PDA

Pogledaj cijelu verziju : Streetrace 2003 - neorganizirano vruće ××××××



Stranica : [1] 2

M.Lanser
31-05-2003, 21:21
..kao što rekoh...ma gdje utrošiše te ××××ne pare za organizaciju..na šugavi razglas koji je crko, na tri gume u visinu za zaštitu gledaoca, na tribine kojih nije bilo, kako bi svi mogli nešto i vidjeti, ili na ××××na mjesta za odmor i cugu, od kojih neka nisu ni stolice imala pa je rulja, sjedila na podu, odnosno raznoraznim prospektima, koje su mahom uzimali, kao zanimaju ih..

Dakle osim par bolesno nakićenih pila, nerazumno glasne muzike u automobilima čiji vlasnici imaju neke nerazriješene mladenačke frustracije, tu i tamo pokojeg dobrog duela koji sam uspio pogledati i par cura sa dobrom peticom...sve je to lagano za ×××××, jel moglo je puno bolje za tih 25 kuna...i još da nije bilo +30... ;)

piquet
31-05-2003, 21:24
amen

zm
31-05-2003, 21:32
i tko je na kraju bio prvi?

INTERCEPTOR
31-05-2003, 21:34
Jajan i ševa sa pilom. :))

RAK
31-05-2003, 21:39
I plus svega toga još sam izgorio kao rak! Peku me ruke, lice, vrat... UŽAS!

?!?!
31-05-2003, 21:42
Tko je pobijedio ??

RAK
31-05-2003, 21:45
Bio je remi!

piquet
31-05-2003, 21:45
organizatori- pobrali lovu a nama muda pod bubrege.

Helix_206
31-05-2003, 21:49
Ma joj...jedini dio na kojem sam uživao je kad sam na kraju sjeo u auto, upalio klimu i sa jednom nabrijanom 206 se ganjao do Zagreba.

Sljedeči put furam svoju cugu, svoju hrnu, 1-2 paketa lojtri, šator, kapu sa 10 ventilatora i šiltom od 1 metar, i faktor 100 ulje za sunčanje.

D0mi
31-05-2003, 22:45
Organizacija im je bila totalno u kurcu, ali se ipak malo popravilo od prosle godine. Valjda ce za par godina to i licit na nesto...
I najgore od svega, bilo je ekipe koja fakat nije znala vozit

svjetlan
31-05-2003, 22:54
i jeste vidjeli kako je punto ostavio golfa VR6,inače tog punta smo slagali nekih dva tijedna,kupljen razbijen i bez mašine,inače mislim da samo mi riječani imali naj××××nije pile,onaj 306 S16 isto mrak,jedino 206 S16 nije išao kurca,yugo bijeli,i jos da kažem da je diablo totalno u kurcu masina,pri punom gasu gubi i dobiva okretaje,zato i nije čuda da je onaj stari SL 600 bio bolji,ali M 3 je ipak nedostižan bio za svih,pa cak i za prastaroga maseratija,organizacija no comment

svjetlan
31-05-2003, 23:00
E da zaboravih vam napisati da sam po putu sreo nasred ceste nepomican neki TRANS AM,nije ni za milu majku htio upaliti,i žuta ibiza koja posjeduje NOS imale je male probleme,pri dolasku na TZR majstor nagazio auto,a kad ono gle čuda mašina se raspade,ništa od nastupa,i jos ××××n je bio srebrni A6 karavan 2.7 turbo s preradom od MTM,ludilo kako ide

VR6
31-05-2003, 23:32
Kako su uspjeli Punto i VR6 doci u istu klasu?!

falcon
01-06-2003, 07:07
rijecanima skidam kapu!!svaka cast!!slazem se da je organizacija bila koma.zar nije pisalo da ce biti tribine??koliko li su samo para pobrali organizatori a ponudili nista.a ona calibra turbo navodno ima samo čip.haah pitao vlasnika.kaze da samo ima čip i 260-280 ks.gdje su li sad oni koji pljuju po opelima??skoro u svim klasama bili jedni od najjačih, a o govnu od lamborghinija neću ni pričat.pa njega bi oderao sdi.isto mujkić s sl i badrov sa lotusom i evom pobrali bananu.hahaah...decki na 402 se dolazi s nabrijanom masinom, a ne s tvornickim autom pa makar to bio evo.

MEGARANGE
01-06-2003, 07:52
Najbolje je bilo kad je mini opro birta u onom getzu.Šteta kaj nije bio koji 5 GTT da opere ono đubre u hondi.Čuo sam da je fićo imao nitro,a swift je mislim bio brzi od lamborghinija.Steta 25kn jer oni tam seljani su dolazili s polja i gledali bez beda. :smile09: :smile18:

Hondo
01-06-2003, 08:39
'...i jos da kažem da je diablo totalno u kurcu masina,pri punom gasu gubi i dobiva okretaje...'

E Svjetlane, stručnjače moj, a zar ti nije palo na pamet da lik koji je vozio Diabla kurca ne zna o vožnji pa je svaku brzinu guslao u blokadi, ha?

pametan
01-06-2003, 10:16
najbrža kola su bila sl 600 brabus 7.3 sa 583 ps,a samo za ilustraciju izlazna brzina mu je bila oko 220
a što se tiče honde to japansko đubre treba odmah prodat i kupiti hjundai,fičo kao prvo spada u klasu do 1300 jer ima 1.0 abarth mašinu sa 115 ks,nos-just dream,a ono ×××××× od japanskog ferrarija(nsx)a napere ga opel calibra koju vi nazivate gnojpel,a calibra je uberauto nad hjundaijem nsx ili gnoj 2 rally sa 200ks napere mazdu,da opet japanca sa imaginarnih 300ks sa nosom
a žutog kadeta neću ni komentirati-pila

Frenki
01-06-2003, 10:21
To je bila ××××na katastrofa!!! Ja sam reko, bez ikakvih problema, bi im ja dal i 50 kuna za ulaznicu, a i ne samo ja, vec garantiram i 70%, 80% ljudi, bi dosli i dalo im bi i 50 kuna za ulaznicu, samo da su napravili ××××ne tribine!!! Mogli su fino sloziti tribine, duz cijele staze sa jedne i druge strane, u 3, 4 reda, gdje se ljepo moze sjesti i vidjeti u miru, a dolje su mogli staviti ogradu kao sto i jesu, ali nebi bilo po jednom polju ograde onda 10 ljudi, nego eventualno 1, 2 covjeka, koji se isto nebi gurali, jerbo bi ostali sjedili. I vi sad recite da je ovo losa ideja!

Kao sto je netko vec gore nappisao, organizatori su pobrali lovu, ako si htio uci (legalno) cak i u 5 popodne, moral si platiti ulaznicu 25 kuna, limenka 3 deci soka 10 kuna, pola litre 15 kuna, cevapi 30, pa mislim gde toga ima?! Da su smanjili cijene, vise bi prodali toga i imali bi garant vecu zaradu!

Frenki
01-06-2003, 10:22
Da se razumijemo, ja sam veliki poklonik brzih i lijepo sredjenih auta, da nebi neko mislio, gle ga kak ××××. Volim pogledat i vidjet dobre pile, jucer su mi se svidli bas neki na Stylingu, nisu prenapadno sredjeni, a opet elegantni i lijepo sportski srdjeni.

Kaj se tice pila, bilo je dobrih autica, ali vozaci, tipa desna ruka bahato prebacena preko volana, a desna van kroz prozor i trazi se kuna po podu, pljuga u cvaljama i mafijozo cvike, su mi isli na ×××××! Takve bahatosti nema nigdje! Svaka cast deckima koji su si dali truda i u svojoj garazi sklepali pilu, nije uopce bitno kaj nisu daleko dogurali, skinuti im se kapa mora, jerbo decki znaju i imaju muda stisnut gas, a i sami su si slozili auto!

Jos jednom, organizacija u totalnom kurcu, sljedece godine me nema, osim ako nece biti poboljsano sve za 100%!!! A vjerujem da tako i razmislja barem 50% ljudi koji su jucer dobili opekline 2 stupnja, a vidli su ×××××, upravo zbog organizacije! Racunajuci i mene.

OS-300
01-06-2003, 10:28
Bio, vidio i izgorio na suncu!!! :smile12: :smile17: :smile17:

Stvarno svaka čast Opelima bili su na visini zadatka za razliku od nekih japanaca i nijemaca... :smile17: :smile17: :smile17:

Zadivio me je onaj japanski cabrio koji je prao sve živo s tolikom lakoćom da to nije normalno... :smile17: :smile17: :smile17:

I još sam nešto zaboravio
M3 :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

OS-300
01-06-2003, 10:31
Frenki, mudro zboriš!!! :smile10: :)

Girrari
01-06-2003, 11:28
Evo, ja sam zračunal da im je prihod bio cca. 406 000 kn samo od startnina i ulaznica. Neko je digal finu lovu.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Dom-Dom
01-06-2003, 11:32
Kak si došel do te cifre?

mytbyte
01-06-2003, 11:36
Kad vidim ovakve komentare, ne znam ima li smisla uopće stavljati fotke na web, s obzirom da mi je i baterija na fotiću na kraju crkavala pa nemam ništa s finala...
meni su NSX-i bili nekako najdraži, šteta kaj je onaj izgubio od Calibre 4x4 u finalu...i gdje je Bleki, ništa ne likuje? :))
OS-300, kakav japanski kabrio? :smile13:

Hondo
01-06-2003, 11:50
OS-300 misli na Hondu S2000, a što se tiče NSX-a i Calibre turbo ima tu jedna zanimljivost. NSX je s lakočom pobjedio Evo VII i onda izgubio od Calibre turbo. Po tome Calibra pere i Evo VII koji je ovdje na forumu obljubljen kao pila nad pilama (što i je). I tu baš nekaj ne štima, ne?
NSX je u dvoboju s Calibrom prilično kasnio sa startom i mislim da je to glavni razlog zašto je Calibra dosta premočno pobjedila.

alfa099
01-06-2003, 11:55
...bio, naradio se ko pas, jer je organizacija bila totalno u banani, naime ljudi koji su trebali radit svoj posao, tipa osiguranje, suci i redari, gledali su utrku...tribine nije bilo moguće postavit jer je vojska ograničila vrijeme postavljanja i razmontiravanja tribina uz stazu...na Grobniku bu valjda bolje...
...i da, izgorio sam na "bosanski dres"...
......a Calibra koja je oprala NSX od Novosela imala je sve kaj treba imat: Turbo nasviran, šperu, kovane klipove, špic bregaste...
...a jeste vidjeli MX3 iz Murske Sobote? Lik izgleda ko Dudek, a nutra sve pa i nitro...i u finalu izgubi od Golfa Rallye koji je isto imao nitro...××××no cigo vozi...

