PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vozači krama molim sudjelujte u anketi



Mario Haas
10-07-2003, 21:26
Prije svega ograđujem se unaprijed, nikog ne želim uvrijediti, ovo je samo jedna objektivna opservacija.

Evo što mi se netom dogodilo večeras. Na potezu od Importanne galerije do Langovog trga samnom se htio utrkivati mulac u poluraspadnutoj Vectri godište mog tate. Znao sam da će izvesti nešto glupo čim sam ga vidio u retrovizoru, još dok smo stajali na semaforu. Ne samo da je ispao ××××na faca nego je skoro zgazio pješake na zebri a mene izgurao sa ceste jer je znalački sasjekao zavoj, gađajući između pješaka. Na usudim se ni pomisliti šta bi se dogodilo da sam slučajno stisnuo po gasu.

E sad me zanima kako to da uvijek ispadne da vozači najvećih kanti s kojih otpadaju dijelovi uvijek izvode najveće ×××××rije na cesti?!

Znam da je tema pri×××××, ali nisam mogao izdržat!

:smile07: <br><hr>

DKW
11-07-2003, 00:10
Bez brige, ima i vlasnika skupih auta koji rade još veće ×××××rije: sjetimo se samo onog sineka koji je u BMW-u ubio dvije cure (mislim u Sisku) i ona tri osječka nogometaša...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

Alfa 147
11-07-2003, 00:33
DKW - osječka??????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????

DKW
11-07-2003, 00:39
Da, oni što su se oko 04:00 skrkali u (još jednom) BMW-u. Bilo je to pred oko mjesec dana...

VR6
11-07-2003, 01:32
Bili su neki iz Varazdina koliko sam ja upoznat, i nije bio BMW nego Audi A3. E sad jel o tome rijec, ne znam...

zebra - orginal
11-07-2003, 06:12
kardu se nickovi vidim....a nije ni cudo.ipak je to hrvatska..to nam je iygleda prirodjeno.Mali odgovor na pitanje o ××××××ma u kramama.
Prijatelju moj.......susrecem se s time svakodnevno....u jutarnjim satima..kad idem n aposao.jos nije prosao dan....da nema neke ××××××.koja ga u zavoju stisce..ili preko pune crte prestize.....da ima auto nebi rekao.jos bi stao da covjek prodje......al ne........to su golfovi 1 dizeli.jugici......kante.koje ostavljaju oblak dima za sobom.
il je ljudima dosta zivota ili su rodjene ××××××..

M.Lancer
11-07-2003, 07:34
...ako ti je tata godište od te Vectre Vectre, onda je tu netko pedofil u tvojoj familiji... ;))))

Mario Haas
11-07-2003, 07:46
"Vectra mog tate godište" je pjesnička figura. Ono, što je pjesnik time želio reći...
:))

mc
11-07-2003, 08:01
DKW - sve si pobrkao - nogometasi su iz Varazdina, a cure iz Makarske...
Opcenito je zalosno sto se ljudi previse pokusavaju dokazivati preko automobila. Oni koji imaju love za skupi auto malo manje divljaju, dok ovi s kramama pokusavaju manjak vrijednosti auta kompenzirati svojim "vozackim vjestinama". Svi znamo da ti za takvo divljanje ne treba ni dobar auto, ni vjestina - dovoljna je blesava glava da se stisne gas tamo gdje to pametan covjek ne bi napravio i onda to ispada velika vjestina - mos' mislit... Onda se desi da ova druga skupina ljudi isprovocira ove u boljim pilama jer su zeljni pokazati kako oni sa svojim krampom i "vjestinom" peru tatine sineke u skupim autima ili se desi da dva tatina sineka s dobrim pilama pokazati koji je od njih dvojice veca faca itd., itd...
U svakom slucaju, primitivizma koliko hoces...

