PDA

Pogledaj cijelu verziju : IMPREZA STi vs. LANCER EVO VII



Pocket Rocket
15-05-2003, 07:15
ETO.Pišite što mislite o jednom i drugom automobilu...Koji je bolji...

Samo se nemojte isfuravati na Imprezine 3 godine garancije, već performanse, karmu, ležanje...

Dakle REALNO.

Moj izbor:
N E O D L U Č E N O.

Ili možda ipak EVOLUTION VII.Danas je Impreza postala pomodni hit...Svaki balavac ju vozi...

Girrari
15-05-2003, 08:06
Ja glasam za Evo. Razlog, dizajn koji je n puta brutalniji od Imprezinog. A i to kaj Pocket veli; Impreza je danas postala modni trend kao npr. novi Mini.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Fresh
15-05-2003, 08:36
Uspoređujući sadašnje linije i ja dajem prednost EVO-u.

Iako mi je puno ljepša bila Impreza Coupe, navodno više nije u ponudi, ne znam je li to točno.

Hondo
15-05-2003, 08:54
Po samim performansama EVO je i jači i brži, no kažu i zahtjevniji za vožnju. Impreza je uglađenija za svakodnevnu vožnju i mislim da je i to razlog zašto ih ima više na cestama. Meni osobno je Impreza ljepša (no, no, o ukusima se ne raspravlja) i uvijek bi ju radije...
Mislim da Dom-Dom može reći više o materiji.

Girrari
15-05-2003, 09:34
http://homepage.mac.com/kazuosky/car/0210/impreza.jpg
http://accessory.subaru.co.jp/impreza/3d/img/car03.jpg




http://www.mitsubishi-cars.co.uk/images/evo/gallery/gallery_img/gal_6.jpg
http://www.mitsubishi-cars.co.uk/images/evo/gallery/gallery_img/gal_4.jpg<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

viggen
15-05-2003, 10:21
Vjerovatno nisam toliko objektivan, jer osobito vozim subaruja, ma nekako ima subaru više recimo karizme, zbog boxer motora i zvuka, zbog posebnosti, da svi modeli imaju boxer motor in 4WD pogon, zbog tipične plave boje i zlatih felga, ali naravno, sve to je osebno mnenje. No, po italijanskima revijama, pišejo da ima bolji pogon. :) :)

Dr. Strangelove
15-05-2003, 10:26
.. moram priznat da sam jučer tu na forumu prvi put pročitao shemu sa garancijama... koliko sam shvatio Impreza ima 3, a EVO ništa?? Ne kontam... kako ništa... šta time priznaju da auto nije za svakodnevnu upotrebu ili šta? :smile10:

206-os-
15-05-2003, 12:06
Imam zadnji broj Top Geara gdje je usporedni test nove impreze STI i Lancera evo VIII.

Po performansama je bolji evo, ali je neudobniji i tezi za voziti. Impreza ima bolje materijale u unutrasnjosti i vise opreme.
Na stazi bolje vrijeme ima evo dok je impreza vise namjenjena za svakodnevnu uporabu tj. pitomija je.
Evo VIII je znaci vise blize rally-ju i stazi.
Sto se tice garancije, nema je valjd samo kod nas jer se u lijepoj nasoj sluzbeno EVO ne prodaje, eventualno se moze naruciti i cekati godinu dana ili osobno uvoziti ili pak naici na primjerak koji je narucen pa je kupac odustao kao sto je Doom-doom imao srecu pa naletio na takav primjerak. Inace garancija je u Velikoj Britaniji 3 godine..

Hondo
15-05-2003, 12:41
Pošto sam zimus imao najozbiljnije namjere kupiti STi-a, od Subaruovog zastupnika (???) za Hr - tvrtke Novos u Zg Dubravi dobio sam sljedeće podatke:
- garancija na motor 1g
- garancija na podvozje i pogon 3g.

