PDA

Pogledaj cijelu verziju : ja i pulić



piquet
13-05-2003, 13:14
jebate ja ko pulić vozim dizelskog karavana! :)) :)) :)) :)) <br><hr>

S V T
13-05-2003, 14:29
blago vama :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

INTERCEPTOR
13-05-2003, 15:56
Kako možeš to govno voziti. TDI + škoda + VW pečati na motoru. Škoda je drek od auta. Pa to ne ide smjesta. A u zavoju ti zorno dočarava što to znači polukrug. :)) :)) :)) :)) :))

OS-300
13-05-2003, 16:09
Ne mogu vjerovat da čovjek koji je cijeli život vozio kante može pjuvat po drugim autima makar to bila i češka Škoda. :smile08: :smile13:

INTCP, ti si bolestan!!! :smile17: :smile17: :smile17:

INTERCEPTOR
13-05-2003, 17:30
Auto je govno i gotovo, što se tu sad može. Hoću li možda biti tolerantan iz pristojnosti. Taj auto govno i točka.

Girrari
13-05-2003, 17:44
Ajd' smiri strasti INTCP. To je jedan solidan auto kojem zasigurno prva namjena nije špananje po zavojima. Nemreš na svaki auto gledat iz sportskog aspekta jer onda je i jedan Ducato zasigurno govno jer ne leži kurca.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

_Stevo
13-05-2003, 18:38
INTCP tebi fali, nažalost, dio mozga ;) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

_Stevo
13-05-2003, 18:39
×××× ovaj forum kad nema edit. Na kraj prijašnjeg posta fali jos NHF :smile13: <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Mazda3
13-05-2003, 18:41
Girrari, iz osobnog iskustva ti mogu reci da ducati sasvim dobro lezi ako se opremi solidnim gumama :))

INTERCEPTOR
13-05-2003, 19:07
Aha, znači namjena octavie caravan (jel tako) je prijevoz krumpira i kupusa možda.

Nego u vezi Ducata. Taj auto je raketa, al samo pod uvjetom da ima 2.8 JTD sa nafrljenom turbinom. I 4x4 dobro dođe.

T-IE
13-05-2003, 19:09
Al ga ti drobiš intcp da to nije normalno. :o :smile17: <br><hr><font color="red">GTI</font>

T-IE
13-05-2003, 19:12
A najjačam mi je ta "to ne ide s mjesta". To vjerovatno imaš spremljeno u kompu, i onda samo pejstaš kad nije riječ o Alfi. Uz onu legendarnu, ne drži zavoj zbog lošeg ovjesa...
:smile16: <br><hr><font color="red">GTI</font>

_Stevo
13-05-2003, 19:51
Aha, znači namjena octavie caravan (jel tako) je prijevoz krumpira i kupusa možda.

Pa po definiciji karavana možda i najvjeroatnije je(metaforički). A sad, da budem malo k'o VR6, možda netko želi jači auto, benzinac, koji dobro ide, a opet da u njemu ima mjesta za ženu i dvoje djece, te za svu potrebnu robu(kantice i lopatice za pjesak, kolica, pampersice, ženine tangice i čipkastu spavaćicu te 10kg krema za sunčanje) i da se "pokrene" s mjesta, ili možda u tvojem slučaju da se ne pokrene s mjesta, jer ipak je 7 i kusur sekundi do sto ekivalent ubrzanju Golfa 4 SDI.

Ajme, kolko ono svjetskih čuda ima?
<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

INTERCEPTOR
13-05-2003, 20:37
Ja sam se vozio u dreku Octavia karavan s onim traktorom 2.0 sa 115 ks. Kako to neidesmjesta. A pod punim gasom trenutna potrošnja 50 litara. A tek ona plastika. Možeš ju oprati miniwashom. Znam da je tipu nešto bilo da je morao sve pedale promijeniti.

_Stevo
13-05-2003, 20:51
Pa možda čovjeku i nije bitno da ide s mjesta...A za motor 2.0 115KS, neznam kak ide u Octaviji, al u Passatu među liniji ide prilično dobro...isto tako i troši :smile10: <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

INTERCEPTOR
13-05-2003, 21:02
Čuj stevo zavisi koja su ti mjerila dal ide ili ne ide.

