PDA

Pogledaj cijelu verziju : ALFA ROMEO 146



potencijalni alfista
11-07-2003, 08:56
:smile20:
Cijenjeni alfisti.......slusam vas.
Sta mi preporucujete.....koji motor.......koju opremu...
Opcenito sto mi mozete raci .......dobro i lose.i na sto trebam obratiti paznju

Girrari
11-07-2003, 09:04
Kaj nemreš bar 145-icu uzeti?<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

sepra
11-07-2003, 09:05
da 146 mi je grda ko staro Prečko<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

mc
11-07-2003, 09:50
Ma otkako mi nudila jedna 146-ica, malo sam ih poceo pazljivije gledati po cesti i auto uopce nije tako los. Dobro, medju ostalim Alfama mozda i je ruzno pace, ali uz par sitnijih zahvata (gume, felge) moze izgledati sasvim solidno...

potencijalni alfista
11-07-2003, 10:41
ma slazem se 145 je ljepsa..al glede povecanja familije....lakse je do sjedalice kroz vrata negi ..preko prednjeg sjedala.........a uz neke sitne estetske zahtjeva.....pristojnije izgleda

Mario Haas
11-07-2003, 11:23
Hehe, imam u familiji takav auto. 146 1.6 mislim da je 100-tinjak KS. Crveni metallic, spušten, turbo-decentni Zender kit - pragovi, spojler otraga, 5-krake felge, sportski auspuh. Unutra aluminijski detalji, nešto kože, itd, ukratko vrlo pristojno. Nije baš da ide kao raketa, ali ima nešto u tom zvuku...

;)

potencijalni alfista
11-07-2003, 11:52
Mario imas li mozda koju sliku tog tvog auta dotisn 146...radi bi pogledao

Girrari
11-07-2003, 11:58
Pogotovo ako je boxer.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

_Stevo
11-07-2003, 14:14
Pa ak je 1.6 100 ks onda je boxer. I vi ste mi neki Alfisti :smile16: :)) <br><hr>Oćer Mile, neću ja, svako svoje želje zna, sad za ljubav malo mira harmonika disko svira...!!!

Mario Haas
11-07-2003, 14:28
Mislim da je boxer, tako se barem čuje. Nije mi padalo napamet podizati haubu. Slike nažalost nemam, ali ako nađem nešto slično na netu postat ću nema beda.
Mislim, auto je pristojan u svakom slučaju.

Girrari
11-07-2003, 15:31
Stevo, čovjek je rekel stotinjak. To može znaćiti i 103 (boxer), ali i 120 (TS).<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

CLIO SPORT
11-07-2003, 16:03
meni je najljepsa 146ica jedna plava blizu kvatrica...po cijele dane je tamo sparkana........plava,superleggera felge i perforirani (zbuseni diskovi)i spulja! decentno ali izgleda opasno dobro!

:o :o :o :o

DKW_
11-07-2003, 17:17
Imao 146 1.8 novu novcatu (144 KS!)

i nakon 2 godine mijenjao za Supericu 164 jer mi se popela na k___
a ako te zanima podrobnije, pronaći ću na ovom forumu moj post sa oko dvadesetak vrlina tog auta i dvadesetak mana, vrlo precizno.

alfist_zg
11-07-2003, 17:31
Imao ja 145icu 1.4, kupljena nova, prodana sa suzama u očicama sa 100 000km...ma sve 5.
Svi ce ti preporuciti Twin spark motore, ali za mene je boxer nenad××××v.
Ali, s druge strane, one sa TS motorima imaju malo izmjenjenu unutrasnjost i puno bolji mijenjač.
Mislim da ako nađeš onu sa 1.8 TS motorom, da je to prva liga.
Pitaj dalje, sad se nemogu više sjetiti šta da ti više napišem.
ciao.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

600
11-07-2003, 18:14
http://www.cuoresportivo.ch/alfas/146/614x460/146-nero2.JPG
http://www.cuoresportivo.ch/alfas/146/614x460/146-rot-side.jpg
http://www.cuoresportivo.ch/alfas/146/614x460/tasos-146-side.jpg
:smile20:

INTERCEPTOR
11-07-2003, 20:21
Auto je definitivno ljepši od izroda poput golfa 5 vrata i sl. Istina da je za alfina mjerila osrednji, ali zato je za konkurenciju i dalje ljepotan. :)) :))

