PDA

Pogledaj cijelu verziju : 04.07. Euroline - bakljada!



Brock
03-07-2003, 08:00
MILENKU MIKULIĆU iz Biograda novi Mercedes 270 CDI E klase, vrijedan 504.000 kuna, zadao je toliko muka da ga je odlučio spaliti pred zgradom Mercedesova zastupnika Eurolinea.

Kako je izjavio poduzetnik Mikulić za "Jutarnji list", nevolje su počele u studenome 2002. godine nakon što je automobil prošao 15.000 kilometara. U potpuno kompjutoriziranom automobilu radio se gasio sam od sebe, kao i mobitel i svjetla. Mikulić se ne sjeća svega, ali pamti da mu je jednom otkazao volan, jednom gas pri pretjecanju triju vozila. Dogodilo se i to da su se ugasila svjetla dok je noću vozio brzinom od 140km/h.

Od studenoga prošle godine Mercedes je na servisu, u Zadru i Zagrebu, bio ukupno 21 put, i kako su rekli Mikuliću, promijenjeno mu je dijelova u vrijednosti 300.000 kuna. Mercedesovi stručnjaci zamijenili su glavni elektronski mozak, no ni to nije pomoglo.

Tvrtka Mercedes obavijestila je Mikulića da se za zamjenski auto obrati generalnom zastupniku Eurolineu. Međutim, generalni zastupnik ga je uputio na poduzeće Mils karoseriju u Zagrebu gdje je auto kupljen, iako je Euroline jedini ovlašten za servis i proizvođačka jamstva.

Mikulićev Mercedes se od 19. travnja nalazi u ovlaštenom Mercedesovom servisu Contus u Zadru. Šefovi ga ne puštaju u blizinu auta ako ga ne želi preuzeti.

Budući da mu ne žele dati zamjenski auto, Mikulić je odlučio preuzeti Mercedes. U četvrtak će se uz pratnju policije odvesti u Zagreb, a u petak Mikulić namjerava spaliti pokvareni Mercedes pred zgradom Eurolinea.


komentari?

<br><hr><font color="blue"></font>

mc
03-07-2003, 08:27
Burn mother××××er, burn... :smile09:
Svaka mu cast, i ja bi ga zapalio da sam na njegovom mjestu. Mislim da si to Euroline i Mercedes ne bi smjeli dopustiti, ipak oni prodaju ime, tradiciju, status, bla, bla, bla...

Dom-Dom
03-07-2003, 08:29
Evo Brock ja sam o tome baš jučer pisao u temi E klasa ili 166.
Danas u novinama se javlja još jedan ponosni vlasnik isto takvog Mercedesa koji isto veli kak će zapalit Mecu pred Eurolineom.
Ja sam pisao kak se Mercedesi kvare , i znam da je večina mislila da ××××m , ali evo vam izgleda da se Pandorina kutija o svetosti Mercedesa i švabskih proizvoda počela konačno otvarati.
Još prije par godina kod frenda u C klasi sam se uvjerio u aljkavost izrade auta.Naime auto je bio skršen, pa je bio raskopan i tada se lijepo vidlo kako Mercedes štedi boju , naime iznutra i ispod tapecirunga vrati uopće auto nije bio polakiran , nego samo izvana???????
Bilo je ljudi koji su več prije pisali po novinama da Mercedesi hrđaju već nakon par godina, i to su mislim čak i po nekim testovima pisali.
I onda nek mi neko ×××× po talijanima.Ima talijan muha, ali bar ima poštenu cijenu.A ovi švabe Meca , BMW , Audi i ostali , pa po kojoj cijeni ih kupujete , dragi Hrvati, i da li se pitate koje govno od auta dobijete po toj cijeni.
Vrijeme će pokazati svoje!!!

Girrari
03-07-2003, 08:32
Piše danas u Večernjaku da mu se jedan Varaždinac spreman pridružiti u bakljadi sa svojom novom C-klasom.

Pogledajte u Večernjaku pod Hrvatska, Ukratko.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

mc
03-07-2003, 08:34
Budu lijepu lomacu slozili...

Girrari
03-07-2003, 08:34
D-D, taman si mi uletio dok sam na internet izdanju Večernjaka tražio tekst da ga pasteam na forum. Nažalost ga nema, a meni se ne da prepisivat iz novina.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Mazda3
03-07-2003, 08:36
Od zadnje E klase pocele su price o boji... Ljudima je nakon godinu dvije poceo gubiti boju, doslovce se je "runila".

Dom-Dom
03-07-2003, 08:38
Ovaj drugi je E klasa u Jutarnjem....
Taj je isto rekel da ga bude zapalil.... :smile16: :smile16:

Ed Hunter
03-07-2003, 08:39
Idemo na bakljadu!!! :) :) :) :)

Mazda3
03-07-2003, 08:40
Sto mislite, hoce li biti na TV-u? :)

Mazda3
03-07-2003, 08:41
Bar u vijestima....

Brock
03-07-2003, 08:41
Sorry Dom-Dom... nisam vidio da si već stavio tu temu.

No svejedno... se vidimo sutra ispred Euroline-a?

Mislite li da će to stvarno napravit... ili se nadaju hitnom odgovoru i novim autima od Mercedesa?

Fresh
03-07-2003, 08:43
I onda se ja žalim na Forda.