Dom-Dom
15-05-2003, 13:27
Danas sam bio kod Lončariča i vozil me je u Imprezi STI,novoj, i moram reči da sam ostal malo razočaran.
Unutrašnjost u Imprezi je živa koma, zbilja izgleda jeftino i jadno.Ubrzanje OK , mada mi se čini da je EVO brutalniji.
Kaj se tiče tvrdoče EVO je tvrd do jaja, Impreza je puno mekša (nemojte misliti da je Genscher).
Evo je zbilja brutalan i kaj se tiče kretanja , mijenjanja brzina , ma sve je hard core.××××te idem u zavoj i uopće ne gledam kolko idem ,kad ono 120 na sat.A uopće se ništ ne događa u autu.
Netko je dobro napisao da je Impreza više za svaki dan.
Uglavnom auti su BANZAIIIIIIIIIII!!!!! :smile20: :smile20:

piquet
15-05-2003, 13:41
pa vidi se po grupi n u rallyu šta je lancer. :)

Alfa 147
15-05-2003, 17:03
Dom-Dom, ne znam da li bi ovako pisao o Imprezi da si kojim slucajem nju odabrao. Prisjeti se samo koliko si branio svoju V6-icu i obasipao hvale vrijedne epitetima. Covjek bi pomislio da takav "bolid" ni u snu neces zamijeniti, a ti si okrenuo ledja svojoj alfici cim ti se ukazala prilika za drugi, i to puno bolji autic.
I daj reci ako nije tajna, kojim se poslom bavis pa da i mi ostali alfisti-nezenje skupimo od place za EVO VII ili bar za ovaj drek od Subaru Impreze. :smile16: :smile16: :))

Girrari
15-05-2003, 17:19
Kak vas jal pere, pa to nije normalno. Čovjek valjda ne sme kupit malo bolji ili skuplji auto, a da ga se odmah ne proziva.

A reci Alfa147 odakle tebi lova za BMW 5 i kojim se ti poslom baviš u slobodno vrijeme? Mislim da sam pročitao da si doktor. Ti Belupo kaj plati ak prepišeš njihove ljekove?

Mislim stvarno...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Pocket Rocket
15-05-2003, 17:28
RECITE VI MENI SLJEDEĆE:

Jel vam idu pomalo na živce hvalospjevi o IMPREZI?

Svi govore samo:IMPREZA, IMPREZA.

Da se razumijemo, IMPREZA je meni san snova, ali nije li EVOLUTION malo zaboravljen od hvalospjeva o IMPREZI...
A čini mi se da je EVOLUTION puno brutalniji auto od IMPREZE...

DA se napravi KRALJICA opet (naravno, misli se na LANCIU DELTU HF INTEGRALE EVO3) sa snagom od 300ks, mislim da bi JAPAN imao drugu HIROŠIMU sa strane ITALIJE...

Samo je jedna, nikad prežaljena, najbrutalnija, najorginalnija, najbrža i najkarizmatičnija INTEGRALKA...

Ahh, ta vremena... :(
No, doći će i moje vrijeme...I jadan BLUE LAGOS...
:smile11: :smile11: :smile11:

Pocket Rocket
15-05-2003, 17:29
Pardon,

JEDAN BLUE LAGOS!!!

:smile16:

INTERCEPTOR
15-05-2003, 17:38
Tako je pocket.
Daj, molim te navrati do teme alfa 147 kraljica klase... :smile07:

Dom-Dom
15-05-2003, 17:46
E moj Alfa 147.Znaš da si me razočaral , prvo sa blesavim pitanjima kaj radim u životu , ali evo budem ti rekao.Ja ti inače kamatarim i imam jedno 30 Ukrajinki.Pice im se puše svaki dan bolje nego meni hauba na EVO.
A pod dva.Gdje sam ja napisao da je Impreza drek??????????
Samo sam konstatirao da me je razočarala, jer je po meni prejeftino napravljena za cijenu od 50000€.Ne govorim o mehanici, nego o unutrašnjosti.
Ja Alfu i danas hvalim , i da ti velim več sam pregovarao za 156 GTA, ali ovakvu priliku imati EVO za relativno malo novaca, to nisam mogao propustiti.
I na kraju , pa koji si ti jad od čovjeka , da se ja tebi moram opravdavati s kojim novcima sam kupio auto.Pa daj nemoj biti seronja.Kad je tvoj rista kupio 530D jesam ja pisao nešto loše.Napisao sam da je to super auto.Uboli ste odličan auto po jako povoljnoj cijeni, i kaj sad ja tebe moram pitati kaj ti stari radi.Pa daj čovječe odrasti.

