PDA

Pogledaj cijelu verziju : KVALITETNI AUTOMOBILI



alinghi
23-06-2003, 08:09
kao 1. imam slikicu za staviti ispod nick, ali malo mi je velika (340kb) i malo je prevelika... kakvu slikicu da stavim i jel bi išla kak ova moja (prevelika)...=?====?
Čita u jednoj auto reviji da su na 30000km toyoti corolli promjenili:razne žarulje prednjeih farova pa valjda 5 il 6 puta, žmigavci su rikavali, lambd sonda ošla, navlake se zgužvale... a eto čitam (i sad se tog sjetio) na folks-vagenu puca plastika armature (!"zbog naših cesta"!)... Pa me eto, ugrubo sada govoreć, zanima jel postoji kakav novi kvalitetan auto u našoj zemlji... Jer ak se ovakve stvari dešavaju na autu od 30000km i manje, pa na šta će ti auti izgledati nakon 100000km? Prije kada ste kupili nov yugo 45, odmah ste postali sam svoj majstor ali brijem da ovakvih problema niste imali.... na yugiću i nakon 100000km plastika u unutršnjosti (kod normalnog rukovanja) nemože popucat po "šavu"... ma neznam... ak su tako šitni VW i toyota pa kavi su fiati i alfe nakon 30000km, kaj njima vrata otpadaju.... ;)
DAJTE MI ODGOVORITE SAMO ZA SLIKU ŠTO SAM PITO... OVO IZNAD JE MOJA MISAONA MASTURBACIJA...<br><hr>

Girrari
23-06-2003, 08:18
Pa smanji sliku u Photoshopu, a onda je metni kao avatar.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

diablo VT
23-06-2003, 08:21
Probaj spustit rezoluciju i prebacije u "jpeg" ili "gif" format.

diablo VT
23-06-2003, 08:22
Zato je tu mercedes!

Ed Hunter
23-06-2003, 11:01
Ideš u Photoshop smanjiš sliku i snimiš ju ko za web.

bleeeee
23-06-2003, 11:57
Meni je u glavi samo jedno da auti vise nikad nece biti kao prije. Mislis kvalitet? Pa kome je u interesu da napravi auto koji ce napraviti 200 000 bez greske? Ta vremena su prosla odavno. Sad se gleda da te sluzi dok je pod garancijom a poslije toga ×××× se nekom sto ce tebi nesto otpast. Pa normalno je da je prizvodjacima u interesu da se sto cesce mijenja automobil. ××××ga nije vazno ni os kupit ponovo od njih. Neko ko se razocara u VW kupi si AR pa onda peugeot i tako ti ta rotacija ide lancano. A i ova ×××××× sto se ugradjuju to ti je jedno veliko ××××××. Otimanje para. Ljudi se godinama voze bez tih pomagala i sad te odjednom neko ubjedi da ti bez toga nemozes. Bullshit. Zato lijepo kupi kakvo starije auto i imaces onaj neki filling auta a space shuttle kao sto je novi megan. Osim toga neces biti prvi na listi kvarova.

DKW
23-06-2003, 22:42
Moj AR 156 ima 5 godina i 55.000 km (možda i 155.000 i 255.000 budući je uvoz dilerski) i nema ni jednog kvara osim tog varijatora kojeg sam sredio...

Psi laju, a karavane ... itd...

_Stevo
23-06-2003, 22:44
Bolje da si kupiš Astru NjOy:)))) :))

VR6
28-06-2003, 03:27
alinghi ako jos nisi smanjio sliku, posalji mi je na mail vr6@bhcool.cjb.net pa cu ti je ja smanjiti. Samo kao subject stavi "Slika" ili nesto drugo na nasem jeziku, u suprotnom mogao bi obrisat mail kao spam.

A kao da je neki problem promjeniti 5 sijalica u 30000 km, ako se predpostavlja da se godisnje prelazi 10000 (neki prosjek), onda 1-2 sijalice u toku godine promjeniti i nije neki problem ako je sve ostalo ok...