PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fiat ,problem



cezar
30-06-2003, 21:15
vlasnik sam fiat stila JTD staroga 6mj. sa pređenih 27 000km I auto mi tako trosi unutarnje gume,gotovo sve izlizane ko na nekome smeču,sad narednih dana idem na servis,pa cu videt sta kazu tamo,ali mislim da nije normalno ,zna ko gdje je greska??

Girrari
30-06-2003, 21:26
Stari, nemoj se ljutit, ali zakaj nisi mogel to pitanje postavit na FIAT club temu? Ako pogledaš tu temu, vidjet ćeš da su tamo sva pitanja dobila promptne odgovore i to bez FIAT je govno, ××××××, smeće...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Dom-Dom
30-06-2003, 21:26
Špur ne valja!! :smile17:

cezar
30-06-2003, 21:37
zakaj,pa azto jer masu ljudi ne ide na temu fiat,jer ih doslovce ne zanima taj auto,kao sta mene nezanima ici na ove teme vw pheton i sl.,ovak veca masa vidi pa bude nesto pametnoga i rekla,mozda,inače vozio sam sve fiate,od tipa 1.9 td , brava TD 100,marea TD 125,i sad ovo,po tradiciji,sve nove ,tj. bio sam prvi vlasnik,tipo je bio mrak auto bez mane,ali sam se prevrnuo s njim tako da je bil za bacit,s bravom sam imal malo više zajebancija,bil je jednom otvran motor na nekih 300 000km ,ali sve ok,marea isto mrak vuče mračno,iamla je tek 4god kad me neki smrad naguzil i pol zadnjega kraja sjeba(bila je karavan),dobio sam lovu radi totalke ,i sad kao sta rekoh stilo,samo me malo to ×××× s gumama,ali inače mrak,sad cekam da izbace stilo JTD 140KD i odmah ga uzimam,dizel je zakon,bar za mene koji godišnje prevalim dobrih 100 000km,mogo je i ovo biti pod fiat,ali nedami se

Girrari
30-06-2003, 21:46
Većina normalnih ljudi čita tu temu isto kao što i ja čitam npr. Renault klub.
Vjeruj mi da bi dobio više konkretnih odgovora, a pogotovo su korisni oni od ljudi koji voze FIAT-e, osobito Stila. Na toj temi obitava jedan vlasnik Stila JTD, pa...copy/paste...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

cezar
30-06-2003, 21:48
Sad trenutno vozim alfu 164 q4,a šta ću,kad me za×××× auto,a ovo morao kupiti kao trenutno prijevozno sredstvo,ima 231 ks,a star je(94'),razjeban totalno,dimi pri punom gasu koda je dizel...duša mu je izvađena,tek sad vidim da sam se za××××!Mislio,ono,231 ks,malo love i tako,a napravio grešku!!
Sad razmišljam da uzmem alfu 156 2.4 mjtd OD 175KS,A malo sam se raspitivao ,kao teško ju je dobit prije 10mj.

CEZAR
30-06-2003, 21:50
a stila bi uvalio ženi,koja vozi alfu 145 TD isto u lošem stanju,ima ××××no puno km

Dom-Dom
30-06-2003, 21:50
Uzmi moju 156 V6.Istina i bog nije dizel ,ali je nova 21000 eura sa full opremom (osim kože).Nikad udarena i garažirana sa 12700km.

Girrari
30-06-2003, 21:54
Cezar, imal si prije Z3 ili to samo pričaš na Iskonovom forumu.

Bez uvrede, ali ak nije tako, onda je osobit splet okolnosti.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

cezar
30-06-2003, 21:57
znam da je auto ok,i sve bajno,ali ××××ga,reći češ da sam dosadan,ali potrošnja mi je velika za te V6,ova sad 164 q4 toši minimalno 20lit.,mozda je motor gotov,ali ni tvoja nije bolje,ima mi frend u firmi pa cujem koliko troši,a ja i vozim ful puno pa tako samo dizel dolazi u obzir,nađi mi neku kao tvoju da je 2.4 JTD minimalno,uzeo bi odmah za 21 000e tvoji da je dizel

cezar
30-06-2003, 21:59
ne nikad nisam vozio bmw,osim sta sam imao starog 2002 ti,ovako radi fore,a Z3 nikad sjeo nisam

Dom-Dom
30-06-2003, 21:59
Moja troši prosječno 14 litara. Neznam broj od Inga iz Varaždina možda bi ti on prodal JTD 2.4.