INTERCEPTOR
11-07-2003, 20:28
Meni je isto draži boxer zbog sirovije snage (motor je dosta stare konstrukcije), zvuka te puno veće želje za okretajima nego TS. Ali onda bi to morao biti samo 1.7 16V jer sve niže ne ide baš naročito za alfu. T.S. idu solidno pogotovo 1.8 i 2.0. Al su rijetki, barem 1.8. Što se tiče sveukupne kvalitete TS su bolji. Sami motori su uglađeniji, elastičniji, manje troše, jači su, mjenjači su brži, precizniji, plastika unutra je dosta kvalitetnija itd. Al sve ovisi u kakvom je stanju nađeš jer ih je malo u dobrom. Što se tiče motora, mislim da je samo 1.3 boxer užasno slab za njezinu kilažu. Al ako ti je 90 ks dovoljno... Ja bi gledao samo 1.8 i 2.0.

Doista??
11-07-2003, 21:20
Ma bjezi sto dalje od te krame i "ne okreci se sine" :)) Bolje ti je i nesto ljepse od toga voziti nego s tom rugobom po servisima provoditi slobodno vrijeme!!! :)) :smile06: :smile16:

INTERCEPTOR
11-07-2003, 21:29
http://www.smiley-smilies.de/pervers/bootyshake.gif

Doista??
11-07-2003, 21:33
Da,da krama ostaje krama.Bjezi ti potencijalna musterijo servisa i raznoraznih mehanicara glavom bez obzira dok jos imas nekaj u novcarki!! :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

INTERCEPTOR
11-07-2003, 21:36
http://www.smiley-smilies.de/pervers/asshole2.gif

Doista??
11-07-2003, 21:38
Deckic je otkrio smajlice-wow!!Dobro jutro,Kolumbo!! :smile06: :)) :smile16:

VR6
12-07-2003, 00:56
Mislim da za pare jedne 146-ice mozes uzeti nekoga finog Golfa. Mislim da je Golf ipak bolji izbor, a tako i neces pripadati "sorti" alfista...

S V T
12-07-2003, 03:14
Tako je, slušaj mudrog vr6 i kupi golfa 2 dizl, ××××eeno!

<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

VR6
12-07-2003, 03:55
Mislio sam na Golfa 3, jos ako nadje GTI 16V, tesko da moze bolje...

VR6
12-07-2003, 03:57
Usput, ovo Golf 2 dizel je vjerovatno zbog mog Golfa. Ali kod mene je Golf 3 dizel, Golf 2 koji sam imao bio je GTI sa oko 135 KS...

GOL
12-07-2003, 08:59
Golf trica je najgori golf po konstrukciji. Jedinica je bila revolucija, dvica je bila nadogradnja, trica korak nazad, a četvorka spas u mraku! - stručna recenzija iz jednog njemačkog VW magazina za Golfove! :smile19:

Girrari
12-07-2003, 09:23
Oko Baschiere 2 se mota jedna crvena 146-ica sa spojlerom i Bugatti felgama.
Moram priznati da, iako mrzim spojlere, njoj fantastično stoji jer joj rezbija onu grdu liniju Thaliolikog dupeta.

Boxeri su brutalniji i imaju ××××n zvuk, ali TS idu bolje i manje troše.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

T-IE
12-07-2003, 10:13
VR6, šta je rađeno na motoru da si dobio 135ks? Tvoj je bio 8v isto? :smile10: <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Girrari
12-07-2003, 10:19
Ma sanjao je on to T-IE, sanjao. Isto kao i Lanciu. A stari mu nije htio kupiti Quatrroportea jer nema baš djelova ni mehaničara u BiH. To kaj auto košta kao 3 šlepera njegovih Golfova, nije bio presudan faktor.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

VR6
12-07-2003, 15:02
GOL - Golf 2 (dva) je po ocjenama strucnjaka najbolji Golf, al predpostavljam da tu spadaju stvari kao trajnost i sl. Golf 3 je inace mnogo bolji, bar meni.

Girrari vidim tebe mori ljubomora, imam osjecaj da si ti u svojoj porodici neko "ugrozeno" dijete, al nije to tako i kod ostalih.

T-IE ja nisam nista radio, automobil je radjen u Kerscher tuningu, imao je njhov spojler, volan i sl. Ostavi mail ako zelis, pa cu ja potraziti slike, skenirati i poslati ih.

