PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sletio BMW iz osiguranja MUP-a



tomić&co
10-06-2003, 08:12
Službeno vozilo osiguranja MUP-a ,koje se nalazilo u pratnji Svetoga Oca izletjelo je jučer s ceste kraj kućnog broja 19 u Čretu. Kako doznajemo iz policijske uprave u BMW-u 745i bila su dvojica pripadnika osiguranja te nitko nije ozlijeđen kada se automobil zaletio u živicu. Na automobilu je počinjena šteta od deset tisuća kuna. Susjedi su ogorčeni na vozače službenih automobila koji se na tom dijelu ceste s puno oštrih zavoja ne pridržavaju pravila .

- Išao je preko sto km/sat. U ovoj ulici ne postoji nogostup pa djeca koja idu u školu moraju hodati cestom. Čudo je što još nitko nije stradao uz ovakve vozače -

minjo
10-06-2003, 08:25
××××××

turbolima-c
10-06-2003, 09:21
to me podjsjeca na onaj slucaj kad je sluzbeni bmw 3-ca koji je zatvarao stazu na delti prije puno godina zbog "neprimjerene brzine" izletio s ceste i posteno se slupao....

Dom-Dom
10-06-2003, 11:52
Sječam se kad su BMW-i "Svetog oca" Franje tutnjali Pantovčakom , pa to si se moral bacati preko plota kak su divljali.Kreteni! :smile09: :smile09:

MONZA GSE
10-06-2003, 12:25
nije njihov pa ih je briga ko će platit štetu<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">GSE</font>

turbolima-c
10-06-2003, 15:33
dom dom... istina, mene su skoro jendom na medvescaku zgazili dok sam bio na biciklu... pas im....