INTERCEPTOR
15-05-2003, 17:58
Dom Dom vidi se da ti fali Alfa. Vidiš kako si postao neshvatljiv i drzak :smile06: . Mislim da alfa 147 nije mislio ništa loše. Pusti ti Evo i kupi si GTA jer ovako ćeš ispustiti dušu. Ili ćeš morati konzumirati ukrajinke koje se puše. :smile06: :smile06: :smile06:

D0mi
15-05-2003, 18:29
Sto se tice garancije, EVO 7 ju nema zato jer je to napravio RALLIART u suradnji s Mitsubishijem. Ali sada je RALLIART pao pod kapu Mitsubishija pa ce novi EVO 8 imati garanciju kao i svi ostali Mitsubishiji.

Dom-Dom
15-05-2003, 18:33
Po mojim saznanjima EVO nema garancije jer je auto predviđen za daljnji tuning, a i danas sam saznao da nema garanciju na lim, jer na podu gotovo da nema nikakve zaštite.Navodno je to zbog toga , jer se za natjecanja pod još dodatno vari. :smile17: :smile12:

Alfa 147
15-05-2003, 18:46
Kao prvo odakle mi para za 5-icu. "Rista" mi ima skoro sest banki, privatnu firmu 15 god. i dali smo A6 pod racun. Eto odakle mu za 100000 kn jeftiniju BMW 5-icu. Moj stari ne kupuje pile od 30-40 tisuca eura. Bez uvrede decki, ali meni to nije realno da decko od place (hrvatske) kupi takvu pilu, zato sam i u saljivom tonu(zajebanciji) pitao sto radi. Kaj se Belupa tice, Girrari pao si na pitanju za sto kuna; morati ces tugu "izlijeciti" kod D-D ukrajinki. :smile16: :))

VR6
15-05-2003, 18:51
Slazem se sa Hondo i 206-os-, svi koji su imali na testu obadva automobila, rekli su da bi prije uzeli Imprezu STI kao automobil za svaki dan. Impreza ima i bolje uradjenu unutrasnjost, kao sto bi rekao Tiff iz TopGeara, kada se sjedne iz Evo u Imprezu, kao da ste sjeli u automobil vise klase.

Brzi automobil je Evo, ali ja bi vjerovatno prije izabrao Imprezu STI, i to onu "okatu"...

Dom-Dom
15-05-2003, 19:24
Alfa 147 , samo mi reci kolko košta 530D? Manje od 30000 eura?
:smile18:
BTW , ja sam posudio lovu za EVO i kad prodam Alfu vratit ću dugove.Vidiš da si se malo zaletil s jezikom.Svi mi kemijamo svaki na svoj način.
BTW,imam svoju privatnu firmu sa šogorom. :smile17:

Dom-Dom
15-05-2003, 19:27
VR6 , meni EVO VII ima puno ljepšu unutrašnjost od Impreze, ali dobro, sve je stvar ukusa.Ali nema do talijanske unutrašnjosti, to mi najviše fali. :smile10: :smile10:

OS-300
15-05-2003, 19:44
Girrari, uopće ne znaš koliko si u pravu. Baš sam jučer pretvorio 50 000 kuna u eure koje mi je dao Pfizer. :o :o :o
Možda padne i neka GTA od PLIVE.

