PDA

Pogledaj cijelu verziju : preporuka laptopa



In4
15-07-2003, 09:58
Evo vidim da ste u proslom broju vidija imali test laptopa, naravno ja sam propustio taj broj. pa sad u nadi da ce mi koja dobra dusa tu pomoc pitam.

Naime kupujem laptop oko 10 kilo kuna. Ali neznam ni sam tocno sto bi. Naime dosta piskaram po kompu pa bih zelio da su tipkovnica i touchp. solidne kvalitete. takodjer bi volio da se ne grije puno. A za ta dva aspekta sam nacuo da kod gericoma bas ne valjaju (koliko su to opravdane glasine?) S druge strane ne volim da ima previse emuliranog hardvera, kao npr. graficka kartica... dakle bitno mi je i da performance budu bliske stolnim racunalima... E sad znam da mozda trazim puno...
ali ovako za oko mi je prvenstveno zapeo Dell-ov model Inspiron 5100
No kod njega me nekako smeta masa od 3.5 kg i debljina od 4.5 cm... Sad ja nemam bas iskustva s tim pa neznam jeli to puno ili normalno...
Drugi interesantan model je od NEC-a
Versa M300. Po dimenzijama je bolja ali zato \"nema\" graficku...
I nisam jos stigo prosvrljat po netu da procitam kakva iskustva imaju ljudi s njom...
Eto pa me zanima sto vi mislite o ta dva modela, o gericomu opcenito (interesantni su mi modeli masterpiece i hollywood), te ako ko ima za preporucit nesto drugo ?