PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako gledate na Srpsku iz belog Zagreb grada?

Selonacelnik
14-06-2003, 19:15
Pomoz Bog bratijo Hrvati, kako gledate na Srpsku, odnosno bolje da pitam kako iz Zagreba gledate na BIH? - kao na poslednju rupu, weil du sind in Ouesterreich, ja, ja, …ali iz Slavonije vec drugaciji je pogled, iz Rijeke valjda ko iz Zagreba, ne znam iz Dalmacije, iz Hercega briga ih bjeze u Hrvacku,…pogled iz Zagreba je Zao – kakvi ste vi to vjerni djedovinski zlogledaoci, zar nevino Bosance kad dodje u Zagreb nije blazeniji od vaseg arogantno zlog pogleda, o djelima da ne pricam,,… ah oesterreich – kako tek Austrijanci gledaju na vas – umiljate mace ili Kroatobosandjerosi

E pa sjedinite si Z.Hercegovinu I Posavinu, a zivi Srpska, a muslimani neka imaju u Bihacu – Lihtenstajn, a u Tuzli I Zenici – Andoru i nema Bosne smrdlive

Kako je odvratno ne gledati ka Oesterreih, a uzasno ka Bosni…Bosanci smrdljivi, fuj, kaj je to WC? Ne pa ovo je Hrvacka, kaj se nas ticu Bosenci glupi…

Selonacelnik

http://www.geocities.com/selonacelnik/

Selonacelnik
15-06-2003, 21:49
E GDJE STE BRE ZLIKOVCI PO DJEDOVIMA? VI HRVATI

Si ti hiper aktivan?
16-06-2003, 22:07
Kaj si se ti TROPA NAJEL!!!!!!!!!!!!!!!??????????????? :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Selonacelnik
17-06-2003, 15:40
Sve cu vam zeravice za vrat pobacati, za sve vjekove, za moju bratiju i djedove, dodje doba i hrvat svoje djelo da proba

_USTAŠA_
23-06-2003, 14:35
KAJE STARI? KAJ BRIJEŠ MAJMUNE? DAJ SE SKULIRAJ.