Ne zaboravi da mi radimo humani posao i da smo prisegli našem učitelju Hipokratu. Svaka objeda na primanje mita me rastužuje i duboko vrijeđa.
Očekujem brzu ispriku!
U ovo doba borbe za doktorska prava malo smo osjetljivi na blaćenje našeg svetog poziva. Zato s naših bijednih 3500 kn primanja smo svakako "podplaćeni" i nedovoljno nagradjeni za količinu znanja koju smo morali steći tijekom našeg mukotrpnog školovanja.
Oprostite, ali ovo je jednostavno moralo izaći iz mene jer se zbog nekoliko lošeg sjemenja medju nama konstantno blati cijela struka. :( :( :(

OS-300
15-05-2003, 19:49
I još nešto. Nemojte se kačiti s Alfom, jer bi moglo biti problema.
On je prva generacija Palestinaca u Hrvatskoj, a otac mu je drito iz Gaze.
Njima je je "dizat" stvari u zrak ko nama otići u kazalište. :smile12: :)) :)) :))

OS-300
15-05-2003, 19:50
Mogla bi započet INTIFADA i ovdje na forumu. :)) :)) :))

doc
15-05-2003, 19:55
Nije ovaj forum mjesto gdje se raspravlja od kuda kome kakav auto.

dom-dom, hoces dofurat kakvu ukrajinku na streetrace??? :smile07:

Dom-Dom
15-05-2003, 19:58
Bumo vidli, veli Stewie Wonder. :smile17: :smile17:

Alfa 147
15-05-2003, 20:15
Zapalio sam vas kao "hepo kocku" :)) :)) :)) :smile06:
Mora se malo razbiti monotonija i dupelizastvo na forumu :)) :)) :smile06:
Dom-Dom, nema do talijanske unutrasnjosti(takog te volim)! :))
Sretno s novom pilom! :) Ipak, kad mi Belupo "vrati" zaostatke bice Impreza
:smile07:

doc
15-05-2003, 20:36
alfa 147, mislis na ovakvu Imprezu? :))
ima i rikverc!
http://aeropitts-hobbyshop.com/rc%20rtr%20subaru%20impreza%20tl-01.jpg

doc
15-05-2003, 20:41
Ova mi Impreza mi je najdraza. Nakon nje su dizajnerski krenuli u krivom smjeru!
http://coupesetcabriolets.free.fr/guideVO/14/impreza.jpg

Girrari
15-05-2003, 21:32
Ma naravno da se ispričavam. Eto, bio sam malo na××××n, pa je leglo. Glupo mi je da se ispituje odakle kome lova za što. Uz to, živčan sam cijeli dan. ×××× me posel, žena, a imam 2 ispita u 4 dana, pa mi već lagano sve ide na ×××××.

Još jednom isprika osječkim doktorima, znam da ste vi OK, ali ima par kaj vam jebu profesiju. Vodim na ćevape kad bute u ZG. I to one prave, iz Čingaća.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Dom-Dom
15-05-2003, 21:35
Je Doc , ta linija je pre××××na.I ima veču cijenu od modela , mislim od 2001.
Sigurno je došel u Subaru neki Bangle. :smile18:

Girrari
15-05-2003, 21:36
Slažem se s tobom Dottore, po pitanju dizajna Impreze.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Girrari
15-05-2003, 21:38
Nije Bangle nego Bangzai. :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

VR6
15-05-2003, 21:43
Dizajner nove-redizajnirane Impreze je isti covjek koji je pravio Alfu 147...

Dom-Dom
15-05-2003, 21:43
Danas sam kod Lončariča videl jednu takvu istu plavu , ali frajer je napravil totalku.Ubio ju je totalno, idiot. :smile17: :smile17:
A veli Lončarič da ju je kupil prije nekih tjedan dana od 1 vlasnika za 21000 eura 99 godina. :( :(

VR6
15-05-2003, 21:47
Desi se, ebi ga...

Girrari
15-05-2003, 21:54
Očito je onda taj dizajner natukao grdu dioptriju u međuvremenu. Nije ni čudo kad se tako zajebavao s detaljima na 147-ici. :) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Alfa 147
15-05-2003, 22:11
Doc, :)) :)) :)) :))
Pozdravi legu iz Čehe! :)

CLIO SPORT
15-05-2003, 23:28
necu nis filozofirat.........svoj glas dajem IMPREZI....i to ne mora biti STI.....cist dovoljan je i WRX sa 225konja i 5.9 do stotke!

:o :o :o :o :o :o :o

sepra
15-05-2003, 23:53
Mislim da uopće ne bih želio poravnati ta dva auta. Jer Impreza je uvijek malo iza. Ima ipak jednu prednost, svi u gradu ti kažu: U ××××te dobar ti je ovaj Accent!<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

S V T
16-05-2003, 00:44
Iako mi impreza izgleda brutalnije rađe bi uzeo micubaju!