E-type
11-07-2003, 08:25
Tako je, nema to veze sa staroscu automobila vec sa problemima u glavi.

veki
11-07-2003, 08:28
evo ja sam jedan od takvih,moglo bi se reć,inače vozim malo jači auto,a recimo star nekih desetak god. i više i jednostavno mi je gušt se poigravat s likovima u novim autima,oprat lika u alfi 156 s kramom,pa sta nije to čar nas s malo starijim autima,po meni definitivno je

veki
11-07-2003, 08:32
jadniji su oni koji pate od nečega nedostižnoga,evo konkretno moj frend ima 147 JTD 115KS, a mačak je iza stavio oznaku 2.0 selesspeed,vozi sta imas,a ne radit gluposti,a i pobere koji put sramote

skywalker
11-07-2003, 08:43
mene je nedavno jedan moron nastojao izgurati s ceste da se s××××× lagano. Golf III, tip izbrijan, s 2 kile zlata oko vrata. Ko da sam se nasao u nekom filmu. Zaletavao se na mene, ja stanem - stane on, ja krenem - krene on. Vozili se s 5 cm bocnog razmaka. Onda sam mu dojadio pa je otisao druge zajebavati. Vidio sam ispred kaj je izvodio. Bilo mi je zal kaj nisam lud, pa da sam imal gun i propucal mu glavu. Velim, ko da sam se nasao u nekom filmu,takva su ×××××× bila na cesti, i meni i drugima na koje se zapikaval.
A prosle godine sam vidio iz tramvaja tipa u crnoj bmw 3, 10-ak godina staroj (uvoz Belgija, ziher :) ) kak salta s gunom u ruci. Takva nam je drzava - seronje mogu raditi kaj zele, a ostalima pauk dize auto s oznacenog parkinga - moje iskustvo.

Mario Haas
11-07-2003, 08:47
Heh, pa i ja imam auto star 8 godina, no ne otpadaju dijelovi s njega, naprotiv. Ali uvijek sam na meti kojekakvih tipova željnih dokazivanja. Ljudi, velim vam ne prođe dan a da mi neko ne poželi dokazati svoje vozačke sposobnosti iz priče.

:)) :)) :))

mc
11-07-2003, 08:58
U Puli, prije koncerta SR, stojim kraj ceste, dolazi tip u plavom BMW-u 3 kabrio, obrijane glave, sponzorusa na suvozackom... Odjednom tip vadi iz pretinca pistolj pozamasnih dimenzija i uperi ga u covjeka koji je regulirao ulazak na parking kod Arene. Kako sam stajao par metara dalje skoro sam napunio gace jer se cinilo da cu prisustvovati ubojstvu. Na kraju se ispostavilo da se ova dvojica znaju i da je sve bila zajebancija. Naravno, celavac je nakon "skeca" opizdio po gasu uz obaveznu skripu guma i nasilno se progurao kroz guzvu pred ocima policajca...
Majko mila di mi zivimo...

Girrari
11-07-2003, 09:04
Strašno! :smile09: <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

sepra
11-07-2003, 09:04
Ni sam više ne znam da li idiotizam proporcionalan što starijem autu ili što boljoj pili.
Prekjučer ispred mene na pumpi dečec od pa valjda ima 18, nije niti znao koji koja benga ide u novi BMW 330 CI. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

mc
11-07-2003, 09:26
Sepra, mislim da su roditelji najcesce krivi za nikakvu prometnu kulturu svoje djece - to se ipak najbolje uci od roditelja jer u auto-skoli nema vremena za takve stvari...
Neki dan zena na Av. Dubrovnik pretrcava na divlje po solidnoj guzvi s dvoje 5-6-godisnjaka koji ce to sutra raditi sami. Da to moja zena napravi s nasom djecom, ubio bi boga u njoj...
Sorry, ovo je malo off topic, ali me muce takve stvari...

Mario Haas
11-07-2003, 09:38
Opče nije off topic. I mene takve stvari gađaju, zato sam i postao temu. Zapravo je nebitno kakav se auto vozi, ali evo u mojoj osobnoj statistici pri vrhu izvedenih gluposti su prohrđani auti s kojih samo što ne otpadnu dijelovi, uz naravno uvijek besmrtne vozače svih tipova Škoda.

