PDA

Pogledaj cijelu verziju : Poziv SZ-ovcima



Girrari
29-05-2003, 16:41
Dođite sutra navečer na standardno mjesto u standardno vrijeme, u što većem broju, da se dogovorimo oko Street racea u subotu. Ko bu išel, kada, kako, ko organizira trebe (nešto se CS bahatil), ćevape, pivicu i ostala "pomagala".


<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Helix_206
29-05-2003, 17:29
Girrari, pošto ja neznam standardna mjesta, možeš poslat info na secure@mail.inet.hr, pa ak smognem vremena zaletim se.

Girrari
29-05-2003, 17:52
Poslano.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Pocket Rocket
29-05-2003, 17:58
Ja mislim da na Streetrace neću ni ići.

Malo nevjerovatno, ali takva gužva, hrpa čudnih tipova...HM, teško...

Radije provedem subotu instalirajući famozni regulator pritiska turbine...

:smile20:

Girrari
29-05-2003, 18:01
Aj ne pizdi Pocket. Ak ti je bed zbog auta i gužve, bumo išli s mojim autom. Nije ni meni svejedno, pa ću vjerojatno ići s Alfom. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Pocket Rocket
29-05-2003, 18:04
HM, pazi kaj si rekel...

Bumo vidli...Bumo...

_Stevo
29-05-2003, 18:16
Girrari čujemo se u subota. Ja idem oko 11-12-13h na street, zavisi još kak se dogovorim sa starim. Postaj kad idete vi(SZ), pa da se onda telefonišemo u subota.

p.s. Dom-Dom ideš sa EVO možda? Ja bi par slikica rezerviro odmah i privilegiju sjedenja makar na sekundu :) :) :smile07: :smile14: <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Dom-Dom
29-05-2003, 18:16
Girrari u petak me 100% nema jer sam na moru.
Za subotu te budem nazval!
Makar se jednim dijelom slažem sa Rocketom, brijem da bude stravična gužva na 30 stupnjeva. :smile17: :smile17:

Dom-Dom
29-05-2003, 18:19
Stevo prijatelju , ako i budem išel, sa EVO neču sigurno, jer mi je pun k.... više slinjenja po auto i sjedanja po sicevima i molbi za jedan đir.Ko se hoče ljutiti nek se ljuti, ali boli me više pimpek , auto košta bijesne pare, održavanje je skupo i imam ga samo za sebe. :smile17:

_Stevo
29-05-2003, 18:20
Ma nemaš beda ;) Shvaćam te, svakome bi tak bilo da ima takvu pilu. <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

mc
29-05-2003, 18:26
Girrari, ja u petak ne mogu nikako doci, ali bi svakako isao na Streetrace s vama. Ako se dogovorite za organizirani odlazak/nalazenje na odredjenom mjestu u odredjeno vrijeme, molim tebe ili nekog drugog da posta detajle u petak navecer na ovom topicu ili mi ih posaljite na mail (mczgb@hotmail.com).
Tnx & CU

Girrari
29-05-2003, 21:38
MC, ak se kaj dogovorimo, javim na temu.

D-D, mene ne ××××. Ak mi sve bude išlo na ×××××, bum se vratil doma. Nisam plaćen da stojim tamo. Idem vidjet tek toliko da se ne grizem ak bude dobro iako nisam ljubitelj tih dragova. U svakom slučaju, moram biti doma do kvalifikacija. Ak bude prevelka gužva, bežim doma jer gužvu i kaos organski ne podnosim.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Koko
29-05-2003, 22:29
Ja bih se volio jednom pridruziti SZ-u. Barem ne jednom susretu. Girrari kada i gdje?

Fresh
30-05-2003, 06:56
Tako je Dom-Dom sve u materinu, auto je tvoj i neka tako ostane, a za đir ću te tražit kada zaboraviš na ovu izjavu za nekih par mjeseci, godina, tj. kad te uspijem napiti sa bezalkoholnom pivom.

