PDA

Pogledaj cijelu verziju : tehnički pregled vozila-molim pomoć



sammond
01-07-2003, 17:02
pozdrav svima

molim vas za pomoć:
auto mi glasi na oca a uskoro mi je tehnički.
Zanima me da li ja mogu sam bez njega na tehnički ili i on mora ići pošto auto glasi na njega ( što je nezgodno jer nije u Hrvatskoj trenutno )

unaprijed hvala

Girrari
01-07-2003, 17:05
Možeš ići bez njega smo kaj ne znam da li još treba punomoć za to.
Mislim da mene zadnji put nisu ništa tražili...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

sepra
01-07-2003, 17:13
Ne treba on ići, samo ponesi svoju osobnu.

Možeš dovesti i auto od malog Isuseka boli njih klinac, naći će oni već nekaj drugo da te zajebavaju.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Dom-Dom
01-07-2003, 18:55
Pogotovo u Škorpikovoj.Ja mislim da su Levim Štefankima stručniji ljudi u ispitnoj postaji. :smile17: :smile17:

Hondo
01-07-2003, 19:06
Treba ti osobna vlasnika vozila i tvoja osobna ako ćeš ti obavljati regu.

Kas
01-07-2003, 21:07
Hondo je u pravu. Ja sam tako napravio neki dan. Bez ikakvih problema.

Andre
01-07-2003, 21:12
I ja vec godinama registriram auto od starog,te me svaki put traze osobnu od starog.Ja idem u Siget

Girrari
01-07-2003, 21:46
Koliko se ja sjećam, mene nisu ništa tražili.

Inaće umjesto da furaš osobnu od starog, možeš ponjeti i punomoć ako je još imaš.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

mc
02-07-2003, 08:29
Treba ziher osobna od vlasnika i onda stvar ide bez problema. S druge strane, za policiju ti punomoc nije potrebna ukoliko vozis auto od clana obitelji koji se isto preziva...

mc
02-07-2003, 08:34
Imam jednog frenda kojemu je prezime kao ime (npr. prezime Marko). Vozio je auto od starog, a u prometnoj od starog su se zeznuli pa su zamijenili ime i prezime. Kaze da je vec imao preko nekoliko objasnjavanja s policijom u stilu:
P - "Ciji je auto?"
F - "Od tate."
P - "Zasto se vi i otac ne prezivate isto?"...
:))

Girrari
02-07-2003, 08:49
Ma više ti punomoć ne treba ni ako voziš auto od bilo koje osobe, građanina RH ili frime registrirane u RH; raspitao sam se.

Nekada je trebala punomoć čak i ako ti je auto glasio na člana familije. Ja tu punomoć još uvijek imam, a ona sadrži nekoliko stavaka za koje te opunomoćitelj može ovlastiti:
- upravljanje vozilom
- prodaja vozila
- obavljanje teh. pregleda i svih radnji potrebnih za registraciju vozila
- obavljanje svih radnji oko osiguranja vozila (podizanje odštete, kasko...)
- itd.

Tak da ja na teh. nosim samo tu punomoć, ali velim, ne sjećam se da su me prošli put išta tražili.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>