:o

skywalker
11-07-2003, 09:42
mc, slazem se.
A i kazne za takve vozace kaj se blesiraju su smijesno male. Trebalo bi ih opaliti po djepu, i to tak da bi morali dignut kredit da plate kaznu. Ili ici u buksu, i to ne na dan-dva.

skywalker
11-07-2003, 10:02
meni se nekak cini da se najvise proseravju oni kaj voze neki polovnjak, koji je u trenutku izlazenja bio na cijeni. Alergican sam na Audije 80, 100, na razne nazovi sredjene golfove III, razne alfe 147. Kaj ja znam, fakat mi se cini da su najgori oni kaj silom zele neki visi socijalni status pa makar to bilo i kupovanjem ovakvih autiju, jer su vodjeni logikom - tko uopce zna jel on prvi vlasnik ili 25. pa ga to pali.

S16
11-07-2003, 11:46
I ja san ima ×××××rija sa bijelim BMWom 3. Prvo se vuka puževim korakom po cesti, a kad san ga preteka, e onda je proradija taj mentalitet o kojemu ovdje pričamo... Žalosno.

zonta
11-07-2003, 11:58
Slažem se s Haasom, pogotovo oko vozača Škode…………………..najviše živaca su mi popili………….čekaš na križanju za skretanje udesno, on ide ravno i napravi razmak od 5m od auta ispred, taman da ne možeš skrenut……….mada mrzim trubit u prometu, onda moram, pa ti on ×××× mater…pa ti njemu………..pa si cijeli dan u kurcu zbog tih idiota
Više od divljanja me smeta taj nedostatak inteligencije u vožnji………….da pogledaš u retrovizor, makneš se 2 m dalje i pustiš me da prođem………..
:smile17:

zonta
11-07-2003, 12:01
Ili kad čekaš iz sporedne uključenje na glavnu cestu i dolazi ti auto…………ti ga čekaš da prođe, a on skrene u istu sporednu normalno bez žmigavca……………..na takve popizdim………….dođe mi da kupim gun
:smile20: :smile20: :smile20: :smile16:

zonta
11-07-2003, 12:02
Sorry, ali morao sam se izjadat……………što se tiče divljaka stoji da su većinom u kantama……….a zašto, ne znam…………..možda da nam neki sociolog objasni
:smile08:

Girrari
11-07-2003, 12:04
Da, da Škoda Octavia TDI. Ti su opaki. Misle da voze avion.
<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

S16
11-07-2003, 12:06
Još ako je crveno "I"... :)) Nitko im nije ni do kolina.

sepra
11-07-2003, 15:01
Dosta su opasni i ovi stari kitovi koji su polagali prije 40 godina. Ti još uvijek žive u nekim prošlim vremenima i tak se ponašaju.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Hondo
11-07-2003, 15:03
Veki, jel imaš ti frenda Gorana sa novim Accordom?

Fresh
11-07-2003, 15:11
Prvo se moram zahvaliti šefu koji mi je omomogućio ponovni priključak na internet.

A sad zgoda od jutros.

Uvijek poštujem motoriste i sklanjam im se s puta ako mogu, ali šta mi je danas jedan napravio na skuteru, došlo mi je da ga stignem i ...

Cesta sa tri trake ravno i četvrtom za skretanje desno (semafor kod Branimirove tržnice u smjeru juga)

Vozim se u srednjoj traci, pali se žuto, nastavljam dalje jer sam bio dva metra od semafora, kad mi dolazi skuter sa moje lijeve strane i sječe tri trake kako bi skrenuo desno prema kolodvoru.

mc
11-07-2003, 15:33
Ne znam zasto ljudi na motorima i biciklima nekad misle da oni ne moraju postivati semafore, znakove, prometna pravila - kao da su dva kotaca izuzeta iz svega...

Girrari
11-07-2003, 15:37
Da MC, to sam i ja primjetil. Oni ispred svakog znaka ograničenja dodaju 1.

Npr. ako je meni ograničenje 60, onda je njima valjda 160.

Naročito mi tlak dižu oni sa skuterima do 50 ccm. Proguraju se na semafor, postartaju, a nakon 50 m ih opet moraš zaobilazit jer im je max. 60-80 km/h. Masa ih onda ne ode na desnu stranu nego se voze po sredini trake.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

turbo-limac
11-07-2003, 16:29
kao nekadasnji aktivni biciklist, mogu samo reci da je generalna kultura vozaca automobila i kamiona naspram biciklista apsolutno kriminalna. Od mimoilazenja velikom brzinom na maloj udaljenosti, pa do skretanja u sporednu ulicu bez obzira sto je biciklist uz auto, mogu reci da sam barem jednom dnevno imao situaciju da bi najradije zatukao nekog...