T-IE
13-05-2003, 22:24
Trenutna potrošnja nije nikakvo mjerilo, nego prosječna. Ja čak na GTI-ju ni nemam trenutnu, nego samo prosječnu potrošnju. I kod Toyote yaris sa 68ks se trenutna penje na preko 40 lit. kad je gas do poda. Kod Calibre 16v ide do 39,8 lit. i vjerovatno bi pokazivao više da nije komp. limitiran do 39.8lit. Tako da s tim podatkom nisi ništa dokazao nit rekao.<br><hr><font color="red">GTI</font>

S V T
14-05-2003, 01:01
No comment

intcp neki dan si grčevito branio golfa a sad pljuješ po škodi, sram te bilo!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

VR6
14-05-2003, 01:43
Nije saznao jos da Octavia RS ima nazad "multilink"... :))

Ne kontam ovo za "Pulica", jel i on voza Octaviu ili?!

_Stevo
14-05-2003, 09:40
Pogledaj prvu stranicu Vidiauta. Pulić je dobil Mećku cdi...a sad briši post prije neg neko vidi :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Girrari
14-05-2003, 09:45
Ne, Pulić vozi Mecu karavan, dizel AMG.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

INTERCEPTOR
14-05-2003, 16:45
Ma ja se više manje zajebavam. VR6 octavia RS ima samo prednji pogon i kao takva otraga ima polukrutu. Octavia 4x4 ima multilink.

INTERCEPTOR
15-05-2003, 19:58
Jel to law bi aktivan i pobrisao uvrede namijenjene meni. vIDI VIDI, JA SAM ZABORAVIO DA SE I TO MOŽE. :)) :))

T-IE
15-05-2003, 20:02
Još kad bi pobrisao i tvoje gluposti o Octaviji Combi to bi bio posao... :smile16: <br><hr><font color="red">GTI</font>

manta
15-05-2003, 20:07
CIGANCEPTOR ti me uvijek iznova iznenadis gluposcu .Ukusi se razlikuju,ali ti pljujes po svemu sto nije alfa;primjerice skoda RS je odlican auto vozio sam ju na test voznji i ugodno sam iznenadjen skodom.Covjece pa ti vozis kantu koja k tome ima 40-tek kW.

T-IE
15-05-2003, 20:17
46kw. :smile06: <br><hr><font color="red">GTI</font>

doc
15-05-2003, 20:23
a sta vas to tolko boli ××××× kakav intcp ima auto ???
ako covjek ima neku staru kramu ne znaci da nema pojma o autima.

T-IE
15-05-2003, 20:28
Ma da, sigurno ima pojma kako leži jedan recimo Golf r32! A koliko se sjećam i r32 je dobio pridjev drek.<br><hr><font color="red">GTI</font>

INTERCEPTOR
15-05-2003, 20:31
Što se tiče RS Škode, možda bi bila odličan auto kad bi bila jedina te snage i težine, al ovako je na dnu. Taj auto se ××××no muči u zavojima sa polukrutom i sa debelim prevjesom. Očito nisi dovoljno brzo letio kroz zavoje s njom pa ne znaš o čemu pričam.

A sad slušaj govnarnico. Ukoliko me i dalje misliš oslovljavati sa cigan, cigo itd. ne obraćaj mi se više i poštedi ovaj forum malograđanskih miksedema.

Raspravljamo o autima i svatko ima pravo reći što hoće, pa tako i ja mogu stati u obranu alfe 147 protiv, i dalje tvrdim, trule, spore i nestabilne mante. Ali ne, ti očito nemaš argumenata u korist opelskog poluproizvoda pa okrećeš na osobnu stranu sa izmišljenim uvredama prenesenim od nekog polukretena iz Opatije koji je očito bio mučen u školi, a sad nosi rum-cole u nekim pubertetskim košnicama.

doc
15-05-2003, 20:34
Golf je drek od auta u svakom izdanju, za to ne trebas niti vozacku imati do to znas! :))

INTERCEPTOR
15-05-2003, 20:36
T-IE, jel se sjećaš ti testa iz top geara kad je r32 posran do bola. Kao mjenjač teško ide u brzine i očajnih je omjera, ležanje je katsrofalno jer ima očajan understeer i kad već počne ić u under uključe se zadnji kotači i još te jače guraju u under. Isto tako su porali užasno slabu karoseriju koja se fatalno uvija zbog preveliek snage motora.

Isto tako idi malo na HR-a forum pa vidi što o 4-motionu misle ljudi koji voze integralke i impreze. Tvrde da to uopće nije 4x4, nego ga VW samo tako naziva. A imaju i pravo jer odnos od 97% na prednjoj i 3% na zadnjoj osovini je ××××× od 4x4. Isto tako takav sistem u usporedbi sa 3 torsena je najobičniji drek i debelo puši.