Kod najnovije preze prednja maska me podsjeća na masku od hyundai acenta, ima nekih velikih sličnosti, bar se meni tako čini! :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

Pocket Rocket
16-05-2003, 01:37
MOJ GLAS IDE MITSUBISHIJU!!!

CLIO SPORT, nalupat ću te kad te vidim sutra!!!
Ti i tvoj Accent!!!

DOM, svaka čast, vrhunski izbor!!!

Kad si samuraj, budi najbolji SAMURAJ!!!

:)) :)) :))

S V T
16-05-2003, 03:35
Mene sad živo zanima dali je brži sport ili gtt nakon ozvježenja makine! :))

××××i ga pocket ali maske su slične..

:)) :smile16: <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

Hondo
16-05-2003, 09:52
Da se malo vratim unazad do spominjanja Integralke. Auto je mrak i ne pada mi na pamet osporavati njen status Kraljice, samo što zaboravljate jednu stvar - ko ima taj auto lako može spast na prosječki štap. S druge strane Impreza je gotovo uz bok Lancije, a po kvaliteti je daleko naprijed. Impreza (i Subaru općenito) ne poznaje sve probleme koje ima HF. EVO mi je u cijeloj toj priči dosta mutan (mislim na kvalitetu i ove priče oko garancije), a i čuo sam svakakvih priča (gluposti?).
D-D će nas obavještavati nadam se.

Girrari
16-05-2003, 10:41
Čuj, premalo ljudi ima Imprezu da bi se moglo dati baš neka pregledna slika o tome koliko je auto kvalitetan. Ja ne tvrdim da nije, ali ipak to nije Clio ili Punto, pa da imamo ozbiljan uzorak (mislim na forum i HR općenito, a ne globalno).


S druge strane, Impreza se radi i dan danas te je prošla kroz niz redizajna, a to automatski za sobom vuće poboljšanje svojstava i kvalitete dok je Delta danas već dosta star auto koji se više ne može nabaviti nov, pa treba gledati i iz tog aspekta.

Jako je zanimljivo da se auto stariji više od 10 godina uopće može, po bilo čemu, uspoređivati sa aktualnom konkurencijom. E to nešto znači!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

INTERCEPTOR
16-05-2003, 11:23
VR6, alfu 147 je "pravio" Walter da silva. To mu je bio zadnji auto prije nego je izašao nakon 20-30 godina u fiat koncernu. Ta informacija ti tone poput teškog malja.

INTERCEPTOR
16-05-2003, 11:29
Lancia dere imprezu u svakom segmentu osim u kvaliteti. Ubrzanje, držanje ceste, dizajn, karizma, zvuk, brutalnost, puno tanja barikada između vozača i auta......

Impreza jeste vrhunska i kvalitetna, ali lancia je nešto posebno, nešto neponovljivo. Nikada više neće nastasti takav auto. Niej uopće bit da bude brži 0.3 s do stptke ili do 400 m. Uzmite lanciu kao kompletan auto dok je nov i dok je pravilno održavan (tada problema nema) i uzmite imprezi.

Pocket Rocket
16-05-2003, 12:03
HONDO, ti malo previše u zadnje vrijeme prigovaraš sve što nije iz Japana...

Što ti znaš o pouzdanosti jedne EVO3?
HONDO, možeš kupiti bez ikakvih problema EVO3 u rasponu od 1,300-40,000km!!!
Sa takvom Lanciom(to su posljednje edicije kao npr. BLUE LAGOS, COLLEZIONE, VERDE YORK...)nema nikakvih problema, a cijene se kreću od 30,000-60,000€...

HONDO, koja mrtva Impreza?Auto koji je u WRCu postigao ××××× u usporedbi sa jednom INTEGRALKOM....

Halo, koji ti je?

Ko da ideš uspoređivati Ferrari F40 i Murcielago...

F40 je LEGENDA i to je tako i sa EVO3...


FIVE ALIVE!!!