Koko
01-06-2003, 11:55
Valjda S2000. Taj je sve prao u klasi do 2000 i išao 13,8.
Punto i VR6 su bili u istoj klasi zato što je punto Turbak.
600 SL je bio Brabus s 580 KS.
Najbrže vrijeme je imao Porsche 911 s 12,79
Mujkica je zgazio M3 koji je ocito nabrijan jer je radio 13,20. Inace vozio ga je isti tip kao i gore spomenuti porsche
Badrov je popljugao i s Evo 7 i s Lotusom Elise...
Yugo i Kaddet B su bili zakon...
Organizacija je bila bolja nego prošle godine, no svejedno za ×××××

alfa099
01-06-2003, 12:00
...Porschea je Gudeljević razvalio jer je šaltao bez puštanja gasa, pa je slomio mjenjačku kutiju...ali su iz Zubaka već otklonili kvar...
...Yugo je odustao je r je skurio lamelu...za slijedeću utrku Pleš bu moral nekaj smislit jer je stroj pre jak za lamelu koju je stavio...
...a jeste vidjeli likove u 300ZX i ženu koja je vozila? ××××ni MAD MAX!

RAK
01-06-2003, 12:04
Kako je samo Mukić pao od M3. Milina! :smile20: Redni šestak da tako odere v osmaka s kompresorom! BMW :smile20:

alfa099
01-06-2003, 12:09
...zna Gudeljević vozit...kad hoće...

Calibra Z. offline
01-06-2003, 12:16
Samo da pozdravim spikera koji nije imao sreće s razglasom. Šilterica naopačke... opak je bio taj naš spiker! A i opak je bio na skuteru. ;)

Ja sam se probio na onoj jedinoj tribini u prvi red pa sam i nešto vidio s vremena na vrijeme. Čak sam uspio oderati i par fotki. Izgorio sam ko i svi vi, pljunuo tih 25 Kuna za koje sam dobio samo sunčanicu. Slijedeće godine nosim osim ove 2 boce još barem 2 Jamnice od litre i pola pa nek ovi samo deru velku lovu za 2, 3 kapi vode. Sramotno je da niti jedna cuga nije bila uz tu prokeltu ulaznicu. A obavezna je i krema za sunčanje, neka lojtrica i crvena šilterica... naravno naopačke! ;)

Nisam ostao do kraja jer bi valjda umro. Ali vidim da se dosta auti nije pojavilo. Najavljene su bile dvije s2000, a pojavila se samo jedna. Najavljena 2 Civica type R, a bio je niti jedan. U otvorenoj klasi nije startao niti Diablo. Barem ne u prvoj rundi kvalifikacija koje sam gledao.
Al su zato Opeli žarili i palili! Ko bi reko da ona Calibra tak leti i da pere NSX. Svaka čast vlasniku na uloženom trudu i novcu. Isto vrijedi i za onog Kadetta.

A onaj M3... stvarno je bilo krasno za vidjeti kako pegla Sl55AMG.

M.Lanser
01-06-2003, 12:22
..danas mi je malo žao kaj nisam ostao do kraja,...ali..prirodno svjetloput, i bez kišobrana izgorio sam već oko 3 tak jako da su mi se neki ljudi, tražeći informaciju za točno vrijeme, obratili na njemačkom. A nemam futku... :))

doc
01-06-2003, 12:52
Organizacija katastrofa, ali to je očito kod nas normalna stvar.

Žalosno da gotovo pola auti s prijavne lsite nije nastupilo. null

D0mi
01-06-2003, 14:18
Pa sta nema M3 sekvencijalni mjenjac, kod kojega ne treba pustati gas? Kako mu je onda mogo skurit kutiju?

Nipon
01-06-2003, 14:38
Kutija je skurena na 911-ici, ne na M3.
A brijem da su oba ova auta bila nasvirana jer su imali opaka vremena. 911 - 12.76 s :smile17:

CLIO SPORT
01-06-2003, 15:13
nitko nije komentrirao kleemana ili kako se vec pise....4.9 do stotke a cuje se ko moj dvanulcek u leru.....lik ga je nasvirao a od zvuka ni Z...samo odeeeee!

a diablo je bio u blokadi vise nego u NEBLOKADI!?

nego....koji auti su vam bili najljepsi na STREETSTYLEU???????????? i sto kazete na konacni izbor????

1. IMPREZA
2. TWINGO
3. 406 COUPE (frend mi je rekao da ga je sinoc vidio u gradu i da mu je riknuo kompresor...da sve nesto lupa-mozda ventili,klip...!?)

ajd ne serite bezveze......organizacija ovo organizacija ono....ma bila je cista 4orka! vi bi htjeli i hostesu za 25 kuna da vam puse u vrat!? nego....sto kazete na one 402 hostese??? pogodite ko je nabavio 3 najzgodnije?????????? i u kojoj pili su napustile pistu???? :)) :)) :)) :)) :)) :))

D0mi
01-06-2003, 15:17
Da, cudi me i Gudeljevicev M3, kaze da nije bio nasviran. A na koju foru je onda bio otvorena klasa(preko 350 ks) ako serijski ima 343 ks???
Ili mozda ima movi M3 sa 360 ks, ne znam fakat...

Girrari
01-06-2003, 15:23
D-D, cifra je dobivena ovako:

Broj prijavljenih (126) x 250 kuna startnine= 31 500 kn

plus

Broj gledatelja (15 000) x 25 kn upada= 375 000.

To je zajedno 406 500 kn.

S time da sam izbacio prijave za street style za koje ne znam koliko su iznosile, a i da znam ne bi ih računao jer od onih 15 000 ljudi nisu svi platili upad (redari, suci, organizatori, nekakvi VIP-ovci tipa press...), a možda nisu svi platili ni startninu tak da se to nekak kompenzira. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

diablo VT
01-06-2003, 15:38
Koji tipovi auta učestvuju na streetraceu.

CLIO SPORT
01-06-2003, 15:41
girrari.......nije prodano toliko karata.....ajmo sada izracunat troskove...

ne zelim da ispadne da ih branim....ali...ipak je to jedan veliki happening bio!

usput......u 9 navecer sam prolazio pored inine zgrade a kad ono jedno 30tak nabrijanih likova na ILLEGAL STREETRACE!!!!!!!
koji pacijenti!

:o :o :o :o :o :o :o :o

Girrari
01-06-2003, 15:47
Ja samo velim koliko je love došlo, a koliko je koštala organizacija, nemam pojma niti me briga. Po onom kaj sam čul i ne puno.

Za te karte; OK nije ih toliko prodano, ali velim da nisam uračunao pristupnice sa Street style, sponzore, koncesije i pizde strinine.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

za računanje
01-06-2003, 15:49
6. Gdje i kome uplatiti za Street style
Prijavna pristojba po natjecatelju sa neobaveznom reklamom iznosi 250 kn, a bez neobavezne reklame iznosi 500 kn. Uplata na dan održavanja iznosi 500kn sa neobaveznom reklamom i 1000kn bez neobavezne reklame.

Prijavljeni za 402 Street style: 36 automobila!

diablo VT
01-06-2003, 15:51
http://avdiclukman0.tripod.com/
Kakav streetrace, pogledajte me u autiću svog bliskog prijatelja.

diablo VT
01-06-2003, 15:51
Nemoj da mi dolazimo na taj šugavi streerrace.

Girrari
01-06-2003, 15:54
CS, ne moraš ti nikog branit jer ja nikog ne napadam; samo konstatiram neke brojke.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

diablo VT
01-06-2003, 15:57
U pozadini se vidi diablo u kome smo pičili preko 260 kmh/h.

diablo VT
01-06-2003, 15:57
Nismo htjeli više iz sigurnosnih razloga.

diablo VT
01-06-2003, 16:00
Niko od vas nikad nije uživo vidio ovakve monstrume na cesti, a kamoli da se vozao u njima!

Dom-Dom
01-06-2003, 16:13
Pa zato imamo tebe da se VOZAŠ u njima. :smile17: :smile17:

diablo VT
01-06-2003, 16:37
Ja sam inače veliki ljubitelj supersportskih automobila.

M.Lanser
01-06-2003, 17:26
...Clio, ja vjerujem da je tebi bilo super i o tome nebi, jel zašto nekima nebi bilo super...ima nas koji ako kupimo sladoled za 20 kuna, isti uspoređujemo sa nekim od 15, te ako se brzo topi, malo smrducka i pada nam na čistu majcu, te ako smo taj cijeli dan malo mrzovoljni jer imamo nekih problema, ubrzo ljutiti bacamo isti u koš, jer nije ni blizu onoga što se od njega očekivalo. Dok drugi recimo taj isti sladoled mogu jesti brzo i halapljivo, naprosto jer je vruće i zato što im je fin, te zato što su taj dan dobili na lotu ili im se sin rodio, a punica odselila, a još ako im ga posluži Teresa Orlovsky, onda ih nije nit briga, dali je onaj za 15 kuna veći i finiji, te jeli kuhar šmrkno u isti. Eto tako ti je i sa street raceom :smile15:

...a što se tiće ovog lika koji se potpisuje kao "Vrag VT"..mislim da se rađa još jedna zvijezda foruma...po uzoru na svog mecenu - Fabiju..

Eto...

alfa099
01-06-2003, 17:51
...glede troškova organizacije...samo najam ograde koje opet nije bilo dovoljno koštao je 10 somova eura...a prijevoz na pistu još 4 soma...a WCi, osiguranje...kad saznam sve, a saznat ću, vidjet ćete gdje je otišla lova od karata...i od sponzora...
...nego, jeste probali Aloe'ha piće?
...i da, tajna kapice okrenute naopačke: Dođem na pistu, piči sunce, ja nemam kapu, jer su rekli da ćemo morat nosit sponzorske... i dobijem bijelu, pa mijenjam s nekim klincem za crvenu...pa piči sunce i dalje, pa nosim malo da mi štiti čelo, malo vrat...pa onda nalijem vode u nju da me malo rashladi i ××××NA KAPA POČNE PUŠTAT BOJU! I ode u povijest...

M.Lanser
01-06-2003, 17:56
...možda sam krivo skužio, ali kažeš da je prijevoz ograde na pistu koštao 8 soma nepostojećih maraka, odnosno 32 tisuće kuna...pa od kuda su je vozili... iz bukurešta :smile12:

alfa099
01-06-2003, 18:01
...ne bi vjerovao...na kamion stane samo 30 komada ograde, ne znam kolko ih je bilo ukupno, a skupljali su je od Lučkog, Velesajma i još od ko za di!

alfa099
01-06-2003, 18:05
...ak ovo bude nekakva tradicionalna utrka, dakle svake godine, mislim da će biti isplativije kupit ogradu!
Za "tribinu" duž cijele staze koja bi bila u dva nivoa, dakle dva nivoa praktikabla, trebalo je platit preko 120 somova kuna plus prijevoz! I to bi trebalo kupit pa rentat drugima!
...a čuo sam danas da iduće godine nema niš od utrke na ZTZu jer bu tamo išla neka nova obilaznica koja bu išla s novog mosta preko Save...
Postoji i ideja da se kupi zemlja i projektira pista duga 800 metara i da se postave tribine, WCi, struja i sve pa da se održava svaki mjesec utrka...
Kaj velite na to?