T-IE
15-05-2003, 20:56
Doc, ti prvo nabavi auto, a onda seri o Golfu. Iz perspektive onog talijanskog proljevastog dreka (kako bi intcp rekao :smile06: ) možeš samo šutit i plakat. <br><hr><font color="red">GTI</font>

T-IE
15-05-2003, 21:04
INTCP,

Dobro, ti sudiš po top gearu gdje su posrali R32. I zato pišeš da je auto smeće. Jel tako?

A po čemu je onda Octavija TDI smeće i govno ili RS-ica kad to nigdje u novinama nije pisalo? Ajde, objasni taj slučaj. Po čemu to zaključuješ?

Pa ne gledaju svi ljudi aute kao ti. Nekome je puno važnije omjer dobiveno-uloženo ili ponuda prostora ili veličina bunkera ili potrošnja od toga recimo dal pod haubom ima 2.0 sa 115ks ili 2.0 sa 200ks ili sportski ovjes. Ić pisat da je Octavija tdi combi "drek" jer nema sportski ovjes graniči sa zdravim razumom.

BTW da se jednom provoziš u r32 sumnjam da biš i dalje pisao da je drek.<br><hr><font color="red">GTI</font>

T-IE
15-05-2003, 21:12
A da je istina da Octavija tdi ne leži kako treba istina je. I to pogotovo sa jakim Tdi-jem od 130ks.
Ali sumnjam da će nekom prosječnom kupcu toga auta to bit naročit problem.
I sigurno zbog toga auto nije globalno drek nego povoljna kupovina.
Shvati da nije ista klijentela za Alfu i za VW. <br><hr><font color="red">GTI</font>

Girrari
15-05-2003, 21:36
T-IE, lakše malo s komentarima o FIAT-u, navući ćeš moj gnjev!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

S V T
16-05-2003, 01:19
T-ie samo hrabro, nedaj se buraz! Reci ti njima što im pripada! :)) :))


NIKE rules<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

INTERCEPTOR
16-05-2003, 11:36
T-IE, pročitajk malo poštove moje unazad i nađi sljedeću rečenicu. " ma ja se to više manje zajebavam".

Ne mislim doslovno da je drek, meni je drek. RS ne leži i to se već negdje napominjalo u nekom časopisu, a još netko je pričao da ju je vozio i da ne leži. Pa koja ti je razlika između octavie rs i tdi. Imaju isti ovjes, samo što ova ima tvrđe federe, al to ju ne spašava.

A što s etiče r32, drek mi je zbog sljedećeg. 4X4 je neučinkovit i opasan, umjesto da bude suprotno, motor je preuglađen i fali mu brutalnosti. A i taj dizajn R32 je odvratan. GTI 180 KS je puno prihvatljiviji i skladniji, da ne kažem uopće prihvatljiv i skladan nego R32 sa prevelikim kolonama i odvratnim felgama koje djeluju maleno.

VR6
17-05-2003, 19:07
INTERCEPTOR vec smo o tome raspravljali, koliko god je Golf R32 los sportski automobil, opet je bolji od Alfe GTA...

Girrari
17-05-2003, 19:41
A da vi prvo u živo uopće vidite aute o kojima raspravljate...??? :smile12: <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

VR6
17-05-2003, 19:49
Vrijeme po krugu/dionici je bitno za sportski automobil, pa i Delta Integrale je upravo na "vrijeme" stekla svoju slavu. A R32 je u tom polju brzi od GTA...

Girrari
17-05-2003, 20:00
×××× se meni za vremena. Ja želim sjesti u auto bilo kao vozač ili kao suvozač (ako već moram) i osjetiti kak to ide i kak to drži cestu.

Ili, u drugoj soluciji, da mi netko pouzdan (jako dobar frend čije mišljenje cjenim) veli kak stvari stoje.
To kaj je netko za kog ne znam ni što je ni tko je vozio Bogu iza nogu aute i ostvario neka vremena, mene ne zanima. Tko meni može garantirat da tom tipu nisu platili da malo da abgas sa nekim autom kako bi ispale drugačije brojke. Osim toga, neke aute je teže vozit nego druge i treba više vremena da se čovjek navikne. Svaki auto je poseban i ne može se svesti u grube kategorije tipa prednji pogon, stražnji pogon i 4x4.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Girrari
17-05-2003, 20:02
A Integralka se proslavila na Rallyu, a ne na testiranjima nekih novinarčića.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

INTERCEPTOR
17-05-2003, 21:00
VR6, njemačke testove po krugu si zabi u guzicu. Raspravlhjali smo o testovima i usporednim o GTA i R32. Golf ima uglađen motor i pogodniji je za putovanja :)) , alfa je brutalnija i spontanija, volan je direktniji, mjenjač brži. Ma ne da mi se više o tome uopće.