Pa moj Focus je ''Mercedes'' prema njima. :)) :)) :)) :))

Girrari
03-07-2003, 08:53
:)) :)) :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Ed Hunter
03-07-2003, 09:04
Kaj Fresh, budeš im se onda i ti pridružil? :))

mc
03-07-2003, 09:14
Jej se sjecate one stare pionirske u slobodnom prepjevu: "Daj mi majko sibicu i litru benzina, da zapalim auteka (u originalu skolicu) da ne bude zimaaa..." :))

Dom-Dom
03-07-2003, 09:19
Ne Brock , dobro je da si stavil ovako posebnu temu.Nek se vidi.

Smith
03-07-2003, 09:21
Mercedes je govno to se sada zna eto i dokaza čovjek je toliko oduševljen merđom da će ga zapalititi :smile16:

Neznam samo kako ljudi u Mercedesu mogu biti tako glupi (ma mogu kako ne) pa da se tako igraju sa ugledom koji su gradili 100 godina i ljudi ih digli nebu pod oblake, taj ugled bi im mogao splasnuti vrlo brzo. Mada je pitanje dali bi se tako nešto moglo dogoditi i u Njemačkoj, mislim da bi isti tren dobio novi mercedes bez puno pitanja.
××××ga to su ti novi auti danas prepuni svega i svačega a ništa nije ispitano do kraja, sigurno je jeftinije izbaciti model prerano pa poslije srati sa opozivima za koje ni ne kažu ustvari što je pozadina priče. Ma ono otpojio se šrafić dođeš tamo a glava motora već skinuta
:))

Mislim da bi trebao pokrenuti tužbu protiv zastupnika i protiv mercedesa, jer ipak se oni reklamiraju kao "kvalitetna i pouzdana njemačka kola " a vidi sada ovo ××××××.

××××ga tip ima para pa će ovoga spaliti ali vjerujte mi na riječ ovo mu je zadnji mercedes u životu.

I za kraj a o ovome nebi smio, u garaži mi je c klasse 1998 godište koja nema spužvastu oblogu ispod poklopca motora ali ima truleži koliko hočeš. Auto je prvi vlasnik garažiran sa 60.000 km.
Kada smo pisali u Stutgart rekli su da se obratim zastupniku.

Sada mi je jasno zašto mečka ima najmanje garancije, a na što bi ju dali, na ime ××××× im materina švapska. :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Švabo je švabo i nema do švabe.
Pa makar polij benzinom i zapali.
To bih volio vidjeti. :) :) :)

mc
03-07-2003, 09:28
Ma vani bi vjerojatno odmah dobio novi auto i blowjob u znak dobre volje. Kod nas malo tko ima sluha za trziste...

Girrari
03-07-2003, 09:31
Kakav je direktor Eurolinea, ovo me uopće ne čudi.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

alinghi
03-07-2003, 09:34
juče sam u pervanovu čuo za taj mercedes i njegovu bakljadu. nekak mi se čini da u RH dolaze sve više i više auteki s greškom, a da je kupnja novog auta kao ruski rulet... čak i doslovno - eto voziš 140 a kad ono svjetla ti se ugase, i to u zavoju! a nekak mi se čini i da sva ta ×××××× koja nam serviraju "multinacionalne" kompanije, državljani hrvatske lakše i gutaju od nekih drugih europskih naroda... daj si zamislite da se takvo ×××××× od mercedesa desilo u engleskoj, švedskoj, a da ni ne spominjem njemačku! daj si zamislite da pro7, rtl 1i2, sat, vox, gro novina i sl. daj te si zamislite da svi ti mediji počnu pričati o tome da 2 njihova sugrađana imaju robu s greškom (vrednu pol miliona kuna), i da je misle zapaliti ispred "matičnih kuća" tih ××××××; to bi bila propast za te firme..., a sjetimo se da njem. medije upravo najviše i rajcaju takve "male dogodovštine" običnih građana; pogledajte samo neku od njem. satelit. postaja i njezine informativne emisije... :smile16:
ali u malenoj zemlji hrvatskoj, koja se bori još i sama sa sobom (ustaštvo i sl.) i protiv neprijateljskih susjeda (SLO i SiCG) vijest o precjenjenoj robi s greškom, neće imati baš nekog zanimanja... nama je normalno da kupujemo robu s greškom, pa makar ona (u očima susjeda) izgledala kao statusni simbol...
neznam hoćul ići gledat bakljadu, jel to onaj eurolajn u istočnom djelu zga, tzamo nakon prečkog... u koliko bi se sati desio taj hepn'ning?

Girrari
03-07-2003, 09:40
Da, Euroline je prva ulica levo kad ideš Škorpikovom prema staroj Samoborskoj. Prek puta onog puba.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Brock
03-07-2003, 10:13
Garage Pub... odlična birtija sa jako dobrom kavom!

Girrari
03-07-2003, 11:03
Je je, to je taj.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Initiale
03-07-2003, 11:14
Hm,rostilj,mogli bi usput nekaj hititi na vatru,koja pivica i eto feste,njemacka kvaliteta :))

Brock
03-07-2003, 12:14
:))

Al' da su obavezno njemačke kobasice za roštiljanje... pa, moraju bit kompatibilni rešo od Mečke i kobase...

Mazda3
03-07-2003, 12:19
Meni je mercedes sada drazi nego prije. Sada bi ga kupio bez obzira na sve :)

mc
03-07-2003, 12:26
U pubu mozemo narucivati zesticu za potkurivanje vatre kad se pocne gasiti...

diablo VT
03-07-2003, 12:34
Danas auta nisu kao nekada. Auta danas proizvode kompjuteri, prije su to radili ljudi! I nimalo me nečude takve greške na autima jer se danas auta proizvode u rekordnom vremenu u odnosu na prijašnja auta!