Girrari
12-07-2003, 16:24
Mene mori ljubomora... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:


Budalo.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

INTERCEPTOR
12-07-2003, 18:02
VR6 ti smao ×××ך po alfi, a koji si ju k... kupio j..te alah u guzcu. Za koju si ti p.m dao lovu za alfu i prodao BMW. Pa to je BMW, kako možeš to zamijeniti za to talijansko smeće s crnim branicima, nekvalitetnom plastikom, šlamperajem, problemima s elektrikom?????? Slabim performansama??' što nisi upiknuo opet nekog golfa. I za koji si ti k... prodao dvojku GTI, ako je bio tako bajan i tako je čupao. Nemoj mi reći zbog potrošnje molim te. P azr ti ne vidiš da sve njemačko što imaš brzo prodaš i upikneš talijana kojeg imaš poduže vrijeme.

T-IE
12-07-2003, 19:24
VR6 evo ti mail pa šalji.

robert.sandl@ri.htnet.hr



<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Doista??
13-07-2003, 00:28
Ocito je da su VR6-ici isprali mozak u svim ovim okrsajima na forumu.Ko veli ak ne mos pobijediti,pridruzi se!! :)) A ti cigo sto tak cojeku psujes da ga alah u guzcu?? :smile06: Sram te bilo!!Sto nisi lijepo doda i isusa pa da naprave grupnjak!! :smile06: :smile16: :smile12:

Girrari
13-07-2003, 09:09
Mir!
:smile09: <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Richie
13-07-2003, 10:09
Opa opa pa imamo dva uvrijeđena člana Al-Quide na forumu. Pa s kime mi ljudi moji raspravljamo o autima. Pa kod njih u Bosni je glavno prijevozno sredstvo još uvijek KONJ. Možda si ti to VR6 po zavojima ganjao kakvu konjsku zapregu svojim Golfom D. Pa ljudi moji u vrijeme kad su se rodili velikani talijanske auto-industrije preci ovih bosanskih "stručnjaka" za aute su nabijali ljude na kolac !!!

Girrari
13-07-2003, 10:14
Slušajte ljudi. Alfist sam i volim tal. aute, pa i lakše komuniciram s ljudima koji su tako nastrojeni, ali budite uvjereni da ne bum toliriral niti jedan nacionalistički, rasistički ili bilo koji šovinistički post, neovisno od koga dolazi.

Na ovom forumu nema mjesta za politiku i ostale gluposti.
Pobrinut ću se da Law djeluje po kratkom postupku.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Richie
13-07-2003, 10:15
Ha ha ha VR6 nešto se šuška da imaš pakleni plan - svojim sportskim Golfom D natrpanim explozivom napasiti talijansku ambasadu ha ha ha

T-IE
13-07-2003, 10:19
Daj richie ne davi sa svojim primitivnim glupostima.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Richie
13-07-2003, 10:23
T-IE
Evo dati ću ti dobronamjeran savjet. Nemoj slušati savjete od VR6. Pročačkaj malo forum pa češ vidjeti da je to klaun koji nema pojma o autima.
Budi realan - kaj pametno možeš čuti od čovjeka koji je uvjeren da sa Golfom D može oderati Clia Sport?

Girrari
13-07-2003, 10:25
Sve to stoji, samo te molim da se suzdržiš od raznih političko-povjesnih retrospektiva.
Ostavi to za neki drugi forum.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

T-IE
13-07-2003, 10:26
Pa nema veze, ne moraš zato vrijeđat. <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Richie
13-07-2003, 10:31
Slažem se sa tobom.
No uz to tvrdim još nešto - mislim da više nema smisla odgovarati na poruke VR6 i Doista??? Badava se svi mi trudimo nešto njima dokazati argumentima kad su oni toliko zatucani da ne žele prihvatiti logiku ili toliko glupi da ju ne mogu shvatiti i zato
IGNORIRAJMO IH !!!