_Stevo
01-06-2003, 18:12
Bio, skuho se, užario se, putovo od centra Zagreba do Zmaja skoro 2 sata, platio 25 kuna a ne dobih ni kartu ni žig(baš me zanima kolko je osiguranje "zaradilo"), guro se sa par dečkiju koji su motali frulu(blago njima, bar nisu kužili koja glupost ih okružuje), zatim ošo do šatora, nablejo se u aute, još više u žene(Sliko VLATKU MATIĆ al baš tren prije nek se naprčila i pokazala mi svoje dupe koje ispod onih bijelih hlačica nije imalo ništa drugo osim tangi :smile12: :smile12: , i zatim mi crko fotic :( :smile09: , ali ipak imam sliku njenog veličanstvenog ...... ;) ).

:URL=http://tomy.uazg.hr/sr402/HPIM0355.JPG:Vlatka:/URL:

:URL=http://tomy.uazg.hr/sr402/HPIM0317.JPG:2. trebe:/URL:<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

M.Lanser
01-06-2003, 18:17
..vidiš tebe je dobro znat jel sve znaš..ja nemam takvih prijatelja :))

Nego ozbiljno,..po svemu sudeći da se sve ovo odvija u nekoj drugoj državi, a ne kod nas, sve bi već bilo sređeno i dogovoreno, tribine napravljene, mjesto odvijanja organizirano itd...jel sumnjam da se na kraju organizatorima sve skupa nije isplatilo...a ovo da postoji ideja da se tamo nešto zakupi pa još i izgradi staza...pa za ovo ×××××× od jučer su imali vremena razmišljati godinu dana, pa nisu gotovo ništa poboljšali (ne kažem ja, još jednom ponavljam, da to nije bio događaj...jel neznam gdje drugdje u Hrv. možete sve to vidjeti..ali)...ma nebu niš od toga, ko ni od formule na grobniku...još će se na grobniku izgraditi čaćićevi stanovi i crkva svetog prkna u spomen tamo nekog popa koji nije htio partizanima pružit sklonište po kiši 43. g....ma kaj ja znam...najviše mi je išlo na živce to kaj nisma ništa snimio, a kamera mi se pržila na suncu.

diablo VT
01-06-2003, 18:26
Što ste se svi uhvatili za ovu temu, ima i boljih tema.

Dom-Dom
01-06-2003, 18:44
Po meni bi slijedeči Streetrace trebalo napraviti na Jarunu , i to na onom dijelu prema Savi.Ono je super ravni komad ( naravno redarstvenike ležeče treba maknuti) , a Savski nasip bi bile idealne tribine kaj bi se moglo puno vidjeti.

Girrari
01-06-2003, 18:48
Da postave tribinu i da organizacija bude ××××na (dakle, platiš i imaš neko mjesto za sjest, za sparkirat auto, nema zadrški...) ne bi mi bilo žao dat 200 kn slijedeći put. Ovak valjda ide po logici koliko para, toliko muzike, a to mi ide na jetra.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

alfa099
01-06-2003, 18:50
E, Stevo! Onaj lik naslonjen na policijski auto je KLEMM, šef osiguranja! Super, fala ti za ovu fotku jer dok je on blejao u Vlatkine cice i guzice, škvadra je pretrčavala preko staze, a sve je kasnilo...

mc
01-06-2003, 18:53
test

mc
01-06-2003, 18:55
zjeb... me postanje...

mc
01-06-2003, 18:56
Kada bi napisao ono sto mislim o jucerasnjem "streetraceu", law bi mi pobrisao post zbog prekomjernih prostota...
Za pocetak, od ulaska u VG, tj. od raskrsca gdje se skrece za aerodrom, pa do skretanja za streetrace mi je trebalo sat vremena po ogavnoj vrucini. Nakon toga, par km pjehe do same staze. Kupim kartu (25 kn) - pita zenska jel moze ostst duzna kunu i ja joj ostavim bez beda. Kasnije dolazi frend - ima 24,50 sitno i 200 kn krupno i ta ista zenska ne da 0,50 kn, nego mu usitni 200 kn po 5 i 10 kn - prasica bezobrazna.
I onda slijedi "trka". Prvo, nista se nije dalo vidjeti jer je ljudi bilo puno, tribina nigdje, u najboljem slucaju si mogao s ograde vidjeti 50 m staze ili se pentrati po hrdjavoj vanjskoj ogradi, zaraditi tetanus i vidjeti 100 m staze. Razglas je bio katastrofa - mutan i nerazgovjetan, a cuo se samo do prvih 100 m staze. Spiker cesto nije predstavljao aute kako treba, a ni objavljivao pobjednike. Sve u svemu, nije se uopce znalo sto se desava, tko vozi, sto vozi, tko pobjedjuje - katastrofaaa... Pa onda super duge pauze bez ikakvog objasnjenja - znalo se desiti da se pola sata nista ne desava i da nemas pojma jel pauza, jel neki tehnicki problem, jel policija i zastitari tjeraju gledaoce sa staze ili nesto sedmo...

mc
01-06-2003, 18:56
A di je tek nesnosna vrucina pomijesana s mirisom cevapa i svjezeg kravljeg dreka razbacanog po obliznjoj livadi - apetitlih...
Rezultat, izmucio sam se ko Isus, otpale mi noge, dehidrirao sam, dobio suncanicu, izgorio kao odojak, a di si bio, sto si radio (?) - pojma nemam. Tko je pobijedio - isti odgovor.
I sad lijepo pod debelim slojem kreme, pod tabletama za glavobolju i zeninim komentarima u stilu: "Jesi ti normalan, vidi se na sto licis, jesam ti rekla da poneses kapu...", lezim u zamracenoj prostoriji i nastojim zaboraviti cijeli dogadjaj.
Jedva cekam iduci Streetrace... :( :o :smile12: :smile11: :smile17:

Nipon
01-06-2003, 19:05
Eh mc, ako te tješi, ja sam slično prošao! :smile17: <br><hr>

alfa099
01-06-2003, 19:09
...kao što rekoh...meni je bilo još gore! bio sam tamo od 8:30 do 21 sat! Napatil sam se kak Isus! A para nema... :smile17:

gizmo
01-06-2003, 19:15
ALFA ××× znaci ti si onaj sta je cijelo vrijeme prolazio po stazi na skuteru a tu i tamo na nekom,nisam siguran yamahi R1 slo tablica

alfa099
01-06-2003, 19:28
Ne. Ja sam se tu i tamo provozao na Aprilia skuteru, a na Yamahi R1 je bio MAX...
...al na mom skuteru su se vozili i drugi, pa ti nemrem objasnit...možda Calibra ima sliku...

gizmo
01-06-2003, 19:55
....čujem da je bilo oko 15 000 ljudi
...i čujem da se ibiza sa NOS-om raspala mašina...bas divno...izgorio sam ko ××××××,jutro u 10 sam stigo iz rijeke pa navecer do neki 8h, a od orgaizacije ni kurca,alfa××× cije je ono A6 2.7 T MTM ,odličan je bio

alfa099
01-06-2003, 20:05
...neki lik od 45 godina...i popušio od Robija Novosela u NSXu jer je pre rano startao i nije se obazirao na crvene zastave...inače, ide ko gluha svinja!

Lancia fan
01-06-2003, 20:41
Jeste vidjeli onu žensku u Nissanu 300ZX,šteta što je onaj Nissan bio sa 226ks a ne ona jača verzija sa 276ks(biturbo). Auto je bio rasturen do ibera... Fora mi je poklopac gepeka kojeg u biti i nema nego je od plastike zatvoren zadnji dio....

Hondo
01-06-2003, 20:52
Alfa ×××, možda sam krivo skužio, al nekak kopčam da si ti bil spiker. Istina?

diablo VT
01-06-2003, 21:01
objasnite Lancia fanu kako da stavi sličicu ispod svog nadimka!!!

_Stevo
01-06-2003, 21:10
Alfa××× ništa za fotku, makar nisam ja slikao nego jedan dečko sa hr-a.com foruma. Ma nisu ni organizatori krivi za sve, ljudi su si sami krivi kaj su stajali i pretrčavali i pravili se facama. Očito im nije bilo jasno da oni smetaju na stazi a ne nešta drugo. Pola krivnje za "lošu" organizaciju ide našem balkanskom mentalitetu. Dobro, možda ne tak puno ali u svakom slučaju dosta.

Jedino mi je žao šta se nisam našao sa nikim sa foruma, valjda će bit bolje iduće godine pošto ništa od meetinga našeg foruma :(

alfa099
01-06-2003, 21:18
Hondo, dobro kopčaš!
A ovo s pretrčavanjem ide otprilike ovak: Ljudi sa starta vide komešanje na cilju i zaustave trku. To je u praksi radio jedan murjak koji je tražio da se raščisti situacija na cilju. Onda oni sa cilja gledaju kaj je to na startu, zakaj ne idu auti, i idu na stazu, to vide ovi na startu i opet sve u krug...
××××ni Balkan...

diablo VT
01-06-2003, 21:34
Kad bi se balkan nalazio malo zapadnije, svi problemi bi bili rješeni.

M.Lanser
01-06-2003, 22:01
..mislim da je ovo sa savskim nasipom ××××na ideja..jedino je malo bed što mi to nekako izgleda preusko,..ali što se tiće preglednosti i sigurnosti za gledatelje nenad××××vo, i još premjeste utrku za sredinu šestog mjeseca, pa se ljudi kad zatopli malo bućnu u jarunu i bog bogova....

..ili recimo na stadionu..ali utrka na 200 metara :))

...ajmo ljudi sa idejama...najbolji će biti nagrađeni od strane Vidi foruma sa kiflom i jogurtom. :smile06:

Krc
01-06-2003, 22:37
Potegao iz Osijeka, i pomalo razočaran :( ali samo organizacijom, ili sam možda previše očekivao. Ali nije mi žao truda :))).
Imalo se što viditi, posebni pozdrav ekipi s mora, napravili su krasan posao!

mytbyte
02-06-2003, 00:33
Glasam za Jarun...tamo sam za 5 min...pješke... :))
brijem da bi glavni problem na Jarunu bio rinzol...ne daj bog da netko sa 150 kresne u njega i počne se prevrtati...
inače, ja sam upao bez karte...nitko me ništa nije pitao jer sam furao ogromni Canon oko vrata i jaknu s gomilom džepova pa sam izgledao ko' fotoreporter...u tom je trenutku skuterom do checkpointa dojezdio i tip kojeg znam, a koji je u organizaciji pa bih i njega žicao da me pusti...sve u svemu, bolje da je bilo nešto nego ništa i drago mi je kaj je bilo ljudi...kada se održava na Grobniku?

Calibra Zender
02-06-2003, 00:35
Mala proba da vidimo dal šljaka.<br><hr>

Calibra Zender
02-06-2003, 00:38
Avatar radi, ali ne znam da li je moguće promijeniti nick ili se moram nanovo registrirati pod drugim imenom? Mala digresija...sorry svima.<br><hr>

mytbyte
02-06-2003, 00:40
Calibra!!! Ovo na slici nije Calibra!!!

