PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako se pokazao Fiat Doblo / putnicki



mm
28-05-2003, 14:45
<font face="Courier" size="+1" color="blue">Dakle, brat mi je jako zainteresiran za taj model iz vise razloga, cijena-prostranost, udobnost, posao, kvalitet??

Dakle kakva su iskustva sa istim ako ih tko ima, potrasnja, drzanje ceste, kvarlivost. Mislim na benzinske modele..da li je 1.2 dovoljan za gradsku i ponekad dalju voznju.(nije od onih 7sec do 100/km, niti mu zato treba)

Mislim da je interesantan i lijep model, po meni bolji i jeftiniji od Kangua..dakle vasa misljenja molim!
:smile15: ;) </font><br><hr>

m&m
29-05-2003, 16:10
Tamo na Fiat Klubu 1478 postova a ovdje????? :(


Nije valjda da nitko nista ne zna :smile12:

p.s. mrzim da se logujem

Girrari
29-05-2003, 16:37
Pa možda da si pitanje postavio na FIAT club temi??? Ne znam... kaj ljudi ne kuže koja je svrha neke teme??? :smile15:


Čekaj Stevu, on je vozil taj auto, pa bu ti nekaj više rekel.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

_Stevo
29-05-2003, 18:29
Ja sam vozil onaj zatvoreni Doblo, dostavni. Sad da ti ne pišem imaš na temi Fiat Club napisano, potraži si.

Ali ukratko, autek mi je odličan. Sjedi se povišeno, mjenjač je kratak, volan nije bio servo, ali se dosta lagano mota dok se vozi. Udobnost, pa auto je tvrd, po zavojima drži normalno, nije baš izraženo naginjanje karoserije(neznam kak je kod ostalih automobila te vrste).

To je više manje to. BTW onaj 1.2 benzinac je odličan ak ti netreba za neko ganjanje(što ni nije namjena modela), ali pri večim brzinama dosta je jaka buka. Sve u svemu dobar auto za te novce, ma i predobar. <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

S V T
30-05-2003, 01:30
Frend ima dizela i on je prezadovoljan, malo troši solidno ide i do sada nije imao nikakvih problema! Nisam ga vozio pa o voznim svojstvima neću pisati, mogu reći samo da je solidan obiteljski autek!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

m&m
30-05-2003, 10:43
Hvala ovim sto se javise
:smile15:

a sto se tice pregledanja teme Fiat klub, 1500 postova i ova brzina ucitavanja stranice, bojim se da bih morao razapeti satore ovdje i vikendovati.

Jos komentara su highly appreciated :)