T-IE
13-07-2003, 10:36
Da, onda bi trebalo i par alfista ignorirat jer isto ne vide dalje od Alfe i samo im je ona na pameti. Zašto, to je forum i svako ima pravo na svoje mišljenje i diskusiju. I dok to ne prelazi granice dobrog ukusa je ok. A i zamisli da na forumu svi vole Alfe. Pa bilo bi dosadno za popizdit.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Girrari
13-07-2003, 10:41
VR6 je maskota, kralj foruma. Ignorirat njega je kao ignorirat Berlusconija, ne možeš jer je jednostavno nametljiv. :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Girrari
13-07-2003, 10:42
Slažem se u potpunosti T-IE.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Richie
13-07-2003, 10:56
O.K. ako vi mislite da možete toj dvojici bilo što dokazati - sretno.
Ja jesam za kritiku Alfe ali argumentiranu a raspravljati s čovjekom koji je uvjeren da Alfa ima loš zvuk za razliku od Opela i da je Golf D brži od Clia Sport je gubljenje vremena.

Dom-Dom
13-07-2003, 11:57
Ritchie , ja neznam jel si ti novi na Forumu ili si neki stari igrač pod drugim nickom , ali s vremenom češ shvatiti da je bilo kakvo dokazivanje VR6 , gubljenje vremena i živaca.I ja sam na početku tako radio ko i ti pa sam shvatio da nejde tako. :( :(

INTERCEPTOR
13-07-2003, 16:25
Evo s kim se mi prepiremo


VR6
Gost
Poruka poslana: 22.01.2002. u 01:54

Kakva Alfa sa zadnjim pogonom, to jos nisam vidio..


:)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06:


VR6
Gost
Poruka poslana: 22.01.2002. u 16:23
Koji model to??

Girrari
13-07-2003, 16:35
Fala Bogu da ja tada nisam bio na forumu.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Richie
13-07-2003, 19:52
Girrari
Ta "legenda" VR6 ti je jučer rekao da si bio ugroženo dijete u obitelji i da te mori ljubomora.
Čovjek sjedne na Alfin forum i ×××× nas sve u mozak a vi ga branite kao to je u redu. Pa nek ide na VW forum pa tamo raspravlja o Njemačkim autima ako želi a ja ih sigurno na njihovom forumu neću vrijeđati.
Istina je da je njegovo je demokratsko pravo da piše što god hoće na ovom forumu no ako će i dalje provocirati ja ću iskoristiti svoje pravo i poslati ga u p.m. svaki put kad počne srati.

Girrari
13-07-2003, 21:17
Ma nitko njega ne brani. Sve je to ironija, pa ne kužim da si tak slep.

Prelistaj Alfa romeo temu od kad sam se pojavio na forumu (cca. 50. str.), pa buš videl koliko sam žući na njega potrošil.
A to kaj on misli i piše, zaboli me. Ako on misli da sam uz 166-icu, 164-vorku i Punta ljubomoran na njegovog Golfa, neka. Onda valjda jesam.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Richie
13-07-2003, 21:27
Eh da tu si u pravu, tog čovjeka se ne smije shvatiti ozbiljno

VR6
13-07-2003, 21:48
Richie jos jedan primitivac na forumu, i opet "slucajnost" da je alfista. Ne vjerovatno kako ga odmah svi alfisti brane, koliko god bio primitivan. Stvarno jadno...

INTERCEPTOR vec sam pisao u kojem kontestu se to odnosilo upravo na onoj temi...

Doista?? na osnovu cega to zakljucujes?!

Richie
13-07-2003, 22:11
Joj VR6 nisu te valjda dirnule moje grube riječi, samo nemoj molim te plakati.
A znaš kaj je jadno - jadan je tvoj Golf D, jadna je tvoja otađbina BiH, a jadna je i Hrvatska jer je na cestama previše turskih čobana poput tebe

VR6
13-07-2003, 22:22
Zasto bi mene dirnule tvoje rijeci?! Primitivaca ima, ti si ocito jedan od njih, i to veci. Pa nisam ja jedini ovdje koji je primjetio da si primitivan. Reagovali su jos neki, il se meni cini...