Rossonero
02-06-2003, 01:08
Mybyte,znam da to nije Calibra. Ali eto uspio sam promijeniti i nick! Jedino molim LAW da mi kaže da li mogu stari nick samo zamijeniti za novi jer sam inače definitivno upenzionirao nick Calibra Zender i pripadajuće mu postove i nastavljam pod ovim nickom.
Još jedna digresija...sorry!

Da se vratim na temu...organizacija u banani, a tragovi sunčanice i pečenja na suncu još su nažalost tu! :smile12: <br><hr>

S V T
02-06-2003, 04:03
VRUĆE VRUĆE VRUĆE....××××no vruće!
Što se tiče streeta slažem se sa svima!

Što kažete na onu Mantu B 3.0 24v sa širim kotačima od samog auta? ××××na zverka! :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

S V T
02-06-2003, 04:05
Calibra Z što se tiče promjene nicka , to je ××××no jednostavno, klikni na profil pa na promjenu profila, kao kad si stavljao avatar i mjenjaj što te volja!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

Girrari
02-06-2003, 08:25
Calibra, jesi sretan kaj je Milan osvojio Ligu? Mislim... s obzirom na novi nadimak... :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

sepra
02-06-2003, 08:32
Ne znam zašto cvilite oko ulaznica pa tipovi su naplaćivali 15 ako ne uzmeš kartu.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Fresh
02-06-2003, 08:34
Katastrofa.

1. Ulazak u V.Goricu. Ako se očekuje dolazak 10-15000 ljudi, onda se zna da je to cca 4-6000 autiju koje treba negdje smjestiti (a ne kao što je vjerovatno bilo razmišljanje organizatora - nek se snađu). Žalosno je da je pola parkinga u Gorici bilo prazno, znam jer sam ja parkirao na jednom, jer mi je dopizdilo biti u koloni krečući se 2 metra u minuti. Od parkiranog auta do same staze za street race trebalo mi je 20 min pješke. A kad organizator kaže da je staza iza V. Gorice onda može reći i da se nalazi 50 metara iza, a ne kako su monogi pomislili možda kilometar ili dva.
2. Utrke - potpisujem post ''mc'' jer smo se zajedno pržili uz stazu, s tom razlikom da sam ja nešto viši od njega, pa ako je on vidio 50 metara staze ja sam vidio 60.
3. Pijača - uz onih par prskalica vode pepsi je koštao 7 kn limenka, a 20 metara dalje 10 kn limenka. Tko je tu vrtio pare samo Pepsi zna. I da oko 3 popdne više nije bilo hladnog pića.
4. Street style - (jedina donekle svjetla točka) zanima me jel mogu organizatoru dati tenisice na čišćenje od silnog katrana razlivenog uokolo. A i auti su bili pošlihtani kao na parkingu, i da si htio nešta vidjeti vidio bi ništa. Svidio mi se srebrni Punto, i narančasti VW (mislim Corrado)

Da bila su dobra i ona dva tipa na motorima kojima je očito jako dosadno u životu.

I najljepši trenutak cijelog izleta, povratak do auta. Naišli smo na dućan kupili si svaki 1,5 litru Jane, mrzle i otuširali se na klu×××× u parku. ××××ni doživljaj.

Dr. Strangelove
02-06-2003, 09:12
Eto... ja stanujem 1 km od piste i nisam otišao...ne trpim stajanje na suncu i gužvu... otišo sa malom na izlet u Maksimir...vratio se oko 15 u Goricu, sjeo u restoran koji ima pogled na glavnu ulicu i snimao aute i ekipu u koloni kako pizde... poslije oko 7 navečer sjeo kod frenda u birc, također uz glavnu cestu i gledao pile kad su se vraćale prema zagrebu i slušao dojmove od onih koji su bili...

Black Knight_
02-06-2003, 09:16
Dosao sam da likujem!!!! :)))))))

Svi znate zasto :))))))))))

Brock
02-06-2003, 09:50
Kao što rekoše moji sudruzi u patnji (mc i Fresh)... dođoh, vidjeh, razvališe me, vratih se doma. A... najbolji dio dana je ulazak pod hladan tuš. :smile12:

mc
02-06-2003, 09:59
Clio, kaj je bilo i zgodnih hostesa??? :o
Meni je ostala u sjecanju ona puklava brineta na startu koja se samo klatila i prezivala zvaku - strasno...

mc
02-06-2003, 10:18
Calibra/Rossonero, jesi li ti mozda dosao s upicanjenom crvenom Xarom (VZ rege)...

Hondo
02-06-2003, 10:38
Da i ja napišem koju glede i u svezi sa subotnjom priredbom, sada nakon sređivanja dojmova.
Čitam vaše postove i svi nešto rogobore protiv ovoga, onoga, organizatora i ne znam ni ja koga. Bio sam prošle godine na Streetraceu i znam koji su problemi bili i što je bilo obečano. Osnovni problem prošle godine je bio nedostatak sigurnosne ograde uz stazu, a to je ove godine popravljeno. Druga stvar je što smo mi ipak Hrvati i što velikoj večini usijanih glava fali pristojnosti, kulture i kućnog odgoja pa se ponašaju u stilu 'Glavno da ja vidim i da je meni dobro.'. Takvu ljudsku glupost ne može ispraviti ni jedan organizator. Nije da štitim iste, jer da su mogli bolje - jesu, al opet ne možete na jednoj takvoj priredbi očekivati komfor kao u HNK. Mene su najviše živcirali bahati kromanjonci koji su se laktovima probijali do prve linije na ogradi i onda u čudu pitali pitanja: 'A zašto idu dva po dva?', ili 'A gdje je start?' ili jedan tip objašnjava drugom '...kreću svakih 3 ili 5 minuta. Nisam baš siguran.'. Po kaj su takvi ljudi dolazili opće na Streetrace? Radit gužvu. Ili likovi koji su dovukli svoju djecu i onda žicaju uz ogradu: 'Daj pusti malog da vidi.'. Kaj to dete kuži zakaj se dvojica nateravaju po stazi? Ne kuži ništo osim kaj radi gužvu i pati se na sunčini.

Hondo
02-06-2003, 10:42
Po meni to su glavni problemi subotnjeg happeninga, a organizatora će se uvijek kuditi jer, opet kažem, smo Hrvati i nikad sa ničim nismo zadovoljni.
Moglo je i bolje, ali ja osobno sam sretan kaj se u ovoj našoj zbunjenoj državi netko sjetio organizirati nešto takvo i mislim da im treba pružiti i malo potpore.

mc
02-06-2003, 10:55
Hondo, nemoj se ljutiti, ali vjerovati da ce se masa na utrkama ponasati kao na kazalisnoj predstavi i ne prelaziti granicu neke imaginarne ograde - jednako je vjerovanju u Djeda Mraza... Ne bi to bilo nista bolje niti u drugim zemljama - mase trebaju ograde i cuvare, a toga je falilo na Streetraceu.
Razmisljao sam o mogucnostima i cini mi se da mozda ne bi bilo lose slijedece rjesenje - vece tribine na startu i na cilju, video-zidovi kod obje tribine i dobar razglas uz kvalitetno komentiranje... Ono sto je definitivno falilo na ovogodisnjem Streetrace-u je ukljucivanje gledaoca u zbivanja - stvarno mi je najgore od svega bilo to sto cesto nisam znao sto se dogadja...

Brock
02-06-2003, 11:30
Kolika je mogućnost da se tako nešto sljedeće godine ili na jesen održi na Grobniku? Brijem da bi bila dobra zaj... na putu do dole, recimo da se sa 2-3000 auta sletimo do Rijeke. Infrastruktura postoji, more je blizu, mrtva pečena janjetina nas čeka na putu nazad za Zagreb...

mc
02-06-2003, 11:52
Nemoj kompa o janjcima dok cekam gablec - vec mi zebeludac turira... :smile12:

206-os-
02-06-2003, 12:19
Evo i moj kratki report..
U 7 ujutro krenuo iz Osijeka i stigao oko 10 (ukljucujuci i guzvu u V.G.). Bio tam do cca 2, pol 3 i zamracio i krenio natrag u Osijek. Previse ljudi, previse sunca i previse ××××××. Ono sto sam htio, dobio sam-zvuk m3 u u blokadi :smile20: :smile20: :smile20:
M3-bog!!!!
sam sto je ovaj na street-raceu imao pojacani motor od m5 s nekih 450 ks ali svejedno meni najbolji auto!!!<br><hr>

diablo VT
02-06-2003, 12:24
Nisam išao na streetrace, jer se nema šta vidjeti. Sve su to obična auta, koja su prošla kroz neki tuning, rjetko koje da ima više od 300ks.

diablo VT
02-06-2003, 12:26
To su auta koje svaki dan gledam na cestama.

diablo VT
02-06-2003, 12:27
To su auta koje svaki dan gledam na cestama. I još k tome, da dajem lovu za prženje na suncu.

diablo VT
02-06-2003, 12:29
http://avdiclukman0.tripod.com/
Ovo se zove streetrace!!!!!! Strava auto!

_Stevo
02-06-2003, 12:50
Diablo VT, tebe sigurno ne muče nikakvi psihički problemi?<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

diablo VT
02-06-2003, 13:00
Sad zasad, ne.

Black Knight_
02-06-2003, 13:07
Mene zivcira sto sve upucuje na to da je streetrace organiziran radi branja love, a ne radi nekakvog entuzijazma ili sirenja tuninga u hrvata. To sam vec prosle godine vidio, ali ove godine su poceli i ulaznice naplacivat. Kad se samo malo pocnes baviti brojkama ocito je da ti netko mlati masnu lovu. Za te novce su mogli slozit i tribine i jos bi im ostalo.
Zalosno je to sto je streetrace mozda samo malo bolje organiziran od sastanaka kod ine koji su skroz spontani.

Mislim da bi to trebali organizirati ljudi s ljubavlju prema autosportu i samom tom dogadju a ne prvenstveno prema novcu.

Ne znam koji je nagradni fond ove godine, prosle godine je bio jadan uglavnom... Mislim, ljudi dodju tamo, potrose gomile novaca, zivaca i vremena na sredjivanja tih auti, riskiraju da im popuca sve zivo na masinama u tih 400m , moraju platit 500kn da bi se natjecali, a zapravo oni su ti zbog koji su ljudi dosli.. i sad jos i ulaznice placaju.. meni se to lagano gadi...

law
02-06-2003, 13:14
Gospodo na Vidiautu od sada možete naći kompletnu reportažu rezultate kao i galeriju fotki sa Streetracea. Have Fun :URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=5453:402Streetrace:/URL:

1.2bar@Pocket Rocket
02-06-2003, 13:15
Sve u svemu katastrofa.

Bezvezan happening, par poštenih automobila, drugo bezveze.

Ne podnosim tipove koji dovezu auto sa 1,2 motorom i stave 460kg plastike i kita na njega...

Sve u sve bezveze.

Vrućina,čak ni curice nisu bile bog zna kaj.

Svaka čast CALIBRI TURBO.

Eto, toliko.

