PDA

Pogledaj cijelu verziju : Garancije



Hondo
11-05-2003, 07:45
Pošto se ovdje na forumu prosipa puno žući o Japanskim automobilima i njihovim garancijama (trogodišnjim!) od strane onih koji su nešto čuli od prijateljevog susjeda, ja ću ukratko opisati što mi se je događalo u zadnjih mjesec dana.
Vozim Hondu Accord kupljenu 2001.g. u Hondinom prodajno-servisnom centru AC Tacchi u Vž. Auto, naravno tamo i servisiram. Tokom ove zime primjetio sam da mi ručna kočnica baš i ne drži i da se ručica ručne ponekad jako teško digne. Pred kojih mjesec dana navratio sam do servisa i objasnio problem i ispalo je da je bužir sajle puknuo i da zato sajla teško ide, odn. da zato desni kotač uopče nije zakočen. Pošto je auto pod garancijom, dobit ću novu sajlu.
Pred dva dana zvoni mi mob. i iz servisa javljaju da su djelovi stigli uz ispriku što sam tako dugo čekao. Ja u čudu pitam kako djelovi kad se radi samo o sajli, a odgovor je da ću osim sajle dobiti i nove diskove i nove pločice jer postoji mogučnost da su se sadašnji diskovi i pločice neravnomjerno potrošili usljed neispravnosti ručne. Mislim da nema potrebe reći da su diskovi i pločice (barem odokativno) sasvim u redu, a isto tako mislim da uopče nije potrebno reči koje marke će mi biti sljedeći auto (naravno, ne samo zbog ovoga, ali i ovakve stvari puno znače).
I ne zaboravite da je auto kupljen u ljeto 2001.g., a da je sad (skoro) ljeto 2003.g. i ja dobivam nove zadnje kočnice pod garancijom (dakle bez ijedne lipe).
Malo sam odužio, al nek ovo vide oni koji nam ovdje prodaju neke horror priče o garancijama na Japanske automobile.

Girrari
11-05-2003, 10:18
Svaka čast tim zastupnicima, no nažalost, su oni glavna tema priče o garancijama. 100% sam siguran da bi se ista stvar dogodila i u bilo kojem drugom zastupništvu bilo koje firme kada bi im nadzornici iz firme koja radi automobile, sjedili u servisu i pratili svaki njihov pokret.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

VR6
11-05-2003, 10:32
Fino, al ja nisam nigdje vidio te horor price, a i svaki "japanski automobil" nije Honda, Honda dodje nesto kao "japanski BMW" i mislim da si kao takvi ne smiju dopustiti nijedan propust...

sepra
11-05-2003, 10:35
Upravo zbog 3 godine garancije sam i kupio Yarisa, jer mi je pun ××××× kretenskih stvari tipa otišli podizači ventila na 30.000 km a taman istekla garancija.
Ta garancija će biti trn u oku svim proizvođačima koji se ne usklade s tim standardima.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

doc
11-05-2003, 12:56
hondo, a zasto ides u Varazdin na serivis?
Meni su na 206 sve zamjenili sta je krepalo pod garancijom. Samo im je trebalo dosta vremena za to, i da ih nisam svako malo nazivao mislim da nebi nista zamjenili do sad, kad mu je garancija istekla.

Hondo
11-05-2003, 13:14
Doc, u Vž idem na servis zato jer sam tamo i kupio auto :)
Ma zapravo sam poslovno vezan za Vž, a uz to imam i neka ne baš lijepa iskustva sa Zagrebačkim fakinima po Hondinim servisima (recimo onaj Novosel u Novom Zagrebu, a i Hadžić nije baš), tako da sam pred par godina sreću okušao kod Tacchija i od tad ga svima preporučam. Ljudi tamo su sasvim OK i daj bože da ima više takvih.

Doc si jučer oko 19h bil na OMV-u u Sv. Heleni?

CLIO SPORT
11-05-2003, 17:33
Hondo......sada bi ti vratio u tvom stilu: bužir sajle kod dvanulceka odnosno kod mog prijasnjeg CLIA II 1.4 nije otislo i da takvih ×××××rija renault nema!

bez uvrede,ali nije bas za pohvalu to sto ti se dogodilo! a ovo za garanciju bi svi zastupnici postupili na isti nacin (neki cak i izvan garancije za neke dijelove....znam vise takvih primjera!)!

bez uvrede ali.....eto!

