PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoz'te



Girrari
16-05-2003, 12:14
S×××× sam se. Kupio sam ××××nu Tocu Pro driver kad ono đut. Ima sjebane komande do jaja. Probao sam je vozit s novim volanom koji se spaja preko USB-a i igrica je u kurcu. Okrenem volan, a na autu se okrene sa zaostatkom od 0.5 sec što ××××no iritira kad ti treba brza reakcija. Mislio sam da je možda zajeb u volanu, ali ne. Spojio sam i stari volan (spaja se na zvučnu) te naišao na istu ×××××riju. U kontrolama nema mogućnosti podešavanje "steer sensitivity" ili "steering speed". ××××××!!!


Dakle, u potrazi sam za nekom igrom koja ima slijedeću opcije odnosno tematiku:

1. Radi se o SIMULACIJI utrka, a ne o arkadi.
2. Igra mora imati mogućnost nekakvog natjecanja i napredovanja. Znači da nije čista simulacija vožnje ala Racer.
3. U igri mora biti mogućnost "in view" vožnje, dakle, iz unutrašnjosti automobila.
4. Mora biti cestovna, odnosno na pisti, a ne drndanje po makadamu ala CMR.
5. Ne smije biti riječ o simulaciji formule (karting može proći).


Dajte neke prijedloge ako imate. PLEASE!!!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Mazda3
16-05-2003, 12:45
Jesi li mozda pogledao imali "patch" za igru? Takodjer novi driveri za USB volan?
Neznam sto da ti preporucim od igara, jer se vec godinama ne igram....Tako da vise ne pratim trendove :)

Vjerojatno neki patc bi to sredio....

mc
16-05-2003, 12:57
Meni su na PS-u bile zakon CMR2 i GT2. GT2 se odlicno uklapa u ovo sto trazis, samo ne znam jel izasao za PC...

Sim1
16-05-2003, 12:57
Sports car GT - igra je malo starija ali zato ima definitivno najbolju fiziku, a ima cak i mogucnost tuniranja auta :) za pare naravno :P

206-os-
16-05-2003, 13:16
Pretpostavljam da se ovo pitanje odnosilo na PC i PC igre. Ako da, nemogu ti pomoci jer ja sve sto igram, igram na Playstationu.
A ako kojim slucajem, nemas PS2, kupi ga jer je Gran Turismo nesto najbolje..
Trenutno imas GT3 i GT concept a krajem godine izlazi GT4 koji ce imati preko 500 licenciranih auta i 100 staza. Bit ce mogucnost mreznog igranja, pa ce biti svjetske lige. Moguce je tunirati auto, ima sustav napredovanja i ono sto je meni najbolje ima obicnih auta koje sam pretvoris u zvijeri..
Girrari, po tom koliko te znam na ovom forumu, znam da bi ovo bio virtualni raj za tebe kao sto je i za mene.

Girrari
16-05-2003, 15:03
Mislim da GT nema in view! <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

mc
17-05-2003, 09:27
...ima, ima...

Girrari
17-05-2003, 09:35
Ne kanim kupovati Playku jer sam konačno složio komp kak Bog zapoveda i kupio novi volan. Osim toga, trenutno imam važnijih investicija od toga, a kupit Playku bez volana je isto kao imat auto bez kotača.

Ima li GT za komp? <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

KAMA
17-05-2003, 12:31
Probaj Swedish toca,slabo reklamirana igra ali nije loša,čak u neki segmentim i bolja od toca serijala, e da i Mercedes benz truck racing.Prokleto teška igra ali vrijedi svake potrgane tipke na tastaturi.

Helix_206
17-05-2003, 13:16
Colin McRae je meni osobno naj××××nija simulacija do sada. Imaš Colina 3, pre dobro.

TOCA je govno, no igrao sam ju sa volanom, i nema tih problema koje navodiš. Probaj s novim driverima, a isto i probaj dali kasni skretanje i s tastaturom.

Girrari
17-05-2003, 14:53
Ne volim Rally. U mojoj glavi auti su namjenjeni asfaltu tak da mo ovo nikako ne sjeda. Uvijek mi je asocijacija na utrke bila miris benzina, spaljenih guma i kipući asfalt, a ne svjež zrak, miris blata i divlje životinje.
Tako da CMR otpada. Probao sam gi i nije to to.


Budem još probal nekaj s Tocom iako mi se čini da je dvojka bila bolja, no nju mi se ne da igrat jer sam je već prešao mali milion puta, pa mi je glupo.

Svejedno, hvala na savjetima.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Tompa
17-05-2003, 15:08
Probaj ovo: "Live for Speed" - dosad najrealnija simulacija vožnja na PC-u, bez ××××. Još je u demo fazi, ali uskoro će doći kompletna igra to jest njezin prvi dio...Na njihovim stranama www.liveforspeed.com , možeš skinuti demo, a obavezno i skini najnoviji patch. Ukratko - imaš na biranje 3 auta (pobjeđivanjem u utrkama stječeš kredite, a pomoću kredita "otključavaš" druga dva auta), mogučnost vožnje na asfaltu ili na makadamu, najrealističnija fizika auta koju sam dosad probao (TOCA je za ×××××) itd. itd.
Uglavnom javi dal ti se sviđa...

Girrari
17-05-2003, 16:45
Baš sam sad pogledal site. Čini se OK, ali me malo živcira kaj nema stvarnih automobila.

Ako te zanima nešto u tom stilu odi na :URL=http://www.racer.nl:Racer:/URL:. Odlična simulacija vožnje sa dosta automobila za download. Besplatna je, a jedini bug joj je nemogućnost utrkivanja s protivnicima (zapravo, može se, ali sam preko mreže).<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

KAMA
22-05-2003, 18:10
Dobio sam novu tocu i razočarenje.Igram na tipke i komande su vrlo loše i trzave neda se namjestit osjetljivost isto vrijedi i za gas ,pri startu nema šanse da se krene bez proklizavanja.Girrari jesi uspijo šta skužit u vezi upravljnja.Postoje neke opcije arcade za uključit i iskjuči možda je u tome štos al se nedaju micati.Možda je bug ili zato što nije orginal.Neznam nemrem prihvatit da je toca ovak loša.Toca serijal mi je bio nešto nenad××××vo ,al ovaj zadnji je totalno ćeseme ,××××na arkadica. :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

Girrari
22-05-2003, 22:04
Ma skužio sam nekaj. Trebaju se određene vrijednosti promjeniti u jednom fajlu igre (koji se otvara s notepadom) i onda vola brže reagira i ne zaostaje. Ipak igra je skroz u kurcu i puno je lošija od prethodnih nastavaka. Jaaako loše.

Trenutno igram F1 2002. Vozim za Minardi. :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

mc
23-05-2003, 09:36
Provjerih za GT - na zalost samo za PS(2) fanove. Inace, osim CMR-a ovo je genijalna igra. Kupis auto, polazes za trkace dozvole (vrlo edukativno), utrkujes se i time zaradjujes novce, tuniras, prodajes i kupujes nove ili rabljene aute, otkljucavas nove utrke - zakon. Imas aute iz cijelog svijeta i raznih klasa, koje je moguce vrlo detaljno tunirati u okviru onoga sto je realno moguce na tim modelima. Auti se vrlo realno ponasaju - postoje velike razlike u odnosu na pogon i snagu, ovjes, gume i sl.

KAMA
23-05-2003, 17:05
Neznam jel to znaš girrari ali možeš promjeniti opciju wheel handling na simulaton umjesto arcade.Mislim da bi ti to trebalo pomoć kod volana .Trebaš otić na options i onda do bonusa,i tam utipkat sim kod te ga aktivirat.Onda u kontrolama možeš mijenati opcije.

Girrari
23-05-2003, 17:15
Ah so. Thanks puno. Bum probal.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

T-IE
24-05-2003, 13:22
CMR2 mi je odličan. BTW, jel uspio ko bit 1. s Lanciom S.? <br><hr><font color="red">GTI</font>

Nissan
24-05-2003, 21:04
Girrari, ako želiš igrati igrice sa PS i PS2 na svom kompjutoru skini s interneta emulatore. Ja tako danas nabavio sebi emulator i sada tučem GT. Ako nemogneš naći javi se pa ću ti ja poslat emulator mail-om.

S V T
25-05-2003, 02:26
najbolja igrica je WORMS Armagedon, tu nema diskusije! :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

Girrari
25-05-2003, 09:15
Al' kad Wormsi neće na volan... :)) :)) :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>