PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ljubavne i šaljive sms poruke

***LOVE***
14-05-2003, 02:36
Ajmo ljudi da vidimo ko ima najboljih poruka za slanje, a osobito novih poruka... :smile11: :smile11: :o :( :) :o :)) :smile06: ;) :smile08: :smile07: :smile06: ;) ;) :)) :o :( :) :) :smile09: :smile10: :smile11: :smile08: :smile07:

***LOVE***
14-05-2003, 02:41
Voljela sam te onako potajno a ti si se samo šalio, mislio si da je se šalim, pile moje malo. S drugo si se ljubio po školskim hodnicima a ja sam samo htjela da mi te tvoje predivne smeđe oči kažu.....VOLIM TEBE i nikog više!!!

***LOVE***
14-05-2003, 02:42
Opet je kiša nočas padala,a zorom počelo Sunce da sja.Opet je ptičica tužnu pjesmu pjevala.Svi dani bez tebe tako su prazni,sa tobom bi bilo drugačije sve al' opet ne bi imala hrabrosti da ti kažem koliko ja volim te.

***LOVE***
14-05-2003, 02:45
Bila bih suviše luda, da te još uvjek volim.Bila bih suviše nisko, da te za ljubav molim! Ljubav je kratka, to dobro znaj, na početku slatka a tužan joj je kraj!!!!

***LOVE***
14-05-2003, 02:46
Tebi,koji me voliš poklanjam ovaj stih,nek' ti on kaže da te volim više od svih.Tebi,koji me uvjek poljubcem dočekaš,brez kojeg mi duša nema ljeka.Tebi,kojeg želim svakog trena jače i bez kojeg mi duša jeca i srce plače.Tebi,zbog kojeg nočima nespavam i zbog kojeg ovu bol izdržavam.Tebi,samo tebi biču vjerna sluga jer naželim da te ikad zagrli druga.

***LOVE***
14-05-2003, 02:48
Noč,tišina,držiš me za ruku,u tvom zagrljaju zaboravljam muku.Teško mi je jer sutra neču biti tu,negdje daleko tražit ču utjehu.Ti to znaš pa me polako k sebi privijaš,tiho mi maziš lice kao vjetar u prolječe ptice.Kažeš mi da me voliš i da nečeš da me izgubiš,da češ mi vjeran biti i da me nečeš prevariti.U svaku tvoju rječ vjerujem i uvjek ču vjerovati iz daleka kad se vratim neču te ostaviti.A ZAŠTO?Jer te volim i od te ljubavi živim,bez tebe ovaj život ne bi mogla da preživim.

hobit
14-05-2003, 07:16
umro si dragi,
stojim ti na grobu.
rado bih plakala,
ali od smijeha ne mogu. :))

amama
14-05-2003, 17:37
kad sam bila mala mama mi je rekla da na nebu žive anđeli,ali sada sam velika i ne vjerujen u to, jer ako na nebu zive anđeli zasto si ti onda tu?? :smile11:

CoNcEpT
14-05-2003, 20:19
Meni je dovoljno samo malo mjesta u tvom srcu. Ako ga nemaš, molim te izbaci nekog!!!

Zašto sam baš tebe srela, zašto kad to nisam smjela? Zašto me zaveo pogled oka tvog i zašto sad moram patiti zbog tog?

Gusari bi mi zavidjeli kad bi znali koliko si ti vrijedno zlato!

Osjećam tvoj pogled, nježan dodir u kosi. Ne opirem se, pustim osjećaj da me nosi. Osjećam tvoje usne, vrelinu njihovu svu, sve je tako stvarno u ovom PROKLETOM SNU!

Svi su mi rekli da te zaboravim, ali nitko nije rekao kako!!!

Moje srce je kraljevstco, ne poznaješ njegove granice, a ipak si njegov kralj!

Da budem sretna što si mi prijatelj ili da plačem jer je to najviše što ćeš mi ikada biti???

***LOVE***
14-05-2003, 23:25
Daleko si od ociju ali od srca nisi. Jedino sto mi nedostaje znaj ti si. Nisi zvijezda ni andjeo, ni bog da te molim, ali si osoba koju ludo i iskreno volim...

:)

***LOVE***
14-05-2003, 23:32
Pošalji ovu poruku stotinama prijatelja i nešto neočekivano će se dogoditi - ima ćeš praznu bateriju i veliki račun!

:))

***LOVE***
14-05-2003, 23:33
Nekom je tesko dignut 100 kila, nekom je tesko kopat kuruzu, nekom je tesko ujutro se budit, a tebi je tesko nazvat moj broj. Zasto?
:smile11: :smile11:

?
15-05-2003, 02:10
.,.,.,.,..,.,
,.,.,.,.,.,.,
.,.,.,.,.,,.,
,.,.,.,..,.,.pusti da pada kiša i misli na mene jer svaka je kap poljubac za tebe!!!

?
15-05-2003, 02:13
Ako se probudiš u ove sitne sate vidjet ćep da netko misli na te, a ako te ne probudi zvuk poruke ove spavaj anđele najlijepše ti želim snove!

U tihoj noći kad srce strep sjeti se mene anđele lijepi. U tihoj noći dok vatra gori sjetis se osobe koja te voli!!!