206-os-
16-05-2003, 13:03
INTCP, po cemu ti znas da je integralka bolje ide i bolje lezi od jedne impreze STI? Mozda si probao voziti oba auta? Ili te informacije iznosis zbog usporednog testa integralke i WRX-a s 218 ks u auto klubu? Sam da znas, WRX i STI su nebo i zemlja!

Hondo
16-05-2003, 13:05
Pocket, a zakaj si ti alergičan na sve kaj ja napišem?
I po čemu sam ja to pljuvao?
Što ti znaš o kvaliteti jedne EVO3? Si ju imal, vozil, videl? Ja znam ljude koji su ju imali novu (jedan ima i sad mislim baš EVO3, al je auto non stop na grabi) i svi se slažu da je to auto koji pruža najviše, ali i traži najviše. Kaj sam ja pljuval u postu prije, i koga?
Ono o mutnoći za EVO, mislio sam na Mitsubishi EVO VII, a ne na Lanciju.
Ili Interceptor kao iskusan vozač i priznati stručnjak za aute navodi da Integralka u svim segmentima dere Imprezu. A ko je rekao da ne dere?
O čemu vi tu ljudio raspravljate?
Opet se je potvrdilo da se ovdje više lovi nekoga za riječ tako da bi netko ispao pametniji od drugih. Čitajte prije postove kak treba, a onda pokušajte ispasti pametni.

VR6
17-05-2003, 19:05
INTERCEPTOR ne lupaj...

"The 147 was designed by the Director of Centro Stile Alfa Romeo in Arese, Milan, Andreas Zapatinas, who gave the car a distinctive style and character, yet in true Alfa tradition. At the front, a prominent Alfa grille combines with air intakes at either side to form the Alfa three-part “moustache” motif reminiscent of classic Alfas such as the 6C 2500 Villa d'Este of 1949."

Girrari
17-05-2003, 19:39
Mislim da je VR6 u pravu odnosno da je Da Silvi zadnji auto (u Alfi) bio 156-ica.

Ipak, možda je riječ o zabludi. Masa ljudi još vjeruje kako je Alfu SZ/RZ dizajnirao Zagato.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

VR6
17-05-2003, 19:46
Zadnji automobil De Silvi u Alfi je ruzna 166-ica, mozda je zbog nje i dobio nogu... :)

Alfa 147
17-05-2003, 19:54
VR6 - ruzna???

VR6
17-05-2003, 19:57
Jap, meni je to jedan od najruznijih automobila. Bok i nazad je ok, ali naprijed - no comments. Kako je BMW krenuo, mogao bi ih nekim svojim novim modelom ih prestici...

Girrari
17-05-2003, 20:03
Meni je tak grda da bum je vjerojatno kupil. Dao Bog ovaj mjesec. :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

mytbyte
17-05-2003, 20:29
Zaista je prednji dio 166-tice neuspio što smo ustvrdili već sto puta, na sto tema, i to obično na nekoj koja se Alfe uopće ne dotikavlje, pa zašto onda ne i na ovoj... :smile12:

Girrari
17-05-2003, 20:44
Ma nije ni meni najuspjeliji, ali ostatak je toliko ××××n da joj mogu oprostit.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Dom-Dom
17-05-2003, 20:50
Slažem se Girrari.U globalu je auto lijep.Koje boje bude? :smile20:

Girrari
17-05-2003, 20:55
Tamno plava. Kao i svaki auto u mojoj obitelji dosad.

Navrati se na kavu ak imaš vremena.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

INTERCEPTOR
17-05-2003, 21:07
Mislim da nije fer uspoređivati najnoviju imprezu i deltu. Usporedite deltu evo3 i imprezu istog godišta ili bliže (ne znam dal je onda postojala). Pa impreza je naspram nje poput ptičjeg dreka.

Dom-Dom
17-05-2003, 21:11
Kud da navratim na kavu?
Idem sutra ujutro na vikendicu , da malo beštiju razvozim.Kak se veli beštija na japanski????? :smile18:

Girrari
17-05-2003, 21:15
Do mene.

