i sacuval bum mentalno zdravlje.

Dr. Strangelove
23-07-2003, 07:02
amen :)) ..sretno s Pugom!