PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rover servis u Zg.



Junior
10-06-2003, 10:41
Stari mi ima Rover 416 Si 111 KS i godinama ga servisira kod nekog frajera u Sesvetama( mislim Auto Karlo) koji je navodno jedan od najboljih.
Svaki put kad odem tamo osjećam se prevarenim, a i auto se kvari češće nego bi trebalo. O cijeni servisa da i ne govorim.
U usporedbi s cijenom servisa koju ja plaćam za svoju alfu cijana servisa za Rover je prekomjerna.
Molim vas pomozite mi naći dobrog servisera za Rover u Zg.i prenesite mi vaše objektivne impresije o Auto Karlo? Hvala. :)

666666
12-07-2003, 06:40
I ja imam istog Rover 416 Si iz 1996 i odlazim u Kopar ili Trst ali samo po orginalne djelove,sta se tice redovnog servisa mozes ici kod bilo kojeg provjerenog dobrog mehanicara.Kad si iz Zagreba probaj u SKIDMORE AUTOCENTAR telefon ti je 01 3730600.Aj bog i puno srece.Ipak su Roveri dobri auti,barem bolji od Golfa.

beki
13-04-2004, 20:25
auto karlo je najbolji servis u ovom djelu europe a ako je nekima skupo održavanje kupite Zastavu pa se vozite.
Niste se raspitali koliko je održavanje tog vozila prije nego ste ga kupili tada vas to nije zanimalo,ali bitno je da ima klimu,kožu.itd.Pa ljudi i mercedes se kvari!!!!!!!