Beštija na japanski? Besti Ja- san. :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Girrari
17-05-2003, 21:16
Ma zapravo, malo je kasno sad. Bumo se dogovorili za kavu neki drugi put jer mi u kući već svi krme.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

CLIO SPORT
18-05-2003, 12:04
dom dom.........bestija je na japanskom...... NINJA ...! probaj.....ako je lik u taxi2 mogao peugeota upaliti sa NI-NJA onda bi EVO VII trebao pjevat na NI-NJA!

:o :o :o :o :o :o :o :o
(nikad se nezna!)

Meta
19-05-2003, 15:57
Vozio sam se u oba dva automobila,a EVO VII sam vozio.

1.Po meni Mitsubishi ima daleko opasniji zvuk
2.Daleko je brutalniji
3.Ima mjenjac drsko precizan i kratak
4.U zavojima lezi kao da nema zakona fizike
5.3 nacina rada podvozja
6.Sjedala su u Imprezi smece,meni su bolja Recarova sjedala sto ih ja imam u svome automobilu nego ona u Imprezi.

-ipak o ukusima se ne raspravlja

VR6
19-05-2003, 16:12
Impreza STI za razliku od Evo VII ima 6 brzinski mjenjac, Evo ima tri nacina rada pogona na sva 4. EVO VII ima neku vrstu "LSD-a" i to mu pomaze da bude izuzetno brz. Po krugu je brzi od Impreze...

mytbyte
19-05-2003, 16:35
Pa opet im to u zadnje vrijeme baš i nije pomoglo na WRC-u... :smile13:

VR6
19-05-2003, 16:47
Sta ima nije pomoglo u WRC-u?!

Za WRC taj automobil je mnogo promjenjen, kao i ostali automobili. Evo VII imas u vise verzija, glavne GRS i RS, jedna je cestovna, a druga ide u prodaju kao za daljnje prerade, rally i sl. Ova koja se preradjuje za rally je druagcija, cak je i neka mehanika promjenjena...

Hondo
20-05-2003, 10:05
Ste gledali Šebalja jučer na TV-u dok je testirao STi?
Šebalj je ružan i Impreza je ružna, al za razliku od Jurice ima neki opak šarm. Meni je auto mračan.

206-os-
20-05-2003, 10:35
Gledao sam ja..jesi skonto zvuk motora..boxer je boxer, najslicniji je zvuku ducatija, onak brutalan..
Auto je savrsen, jedino da je malo ljepsa plastika unutra..

smajli
20-05-2003, 11:17
Hondo ubio si me smijehom :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

VR6
21-05-2003, 01:55
Jesam li vec pisao da mi se vise svidja "okata" Impreza STI od ove nove...

S V T
21-05-2003, 03:28
Mislim da jesi!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

mytbyte
21-05-2003, 16:06
Meni je svejedno koja je ljepša: okata ili ne-okata...kad je imaš, uglavnom si unutra pa vidiš samo izbočenje otvora od turba, a kada si unutra izvana je drugi ionako vide samo kao plavo-žutu mrlju...iz svih kuteva... :)) :)) :))

mytbyte
21-05-2003, 16:10
I je li itko skužio da je Šebalj ustvrdio kako u WRC-u glavnu riječ vode japanci...dajbog da je tako, ali nažalost više nije...

VR6
21-05-2003, 23:24
Nebi bas mogao voziti ruzan automobil...

S V T
22-05-2003, 00:15
Pa nebi baš mogao reći da je ružna, prije nekako čudna. Ali kad uzmeš u obzir performanse ostalo je zanemarivo!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

VR6
22-05-2003, 01:42
Nije ruzna, ovo je odgovor na ono da se iznutra ne vidi kako automobil izgleda...

piquet
22-05-2003, 13:43
pošto je to za mene samo pusti sanak mislim da bi mi bilo prilično svejedno koju od te dvije bombe izabrati. ali jedan detalj koji mi je fantastičan je zvuk subarua. sječam se 91-92 kada je mcrae vozio u vb subaru legacy- koji je to bio sound. danas wrc nema ni približno taj zvuk. ali sti još uvijek njeguje taj zvuk kao što nam je u ponedjeljak demonstrirao jurica. super.