PDA

Pogledaj cijelu verziju : Osvrt na STREETRACE VELIKA GORICA!



riječani
02-06-2003, 21:29
Osvrt na STREETRACE VELIKA GORICA! Eto došao je i taj dugo očekivani dan! Stigavši iz Rijeke zajedno sa nekolicinom prijatelja u Veliku Goricu sve se naoko činilo u redu, ali iznenađenjima nikad kraja! Za početak trening koji je počeo jako kasno, a i trajao gotovo satima! Neusklađenost sudaca, osiguranja, organizatora te neorganizacija bili su očiti! Potom prva trka: odmah je polovica otpala ( ja nisam među njima), a u igri su ostali 2 Swifta i ja sa svojim Stoletom! Jedan od dvojice Swiftova začudio me snagom pri kretanju; odmah sam posumnjao da ima tzv. šperu! Kako nitko od organizatora na moje upite nije "kompetentan" nisam ni saznao da li je dozvoljeno imati šperu ili nije te da li posjedovanje iste mijenja klasu vozila. No to je bio samo početak! Najgore i po meni najjadniji trenutak dana: Nakon polufinala u finalu smo ostali taj Swift i ja! Nažalost, on je pobijedio, ali ja nisam nezadovoljan rezultatom iako mi se čini da utrka nije bila poštena! A tada: dragi moji, utrka ubrzanja u Gorici je izgleda samo mamac za racere koji ulažu silan trud i rad u svoje ljubimce da bi onda došli iz dalekih gradova gdje su u sjeni pazite sad...... tatinih sinova koji svoje serijske aute uljepšavaju kojekakvim plastikama i neonskih lampicama po haubama i pod autima! Naime, razvikane nagrade i pehari idu isključivo tim " nisam ni mogao smislit naziv za njih" dok oni zbog kojih se kao utrka i napravila nemaju pravo na pehar, a ako je već i to bilo puno onda barem na komad papira nakojem piše da sam bio drugi ili tako nešto. Ako su nagrade bile namjenjene isključivo tunningu zašto se utrka uopće zove UTRKA UBRZANJA????? Trebali ste joj onda i naziv promijeniti. Šta kažete na : NATJECANJE U STYLINGU?? Možda zato što ste svjesni da bi imali jako malo gledatelja da se samo o tome radi