Delta nije stekla slavu po vremenu po krugu, jer to uopće nije auto za pistu, već za brdo i serpentine. A i kako girrari kaže naslovi prvaka i gotovo ravnopravno rivalstvo današnjim imprezama također je važnije.

VR6
18-05-2003, 02:27
Da, slavu je stekla "vremenom" po odredjenoj dionici (sto pise i u prethodnom postu).

INTERCEPTOR tebi je vjerovatno tesko prihvatiti istinu i zelis se zavaravati, i englezi su R32 stavili ispred 147 GTA, pa tu mi nemamo sta raspravljati, oni su vozili te automobile. A i njemacki testovi, odnosno vremena po krugu su vrlo precizni, samo ti to uzimas kao razlog da ih ne priznajes, jel ti ne odgovaraju. Nisu oni krivi sto je automobil takav kakav je...

Girrari
18-05-2003, 09:11
VR6, nemoj ni uspoređivati rezultate na WRC-u sa vremenima po stazama koje su ostvarili neki novinari. Delta je ostvarila kult zbog svojih rezultata na WRC-u, zbog pre××××nog dizajna i još mali milion stvari, a sigurno ne zbog toga kaj je neki Švabo (ili Englez, Francuz, Digić...svejedno) izvezao neko vrijeme na stazi, pa eto, ona je zbog toga postala ikona. Mislim fakat...


<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

INTERCEPTOR
18-05-2003, 16:09
VR6, Delta nije auto za kružne utrke, kao što golf r32 je katastrofalan u lakat zavojima, ma da ni GTA nije sjajna, ali puno bolja od njega.

I nije da samo ja ne priznajem njemačke testove već i svi ostali koji nisu zaluđeni narodnim vozilom.

VR6
18-05-2003, 22:55
Girrari Delta sa rally-a i klasicna nisu 100% isti automobili. A i ova "cestovna" danas drzi neku slavu, i to zbog vrhunskih voznih osobina. GTA vjerovatno nema takve vozne osobine, nema ni R32, ali je opet bolji od GTA.

INTERCEPTOR samo ti ne priznajes i jos par "vrlo" strucnih osoba sa foruma, a citav svijet ih priznaje. Imas i Track-test pun "lakat" zavoja, tamo Evo VI i VII drze prva mjesta. Pogledaj gdje je tamo GTA, a i R32 je bio na testu. Mislim, rasprava o ovome je nepotrebna, svi koji zele realno sagledati stanje znaju ko je brzi, to jest "bolji" sportski automobil. E sada ako neko uzima GTA iz nekih drugih razloga, ok, ali "dizati" je gdje joj nije mjesto.

Girrari
18-05-2003, 23:12
Naravno da nisu, ali ova cestovna drži slavu zbog svojih osobina, ali i zbog ikone koju je izgradila Rally verzija.

A koji je sportskiji od GTA i R32 dalo bi se raspravljati. Ja sam, eto, uvjeren da je to Alfa jer ono kaj oni naprave s ovjesom to je ××××ni zakon za cestu. Ipak dok ne probam neki od tih autiju, moram biti kuš.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

T-IE
19-05-2003, 18:37
INTCP, ono što ti gledaš kod auta (dizajn, performanse motora, ovjes) je ok. I ja se slažem s tim. Ali ne možeš kod svih auta (dizel karavana) očekivat superiornost tih stvari kad im je namjena za sasvim nešto drugo. I onda još reć da je drek zbog toga. Kužiš. Zamisli da netko recimo pati na ponudu prostora ili bunkera ili kvalitetu plastike cockpita, a da ga za performanse, ovjes boli k.... i da kaže da je npr. Alfa drek jer ima malo prosotra u kabini. Pa reko biš da je lud. A tako je s tobom kad kažeš da je karavan drek jer nema sportski ovjes.<br><hr><font color="red">GTI</font>

S V T
20-05-2003, 00:15
T-ie znaš kako se kaže:

Ni to drek, to se'j pas posral!

Onako po domaći! :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

VR6
20-05-2003, 00:54
:))