PDA

Pogledaj cijelu verziju : Javni WC u Stonu!



Turist
11-07-2003, 10:48
Nisam dolazio u Ston već skoro 14 godina i evo, vidim kako je Ston posatao novi grad, lijep s urednim kućama ali u njemu je ostalo ono što je imao i prije. Puno smeća, drače, bezobzirnosti prema zidinama, zelenilu itd. da ne nabrajam više. Ali nisam uočio uz sav taj napredak da je riješen iti jedan stari problem! Ne znam kako ste prošli rat, čuo sam i da je bilo potresa, a vidim i obnove i u svemu tome nikako da shvatim kako vi ne svaćate da je u Stonu neophodan javni WC. Za potrebu uđoh u Baće (to više nije Solana), pitam za WC i odbiše me, uđuh u hotel (nešto novo - nije to onaj raniji hotel) isto i onda po starom običaju vašem odoh tamo u ono što ostade od Parka heroja NOR-a i obavih svoju potrebu. Sramota me, vrtim se da me tko ne vidi (netko od poznatih) i tamo nered po starom stonskom običaju.
Pa zar stvarno još uvijek mislite da mi moramo sjesti i popiti onu ružnu nazovi kavu u kafiću kod starog Munda samo za to da bismo pošli na WC?
Danas, kad su u funkciji mnoga rješenja kemijskih i prenosivih WC-a vi očekujete da mi "TURISTI" sobom donosimo i javni WC, e stvarno čemu se nadate, pa vi da živite od turizma?

100VIŠ
27-07-2003, 23:32
Mislio sam se što bi rekao u obranu dragog nam Stona, ali u pravu si pa bolje da šutim.