Mazda3
03-07-2003, 12:44
Imas pravo diablo, ali nije li ipak malo prevelika greska koju je dobio ovaj covjek? Mislim lakse bi bilo nabrajati sto nije oslo nego sto je :)

Yokosuka/
03-07-2003, 12:52
..halo!,stani malo!!,dati 504000 kuna za auto i onda imaš govnarije!,i još ti nedaju drugi auto!;nekoga bi strelil...

Girrari
03-07-2003, 13:09
Mene to ne smeta toliko. Nekak imam dojam da su famu Mercedesa kao strašno pouzdanog, trajnog i ne kvarljivog auta razvili sami vlasnici, kupci i ostali, ali ne i tvrtka. Koliko se sjećam, reklame za Merc su fakat rijetke, a nikad se baš nisu previše kurčili s nekom iberkvalitetom; barem ja nemam takav dojam.

Recimo, više me živcira kad se 5 puta jeftiniji Polo počne kvarit jer VW u svakoj svojoj reklami kenja u nekakvoj super, iber, pičke materine kvaliteti. E kada mi takav auto ode u ×××××, onda sam spreman ubit nekoga.

Ni BMW, Merc, Audi... nitko se toliko ne isfurava na tu "njem. kvalitetu" kao VW.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Ed Hunter
03-07-2003, 14:12
Pa fora ti je da dok dojde neko kupovat Mercedes ili BMW pouzdanost mu nije prva točka kod odabira, dok kod VW kupuju ziheraši. Jedva skupi za nekakvi Polo ili Golf. Prodavači vele on vam nema opreme, elektronike i inih ×××××× ali se zato ne kvari. Marketing je kod VW-a dok malo bolje pogledaš, savršen. Pogađa kupce koje treba.

S16
03-07-2003, 14:16
Jeste primjetili da su to E270CDI i E220CDI? ××××ni dizeli od pola milijuna kuna :smile09: Tako im i triba. Šta nisu kupili benzince kad imaju love?

Mazda3
03-07-2003, 14:17
Dizel ima veci okretni moment :)

diablo VT
03-07-2003, 15:53
I smrdi

S16
03-07-2003, 17:11
A i uskoro će gorit! :))

Kas
03-07-2003, 18:57
BMW i Mercedes se nemogu uspoređivati. Mercedes je počeo svaštariti, sklapati razne gluposti poput Smarta, A klase, i sl. BMW je ostao dosljedan svemu. Uvijek je radio limuzine, i tako je i ostalo do danas. Mini je prepustio englezima. Malo ga u zadnje vrijeme muči dizajn, ali mislim da će sve doći na svoje mjesto.

alfa099
03-07-2003, 19:27
...kaj se nađemo sutra tamo? Idem u Apriliju po nekaj pa mi je usput...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

Puntocorse_
03-07-2003, 21:06
Evo da se malo nadovežem na ovu temu. Prije dve godine čovek iz mojeg malog mesta je dobil na lotu i odma kupil najnovijeg mercedesa c270 cdi avangarde! Auto je koštal oko cca 100 tisuća maraka! I bil je on tak ponosni vlasnik Mečke dok nisu počela ×××××× slično kak ovom tipu iz Biograda. E onda je motor zaribal, razletel se!! Dobro, ajde kao u garantnom je roku pa mu budu složili, ali nakon toga još više ××××××. I čovek se svadil sa ovima u servisu (Baotić), natezanja i sve kak to ide. Uglavnom kad mu je istekla garancija, mijenjal ga je za apartman na moru i nije bilo sretnijeg čovjeka od njega! Rekel je da više nema šanse da sjedne za volan od mercedesa ni u kojem slučaju! Toliko o današnjem mercedesu i o njegovoj kvaliteti!

Dom-Dom
03-07-2003, 21:11
Daj kaj lažeš :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
Šala mala.

Puntocores_
03-07-2003, 21:14
A prije mečke je vozil golfa četvorku sdi, naravno! Pravi švabofil!

DKW
03-07-2003, 22:05
Čekaj, čekaj....

Sada je četvrtak, 23.00 sati.
Kad bio to trebalo bit?

Ajmo fakat tamo...

××××te! Prije podne?

Girrari, ×××, 600, ZG... Javite mi se...

Girrari
03-07-2003, 22:31
Nemam pojma. A rado bih se zaletil da to vidim...

DKW... javi se...!!!<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

_Stevo
03-07-2003, 23:26
Dajte uslikajte to odmah...nek neko uzme i mercovu zastavu da ju skuri, nebi to inače bilo to :))

Tripod
04-07-2003, 00:46
Mozda ce ovi iz Eurolinea iskoristiti to okupljanje ljudi da dijele prospekte za Mercedesove modele... :)

GTI_FOREVER
04-07-2003, 07:38
Auti vise nikad nece biti ono sto su bili. Pogledajte koliko struje ima u danasnjim autima za razliku od onih iz '90-ih. A za desetak godina meni je to nekako previse brzo. Od motora preko raznih pomagala do unutrasnjosti sve je na struju. Kupci su poceli da ××××. Treba sjediste koje pamti kako ko sjedi i kad ubacis kljuc da se sve prilagodi prema tebi. Mora imat TV sa DVD-om koji cita i mp3 i waw i ine formate, surranod je naravno obavezan. Pa GPS, navigacija, mobilni. Sve se samo pali svjetla, brisaci, kurci-palci...

Nema vise kvalitete. Nema vise vozit 10 godina pa prodat za 50% koliko je placen. Tri godine i ista stvar ko sa polovnim cipelama. U smece.

A ljudi ce onda pocet da traze aute bez svih elektricnih ××××××. Jer nece moci da plate servise za sva ta ××××××.