Black Knight_
02-06-2003, 13:16
Od ulaznica i startnina su sigurno pobrali jedno 300 000kn. Jos sponzori, bog te pita... I jos k tome gabrek sam sebe reklamira time, al ne ×××× njega, mora on i namlatit novaca usput. Zarada od prodaje hrane i pica...
Od toga mizerni dio na nagradni fond, scenografiju i navodno pregrst novca na osiguranje koje je navodno vecinu vremena ××××lo ××××× i naplacivalo nevidljive ulaznice.

Ljudi slazu masine, trose novce i zivce, plate 500 kuna, unistavaju svoje aute tamo da bi ih gledali drugi ljudi koji isto plate 25 kuna za to i jos da bi se przili na suncu i gledali vecinom nista zbog lose organizacije. Svi placaju za nista, jer eto, to je jedini takav dogadjaj u hrvata pa ajde...u bespticju dupe slavuj.

Sad su poceli i tajkuncici dolazit sa svojim pilama... sve u svemu drago mi da nisam bio jer ovako osjecam SAMO blago gadjenje prema svemu tome..

Brock
02-06-2003, 14:07
1. Ekipa na ulazu je trebala zvat ljude da se sparkiraju unutra, a ne vani uz cestu. Zbog toga se i radila onolika gužva. Ja sam došao oko 12 i unutra je bilo mjesta za 50-ak auta, a vani ih je bilo sparkirano pun k... Isto tako - trebali su pokosit one livade sa desne strane, tako da su se ljudi mogli parkirat i po polju.

2. Trebalo je nekak sredit ono ljepljivo ×××××× na mjestu di je bio DB drag i street style.

3. Trebalo je složit nekakve tribine i bolje ozvučenje spikera.

4. Trebalo je bit još 2-3 interventnih jedinica policije.

5. Utrke su mogle počet u 12 (po programu), a ne u pola dva i isto tako... mogle su se sve odradit u roku od 2-3 sata, a ne ih rastegnut od 12 do 19 sati!?!?!? (po programu). Pa, nitko nije toliko glup da 9 sati stoji na suncu i cijeli dan čeka neki k...

Girrari
02-06-2003, 15:09
Hondo, ne očekujem ja komfor kao u HNK, ali očekujem red kao u HNK, Lisinskom... Jesi li se ikad ustao na noge tijekom koncerta u Lisinskom??? Prvi put bu ti došel redar da te upozori da se to ne smije radit, a ako ponoviš, izvukel bu te van i bok; za tebe je koncert završen. To hoću!!!
Neka platim i 200 kn, ali neke bude mjesta za parkiranje, tribina na kojima vlada red itd. Kad se neko digne s tribina, a to nije zato kaj nemjerava otići, neka ga se lepo opomene prvi put, a drugi put leti van. Onda bu se itekak razmislil da li se isplati bacit 200 kn u vatru samo zato da bi se javio rođi da i ovaj vidi kak je on tamo.

Sve se može lako dobiti, red, disciplina i poštena manifestacija. Samo treba posložit neke stvari u organizaciji i to je sve. Velim, onda mi ne bi bilo žal dat puno veću lovu za upad jer bi znao da za to nekaj dobivam, a da se ne bum ko ×××××× ispržil na suncu i pritom niš ne videl.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

doc
02-06-2003, 16:56
Brock, ja sam dosao poslje 12 pa su me zvali da se idem unutra sparkirat.

Vidim da je na street style pobjedila ona impreza. Ja bi je stavio na negdje, 10,11 mjesto.

z128
02-06-2003, 17:06
sve sto na to imamo rec receno je na www.fiatgroup.itgo.com mislim da se to treba objaviti na svim forumina jel tu je neko bobro ogromnu lovu a osteceni si oni zbog koi smo tamo bili tj streetraceri i mo koi smo izgorli ko rakovi :))

Hondo
02-06-2003, 17:52
Ljudi, a kaj ste se zakačili za mene. Pa ja sam rekel da hoću isto kaj i vi, al da je to zbog mentalnog sklopa večine ljudi na našim prostorima teško, ako ne i nemoguče izvesti. Dosta godina sam radio u medijima (na lokalnoj razini) i bio sam dio organizacije sličnih okupljanja i znam kako to ide. Veli se MUŽANI SU MUŽANI i nikakva organizacija ih ne popravlja. Pa pogledajte na šta nam liče nogometne utakmice.

Sport
02-06-2003, 18:03
Željo pa šta ni pehar nisi dobio?Pa kamo si ti išao?Nisam bio gore a po vašim komentarima i bolje jer još nisam čuo niti jednu pohvalu!Napisali su ti da ti auto izgleda kao kanta a ide kao metak!Onaj svift nije da ga ×××ך 1.3!On bi ja mislim i u 4. klasi po vremenu pobrao jedno od prva 3 mjesta!A nebin se čudio da se ne možeš niti žalit gore jer purger mora osvojit 1. mjesto!!!
Idemo mi ljepo na aerodrom na grobniku napravit street!Ne može ispast gore nego u VG!

Rossonero
02-06-2003, 18:34
SVT, kad promijenim nadimak u profilu tamo ostane novo ime, ali kad napišem post onda ostavo Calibra Zender. Čak se i na popisu memberu promijeni, ali ne i na temi na kojoj je upisan post. Zato sam otvorio novi mail i novi account pa krećem od nule. Nema veze.

Girrari, dakako! Mada mi je stara dama odmah druga u Italiji ipak je Milan broj 1 za mene.

MC, vozio je Doc. Bili smo s njegovim Bravom s VŽ regama. Neka ekipa je mahala (dal nama nemam pojma) iz Twinga pa sam mislio da je netko s foruma, ali kad smo se dalje furali paralelno s njima više nitko nije reagirao. Očito su mahali nekome drugome u koloni ispred Gorice.<br><hr>

T-IE
02-06-2003, 19:15
A koliko je bilo GTI-ja u Gorici. Ja mislio da to već izumire, ali bilo ih je milijun. I većina odlično izgleda. :smile20: <br><hr><font color="red">GTI</font>

Mario Haas
02-06-2003, 19:28
Crveni Suzuki Swift o kojem pričate je jedna skroz ozbiljna prerada. Od motora pa do zadnjeg šerafa. Unutra je goli lim, auto je vjerojatno ispod 700kg mase. U kvartu se nitko ne želi utrkivati s njim. Dečko je iskusni street racer i stvarno je dobro složio auto i na kraju zasluženo pobijedio.

:smile07:

T-IE
02-06-2003, 19:32
Moj izbor šta se tiče stylea bi bio:

Corrado :smile20:
406c
C3<br><hr><font color="red">GTI</font>

T-IE
02-06-2003, 19:36
http://www.vwclubcroatia.com/vgorica02/vgcorradofront.jpg
Odličan, odličan :smile20: <br><hr><font color="red">GTI</font>

Kas
02-06-2003, 19:42
Na ulazu sam kupio dvije karte za 50 kn, a na izlazu, oko 4, prodao ih nekom tipu za 40 kn. Ispekao sam se ko češki turist. Zna li netko rezultate po klasama? Nema ih na službenoj stranici. Najveći bed je, po meni, što nije nastupilo pola auta. Fakat sam se nabrijao, kad oko pušing. Koji k.... se prijavljuju kad ne nastupaju. :smile12:

Nipon
02-06-2003, 19:47
Auto najljepše izgleda onakav kakav izađe iz tvornice + felge (ako ih već nema), eventualno malo šire i niže gume, eventualno malo spušten i to je to! Nikakvi spojleri, pragovi, obrve, usisi, ispusi, lajsne, tamno, svijetlo, ovo, ono... :smile17: :smile17: :smile17: Uzmimo npr. M3 :smile20: :smile20: :smile20: Savršenstvo.

T-IE
02-06-2003, 19:49
Meni je ovaj Corrado nenad××××v. A vi pričajte što hoćete. ;) <br><hr><font color="red">GTI</font>

Kas
02-06-2003, 19:50
Auto ima savršenu boju. Onaj Golf dvojka, sa dva svijetla sprijeda, te Peugot 205, koji se natjecao u Race-u, imaju najbolju boju. Pričao sam sa vlasnikom, puk k.... košta. Oko 10000 kn boja.

T-IE
02-06-2003, 19:55
Onaj Golf 2 g60 je isto imao ××××no dobru crvenu boju. :smile20: <br><hr><font color="red">GTI</font>

T-IE
02-06-2003, 19:59
http://www.vwclubcroatia.com/karlovac/susret/004.jpg

I ovaj mi odlično izgleda.

Koliko je bilo sređenih Golfova 2, moj se stvarno može sakrit.<br><hr><font color="red">GTI</font>

Rossonero
02-06-2003, 20:13
Kak nema rezultata na siteu? Pa ja sam ih još jučer sve pregledao! Sve ima na :URL=http://www.402streetrace.com/:na službenom saiteu!:/URL:<br><hr>

Kas
02-06-2003, 20:15
Dvojka mi bolje izgleda sa samo dva svjetla naprijed i odrvom. Sa 4 je nakak previše nakićena.

T-IE
02-06-2003, 20:17
Slažem se kas. S 2 fara divljije izgleda.
××××ga, moj ima 4.<br><hr><font color="red">GTI</font>

CLIO SPORT
02-06-2003, 21:14
taj crveni suzuki swift je sada preludo sredjen......ja sam se u 9-10mjesecu ganjao s likom po gradu i lik me pratio do ××××ne gajeve....i htio se jos ganjat (bio je nabrijan jer je bio s curom a jeb ga,odrao sam ga na svakom startu)! a sada je druga prica taj auto,nema straznje klupe, ako ste primijetili,nema ni stakla nego nekakvu plastiku tek toliko da ne puse unutra....auto je olaksan maximalno! i ide pre××××no! ali,osim auta taj lik je preeeeeeeeeeeeelud! taj ako ne pogine na cesti nece nigdje!

:o :o :o :o :o :o

alfist_zg odlog.
02-06-2003, 21:34
bok!

cuo sam da je bio neki Mini iz splita...daj mi recite vise o tome , tko je vidio.

Rossonero
02-06-2003, 22:00
Mini je oderao Getza ko traper zeca!<br><hr>

Girrari
02-06-2003, 22:22
Calibra, ja sam vatreni navijač "stare dame", ali mi je bilo nekak drago kaj je Milan pobjedio zbog toga kaj onda u slijedećoj Ligi, Digići imaju dva direktna predstavnika.


Nekoć sam bio zadrti Milanovac, ali eto, Berlusconija baš ne ljubim, pa...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Rossonero
02-06-2003, 22:31
Finale je bilo kilavo. Nisu više Talijani atraktivni kao nekad. Kakve su to tekme da ni nakon 120 minuta ne mogu zabiti? Sad mi se puno više sviđaju Englezi i Španjolci. Pogledaj Manchester i Real; meni uz Milan najomiljeni klubovi. Uzvrat u Engleskoj je bilo finale prije finala.<br><hr>

Girrari
02-06-2003, 22:44
To ti je tipičan tal. nogomet. ××××ni catenaccio. Jaka obrana, pa ti probi ako možeš. Da je igrao neki jedan tal. i jedan npr. španj. klub, golova bi bilo puno, puno više. A i taj finale je došel nakon napornog Scudetta (pogotovo ove godine), pa se nije moglo ni očekivat nešto puno bolje.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Sport
02-06-2003, 22:45
Onaj svift da ima 600 kg a predpostavljam da ima plexi na prozorima i haubu od stakloplastike!
Znam onog tipa u stoletu, i on je pun ××××× uložio, ali ima 200 kg više i malo manje ks i to ti je to.Svift na koji god street dode dobije

Sport
02-06-2003, 22:51
Ma bolje bi vam bilo da ste išli gledat slalom i brdo na sljeme nego na onu sunjaru ravničare!