Frend se penjao na sljeme, cestom, projurio je lik u R4 toliko blizu i brzo da je ovaj zavrsio u jarku. Drugi je fren nes viknuo za njima, ovi su izasli van i istukli ga...
sto je najljepse, policiji se zivo ××××a....

Kas
11-07-2003, 16:42
Prije 2- 3 mjeseca, vozim se ja planinskom ulicom prema sveticama, i želim skrenuti ljevo. Iz suprotnog smjera dolazi kolona, i neki idu ravno, neki ljevo . Dolazi tip, Audi, VU tablice, vozi po suprotnom smjeru, pokušava se ubaciti u kolonu, ali ga nitko na ×××× 5 %. Pali se crveno, on je i dalje u suprotnom smjeru, suvozač iz njegovog auta izlazi van, dolazi do najbližeg tipa u koloni, otvara mu vrata auta, nogama ga zašuta, opali mu pokoji šamar, šaka u glavu, itd. Kreće prama Audiu, predomišlja se, vrača se, još malo tuče tipa u Golfu, koji ima 50-ak godina, a on nekih 22-23. Pali se zeleno, tip sjeda u auto, ubaci se ispred Golfa, i vozi dalje. Svi ljudi gledaju, nitko ništa ne poduzima, KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!! Takve životinje nisu zaslužile da žive.

DKW_
11-07-2003, 17:14
Ma nema veze kakvi su auti u vlasništvu kretena... stari, novi, nekad-dobri polovnjjaci-kretenizam je preraširena bolest da bi sad rekli: e, vlasnici ovog ili onog

alfist_zg
11-07-2003, 17:43
nemojte sad po motoristima majcicu vam.
:smile09: :smile09: :smile09:

Po ovima sa obrijanim glavama i koji imaju pistolje mozete.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

MONZA GSE
11-07-2003, 18:05
jednom riječju BALKAN

diablo VT
11-07-2003, 18:30
I u Americi ima jako mnogo kretena za volanom! A u zadnje vrijeme i u Austriji... :smile15: <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

zonta
11-07-2003, 18:35
Da Kas to križanje mi je poznato po takvim scenama.........dalo se vidjeti izlaženja iz auta, čupanja retrovizora, jebanja majke........... :(

T-IE
11-07-2003, 19:57
Lancer :)) :)) :)) <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

T-IE
11-07-2003, 19:57
Lancer :)) :)) :)) <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Mazda3
11-07-2003, 20:26
Vozen jucer gorskim kotarom blizu delnica, vidjeh jednu skodu fabiu koja uleti u skarice busu autotransa i nekog kamiona. Da ljudi nisu kocili sigurno nebi ostalo nista od fabie. Brzina je sigurno bila oko 140km/h.
To je sigurno bio T-IE. Vozio je nekom gostu auto na servis :))

vw
11-07-2003, 21:37
Sepra sta znaci to CI kod BMW 330

BMMW
12-07-2003, 09:20
Cl = Klor

BMMW
12-07-2003, 09:21
CI = CIgo

Girrari
12-07-2003, 09:37
CI- klor :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:



Za sve takve tipove treba imati jednu finu Zastavu 9 mm i čim počnu nekaj kenjat, napunit ih s olovom da se mogu pimpekom potpisat. Veze u muriji i sudstvu su poželjne.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

T-IE
12-07-2003, 10:11
Mazda :))

...žurio sam kod Pave Zubaka na pregled auta. Znaš ono, za 69kn ti vizualno pregledaju kočnice, gume, ulje...nisam mogao odolit toj fantastičnoj ponudi. ;) <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

sepra
12-07-2003, 10:45
Ci, moje isprike<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Mario Haas
12-07-2003, 13:34
Niš, ajmo otvorit novu temu: Gluposti za volanom?

Mazda3
12-07-2003, 13:55
T-IE, nista bez dobrog vizualnog pregleda :))

skywalker
14-07-2003, 07:58
T-IE, to ti sada rade u AutoOtoku besplatno(akcija pred ljeto). A bila je takva akcija nedavno i u Automaksimiru, isto besplatno