PDA

Pogledaj cijelu verziju : dokle cemo to trpit?



dj milas
21-07-2003, 10:43
još se nikad u zivotu nisam iživcirao kao jučer dok sam gledao fenomenalnu utrku, a istovremeno slušao najdebilnijeg i najgoreg komentatora koji radi na htv-u!! :smile09:

ajmo se organizirat i napravit neku peticiju da se ona ×××××× cvitković udalji sa prijenosa F1!
svaka druga rečenica koju izgovori nema smisla, a najjači mi je kad na kraju simultano prevodi onu konferenciju poslije utrke - uopće ne zna engleski (for example; kimi kaže da je imo problema sa gumama, a slavko to prevodi kako kimi hvali svoje mehaničare - pa ko je tu lud?!) :smile12:
i ako taj kreten navija za schumachera i ferrari, to ne znači da MI svi navijamo za schummija, pa on bi barem trebao biti objektivan!
jer kad ferrariji nekoga prestižu, sav se zapljuje i sav se uzbudi, a kad mclaren prestiže, onda kao da komentira šahovski turnir!

sa suzom u očima se sjećam jedinog čovjeka koji je relativno odlično prenosio utrke, a to je bio Blažičko! barem nije lupao gluposti i ono što je rekao imalo je smisla!

alternativa mi je RTl, ali tamo ima previše reklama! jedino mi još preostaje ugasit ton, pa gledat utrku u miru i tišini!

slavko cvitković sucks! dabogda prenosio samo ping-pong turnire, jer F1 je za njega previše podataka koje treba mozak obradit u vrlo kratkom vremenu - a njemu je to očito veliki problem!
:smile16:

p.s. ako već plaćam prokletu pretplatu, hoću imat poštenog komentatora

micika
21-07-2003, 19:16
imaš pravo, ovi komentatori su mi pojeli živce!

slavko je toliko nesposoban da to nije humano! :o

mika 4ever
22-07-2003, 19:03
Tip uopće ne pripoznaje bolide, vidi Toyotu a govori da je Bar, užasno me živcira s tin glupostima :smile09:

ŽBUKA
23-07-2003, 15:46
BOLJE BI KOMENTIRAJA MOJ ŠIME OD ČETRI I PO GODINE! :smile06: :smile16:

speed machine
08-11-2003, 10:28
Ma što vi hoćete najbolje je kad je rekao:"Teži 40kg sa čeličnim krevetom." :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: