PDA

Pogledaj cijelu verziju : 402 FOTKE by MytByte



mytbyte
02-06-2003, 08:32
Evo (napokon) mojih fotki sa 402 SR(anja)?? ;) Nije baš nešto sredjeno ali poslužit će, samo strpljivo jer se slike odmah učitavaju a nisu baš male!

Obavezno pogledati i link na vrhu svake stranice ne bi li razmislili hoćete li ikada više parkirati izvan bijelih linija predviđenih za to...hehe!!!

:URL=http://free-zg-hinet.hr/mkalogje/:402 STREET RACE!!!:/URL:<br><hr><font face="Impact" size="+2" color="blue"></font>

sepra
02-06-2003, 08:38
Ne šljaka.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

mytbyte
02-06-2003, 08:39
Ma zakaj ne mogu editirati vlastitu poruku...OVO JE PRAVI LINK:

:URL=http://free-zg.hinet.hr/mkalogje/:402 STREET RACE!!!:/URL:

Girrari
02-06-2003, 09:01
Ovo s Atosom je prestrašno!!! Bože blagi... ja bi se ubil da mi se to desilo. Di je to slikano?? Ovak mi se čini kao zapadni dio grada (Vrbani, Špansko, Malešnica...).<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Dom-Dom
02-06-2003, 09:52
Girrari da te "utješim" , to se dogodilo negdje u Jarunu blizu tebe, mislim da je ulica F. Budickog.Asfalt je jednostavno propao kao da je "krmača" pala.Horor!!!!!!!
A vozač nije skužio da nema par kvadrata ceste.

Brock
02-06-2003, 10:06
E... a, na slikama sve izgleda tak idilično... ma, prava divota. Samo kad se sjetim rastopljenog katrana/guma na dijelu street style-a. Strava!

Girrari
02-06-2003, 10:35
I mislio sam si da je negdje na zapadu. Doduše, nisam se nadao da je tako blizu. Od sada ne vadim auto iz garaže. Još bu mi pred kućom propal u zemlju. :o

Nemam pojma di je ta ulica, ali moram pogledat da se ja ne na×××××. Ko zna, možda tamo prolazim svaki dan, a nisam ni svjestan ×××××× koje vreba.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

mytbyte
02-06-2003, 12:51
To je jedna ulica prije križanja Horvaćanske i Hrvatskog sokola kad se ide iz smjera Hrgovića crkve, ima semafor...nedavno je i drugi auto na početku te ulice slično završio, samo nije toliko propao...srećom po mene ja sam se samo jednom sparkao na to mejesto inače je uvijek netko drugi tu sparkan... :smile12:
eto što voda napravi...a radnici Vodovoda taj isti asfalt nisu mogli razlomiti niti pneumatskim čekićem...

_Stevo
02-06-2003, 13:34
Ona srebrna Celica je iz Ivanića. 2.0 170 ks(oriđiđi), sad nema tollko sigurno. Auto je pre××××n ;) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

mytbyte
02-06-2003, 14:10
CeeDee je, mislim, pobijedio na stylingu s Imprezom, kaj ne??? Šteta što se ne smije natjecati na Raceu jer je organizator... ;)