PDA

Pogledaj cijelu verziju : PRIZNATO ili NE ( SPLITSKO VELEUČILIŠTE)?

maturant
30-06-2003, 18:08
Ako ko zna kakve informacije nek napiše.
Bio sam tamo (u Zagrebu) i kažu da je sve u redu a u medijima kruže druge priče.

student
30-06-2003, 22:25
ja ti predlažem da tamo ne ideš
nema smisla godinu plačati ne znam koliko tisuća kuna, učiti koliko toliko jer valjda treba nešto i učiti iako je to jako jako malo, i onda na kraju svega shvatis da ti se diploma ne prizna.....
nema mi baš smisla
ja nemam ništa protiv tog splitskog veleučilišta, ali zagrebačko sveučilište ti ne priznaje diplomu, i onda si u biti na kraju nigdje ;) ;) :smile09: :smile09: :smile09:

netko
01-07-2003, 00:18
splitsko nije priznato,to je provjereno,ide mi frend tamo,samo ces pare bacit...

dario_20
01-07-2003, 00:41
Student sam na Veleučilištu u Splitu i evo da ti kažem kako stvari stoje.
Država je na sve načine pokušala zatvoriti Veleučilište, ali ipak nije uspjela. Posljednjih mjeseci bilo je dosta kontrola i Veleučilište je prošlo provjeru. Bilo je najvjerojatnije nekih sitnih nepravilnosti, ali gdje ih nema, i dobilo je rok od 4 mjeseca da ih ispravi. Tako da ce se na iducem upisnom roku svi studenti upisivati legalno, a i priznat ce se diplome svih vec upisanih studenata, bez brige. Isto tako savjetujem ti da se ipak ne upisujes ako mislis da ces proci samo tako. Raspitaj se npr. u referadi o prolaznosti studenata. Stvarno samo najbolji idu dalje. I posjeti: www.vest.hr pa pitaj ako ti jos nesto nije jasno. Pozdrav! :)