cezar
30-06-2003, 22:01
uzo bi tvoju da ima kožu,ovako ništa!!! :))

turbo-limac
30-06-2003, 22:03
cuj, dom-dom, znam da ti je dosta pitanja o potrosnji, ali koliko ti trosi mitsi? i jel to onaj koji su prodavali u Tomicu? Ja na delti nemrem ispod 18 po gradu a 12 na cesti. Sto se brze vozim to mi manje trosi :smile12:

Girrari
30-06-2003, 22:03
Ček stari, neki tip ima na Iskonu nick baš BMW 2002 ti, a ovo je njegov post:

"Neznam ja kako ide focus,nisam ga imao prilike voziti,a bmw sam razbio prije 2 dana,išao za Zadar i u Udbini na ravnom sam izletio,ni sam neznam kako...Sva sreća da nitko nije naišao u suprotnom smjeru jer bi sad bio pod zemljom!Autu je pukla osovina,zadnji kraj je otišao u ×××××,a auto je još pod ceradom,neznam dal da ga idem uopće popravljat il da ga tako prodam jer sam računao i užasno bi me skupo došlo jer mi je krov oštećen!

Sad trenutno vozim alfu 164 q4,a šta ću,kad za×××× auto,a ovo morao kupiti kao trenutno prijevozno sredstvo,ima 231 ks,a star je(94'),razjeban totalno...duša mu je izvađena,tek sad vidim da sam se za××××!Mislio,ono,231 ks,malo love i tako,a napravio grešku!!
Sad razmišljam da dignem kredit pa da uzmem škodu rs 1,8t ili leona cupru jer mi se st170 jednostavno ne sviđa!
Daj mi reci koliko te došao novi st170?"
<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Girrari
30-06-2003, 22:05
Ma stari, post je identičan.

Prosral si se pošteno!<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

cezar
30-06-2003, 22:05
ma gledo sam po oglasniku i svugdje,sve JTD 98 god. imaju 86 000km,da umreš od smjeha, e zans da mi je frend uvezao alfu JTD sa 100 000km, a kad je iso na service pri spajanju na komp skuzili da auto ima 316 000km,××××te led ,ovaj popizdio,zvao italiju sve zivo,i niko te ne ×××× 5 %,kupljeno,viđeno i zdravo

Girrari
30-06-2003, 22:07
A ovo je tvoj post ne početku te teme na Iskon auto-forumu:

"JA SAM U MEĐUVREMENU PROMIJENIO AUTO(BMW 2002ti Alpine)I UZEO EVO VII NA PROBNU VOŽNJU,AL MI JE BIO PRESKUP,A NIJE BAŠ NEŠTO NUDIO ZA TU LOVU(38 000 EUR RABLJENI) PA SAM SE ODLUČIO ZA MNOGO BOLJU JEFTINIJU SOLUCIJU BMW Z3 M CABRIO,325 KS AUTO JE OK,NIJE KAO EVO VII,AL ZA 18 000 EUR U USPOREDBI ZA ONIH 38 ZA EVO JE BAGATELA!!!"<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Dom-Dom
30-06-2003, 22:07
Da to je onaj iz Tomiča.
Auto za njegovu snagu troši bezveze malo oko 14 litara.Po gradu neznam jer ga uopče ne vozim po gradu , samo po otvorenoj cesti.

cezar
30-06-2003, 22:09
Girrari??? sta trabunjaš???
:smile17:

turbo-limac
30-06-2003, 22:11
imas pravo, to je sasvim ok, s obzirom da je 4x4 i da ide ko metak...
za taj sam auto cuo da ga je tip kupil u grazu, dofural ovamo, zakljucil usput da to ipak nije za njega te ga drito odfural kod Tomica kao exchange za novi M3... :) Dobro si to upiknul....

Dom-Dom
30-06-2003, 22:14
Cezaru , samo odgovor , taj auto nije niko dobio na probnu vožnju, pa čak niti ja kad sam ga kupovao.Vjerovao sam na riječ vlasnika da je auto OK , i kaj je!A čuo sam i od drugih igrača koji su se htjeli malo voziti , da su bili odjebani u startu.

Girrari
30-06-2003, 22:15
Stari, gle.

Ovo je dio posta sa Iskon auto-foruma od prije par dana.

"Sad trenutno vozim alfu 164 q4,a šta ću,kad za×××× auto,a ovo morao kupiti kao trenutno prijevozno sredstvo,ima 231 ks,a star je(94'),razjeban totalno...duša mu je izvađena,tek sad vidim da sam se za××××!Mislio,ono,231 ks,malo love i tako,a napravio grešku!!"