Kome trebaju sva ta ××××××?

Pa stari auti koji su imali jednostavnu mehaniku usli su u taj krug auta koji su napravili famu od Merca. Imali su 5 pomicnih dijelova izradjenih od celika i 55 dizelskih konja...

diablo VT
04-07-2003, 09:50
Slične stvari su se dogodile mom prijatelju na tek kupljenoj škodi fabiji!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

Girrari
04-07-2003, 10:30
Evo priopčenja povodom spaljivanja Meca ispred Eurolinea. Priopčenje je izdao Euroline, a objavio Vidiauto.

"Najava spaljivanja automobila marke Mercedes-Benz pred očima javnosti ispred tvrtke EUROline, generalnog zastupnika DaimlerChrysler AG za Hrvatsku, uz poziv publici za spektakularnu predstavu "uništavanja imovine na javnom mjestu" nije predmet službenog komentara naše tvrtke. O javnom redu u ovoj državi uspješno se brine MUP RH. Ustav RH jamči svakom građaninu naše države, ako je vlasnik imovine (a u navedenim slučajevima vlasnici automobila nisu ni gosp. Mikulić, niti gosp. Vuković), da s njom slobodno raspolaže i upravlja.
U tom smislu, svatko treba biti svjestan odgovornosti za svoje donesene odluke i ponašanje, kao i posljedice koje iz toga proizlaze. Spektakularno uništavanje imovine vrijedne cca. 120.000 EUR sigurno nije rješenje problema, a ni civilizirano ponašanje. Petak, 04.07.2003. je normalni radni dan u tvrtci EUROline i vrata su otvorena svima. Metode ucjene, obmane javnosti i isključivosti u načinu rješavanja problema nisu metode rada tvrtke EUROline.

Darko Živković direktor"
<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Girrari
04-07-2003, 10:32
A ovo je Eurolineovo tumačenje u oba slučaja.

Slučaj 1:

"Predmet gospodina Milenka Mikulića

Činjenice
- Vozilo je u Republiku Hrvatsku uvezla tvrtka Miers iz Gornje Stubice koja nije ovlašteni prodavatelj vozila Mercedes-Benz, a isporučeno je bez odgovarajuće jamstvene knjižice
- Vozilo se nalazi u vlasništvu Erste&Steiermarkische S-leasing d.o.o. a u leasingu je kod tvrtke Trgo-Mikulić d.o.o. iz Biograda.
- Vozilo je isporučeno bez obavljenog tzv. nultog servisa koji se obavlja pri isporuci novog vozila te zato nije demontiran posebni prekidač koji služi zaštiti pražnjenja akumulatora prilikom dugotrajnog transporta novih vozila na daleka tržišta. Vozilo je prema tvorničkim podacima bilo namijenjeno tržištu Uzbekistana. Upravo je zbog tog propusta došlo do neugodnih pojava koje je našoj tehničkoj službi prijavio gosp. Mikulić.
- Činjenica da je vozilo prodano mimo ovlaštene prodajno – servisne mreže za vozila Mercedes-Benz, nažalost, za ovu stranku znači isključenje prava na neke od standardnih usluga vezanih uz osobna vozila prodana i registrirana u RH redovnim putem, kao što su jamstvo mobilnosti i ISP (Integrirani Servisni Paket).
- Unatoč navedenome, gosp. Mikulić koristio je pogodnost zamjenskog vozila.
- Bez obzira na podrijetlo vozila za isto vrijede odredbe Eurogarancije – Jamstvo na cjelokupno vozilo u trajanju 24 mjeseca počevši od datuma prve registracije – te u tom smislu EUROline u svojstvu Generalnog zastupnika i mreža ovlaštenih servisnih radionica za vozila Mercedes-Benz stoje gosp. Mikuliću na raspolaganju za sve vrste tehničkih problema. Naravno u atmosferi partnerstva, a ne javnog linča i atmosfere isključivosti.





<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Girrari
04-07-2003, 10:34
Slučaj 2:

Predmet gospodina Velimira Vukovića

"Činjenice
- Vozilo gosp. Vukovića je u leasingu putem tvrtke Debis leasing i prodano je putem ovlaštene servisno prodajne mreže za vozila marke Mercedes-Benz – maloprodaja EUROline.
- Na vozilu su, u sklopu jamstva, prvi popravci obavljeni u listopadu prošle godine. Tada je zamijenjen električni sklop (odgovoran za digitalnu komunikaciju između svih ostalih upravljačkih sklopova - računala), bravice...
- U daljnjoj eksploataciji vozila došlo je do kvarova koji su svi uspješno otklonjeni u servisu tvrtke EUROline. Budući da je kupac izrazio nezadovoljstvo vozilom, EUROline je u ožujku organizirao dijagnosticiranje vozila, što su učinili stručnjaci DaimlerChryslera.
- Posljedica ovog je dopis iz DaimlerChryslera kojim se gosp. Vukovića obavještava da je vozilo po svim njegovim pritužbama ispravno.
- Svih 37 dana koliko je njegovo vozilo bilo u servisu gosp. Vuković koristio je zamjensko vozilo.
- Kao što je poznato, gospodin Vuković je odlučio tužiti EUROline Sudu časti pri Hrvatskoj gospodarskoj komori odnosno inzistirati na zamjeni vozila, a za to prema nalazu stručnjaka iz DaimlerChryslera te pozitivnoj zakonskoj regulativi nema osnove.
- Kao dodatni instrument sile, koju očito pretpostavlja normalnom civiliziranom dijalogu, pokrenuo je već više puta najavljivani linč DaimlerChryslera, odnosno naše tvrtke.