S V T
03-06-2003, 02:07
Rossonero neznam zašto tebi neće ali ja sam tako promjeni nick, trebaš kliknut na dnu na spremi promjene! Trebalo bi šljakati!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

S V T
03-06-2003, 02:11
Alfist gledao sam tog minia, ali nisam kurca vidio jer je bila gužva oko njega! Na prvi pogled ništa posebno, "stara kanta", hauba je bila skinuta i koliko sam uspio vidit nije serijski motor unutra, mislim da ima turbinu! :smile18: <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

mc
03-06-2003, 06:56
Rossonero, ja nisam mahao - osim ako se nisam poceo nekontrolirano trzati od muke zbog onog gmizanja po vrucini. Na izlasku iz VG sam pustio ispred sebe jednu dosta lijepo sredjenu Xaru s VZ regama, pa sam pomislio da nisi mozda ti bio s nekim...

Inace, bas smo jadni... Tu prek foruma kenjamo do beskraja o svemu i svacemu, a onda na trke ode svako za sebe, umjesto da se okupimo, pa da grupno komentiramo i bacimo za.ebanciju...

Fresh
03-06-2003, 07:30
Pa zar se nismo okupili. Ja svako malo pogledam gdje je ''mc'', a on se skriva u mojoj sjeni. Da nije bilo mene koji sam popio pol sunca namijenjenog tebi, još ti nebi bio sposoban pisati postove na forumu.

I Br0ck je bio s nama. On je za razlku od nas doveo svoju bolju polovicu. Pitam se šta mu žena kaže na to cijelo iskustvo (da čujemo jedno žensko stajalište).

Brock
03-06-2003, 07:54
Kaj veli darling? Pa, veli da ste simpatični dečki i da mogu ić pit sa vama kad god želim. Sunce moje malo :smile20: !!!

A na Street Race... utrke ju nisu impresionirale, al' Street Style i pogotovo DB drag jesu. Sad mi veli da nek si malo pojačam muziku u autu, tako da mogu i ja na DB drag!?!?! Luda žena!

Veli samo da bi voljela sjedit na suvozačkom mjestu u autu koji je na utrci na Street Race-u. Pa, morat ću joj jednom sredit nekakvo slično iskustvo. Clio, Dom-Dom,...?

mc
03-06-2003, 08:11
Fresh i BrOck, svaka cast vasim starcima koji su vas dobro hranili (i njihovim genima), pa ste osim dobrog drustva radili i pristojnu hladovinu...
Nista BrOck, ako darling tako kaze, morat ces izrealizirati ono o cemu smo pricali u VG. Ja cu ti za projekt donirati par kila silikona :)

Brock
03-06-2003, 08:37
Fala... Pamela bu vesela... :)) :)) :))

Dom-Dom
03-06-2003, 16:44
Brock , to bar nije problem.Jedini uvjet je da dofura koju frendicu.

_Stevo
03-06-2003, 17:31
Teticu, teticu :)) :smile15:

diablo VT
03-06-2003, 17:47
http://aspirine100.tripod.com/2.jpg
A šta kažete na ovo frajeri. To sam ja naravno. Još samo da je moj...

diablo VT
03-06-2003, 17:48
http://aspirine100.tripod.com/2.jpg
A šta kažete na ovo frajeri. To sam ja naravno. Još samo da je moj...

diablo VT
03-06-2003, 17:52
http://aspirine100.tripod.com/2.jpg

diablo VT
03-06-2003, 18:45
Imali ko od vas slučajno sliku onog žutog diabla sa streetracea.

M.Lanser
03-06-2003, 21:06
..Diablo, pa reci dečkima do kraja...zašto i mene ne spomeneš da se proslavim, pa ja sam te slikao...

aaa znam zašto, nećeš da se sazna da je fotka koju sam slikao poslije ove ta, na kojoj ti vlasnik ovog Diabla pali šamarčinu, jel si sekundu prije tom rukom kop'o nos i sad mu tu frtljaš po opranom autu..nemaš beda VT..nebum nikom rekel :))

diablo VT
03-06-2003, 21:45
http://aspirine100.tripod.com/1.jpg
Da se još malo proslavim, ovu fotku sam napravio u Veroni

M.Lanser
03-06-2003, 22:30
..e baš si se proslavio :smile06:


..znaš šta mi se kod tebe recimo sviđa..e pa to što recimo ne odgovaraš na iako bezazlene provokacije raznoraznih kretena kao što sam ja recimo, nego ti fino nastavljaš u svom filmu...svaka ti čast i od sad ću uživati u svakoj slici koju postaviš i na kojoj se vidi kako ti diraš neki auto..baš fino.

Sport
03-06-2003, 22:41
Problem ovog foruma je šta kad jedan biser prođe odmah se mora drugi stvorit!

T-IE
03-06-2003, 22:44
:URL=http://aspirine100.tripod.com/:Diablo:/URL:

T-IE
03-06-2003, 22:45
:URL=http://aspirine100.tripod.com/:Diablo:/URL:

Brock
04-06-2003, 07:15
Pa, Dom-Dom... bumo se dogovorili. :)) :smile07:

S16
04-06-2003, 09:09
diablo VT, šta je tebi? Ekipu stvarno boli ××××× šta si sidija u diablu :smile11:

Dom-Dom
04-06-2003, 09:13
On je sigurno Fabiin frend , pa mu je oprošteno. :smile12: :smile12:

S16
04-06-2003, 09:14
Jebate, ovo je previše! :smile17:

Sport
04-06-2003, 09:54
Diablo, kad malo ostariš će te proć to ludilo desetogodišnjaka jer ćeš shvatit da moraš počet od stoleta a do tad nas nemoj terorizizat slikama na kojima si " ti "!
Svi bimo mi voljeli imat nešto kao Enzo,Mclaren f1 pa možda čak i diabla ali sve ovisi o lotu i bingu!

¸Ajoj
04-06-2003, 13:48
diablo ti si stvarno bolesna osoba!
Savjetujem ti da ozbiljno počneš razmišljat o lječenju!

Jozo mafiozo
04-06-2003, 13:51
Molim cijenjenog LAW-a da izbriše ove postove od diabla!
Svi ćemo ti bit zahvalni!
Unaprijed HVALA! :)

lawa
04-06-2003, 14:28
Dok ne prekrši neko pravilo ne brišem. Osim ako stvarno ne pretjera...

lawa
04-06-2003, 14:30
Hebem ti :smile12: :smile12: :smile12: :smile12: :smile12:
Kada sam se ja primenovao? :smile10: :smile10:
Eto dokaza Calibri da radi mjenjanje nadimka... :smile17: :smile17:

law
04-06-2003, 14:33
Evo sada je sve opet na mjestu

Calibra Z.
04-06-2003, 16:25
Da probamo onda lagana promijena nickca...<br><hr>

Calibra Z.
04-06-2003, 16:26
Oplaaa, bomba! Pa to radi! Ali nema veze. Već kad sam uložio kilu i pola truda u otvaranje novog maila i accounta onda ću i startat od nule.<br><hr>

Rossonero
04-06-2003, 16:28
LAW, čini mi se da je crklo brojanje postova. Ili ih broji pa ne napiše ispravno ispod avatara. Jesi primjetio?

law
04-06-2003, 17:43
Nije mi jasno, ali zna se dogoditi. To su neke adminove kemije... No, cisto sumnjam da je sasvim. Proraditi će.

Lanser
04-06-2003, 18:23
..IDEEEEŠ...logirah se i ja.....

..e jesam zaosto :smile07:

Fabia SDI Elegance.
04-06-2003, 18:26
Onda sretno sretno...

Fabia SDI Elegance.
04-06-2003, 18:26
Onda sretno sretno...

Lanser
04-06-2003, 18:26
<font face="Impact" size="+1" color="green">Još samo da skužim ubacivanje slike i...ja sam kralj svemira :)) :)) :)) </font><br><hr>

Fabia SDI Elegance.
04-06-2003, 18:31
I to ces.
Inace i ja znam ali nijesam znao.

Nipon
04-06-2003, 19:01
Sliku je pljuga ubacit, samo mora biti veličine 65 x 50 pixela. :smile19:

Lanser
04-06-2003, 19:53
e baš ti hvala Nippone..još da si rek'o kako sad bi i ja znao da je pljuga, a ovako znaš samo ti.. :smile13:

Nipon
04-06-2003, 20:05
OK, odeš na profil; promjena profila; slika: browse, otvara ti se prozorčić, opet browse, odabereš neku sličku, ponavljam da slika mora biti 65 x 50, e i onda klikni na izabranu sliku koja ti se pojavi na mjastu gdje prije toga nije bilo slike. I mora šljakati. :smile14:

S16
04-06-2003, 20:19
lawa :smile06: :smile06: :smile06:

diablo VT
05-06-2003, 20:38
Evo još malo slika da smirite srce i duh

diablo VT
05-06-2003, 20:38
http://aspirine100.tripod.com/10.jpg

diablo VT
05-06-2003, 20:39
http://aspirine100.tripod.com/11.jpg

diablo VT
05-06-2003, 20:39
http://aspirine100.tripod.com/12.jpg

diablo VT
05-06-2003, 20:40
Zadovoljni!!??

Rossonero
05-06-2003, 22:26
Jel ti vraže ne kužiš da s tripoda slike NE šljkaju?

Krc
05-06-2003, 22:32
e baš mu nisi morao reći!! :smile06:

led
05-06-2003, 23:08
Bilo je ok, od calibre, naravno ništa!!!
bila je jedna od 280 konja koja je čak i pobijedila u finalu Hondu NSX (klasa do 3000ccm)!!!
Jugo je bio prokleto brz, sve ih je napro!!!
Najzanimljivija je bila klasa do 2000 ccm, gdje je pobijedu odnio tip s S2000 !!!
... a u ostalom, moći ćeš sve to pročitati u novinama, siguran sam da će sve bit pune izvještaja !!
a možeš i na www.402streetrace.com, tam imaš i startnu listu!!!
E, da ! još nekaj je bilo Lamborghini Diablo Vs. Mercedes 600SL, mervedes je uvjerljivo pobijedio... ...bio je prokleto brz!!! Tip u Diablu se izvlačio da su mu lamele otišle heheh


Samo mi nije jasno kako je BMW M3 uspio poderat mercedes SL 55 AMG s 500 konja i to dobrano.Ni ja ne bih vjerovao da nisam vidio svojim očima..al eto Narcis Mujkić ili ne zna vozit ili taj M3 nije serijski! Al dobro ajd recimo da je tako....i sad:finalna utrka-BMW M3 protiv mercedesa SL 600 Brabus s 550 konja(neki kažu i više). Start: BMW uvjerljivo pere mercedesa za nekih 30 metara!!! A fora je što je taj isti mercedes podero Lamborghinija Diablo utrku prije...što znači da je M3 startniji i od SL-a 55 AMG i od SL-a 600 Brabus i od Lamborghinija koji ima 4 sekunde do 100 km/h a SL 55 AMG 4,5 s!!! Eto to se dogodilo i sad stvarno ne znam jel sam ja lud il ćorav!!