Doista??
14-07-2003, 00:40
VR6,pa jesil kupio Alfu ili nisi??Po tome zakljucujem.A ti si richie stvarno primitivcina gora i od Cige,nije ni cudo sto nam ne daju u EU kao susjedima Slovencima,necemo mi jos zadugo zbog takvih kao vas dva,prije ce primiti bosance neg nas.Zbog takvih kao sto ste vi ponekad me sram reci tko sam. :(

Richie
14-07-2003, 07:57
Doista ako te zanima politika onda bi trebao znati da nas u EU koči upravo naslijeđe iz BiH, u kojoj se obožavaju njemačka vozila više nego u samoj Njemačkoj.
Sinonim za primitivizam su BiH i slijepo obožavanje njemačkih auta tako da ste ti i onaj jadni čoban VR6 zadnje osobe na kugli zemaljskoj koje bi trebale pričati o tome

DKW
14-07-2003, 23:22
Eh, taman sam htio pomoći našem potencijalnom kupcu 146-orke, kad ono tema otišla u krasan....

koga zanima 164, dkw@net.hr

DKW
14-07-2003, 23:23
Pardon 146...

Stalno mi je ta 164 na pameti, jer sam imao dvije u životu...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

VR6
15-07-2003, 00:26
Tema u banani, ko i taj automobil... :))

Richie
15-07-2003, 07:35
Ti nisi u banani nego u kurcu isto kao i tvoj kramp Golf D

_Stevo
15-07-2003, 11:09
Richie a kog se ti kurca javljaš molim te lijepo. Jedan novi anonimus kojemu je jedini cilj na ovom forumu govorit VR6-ici da je debil. Majko mila pa ti ispadaš veći debil od njega, a primitivac sigurno jesi. To se vidi po tvojim izjavama. A svi ××××te po VR6-ici da ××××, laže, umišlja...Vidio sam slike i od "navodne" Lancie, kockice koju je imao, Alfe koju sad ima a i od Golfa koji izgleda ko svaki drugi NORMALNI Golf TROJKA!!! Istina da VR6-ica malo zna pretjerat, ali pobogu pa zbilja nije jedini na ovom forumu, samo oni koji spadaju u tu skupinu ne vide ili ne žele vidjeti da i oni znaju zasrat i to pošteno. Njemu svaku riječ okrećete samo zato šta nije "talijanoljubac", nego mu se više sviđaju(bar mislim) švapksa vozila. A to kak ko vozi, pa i ak laže, laže sebi. Meni je tak i tak svejedno jer ja nemam ništa od toga. A za sve ono šta je navodno "slago" može biti da nije, nego da je stvarno tolko lud/nadaren za vožnju/nešto sasvim treće pa da može "pratit Clia Sport" po zavojima.

Često znam s njim pričat preko irca i dečko je full ok, a vi ostali i dalje se držite njega i njegovih "imaginarnih" vožnji a manje diskusije o autima jer vam to bolje ide.
Baš me zanima ko svaku temu uspije odvesti off topic i svede se uvijek na Alfu i njezinu "savršenost"...<br><hr>Oćer Mile, neću ja, svako svoje želje zna, sad za ljubav malo mira harmonika disko svira...!!!

Girrari
15-07-2003, 12:37
Stevo, stevo, daj mi molim te reci kako bi forumaški puk reagirao da napišem kako sam s Puntom popral Golfa TDI sa 130 KS???
A "perem" ih svaki dan jer se meni npr. žuri, a njemu ne, pa ja lepo na semaforu "poperem" takvog Golfa, a to kaj njemu utrka nije bila ni u peti, nema veze.

VR6 piše i pisao je takve nebuloze na forumu da to pas s maslom ne bio pojeo.
Uostalom, zakaj se jedino na njegov račun otvorila tema "VR6- greatest shits" i zakaj ga među ostalim prozivaju i drugi ljubitelji VW?<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

T-IE
15-07-2003, 14:25
Stevo, svaka čast.

Imaš cugu na Puntu kad dođeš. :smile07:


Girrari,

ma u stvari ništa...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

_Stevo
15-07-2003, 14:40
Girrari i šta onda da si reko? Big deal, slabašan Punto napro Golfa TDI-a 130ks. To dokazuje tvoje umijeće vožnje i neumijeće onog drugog. A opet ponavljam, lago bi sebi a ne meni i ja nebi od toga imo ama baš ništa. Mora se priznati da pretjerujete malo sa izljevima "ljubavi" i "komplimenata" prema VR6 samo zato što je iz Bosne, vozi golfa dizla i preferira švapska vozila. A kog je napro, di ga je napro itd. me čisto boli ×××××. Ipak je ovo forum, i 1/3 ljudi se u bar jednom od 10 postova za×××× više od 5-10%, 2/3 više od 25-30% a oni ostali anonimusi su tu ko karikature i da ih sve skupa pošaljem u krasan ×××××.