S poštovanjem,
Krešimir Bago,
Voditelj servisne službe

Branislava Malvić,
Odjel odnosa s javnošću"
<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Girrari
04-07-2003, 10:40
Mislim da ovo ipak baca drugo svjetlo na stvar, osobito u prvom slučaju.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Mazda3
04-07-2003, 10:49
Uzbekistan :smile17: Ma gdje je to? :)

diablo VT
04-07-2003, 10:52
"namjeneno za tržište Uzbekistana!"

ti nam sve govori!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

diablo VT
04-07-2003, 10:53
ispravak:

to nam sve govori!

_Stevo
04-07-2003, 10:54
Dal je išo neko onda gledat tu bakljadu?

Girrari
04-07-2003, 11:07
Navodno da bu tek popodne.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

mc
04-07-2003, 11:25
Ma sve to skupa ne opravdava Mercedes i Euroline... Ako se netko bavi nezakonitom trgovinom njihovih vozila, onda se oni kao predstavnici marke u ovoj zemlji moraju svim silama boriti brotiv toga i sacuvati ugled koji im je povjeren od strane proizvodjaca. Cisto sumnjam da je gospodin Mikulic znao da Miers nije ovlasteni trgovac, da je auto namijenjen Uzbekistanu, da nisu napravljeni ti servisi itd. Pa zato postoji Euroline da zastiti interese kupaca Mercedesa i u krajnjem slucaju, svoje interese, sto oni nisu ucinili...

Mazda3
04-07-2003, 11:28
MC imas pravo, oni sada pokusavaju oprati svoje ruke...

diablo VT
04-07-2003, 11:33
Nemojte me krivo shvatiti, ali moje mišljenje je da tu ni euroline nije kriv, jer oni dobiju auto za koje se predpostavlja da je ispravno i koje plasiraju na tržište. E sad ako negog nesretnika upravo zakači to auto...<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

Mazda3
04-07-2003, 11:36
Ako netko dobije takav "nesretan" auto, mislim da treba dobiti zamjenu bez ikakvog pogovora. Ipak platio si za ispravan auto, a ne za kantu....
Za 500.000kn si mozes kupiti kucu :smile17: :smile17:

mc
04-07-2003, 11:36
Sorry, ali uz cijenu od pola milje kuna nema mjesta za slucaj, (ne)srecu i slicne gluposti...

diablo VT
04-07-2003, 11:40
na kraju krajeva, ipak je tu Mercedes kriv, jer on mora provjeriti ispravnost svakog automobila, pa tek onda da ga pošalje na evropsko tržište!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

diablo VT
04-07-2003, 11:41
ali pošto je ovdje nažalost auto namjenjeno za "Uzbekistan", nikog to nije pretjerano zabrinjavalo!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

skywalker
04-07-2003, 11:42
smatram da ih ne bi trebali spaliti jer time ne dobivaju nista. Bolje je ici na sud, pa tako istjerati stvar do kraja.
Osim toga, neka mi bogata gospoda ne zamjere, ja smatram da je cisto proseravanje i bacanje novaca kupnja tako skupih automobila.

diablo VT
04-07-2003, 11:45
za tu lovu je mogao kupiti dvije Alfe 156 GTA!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

mc
04-07-2003, 11:50
Diablo, Euroline je Mercedes, oni nisu samo trgovci, vec kao zastupnici odgovaraju za ugled marke, public relations i sl. Mercedes je zaje... auto, a Euroline se nije potrudio zastititi nesretnog kupca i spominjani ugled marke - oboje su krivi...

skywalker
04-07-2003, 11:52
mc, slazem se

Mazda3
04-07-2003, 11:53
Zamolio bi Gospodu da ne pale svoje Mercedese, nego da ih poklone meni! Stvarno mi ne smetaju ti svi silni problemi, lako cu ja izaci na kraj sa njima. Pleeeeeeaseeee!

diablo VT
04-07-2003, 11:53
nemogu da vjerujem kako mogu sebi dopustiti tako nešto!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

Mazda3
04-07-2003, 11:56
Moj mail je time@vip.hr
Pa ako netko od Gospode zeli pokloniti svoj Mercedes nek mi se javi.

skywalker
04-07-2003, 11:56
zalosno je koliko novih (skupih) automobila dolaze na servis tek sto su izasli iz salona. U AutoMaksimiru i Autoparu gladao sam desetine novih 307-ica kako cekaju servis. Ne kazem da ista mora biti savrseno, ali mislim da stvari polako pocinju prelaziti mjeru zdravog razuma. Frend je kupio bijesnog golfa IV za cca 23000 EUR i toliko se napatio u 3 mjeseca da ga je na kraju prodao. Eto..i kaj na to reci

skywalker
04-07-2003, 11:59
vrlo bih rado upoznao psihu likova kaj daju za auto 500 000 Kn. Meni je to bolesno, pa nek kazu sto zele.

mc
04-07-2003, 12:08
...na zalost, ovakvih tuznih prica ima sve vise i vise...
Prosjecni stanovnik RH mora raditi nekih 5-7 godina samo za takav auto - nije ni cudo da je to tesko shvatiti...

Girrari
04-07-2003, 12:10
Ma sve ovisi, ako imaš svotu od 20 milja kuna i godišnji prihod a mano, milju kuna onda ti to nije nikakav problem i mislim da je to tada nekak sasvim normalno.