Pocket Rocket
30-05-2003, 14:23
Već vidim hrpu primitivaca sa Castrolom u kosi kako ××××ju na Opel Ascone, BMW kockice i raznorazne krame sa izolir trakom na blatobranima, a motorom naguranim ispod haube da jedva stane, pripremljen da izdrži točno 4 draga!!!
:smile06: :smile06: :smile06:
Šala mala, ali 30C, hrpa tko zna kakvih ljudi koji se međusobno laktare, guraju i tuku da bi vidjeli masnoprstog mehaničara kako pritišće gas na ravnom i gleda u retrovizor svog konkurenta!!!
:smile06: :smile06: :smile06:
Sretno vam bilo, ovaj vikend ću posvetiti svom bombončeku!!!
:smile06: :smile06: :smile06:
:smile20: Renault 5 GT TURBO

Grigor Vitez
30-05-2003, 17:15
izolir traka na blatobranima = turbo na prednjoj haubi


motor pripremljen da izdrži 4 draga = gtt do prije generalke

pritiskanje gasa i gledanje konkurenta u retrovizoru = mladi momak ponosni vlasnik gtt na svakom drugom semaforu u zagrebu i to tako svaki dan
.
.
.
.
.
hrpa primitivaca s castrolom u kosi = hmm...pitam se šta dolazi s ove strane jednakosti...hmm? ima ideja?

yugo turbak
30-05-2003, 18:24
pocket rocket =>
ako trebas kakvu pomoc glede svojeg campusa... imam nove kleme, a i mogu ti pomoci odvuci auto do jakusevca

1.2bar@Pocket Rocket
30-05-2003, 18:45
Svašta...

Čovjek se više ne smije ni zajebavati...

Turbo naljepnica je prijatelju bila još od prvog vlasnika.

Auto nema niti jednu naljepnicu, a motor je slagan na novo,pošto je u tom trenutku bilo novca, a auto se polako restaurira...

Ovdje je zaista hrpa izrevoltiranih ljudi kojima forum služi samo za svađu.

A ti "yugo turbak", postovi su ti na nivou tvog učmalog nicka.
<br><hr><font color="blue">Renault 5 GT Turbo-French Turbo Terror.</font>

yugo turbak
30-05-2003, 18:52
kako god bilo, činjenica je da taj tvoj "francuski terorista" ispada francuski drek kad mu kožu odere jedan Yugo!

1.2bar@Pocket Rocket
30-05-2003, 18:55
U redu frende,slažem se.

Ali isto tako to nije serijski yugo i ima samo karoseriju od yuga.

Da se GTT složi oderao bi yuga.

VIDI:
www.gtturbo.com

Pozdrav.<br><hr><font color="blue">Renault 5 GT Turbo-French Turbo Terror.</font>

camus bist tot
30-05-2003, 19:05
bolest, bolest, bolest...

Grigor Vitez
30-05-2003, 19:49
niti sam ti prijatelj niti to želim biti. ali vjeruj mi da nas ima mnogo na forumu koji ne možemo probaviti french terror, five alive, ovo ono...smanji dojmove.
drago mi je da si se sam prepoznao u mome prošlome poštu!

Helix_206
30-05-2003, 23:52
bla bla bla...well...kak god gledao ti na to...svako ima svoje...ak te smeta five alive...zgasi monitor :smile16:

PUG FOREVER !

Eto...ja sam danas napravio dobro djelo...na semaforu sam malo tutirao auto...slušam zvuk motora, kad ono crveni clio 1.4 pokraj mene...faca gleda mojeg pugiča...i počne turirat ko slon...remus vrišti...crveno...žuto...zeleno...clio wruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum...ja normala lagano...i faca odleti....opere me...ja po gasu...i bok uz bok sa cliom...faca se smije nutra...eto..barem sam mu uljepšao dan :smile06:...

dosadno mi je pa ××××m gluposti...idem van...

P.S. Girrari...si dobio SMS?

594 kreso_ah
31-05-2003, 00:49
Kakav PMS? O cemu vi pricate? Nista vas ne razumijem ... :(

Girrari
31-05-2003, 01:26
Jesam, nismo se niš dogovorili. Idemo kao neorganizirana bagra, pa bumo se tam trevili kak ko dođe.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

1.2bar@Pocket Rocket
31-05-2003, 10:09
Grigor Vitez,

boli mene krasno ××××× što tebe smeta FIVE ALIVE ili bilo šta drugo.

Nit se s bilo kim svadim, nit me ima puno na forumu.

To što si ti svadljiv, na××××n i bijedan(očito), to je tvoj problem.

Od×××× sa svojim jadnim,iskompleksiranim postovima od mene.
<br><hr><font color="blue">Renault 5 GT Turbo-French Turbo Terror.</font>

Grigor Vitez
31-05-2003, 19:30
Takav prost pošt ne bi napisao vozač GTT-a!