P.S. nhf ali ovo je već dosadno. Lovite se za VR6-icu ko utopljenik za svaku grančicu kraj obale.
T-IE :smile07:

A ti VR6 snimi neki film više di se ganjaš pa ćeš dokazat više dal znaš vozit ili ne. Ili dođi sim pa će bit neka utrka. :))

Niko nije nedužan niti kriv :smile18: <br><hr>Oćer Mile, neću ja, svako svoje želje zna, sad za ljubav malo mira harmonika disko svira...!!!

Mazda3
15-07-2003, 15:19
Bravo Stevo. Evo ja te castim strudlama :)

_Stevo
15-07-2003, 17:11
c××××te, isplati se ovaj biznis :))

Ma meni glavno da meni VR6 veli da bu me počastil pa da ga upoznam jednom :smile07: :smile06: <br><hr>Oćer Mile, neću ja, svako svoje želje zna, sad za ljubav malo mira harmonika disko svira...!!!

alfist_zg odlog.
15-07-2003, 19:25
joj pa da stvarno , moze biti da stvarno nije slago da je pratio clio 16v po zavojima.
Ti si onda stevo prvi i jedini ovdje koji u to vjeruje...al s obzirom na tvoje vozacko iskustvo nije bed.
A uostalom, imas ga samo mrvicu manje nego VR6.
hehehe

_Stevo
15-07-2003, 19:53
Alfist_zg za tebe sam mislio da imaš mrvicu objektivnosti ali očito sam se grdo prevaril. Pošto ja nigdje nisam spominjao svoje vozačko iskustvo mora biti da ti ni vid nije u najboljem stanju pa ti preporučam da odeš posjetiti okulistu. A ko kaže da vjerujem tome šta je VR6 reko? Reko je, i šta sad? To sam pročito i zaboravio. ×××× se meni dal on priča istinu ili laže, jer ako kome nije jasno LAŽE SEBI A NE MENI. Eto mene na primjer nervira INTCP i smatram da većinom lupa gluposti i njegove postove uglavnom preskačem osim ako nisu jako kratki jer me umara čitanje njegovog neartikuliranog sastavka. Stoga predlažem da i vi to učinite kad vidite VR6-ov post. <br><hr>Oćer Mile, neću ja, svako svoje želje zna, sad za ljubav malo mira harmonika disko svira...!!!

Pauk
15-07-2003, 20:52
stevo i ja sam vidio slike svemirskih brodova.

××××te bog mali nemaš vozačku a izgleda da toliko voliš lizati guzice da ti je drek pomutio pamet.
Vrag te ×××× s VR6 on je maskota on je ××××××, kao u svakoj školi društvu itd. mora postojati netko "pametan" koji sve nasmijava živcira itd.
A ti mu ližeš guzicu, pa što dobar je dečko, pričao sam vidio sam slike, ma daj bježi djete. :smile16: :smile17: :smile16:

SMILE01
15-07-2003, 21:00
Klinac bez vozačke :)) brani ne lažljivog, nego glupog bosanca koji ne vidi dalje od narodnih kola.
:smile15: :smile08:

_Stevo
15-07-2003, 21:52
Pauk & smile01 hahahaha a neko mora bit i glup a pa se vi prihvatili te uloge? Neka neka, možda i Oscara dobijete jednog dana. Nisam ja ulizica, ali pošto vam je pamet zaostala u paleozoiku a i mravac ima veći mozak od vas dvojice zajedno neda mi se objašnjavat stvar koju sam objasnio već 2 ili 3 puta. Stoga odjeb u skoku jer tri koraka već treba znati napraviti.
I da, klinac sam bez vozačke, dal te smeta to?

Girrari
15-07-2003, 21:58
Stevu ne dam da mi se vređa!!! :smile09:
Još jedan ispad i letite van!


Nego Stevo, to kaj ja operem Golfa TDI 130 KS nije rezultat nikakvog mog umjeća nego činjenice da tip nije imao apsolunto nikakvih namjera. Pa ×××××× me popere s tim autom sam tak. Ne mogu mu ništa da se derem ko jarac.
Mogu umjećem skinut auto kaj ima sekundu, dve bolje ubrzanje, a i to već teško, ali sva ta pranja autiju kaj su duplo ili više jači su samo rezultat totalne nezainteresiranosti potencijalnog suparnika. Po ravnom i po zavojima.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

S16
15-07-2003, 22:01
Girrari je bog i batina ovog foruma! Beware!