Ali nekako sumnjam da gospodin raspolaže tolikim novcima jer bi onda kupio auto u Eurolineu, a ne preko nekih mutnih kanala. Vjerojatno je samo htio ispast faca u selu (isprika Zadranima, to je samo parafraza).<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Girrari
04-07-2003, 12:10
Osim toga, tada ga ne bi uzeo na lizing nego bi ga platio u kešu.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

diablo VT
04-07-2003, 12:11
ja nikada za auto neću dati više od 10.000 eura, jer se ne isplati!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

Girrari
04-07-2003, 12:14
Ja bum dal shodno količini love kojom raspolažem.

×××× ga, da mi sad Gates dođe i da 100 milja $ u kešu, a ne ne bih si kupio 575 Maranello. Mo'š mislit.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

skywalker
04-07-2003, 12:16
poznanik furao novi megane i u 5 dana 3 puta morao resetirati putno racunalo. Kao, auto nece krenuti jer vrata nisu zatvorena, a zatvorena su da zatvorenija ne mogu biti. ××××am ti ja takvu elektroniku i high-tech-space-shuttle tehnologiju. Kaj vrijedi kad je nepouzdano.

Varaždinac
04-07-2003, 12:19
Gospodo! Pa jel to MB ili nije. Znači različita kvaliteta za različita tržišta.Ko vas j... Uzbekistan i Hrvatska za vas je dobra i takva roba.Pozvati se na tržište neke banana države i oprati ljagu sa sebe sve govori o profesionalnosti zastupnika a i proizvađača. A pročitajte, samo dotično priopčenje i pozive na "remečenje javnog reda i mira i pozivanje na Ustav", a ne pozivati se na kvalitetu prodane robe to se nebi ja misli dešavalo niti u najtotalitarnijim režimima.Pa prema tome treba ih "uhapsiti" zašto izražavaju svoje mišljenje.Svaka vam čast! Čak nema niti smajliča za ovo. <br><hr>

mc
04-07-2003, 12:20
Da i nove Lagune su vole zblesirati...

diablo VT
04-07-2003, 12:20
Dovoljno je da ti ode samo jedan otpornik u autu, i da ti otkaže sva elektronika!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

mc
04-07-2003, 12:22
Trebali su im ugraditi ctrl-alt-del tipke i sistem za reboot-anje sistema... :o

turbo-limac
04-07-2003, 12:25
ah, nove lagune, mogao bi bas ispricati jednu anegdotu.....

skywalker
04-07-2003, 12:26
turbo, slusamo te. Utjesi nas :)

skywalker
04-07-2003, 12:27
btw, zna li netko stogod o novim Ibizama. Meni je ona bila prvi izbor, ali mi se nikako ne svidja kaj ju dila i servisira samo Zubak. Drugim rijecima, nemam bas mogucnost promjene servisa ako oni nekaj zblesiraju, a cemu su skloni, koliko cujem.

Brock
04-07-2003, 12:29
Ekipo... zajeb!

Pa, kak pada vani... budu si morali nabavit napalm da ih potpale!

Jel netko ima informaciju jesu li planuli ili se vatromet odgađa za neko ljepše vrijeme?

Yoko/
04-07-2003, 12:31
..nemojte više!,sad sam se i ja splašil,neću imati hrabrosti kupiti Mazdu3 :smile08: ;ahaaaaa,to je ipak Japanac pa vjerujem da bude car Ok proizvod :smile16: ...

diablo VT
04-07-2003, 12:31
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

diablo VT
04-07-2003, 12:32
Potpuno se slažem da japanci prave nakvalitetnija auta na svijetu!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

Dr. Strangelove
04-07-2003, 12:32
.. ma ja brijem da to neće napravit... to su samo najavili da dignu prašinu... pa nitko normalan neće bacit lovu u vjetar... u kakvom god stanju da je auto... još može za njega dobit pun k. love...

turbo-limac
04-07-2003, 12:37
nova laguna, odlucila da mi neda da natankam benzu, raspao se servo od poklopca rezervara i nisam ga mogao otvorti.... a postupak popravka je trajao 2.5 sati da bi na kraju uzeli srafnciger i odvalili to onak na balkanski...

skywalker
04-07-2003, 12:38
Yoko, ja jos u zivotu nisam cuo nesto lose o japanskim autima.

Varaždinac
04-07-2003, 12:39
Poznavajuči dotičnog gospona iz VŽ lova uopče nije bitna samo nebu imal muda da to napravi.<br><hr>

Yoko/
04-07-2003, 12:42
..pa zato i vozim car koji je: made in Japan :smile07: ...

Varaždinac
04-07-2003, 12:44
O LaguniII sam več pisao u dva navrata po onoj "svaki je auto dobar koliko je servis dobar" a servisi su nula. Prodao sam je sa 30.000 km, odnosno zamjenio za Alfu.Bila mi je nočna mora, dali ču na kraju radnog dana moći u auto ili ne itd, itd..... da ne dužim. <br><hr>

Ed Hunter
04-07-2003, 12:52
Kaj onda bu kod Euroline-a sport zanimacija ... kokice, kikiriki, napalm, slane koštice ...jeftino dam, samo da prodam. :)

Girrari
04-07-2003, 12:54
"Trebali su im ugraditi ctrl-alt-del tipke i sistem za reboot-anje sistema..."

:)) :)) :))


Skywalker, pa možeš je servisirat u Brežicama kod Radanovića; on ti je ovlašteni.
Frend ima A4 i novog Pola i jako je zadovoljan s njima. Veli da ex. VAG servisi u Hr. ne valjaju K.
Dakle, pravac Dežela.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

skywalker
04-07-2003, 13:08
Girrari, je znam za to, ali malo mi jadno ici tak daleko, pogotovo ak moram ostaviti auto. Do sada sam fino prije posla ostavljal svoju autek kod Autopara ili Automaksimiru, a poslijeposla ga podignul.
Ja mislim da je Zubak napravio dil s drzavom da jedino on smije prodavati Seat kao sto je napravio i za Audi.