_Stevo
06-06-2003, 00:10
M3 nije bio serijski. A ti "ice" kasniš sa izvještajem tjedan dana. Kaj si bio u vakuumu ovaj tjedan?

S V T
06-06-2003, 00:45
:)) :)) :))

ili obavještajna služba kasni ili djeluje kontraobavještajna!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

_Stevo
06-06-2003, 02:14
:))

OS-300
06-06-2003, 02:18
"mervedes je uvjerljivo pobijedio..." :)) :)) :))

Ajd neka je! :smile06: :smile06: :smile06:

Dr. Strangelove
06-06-2003, 07:29
... ljudi moji da vi vidite vozni park od obitelji Gudeljević, bilo bi vam jasno zašto je pobijedio sa M3 (koji ziher nije serijski)...a bi i sa Porscheom da nije s×××× getribu...

D0mi
06-06-2003, 08:28
>... ljudi moji da vi vidite vozni park od obitelji Gudeljević, bilo bi vam jasno zašto je pobijedio sa M3 (koji ziher nije serijski)...a bi i sa Porscheom da nije s×××× getribu...


Da, da, znam njegovog bratica, i svi u obitelji imaju strase pile.

S16
06-06-2003, 10:04
Po čemu nije serijski? Čip?

S16
06-06-2003, 10:05
Diablo, OD××××! :smile09:

Girrari
06-06-2003, 10:08
Ak sam dobro skužil, tip unutra ima motor od BMW-a M5. :o <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

S16
06-06-2003, 10:10
400ks?!

Dr. Strangelove
06-06-2003, 10:15
...ma ko zna šta sve nema unutra... kada financije nisu problem zbilja su sve mogućnosti otvorene.... blago njemu... :smile13:

vip
06-06-2003, 11:03
m3 od gudeljevića je potpuno serijski-nema mašinu od m5
ona kockica m3(žuta) ima mašinu od m5 stara linija 3.8 =340ks
tajna pobjede m3-a leži u tome što je gudeljević iskusan vozač koji je vozio utrke i pravovremenom startu (imam sliku gdje se vidi da je m3 već 10m ispred mujkića-stvarno nejma pojma vozit sl-ženina kola Zg-1509 IM
a onaj sl bi ga ziher dobio samo da je isto pravovrmeno startao jer ima 7.3 v12 motor sa 420kw ili 583 ks
zaključak: koliko god auto imao više konja izgubit će od iskusnijeg vozača koji zna vozit i startat
p.s. gudeljević je sa svojom 911 već u ned ili pon sretno krstario vg-kim cestama

S16
06-06-2003, 11:15
A onda čovik dobro vozi...

Dr. Strangelove
06-06-2003, 11:36
...nisam ga vidio u 911-ici, ali stalno nalećem na tu njegovu M3-ojku...

Rossonero
06-06-2003, 14:27
Eto te fotke sa starta.
http://web.vip.hr/tr-ag.vip/SLIKE/race26.jpg

206-os-
06-06-2003, 16:00
Ja sam cuo price da taj plavi m3 ima motor od m5 s 460 ks. A jos sam cuo drugu pricu tj. da ima 600 ks. Sto je istina samo vlasnik auta zna..

I koji je vozni park vlasnika m3 i 911? Zar mu jos nesto treba? :smile10: null<br><hr>

CLIO SPORT
06-06-2003, 16:01
LED......ili si lud ili gluh!? :)) :))

pa zar nisi cuo blokadu od lamba jedno 5-6 sekundi?????????? a utrka traje cca 12-13 sekundi????????????????

:o :o :o :o :o :o :o :o
e da,M3 od gudeljevica je serijsk a onaj zuti ima motor od M5 ali mu je riknula lamela!

:o :o :o :o :o

D0mi
06-06-2003, 16:01
Mislim da M3 nije sigurno serijski, jer ne bi onda mogao prati aute koji imaju 150 i vise konja od njega. A i sam podatak da je Gudeljevic na proslom streetraceu izbubio od Badrovog Evo 7, (imao je vrijeme oko 15 s, a sada ima 13.3) govori u prilog da je tjuniran. 1.7 sekindi razlike je puno.

Inace prosle je godine bio u klasi preko 3000 ccm, a ove je bio u utvorenoj (znaci preko 350ks). Ako je M3 serijski znaci da ima 343 ks, sto je manje od 350.

Zakljucak: M3 je tjunirana :))

doc
06-06-2003, 17:56
Onaj bijeli Yugo, koliko sam vidio se utrkivao sam sa sobom u prvoj utrci. A čuo sam da u drugoj utrci nije nastupio zbog lamele. Danas čitam u autoklubu da je osvojio treće mjesto u klasi do 3000 ccm. Mora da mi je nesto promaklo. Jel netko zna koga je taj Yugo pobjedio?

Sport
06-06-2003, 17:58
Da da to ti je yugo iz Rijeke i možeš ga odmah kupit jer se prodaje!<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">ABARTH LIVE FOREWER</font>

INTERCEPTOR
06-06-2003, 18:05
Vi ste bolesna deca. :smile07:

led
06-06-2003, 18:56
sport,od kud ti ta informacija??? sta bi rec da prodaje,sta je u planu???

Sport
07-06-2003, 01:05
Pa oglas je u Burzi! Jedan tip mi je rekao prije streeta da će ga poslje trke prodat (a sad ga prodaje) i da će sad radit lancijin 3.0 sa biturbom! Za ovaj biturbo me ne držite za riječ jer sam samo tako cuo!<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">ABARTH LIVE FOREWER</font>

S V T
07-06-2003, 02:08
Oduvjek su se najbolje pile slagale na kvarneru! :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

S V T
07-06-2003, 02:09
Edit:

Kolika je cjena Yugu?<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

VEX
07-06-2003, 07:31
daj ne serite, opel je kanta neviđena,hrđava.cudo da je dosao do cilja.Ali svaka cast vozaču.A peh je bio u tome što su se momci u lanceru i nsx-u opustili pa popušili.lancer evo 7 u rukama pravog vozača bi sprdo tamo SVE živo.
Iz usta pravih vozača (npr. relijaša,čak i ovih naših) nikad neće izaći ××××ni ople,bmw i slična govna već LANCER,SUBARU...

LANCER RULZ

vip
07-06-2003, 08:05
nema veze ali opel je dobio nsx-a,a i u drugim kategorijama su bili medju najboljima

Frenki
07-06-2003, 10:56
Ljudi, oprostite kaj ovo pitanje ovdje postavljam, ali nisam htio otvarati novu temu. Hvala

Jucer navecer me zaustavila policija, ogranicenje 50kmh, u naselju, ja sam
vozio 109 kmh, po policijskom radaru. Mislim da je moglo biti jos i vise, po
mom osjecaju, nisam gledao na kazaljku. Policija je napisala 109 kmh, -10%,
je 99 kmh. Pitam ja policajca kolka je to kazna, kaze on meni, kolko ti
sudac za prekrsaje odredi. E sad mene zanima, kolka mi zbilja bude kazna?
Dali 500kn + 3 kaznena boda + 3 mjeseca vozacke, ili jos vise, ili nesto
manje? Moze li se ista muljati na sudu, pred sudkinjom? Pitam jer fakat
neznam, nemam iskustva, ovo mi je prvi put da su me kaznili, a vozacku imam
5 godina do sad.

I jos jedno pitanje. Dali sam mogao ista smuljati pred policijom jucer kad
su me zaustavili?

Stvarno nisam upucen i nemam iskustva, lijepo bih vas zamolio, ako netko
nesto zna, neka napise, jer mi je ovo fakat sokantno. ××××ga, jos ni sad
nemrem doc k sebi, sve mi se nekak to prebrzo dogodilo.

Hvala

Rossonero
07-06-2003, 13:42
Frenki, murija je sve obavila kaj je trebala. Pošteno su ti izmjerili prekoračenje, pošteno odbili 10% tolerancije i uzeli tvoje podatke. A kazna za prekoračenja od 30 do 50 km/h u naselju ti je 500KN, 3 kaznena i oduzimanje vozačke dozvole na mjesec dana. Jedino se promijenila praksa da nakon kaj si slikan s multanovom da ti sudac određuje kaznu umjesto MUP-a. Međutim zakonom su propisane kazne i ne vidim na koju foru bi se mogao izvući.
Kažnjen si prema Članku 305., stavak 3.

Ako ne platiš kaznu odrezat će ti 6 kaznenih. Ja bih rađe platio...

Rossonero
07-06-2003, 13:44
Pročišćeni tekst Zakona o sigurnosti prometa na cestama možeš pročitati na :URL=http://www.mup.hr/zakoni/z16.html:ovom linku.:/URL:

Girrari
07-06-2003, 14:02
Sad ovisi jesu li ga slikali ili su ga samo "ubili" s radarom (laserom). Navodno da u slučaju radara postoji manevarski prostor. No ne da mi se sad pisati; sve kaj mislim o tome, napisao sam na FIAT klub temi jer je tamo postavljeno isto pitanje.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

OS-300
07-06-2003, 14:57
RN, nemoj plašiti dečka sa oduzimanjem vozačke. Ja sam to jednom prošao i ne bih više...

Nema ni govora o oduzimanju vozačke iz dva razloga:

Prvi:
Prema postojećem zakonu tvoj prekršaj nije bio dovoljno težak za oduzimanje dozvole. Za ilustraciju sam ti kopirao tablicu sa službene MUP-ove stranice koja ti to dokazuje!

PREKORAČENJE BRZINE-SANKCIJE (naseljeno mjesto)

30 – 50 km/h 500 kuna 3 boda

više od 50 km/h 500 kuna 3 boda
+
oduzimanje vozačke dozvole na mjestu prekršaja u trajanju od 3 mjeseca

Kao drugi razlog je zrakoprazni prostor koji je nastao stupanjem na snagu novog Zakona o prekršajima koji je nadredjen Zakonu o sigurnosti u prometu. Ta dva zakona još nisu uskladjena pa policija ne smije provoditi postojeće članke iz Zakona o sigurnosti u prometu koji se kose sa novim Zakonom o prekršajima, jer bi tako djelovali protuzakonito.

U novom zakonu o Prekršajima nisu propisani kazneni bodovi pa ti se stoga oni više automatski ne upisuju u kompjutersku evidenciju nego o tome mora odlučiti sudac koji je obično više skloniji novčano kazniti prekršitelja...Dakle ti ćeš vjerojatno proći samo za stotinjak kuna lakši.

