PDA

Pogledaj cijelu verziju : Transfer preko ISDN stoji



Tirex
17-06-2003, 07:33
ICS preko Wingate 5 je radio na noname računalu sa W2000. Zamijenio sam računalo sa Compaq D510 CMT i WinXP (sa SP1 i naknadnim zakrpama), postavio Wingate i ... Prvih nekoliko spajanja radi i onda kod jednog spajanja više nema transfera. Veza uredno stoji, ne puca. Ne pomaže odpajanje i ponovno spajanje već restart računala i onda se priča ponavlja, nekoliko spajanja je OK. Zamijenio sam ISDN karticu (drugi
model, drugi driveri) ali je problem ostao.
Isti problem imam na drugoj lokaciji (druga zgrada). Tamo je slično računalo, D510 SFF, ali druga ISDN kartica.
I, pazite sad ovo. Pri pokušaju rješavanja problema (na prvom računalu), isključio sam ga iz uloge internet servera i stavio privremeno zamjenu tako da kolege ipak mogu koristiti Internet. Stavio sam notebook Compaq Evo 800c isto sa WinXP - e ovo je sad već epidemija, isti problem i sa njim. Zatim sam iz jednog računala izvadio karticu i stavio u računalo sa W98 i radi dobro (na istoj tel. liniji).

Zar sam ja jedini koji ima taj problem? Da li je tko imao takav problem i možda ga riješio? :smile09:

Mazda3
17-06-2003, 10:14
Isti problem, nece ni meni raditi sa XP-om. Buduci da nisam imao zivaca traziti problem, jednostavno sam odustao i poceo koristiti home network wizard od win XP....Tako mi je sve i proradilo.Jedinu stvar nisam probao,a to je da ugasim QoS packet scheduler,cuo sam da to zna praviti probleme? Probaj to, ako vec nisi...