Brock
04-07-2003, 13:15
Vezano uz najavljen događaj donosimo i priopćenje tvrtke Euroline u izvornom obliku:

Najava spaljivanja automobila marke Mercedes-Benz pred očima javnosti ispred tvrtke EUROline, generalnog zastupnika DaimlerChrysler AG za Hrvatsku, uz poziv publici za spektakularnu predstavu "uništavanja imovine na javnom mjestu" nije predmet službenog komentara naše tvrtke. O javnom redu u ovoj državi uspješno se brine MUP RH. Ustav RH jamči svakom građaninu naše države, ako je vlasnik imovine (a u navedenim slučajevima vlasnici automobila nisu ni gosp. Mikulić, niti gosp. Vuković), da s njom slobodno raspolaže i upravlja.
U tom smislu, svatko treba biti svjestan odgovornosti za svoje donesene odluke i ponašanje, kao i posljedice koje iz toga proizlaze. Spektakularno uništavanje imovine vrijedne cca. 120.000 EUR sigurno nije rješenje problema, a ni civilizirano ponašanje. Petak, 04.07.2003. je normalni radni dan u tvrtci EUROline i vrata su otvorena svima. Metode ucjene, obmane javnosti i isključivosti u načinu rješavanja problema nisu metode rada tvrtke EUROline.

Darko Živković direktor

mc
04-07-2003, 13:29
BrOck, kasno palisssss...
Girrari nam je vec pribavio ovaj tekst 20 postova prije.

Fresh
04-07-2003, 13:47
Skywalker - ima nešto istine u tome. Susjed je kupio Passat naručivši ga preko Interneta. Naravno cijena je bila par tisuća eura niža jer se izbjegla masa provizija.

Kad ga je išao registrirati, zajebavali su ga da ne može, jer auto nije kupljen kod ovlaštenog zastupnika.

Ne znam kakve je veze povukao, ipak ga je registrirao. To je bilo prije dve godine, da li je sada drugačije, ne znam.

Ed the Hunter
04-07-2003, 14:05
Sad su baš rekli na vijestima da ništ od bakljade! Šteta, a mogli smo lupit i neki roštilj na Mercedes grillu

vip
04-07-2003, 14:06
te su mečke u kurcu jer su poplavljene-a kako je sve na struju nije niti čudu kaj su sad u kurcu-samo mi nije jasno kako je i ova kaj je kupljena u eurolinu u banani
u v.gorici naime u blizini zmajeve piste postoji autokuća bljesak koja u roku 6 mj. prodala 30-tak novih okana po cijeni - 20000eura-poplavjena vozila

skywalker
04-07-2003, 14:07
Nekad se pitam po cemu je to jedna Skoda Superb (pa i Octavia) losa za nase vrle politicare, pa moraju kupovati sve one mracne audije, bmw-je i passate. Ponasaju se ko da su mocno ××××ni milijunasi u jos mocnijoj drzavi.

mc
04-07-2003, 14:08
Eto, navodno je Euroline ponudio povoljnu zamjenu staro za novo ovoj dvojci...
Smrc... :smile10:

Brock
04-07-2003, 14:09
Sorry, petak je ... nervozan, lud, spava mi se nakon 4 ispijene kave, nisam gledao,...

Varaždinac
04-07-2003, 14:14
<font size="+1" color="blue">A, kaj ste vi mislili da bu nekaj od toga? :)) :)) :)) </font><br><hr>

diablo VT
04-07-2003, 14:15
staro za novo, uz to da će novom automobilu biti smanjena cijena za 8.000 kuna! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

mc
04-07-2003, 14:15
NE, ALI SAM SE NADAO... :smile12:

diablo VT
04-07-2003, 14:18
naravno da će biti! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17:
umanjiće im cijenu novog za 8.000 kuna :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: , umrijeću od smijeha! :smile06: :smile06: :)) :)) :smile17: :smile17: :smile17: <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

Mazda3
04-07-2003, 14:18
Znaci nitko mi nece pokloniti Mercedes :(
Sada cu ja prjetiti zapaljenjem svoje mazde, mozda meni daju novu 6cu :)

diablo VT
04-07-2003, 14:19
ja ću zapaliti svoju kuću, pa možda dobijem novu! :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

ŽBUKA
04-07-2003, 14:21
RAIKKONEN-VN EUROPE-MERCEDES-BAKLJADA :smile16:

Varaždinac
04-07-2003, 14:23
<font color="blue">I, opet bu netko kupil rabljeni MB i imal najbolji auto na svijetu, naravno prodal ga bu generalni zastupnik. :)) :)) </font><br><hr>

mc
04-07-2003, 14:26
Preko Miersa - naravno...

MeMyselfAndI
04-07-2003, 14:26
Ma ne mogu vjerovat - valjda ako je auto namjenjen za Uzbekistan tamo mogu prodavat pokvarene aute. ma to je cito sra**!

diablo VT
04-07-2003, 14:32
upravo tako!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

206-os-
04-07-2003, 15:04
Evo ljudi, upravo ste dokazali kako je ovaj narod genijalan tj. ima jala u genima..
Covjek je kupio auto od pola milijuna kuna i to Mercedesa i dogodila se ×××××× a vi sretni kao da ste dobili na lotu. Samo da se razumijemo, ja nisam obozavatelj Mercedesa (BMW mi je na prvom mjestu), nego mi je krivo da jedan narod toliku energiju upotrebljava na totalno pogresni nacin. Stvarno jadno..