Takodjer prema novom zakonu propisuje se samo privremeno oduzimanje dozvole u posebnim okolnostima i to u trajanju od najviše 3 dana kada ti se ista mora i vratiti.

Ljudi koji zbog bodova moraju opet polagati testove ne moraju se odazvati na isto, jer više policija nema potrebne zakonske elemente represije da to isto i provede.

Takvo stanje će trajati sve dok se novi zakon o sigurnosti u prometu ne donese i uskladi s novim Zakonom o prekršajima.

Do tada možemo malo odahnuti... :smile14: :smile14: :smile10:

Rossonero
07-06-2003, 15:46
ZAKON
O SIGURNOSTI PROMETA NA CESTAMA

Članak 305.
(1) Novčanom kaznom u iznosu od 500 kuna kaznit će se za prekršaj:

1. vozač koji ne zaustavi vozilo kada naiđe na vozilo kojim se prevoze djeca, kad je to vozilo zaustavljeno na kolniku radi ulaženja ili izlaženja djece (članak 16. stavak 4.),
2. vozač koji na cesti postupa suprotno odredbama članka 24. stavka 2. ovoga Zakona,
3. vozač koji se vozilom na cesti u naselju kreće brzinom koja je za više od 30 km na sat veća od dopuštene brzine, odnosno vozač koji se vozilom na cesti izvan naselja kreće brzinom koja je za više od 50 km na sat veća od dopuštene brzine (članak 28., 29. i 30.),
.
.
.
.<br><hr>

Rossonero
07-06-2003, 15:47
2) Za prekršaje iz stavka 1. točke 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10. i 11. izriče se i zaštitna mjera oduzimanja vozačke dozvole u trajanju od mjesec dana.

(3) Za prekršaje iz stavka 1. točke 3., ukoliko je brzina kretanja vozila u naselju veća od 50 km/sat, izriče se i zaštitna mjera oduzimanja vozačke dozvole u trajanju od tri mjeseca.

(4) Za prekršaje iz stavka 1. točke 12., 14., 15. i 20. izriče se i zaštitna mjera iz stavka 3. ovoga članka.

(5) Za prekršaje iz stavka 1. ovoga članka kojim je izazvana neposredna opasnost za drugog sudionika u prometu ili je izazvana prometna nezgoda,počinitelj će se kazniti novčanom kaznom u iznosu od 700 do 4.000 kuna, a vozaču će se uz kaznu izreći i zaštitna mjera oduzimanja vozačke dozvole u trajanju od šest mjeseci.

(6) Za prekršaj iz stavka 1. točke 17. ovoga članka, novčanom kaznom u iznosu od 500 do 2.000 kuna kaznit će se odgovorna osoba u trgovačkom društvu ili drugoj pravnoj osobi.

(7) Osim novčane kazne za prekršaje iz stavka 1. točke 3., 12., 14., 15. i 20. ovoga članka, vozaču se određuju i tri kaznena boda, a za prekršaje iz stavka 1. točke 1., 2., 4., 5,. 6., 7., 8., 9., 10., 11., 13., 16. i 17. vozaču se određuju dva kaznena boda.

(8) Vozaču koji počini prekršaj iz stavka 5. ovoga članka, nakon utvrđivanja kaznenih bodova prema stavku 7. ovoga članka, određuju se dodatna dva kaznena boda.
Obratite pažnju na gore navedene stavke

Rossonero
07-06-2003, 15:50
Dakle 500KN i 3 kaznena... ne znam kak sam vidio i mjesec bez dozvole.<br><hr>

Rossonero
07-06-2003, 15:52
I ja sam načuo nešto o kaznenim bodovima... da se kao više ne pripisuju uz kaznu. Nije mi to baš najjasnije. Popušio sam 200 i kazneni prije koji tjedan i kaznu nisam platio jer mi to ispada 2 kaznena, a već sam duuugo bez bodova. Pa sad ta 2 boda simo-tamo. Ali kaj bude sad kad bodova po tvom više nema? Kaznu nisam i ne budem platio. Znači da ništa niti od bodova?

Sport
07-06-2003, 15:57
Ako u naselju prekoračiš brzinu od 50 km/h onda će ti ju uzet na 3 mj. a ti si se izvukao za 1 km/h jer ti i toleranciju oduzmu!

Rossonero
07-06-2003, 15:59
A i s multanovom je sve manje mogućih izvlačenja. Prije su te slikali i slali doma obavijest o počinjenom prekršaju i tražili podatke o vozaču. Pa ako nisi poslao na vrijeme dobio si još dodatnih 500 kn kazne (osobno iskustvo). A mogao si poslati kaj si htio ili još bolje pisat žalbu da ti nisi vozio, a auto se koristi u firmi pa se ne zna ko je...itd. To je prolazilo. Ali mene je zadnji puta zaustavila patrola koja je nakon kaj sam proletio pokraj multanove bila u radio vezi s prvima koji su slikali. Samo me obavijestio i uzeo podatke. Kazna je stigla za 3 tjedna. Ograničenje 60, moja brzina bez tolerancije 93, kazna 200 i kazneni.

INTERCEPTOR
07-06-2003, 16:02
Sport ukoliko se radi o 3.0 serijskom motoru iz neke Lancie, onda je to alfin V6 koji se ugrađivao u lancie.

Sport
07-06-2003, 18:25
A sve je to ista pašta!blokovi su isti, i sad je to vrlo važno čiji je!Tako sam čuo!

Frenki
07-06-2003, 19:00
Fala, decki, ak je tak, moze, inace uhvatili su me laserom, nisu me slikali. ××××× im mater, a bil sam prvi u koloni, ostali iza mene su se isto vozili oko 100-tke. Sto nisu i njih zaustavili??? U ××××× nek idu, platil bum, kriv sam i amen!

INTERCEPTOR
07-06-2003, 21:29
Sport, u ovom slučaju nisu samo blokovi isti nego cijeli motor - komplet, samo što je eventualno malo zagušen da nije jak ko original u alfi.

S V T
08-06-2003, 02:51
Najveća razlika je u natpisu na poklopcu ventila! :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

Kas
08-06-2003, 10:44
Zna li netko koliko traži za Jugo? U šta će stavljati novi motor?

anonimus
12-06-2003, 14:07
koja su girrari ××××××.
ak je netko zdimio lovu koju si ti napisao (406.000 kuna) onda je to bio covjek koji i tebe placa a ne netko od organizacije.
ne vjerujem da mozes biti toliko neinformiran a toliko srat.
s tim si postom detaljno pokazao koliko ti je kvocijent inteligencije, i zbilja ti savjetujem da se maknes sa mjesta admina jer to nikako ne zasluzujes. osim toga vrlo si laicki obucen sto se tice i najosnovnijeg automobilskog znanja.
pretpostavljam da nisi bas niti za volanom nesto posebno, inace bi se odavno rijesio tog sporohodnog punta kojeg si jos uz sav njegov nepretjerani sarm naruzio sa dodatnim parom vrata.
i nemoj pricati kako ti je gust razvrtiti tih bijednih i jadnih 60 konja, jer jednostavno nije.-konju!!!!

Fresh
12-06-2003, 14:57
:o :o :smile10:

Girrari
12-06-2003, 17:14
Neizmjerno sam ti zahvalan na prosvjetljenju koje sam doživio čitajući tvoj post. Svaka ti čast!


Hvala još jednom.

<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Girrari
12-06-2003, 17:16
Samo te najponiznije molim da mi kažeš ko je onda digao te novce, budući da sebe plaćam sam, a ne sjećam se da sam u posljednje vrijeme zaradio 406 000 kn.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

girrari fan
12-06-2003, 17:56
kaj da ti kazem girrari? ne, ne plačas se sam, jer sigurno ne radis za slamu(mislim na ovo sto radis za vidiauto). i ponovno ti kazem, optuzujes krive ljude. pitaj svog sefa di je lova otisla, odnosno je li potrosena ili maznuta. pa onda pocni bacat optužbe. nekak mi se sve cini da ti studij prava ipak ne lezi, jer ne bus bil dobar odvjetnik ak ovak nastavis.

pozdrav svima, i di je nestala legenda od calibre zendera?

Girrari
12-06-2003, 22:10
Kakav Vidiauto??? Si ti blesav? Pa koje ××××ne veze ja imam s Vidiautom da bi oni mene plaćali? Zato kaj tu drobim na forumu? Onda valjda i sve vas plaćaju, a ja ih definitivno moram tužiti za damnum emergens i lucrum cessans.

Radim sa starim u našoj firmi koja veze s vezom nema s Vidiautom.

Uostalom, kontaktiraj bilo koga iz uredništva Vidiauta, pa ih pitaj kaj sam za njih radil i koliko su mi love isplatili.

Bože blagi...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

S V T
13-06-2003, 00:56
Priznaj girrari, ajd priznaj kolko te plaća vidi!!!

:)) :)) :)) :)) :)) :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

Girrari
13-06-2003, 07:33
Pa oko dve milje ojra na mjesec. Zato i imam 5 Ferrarija u garaži... :smile17: :smile12: :smile15: <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

993
13-06-2003, 11:49
:smile17:

S V T
14-06-2003, 01:37
Samo 5 kom. pa i nije baš za hvaliti se! :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

T-IE
14-06-2003, 11:41
Svt, di si nabavio to cjepivo protiv ferrarija? ;) <br><hr><font color="red">GTI</font>

Girrari
14-06-2003, 11:56
Pusti T-IE, mi smo imuni na to.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Lanser
15-06-2003, 20:44
..ne bi se štel miješati, ali zakaj se onaj mastodont tak žučno hvata u koštac sa našim Girarrijem..pa kaj mu je on skrivil...i naaaj više me živcira kad se netko javlja, kao ima nekaj za reć i onda koristi neke glupe sakrivene nickove...pa daj se logiraj pa seri onda ti krpo od vinjske kože!
..recimo mene boli ××××× tko koliko zarađuje, sve dok ja dobro zarađujem, a izgleda da ovaj naš sugovornik jalan i zavidan zarađuje malo...no takvi smo mi Turci...

Baj d vej, prodajem Savršeni Daewoo Matiz za 4900 €...očuvan, prešao 30 000 km, stavljano najskuplje ulje, najbolji filteri, nikad gažen, uvijek pažen i čuvan u garaži....eto..kupac plača prijenos a ja pivu...ko hoće nek napiše koju, a ko ne...kaj ja znam...marš u materinu.. :smile12: <br><hr>

CLIO SPORT
17-06-2003, 23:45
lanser......koja nova pila zasluzuje takvu legendu?????

daj nas malo prosvijetli......nakon matiza sigurno bu pao koji picolovac,a?

:o :o :o :o :o :o :o

S V T
18-06-2003, 01:13
vw polo 1.vlasnik, dva put udaren, nikad pažen uvik gažen prodajem! :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

diablo VT
04-07-2003, 20:48
ta ti je dobra!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

Girrari
05-07-2003, 12:45
haha :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

S16
05-07-2003, 15:57
jel to tvoj? :))