A ovo je tvoj od danas:

" Sad trenutno vozim alfu 164 q4,a šta ću,kad me za×××× auto,a ovo morao kupiti kao trenutno prijevozno sredstvo,ima 231 ks,a star je(94'),razjeban totalno,dimi pri punom gasu koda je dizel...duša mu je izvađena,tek sad vidim da sam se za××××!Mislio,ono,231 ks,malo love i tako,a napravio grešku!!"


Kaj ne kužiš da su apsolutno identični. Kaj si došel tu prodavatr maglu!? Tam pišeš da si imal Z3 M Coupe kojeg si razbil i da si isprobal Evo VII (kojeg nitko kod Tomića nije vozil), a ovdje pričaš o nekakvom Stilu.

<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Dom-Dom
30-06-2003, 22:16
Turbo limač nije vlasnik kupio nikakav M3, to su izmišljotine.Nije kupio nikakav BMW.Za njega nije takva pila.Ljudi svašta pričaju.Imao je još Mercedes dizel ( onaj okac E klasu)kojeg je isto prodao.

cezar
30-06-2003, 22:19
girarri nemoj pit ako ti škodi,odi fino spavat,pa se cujemo sutra,procitaj sve ponovo

turbo-limac
30-06-2003, 22:20
onda svasta pricaju po tom tomicu... :)

cezar
30-06-2003, 22:23
I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free. :smile16:

valjam se od smjeha

Girrari
30-06-2003, 22:30
OK, ja priznam da sam umoran i malo neurotičan jer sam celi dan nekaj prtljal, ali za ostale sudionike foruma...

odite na ovaj :URL=http://www.iskon.hr/forum/thread.jspa?forumID=17&threadID=21544&start=45&tstart=0:link:/URL:, pa pročitajte šta piše čovjek pod nadimkom "BMW 2002 ti" i onda to usporedite s onim šta je napisano na ovoj temi.

Ako vam se da, pročitajte cijeli topic na Iskonu pod nazivom "ILEGALNE NOĆNE UTRKE!!!", pa pogledajte šta je čovjek još pisao.


Velim, možda jesam umoran, ali nisam lud!<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Dom-Dom
30-06-2003, 23:08
Turbo limač , daj mi molim te napiši sve kaj si čuo u Tomiču i oko njega o autu i vlasniku.Baš me zanima.Znaš gdi ima dima moglo bi biti i vatre.

turbo-limac
30-06-2003, 23:18
jedan moj dobar frend je bio poslovno u Tomicu, vidio Evo VII (tvoj buduci) i cuo tu pricu koju sam ti ispricao... dakle, Mitsi iz GRaza, pa se covjeku nije svidlo ( pre tvrd ili tako nekako) pa je to zamijenio kod Tomica, uz nadoplatu za M3..... mogu ga jos jednom pitati da mi potvrdi pricu.....
Iskreno, neznam koliki si popust dobio (inicijalno je bio 10% koliko se sjecam) ali mi se cini da je jedini nacin da se dodje do te cijene za taj novi auto upravo tako, da su mu ponudili neku relativno smijesnu cijenu u zamjenu za evusu prilikom kupovine M3-ke....

Dom-Dom
01-07-2003, 11:28
Da , sve ispričano je istina, jedino ovo sa M3 mi ne štima.Bile su priče da je kupio 330 benzinca.Koliko ja znam nije kupio nikakav BMW , ali daj baš pitaj kod Tomiča kaj je istina.Čovjek mi ne izgleda za vozača M3.

Verso
01-07-2003, 19:57
Cezar ti pričaš gluposti, kakvo trošenje guma?? Pa koje su ti gore, ja imam Dunlop sport na Stilu 1.6 , i gume su tip top, auto s njima drzi cestu kao da je zalijepljen, a prešao sam 14 000 km, ×××× ga kad se većinom po gradu vozim. Ovo o trošenju guma na Stilu mi je prva takva vijest, zasad jedino kaj sam ćuo je da putni kompijutor na vrućini zna pizdit.

cezar
01-07-2003, 22:38
vjerovao ti ili ne istina živa da mi troši unutarnji rub,nema više šara,bio sam danas na servis p a su rekli da budu pogledali,auo je gotov drugi tjedan tako da cemo vidjet sta kazu,inače auto je pod garancijom tako da me boli dupe,inače moj je JTD 115 pa je možda teži sprijeda,jer se vidi da kotači stoje rašireno,našto ko ralica,ocito trap malo zajebava