A sto se tice mercedesa navedenog gospodina. Problem je u neprofesionalizmu i neposlovnosti. Automobil nije uvezen preko generalnog zastupnika nego ocito preko neke desete tvrtke kojoj je u interesu brza zarada. Prije mjesec-dva ista stvar je bila s fiat puntima.
I onda se automobil koji je vjerovatno bio poplavljen i koji pritom nije dekonzerviran stavlja u isti koš s normalnim modelima. Pa takvi auti se vani prodaju za smjesnu lovu jer kupci znaju sto dobivaju dok kod nas ti automobili imaju punu cijenu uz napomenu da kupac nema pojma kroz sto je auto prosao. I sta onda bude? Medijski linc i sveopce zadovoljstvo onih koji si takav automobil nemogu priustiti..

skywalker
04-07-2003, 15:06
206 os, ne razumijem zasto drugima ne dozvolis da smatraju glupim kupiti auto od 500 000 Kn ?? I zakaj bi takva kupnja po defaultu bila nesto super??
Ljudi imaju svoj stav, i to ne znaci da su po odmah jalni. Jedan od takvih sam i ja.

Dom-Dom
04-07-2003, 15:10
mc , jel poznaš ti nekoga iz Miersa?

diablo VT
04-07-2003, 15:10
i to još na leasing! :smile12: :smile17: <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

mc
04-07-2003, 15:14
Da se razumijemo, nije mi ni najmanje drago sto su ova dvojica imala probleme. Drago mi je sto su imali volje pokazati zube i suprotstaviti se bahatim zastupnicima, koji ocito nemaju sluha za trziste jer im posao ide sam od sebe...

mc
04-07-2003, 15:16
Dom-Dom, sad sam prvi put cuo za tu firmu...

Dom-Dom
04-07-2003, 15:29
Mislio sam da nekog znaš , jel ja ih znam sve.

mc
04-07-2003, 15:35
Sada ce za njih znati jos vise ljudi...

Mario Haas
04-07-2003, 16:16
Ajde da i ja dam svoj obol Merđomaniji. Stvarno ne znam kako bi se osjećao da me zeza auto od 500.000kn ali dobro znam kako se osjećam kad me počne zezat auto od 50.000kn. Pa, valjda bi ovo bilo 10x gore.

:smile07:

Jedan član moje familije imao je Mercedesa 350SE W116 iz 1973. Vozio ga je od 84' do 00' i na kraju je auto završio na Islandu za dijelove, a mogao je voziti još toliko. Jednostavno, NEPODERIV. Nažalost, vjerujem da se auti danas rade malo drugačije. Čak je i Mercedes spao na engineered-to-cost sistem. Hebi ga, to je vrijeme u kojem živimo. Imamo sve najbolje ali ništa ne traje dugo. Btw, taj član familije danas vozi Alfa Romeo, a za Italiju i sve talijansko ima anegdotu negdje s godišnjeg u Italiji:
Signore, a Italia tutto bello, mai niente buono! Ili tako nekako, nisam s talijanskim baš doma.
:smile07: :smile07: :smile07:

Girrari
04-07-2003, 16:42
Ma umjesto mai.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Mario Haas
04-07-2003, 16:49
Thanks! Nadam se da ovo nisi shvatio kao provokaciju.
;)

INTERCEPTOR
04-07-2003, 20:32
Onaj iz eurolinea Malvić, možda je čak i direktor, ne znam. Ima brke. Meni je u osnovnoj predavao tjelesni. :smile07: :smile07: :smile07:

diablo VT
04-07-2003, 20:46
http://www.monitor.hr/smilies/bonk.gif<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

zonta
04-07-2003, 21:30
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Girrari
05-07-2003, 12:47
Ma kakva provokacija...http://www.forum.hr/images/smilies/thumbs.gif<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Ćale
05-07-2003, 14:13
ALI NIŠTA OD ZAPALJENJA!
ŠTETA BAŠ BI LIJEPO BILO VIDJET MECE KAKO GORE! :))

alfa099
05-07-2003, 14:21
...Malvić je žena, Branislava...udata za brku koji ti je predavao tjelesni...i ona je profačica iz opatije...sestra svemogućeg Brace Radovanovića, vlasnika EUROlinea...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

INTERCEPTOR
05-07-2003, 17:43
E vidiš, tako nekako.

Koko
06-07-2003, 12:54
Malvić (ž) - Dir maketinga u Eurolineu i seka...
Malvić (M) - Direktor rez. dijelova i servis u Eurolineu i sekin muž... i još uvijek je brko

skywalker
08-07-2003, 11:52
jel netko zna kak je zavrsio ovaj cirkus? Kaj su se dogovorili?

Girrari
08-07-2003, 12:10
Ne zna se kaj su dogovorili jer se to drži u tajnosti, ali zna se da su dobili zamjenske aute.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

MeMyselfAndI
08-07-2003, 12:26
Kazu da je problem jer auto nije kupljen kod ovlastenog prodavaca! To nema nikakve veze jer za garanciju garantira PROIZVODJAC (Mercedes) a ne prodavac! To je isto kao da kupis mobitel od vipa pa kad se pokvaris ides kod njih a ne npr u Nokiu!

Ova dva ostecena lika sa pokvarenim autima su trebali dignuti tuzbu protiv Mercedesa u Strasburu na sudu i stvar bi bila rijesena u roku od 2 dana (Mercedesu ne treba negativan publicitet u EU!