:)) :smile06: :smile06: :) :smile14: :smile11:

_Stevo
15-07-2003, 22:14
Girrari ma lako ja na kraj s tim ××××××ma.

Nego, nisam ja mislil ozbiljno ono. To ti je recimo dokaz da treba sve na forumu uzimat sa rezervom. Dok nešto ne vidim na slici, filmu ili uživo sve uzimam sa rezervom.<br><hr>Oćer Mile, neću ja, svako svoje želje zna, sad za ljubav malo mira harmonika disko svira...!!!

Girrari
15-07-2003, 22:15
:smile06: <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

S16
15-07-2003, 22:17
Nadam se da to nije onaj luđački osmjeh :smile08: Inače san naje.. :))

Girrari
15-07-2003, 22:21
Ma to je dobročudni osmjeh.

Girrari je miran i fin tip. Jedina slaba točka mu je burek. <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

S16
15-07-2003, 22:23
Dobro, onda evo i mog:

:smile06:

S16
15-07-2003, 22:24
A ćevapi sa ajvarom i kapulom zaliveni pivom?

INTERCEPTOR
16-07-2003, 08:01
Stevo pa ti imaš Opela, šta me prozivaš? Netko tko ej bacio novac u vjetar za Opela ne može bit čist, prema tome normalno da te nerviram. :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16:

INTERCEPTOR
16-07-2003, 08:05
Girrari, ne biš vjerovao al Golf TDI 130 KS je nakon par zavoja zaostajao za sportingom. Inače znam da se tip ganjao jer se uvijek ganja sa mnom i jako dobro vozi tj. ludo, koristi se cijelom širinom ceste, sječe, auto mu proklizava.. Al ta 2 zavoja je lijepo zaostao, nije bilo dovoljno zavoja da budem siguran, ali...

Richie
16-07-2003, 08:25
Vidiš Stevo kad je počeo VR6 pisati one gluposti morao je biti svjestan da će ga ljudi popljuvati. Ako ga je to iznenadilo to mu je dobra škola da ubuduće pazi kaj piše.
Jednog dana kad ti narastu dlačice i kad te više neće mučiti prištići po faci i ti češ to shvatiti...

_Stevo
16-07-2003, 10:30
INTCP istina nervira me, isto kao i kad tebe nervira kad neko kaže da je Alfa ××××××, trulež, pokvareno govno i takve stvari. I zašto bi kupovina Opela koji nas već 6 godina izvrsno služi bilo bacanje novca u vjetar? Zato što nema afinitet prema sportu? INTCP ti prije nego budeš davao nekakve komentare idući put prvo lupi glavom u zid najjače što možeš tako da dobiješ amneziju i zaboraviš na savršenstvo tehnike i proizvodnje Alfu i možda ćeš, kažem možda dat neki komentar koji će imati smisla. Do tada bolje šuti.

Richie, ma ništa...bolje bi bilo da te oslovim sa slonu, mada neću vrijeđat životinju ipak je pametnija od tebe.<br><hr>Oćer Mile, neću ja, svako svoje želje zna, sad za ljubav malo mira harmonika disko svira...!!!

INTERCEPTOR
16-07-2003, 14:22
Pa da razbijem glavu, ovako lijepu obrijanu. :))

Doista??
16-07-2003, 17:03
Ma nije covjek mislio na razbijanje glave,nego prodrmavanje njenog sadrzaja,koji je u ovom slucaju apsolutno zanemariv!! :)) :smile06: :smile16:

S16
16-07-2003, 19:52
Doista??, doista si glup!

Richie
17-07-2003, 11:45
Doista??? daj se molim te javi na forum kad više nećeš nositi pelene.
Zar ti tata i mama nisu rekli da je nepristojno da djeca upadaju u riječ dok odrasli pričaju.

600
17-07-2003, 19:03
:))

riči
17-07-2003, 19:14
jel znate koje riči ??? onaj koji ga vam ga spiči !!!!
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

richie kretenu nja nja nja nja nja :)))

_Stevo
17-07-2003, 19:21
Jebate al si dubokouman, skoro ko Lonja.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

600
17-07-2003, 19:21
Strava! :smile12: