PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem?



sony
15-05-2003, 11:35
kada se auto zagrije kuplung škripi.inace nema problema s kuplungom nego samo pedala grozno iritira.kako to riješiti??

Girrari
15-05-2003, 11:44
Koji auto?

Odi u servis neka ti podmažu. Trebali bi to besplatno napraviti (meni barem jesu). Bit ćeš miran jedno godinu dana dok opet ne počne, a onda ista procedura.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

sony
15-05-2003, 11:48
auto je bmw 318is, 95 god

Girrari
15-05-2003, 13:18
Svejedno, napravi ono kaj sam ti rekel. Nadam se da imaš nekog OK servisera koji bu ti to napravil za badava, ali neka za svaki slučaj pogleda da nije neki ozbiljniji problem. Kod mene nije bio, ali nikad se ne zna.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Denis
15-05-2003, 16:07
Jel škripi kuplung ili kuplung pedala? To je dosta velika razlika...

Girrari
15-05-2003, 17:22
Koliko sam ja skužio, samo pedala.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

INTERCEPTOR
15-05-2003, 17:33
Girrari jel znaš točno što su ti radili? Na sportingu se isto ponekad čuje onaj iritantan plastični cvilež pedale kad ju stisneš. Možda da to sam napravim, ako znaš što su ti točno napravili.

Girrari
15-05-2003, 17:45
Iskreno nemam pojma. Simptomi su bili isti kao na tvojem Sportingu. Kako me takve ×××××rije ne zamaraju, nisam se brinuo o tome.
Otfurao sam auto kod Valenčića da mi popravi vrata jer me tip (or baba) pokupil na parkingu. Kad mi je predal auto, rekel je da je podmazal kuplung. Od tad se više ništa ne čuje.
Da se razumijemo, nije on neki preradišan tip da bi se išao zajebavat u slučaju da je nekaj kompliciranije u pitanju. Dakle, zavuci se malo i skuži o čemu se radi; siguran sam da nije neki problem.

Ipak, :) za Valenčića; malo bi današnjih servisera napravilo tako nešto, a da to ne naplate. Svaka mu čast!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>