:o :o :o :o :o :o

Hondo
11-05-2003, 22:33
Pa da onda ja vratim u svom stilu: pucanje bužira sajle ručne kočnice teško može biti ogledalo kvalitete cjelokupnog proizvoda. U mom slučaju najvjerojatnije sam za cijelo ×××××× sam kriv pošto je sajla bila izvađena iz jednog držača i na tom mjestu puknuta pa izgleda da sam za nešto zapeo. Neispravnost sam primjetio u zimi pa sam najvjerojatnije zapeo za hrpu snijega-leda i sam polomio bužir. Priznaj i sam da onako realno to nema veze sa kvalitetom izrade, a s druge strane nakon mojih iskustava sa Renaultovom servisnom mrežom siguran sam da ti (a i ostali vozači Renaulta) na žalost o ovakvom raspletu neke eventualne situacije možete samo sanjati.
I nema uvrede - pa nisam ja proizveo auto koji vozim.

Pocket Rocket
12-05-2003, 12:12
ISKRENO

Kada će RENAULT dostići kvalitetu i pouzdanost jedne HONDE, proći će jako puno vremena.

HONDI i TOYOTI niti jedan europski proizvođač ne može parirati.

Ovo je onako REALNO i to svi znaju.

Na Accordu ode bužir ručne, a na Renaultu prolupa radilica....

××××ga...

Banzai man
12-05-2003, 18:35
Moj Mitsubishi nema nikakvu garanciju.Valjda bude sve OK.A ne bu jebaču sve koji su hvalili japance i njihuvu pouzdanost.

antimon
12-05-2003, 19:46
Renault nemože dostici kvalitetu japanaca ali ima njemaca koji je mogu i prestici..... :smile14: :smile16:

Girrari
12-05-2003, 21:10
In your dreams...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

sepra
12-05-2003, 22:28
Nekaj hoćeš reći buregdžijo? <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Girrari
12-05-2003, 22:43
U sridu! :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

CLIO SPORT
12-05-2003, 23:06
hondo.....i ptice znaju da su na polju kvalitete naj....ali....eto,ti si ispljuvao dvanulceka a kod mene jos nista,trgam ga svaki dan i dvanulcek ko beba!

jeb ga...........shit happens!

samo sam ti htio reci da nema pravila oko kvalitete,vidi i u sada vec ozloglasenom auto klubu koliko je toga otislo na coroli u 60000km! pa sramota!!!!

:o :o :o :o :o :o

Kas
12-05-2003, 23:15
Mislim da pretjeruju u vezi Toyote, to kakvi su servisi nema nikakve veze sa kvalitetom auta. Ano je neki serviser ljen i nemaran, odi kod drugog, a nemoj pljuvati po autu

Ing
13-05-2003, 07:10
Hondo! Reci mi dali je tvoj Accord svijetlo zeleni, i koje godište proizvodnje. :( :(

Dankas
13-05-2003, 08:33
Glede japanske kvalitete.
Prije drugog svijetskog rata japanska roba bila je sinonim za škart.
Od 1947. godine Japanci su počeli primjenjivati Dmingova pravila o kvaliteti proizvoda. Od 1950. u Japanu se dijeli posebna nagrada za kvalitetu koju pobjedniku dodjeljuje sam japanski car osobno i ta firama koja ju dobije sljedeće godine je oslobođena poreza na dobit.
Danas su japanci pojam kvalitete u svemu čega se taknu.
Prije nekoliko godina upoznao sam jednog našeg čovjeka koji radi u Mercedesu na završnoj kontroli vozila. Prema njemu svaki auto koji izlazi iz tvronice dobiva ocjenu od 1 do 10. Oni auti koji dobe 5 ili manje vračaju se na doradu, ocjena 6 i 7 rezervirano za manje zahtjevna tržišta (Balkan, Rusija i "ruske" zemlje, Afrika i latinska Amerika, Kina i sl.), 8 i 9 ide u Zapadnu Europu i sjevernu Ameriku ali prema zonama (8 ide u južnu italiju, Grčku, Španjolsku, Portugali i sl. a 9. Njemačka i sjeverna Europa, Kanada i SAD).
Ocjena 10 rezervirana je za Japan. Tamo se može prodati samo najbolje jer je konkurencija tako ubitačna da bi i najmanji kvar srušio prodaju i image tvrtke na dno.
Osobno ne poznajem nikoga tko je kupio novog japanca a da je imao s njime bilo kavih problema. Oni ljudi koje znam i koji imaju Honde kupili su ih uglavnom kada su prešle 100.000 km i oni su svi jako zadovljni s njima.
Mislim da će i moj slejedeći biti Japanac (Nissan ili Tojota).

mc
13-05-2003, 08:39
Moram priznati da sam ugodno iznenadjen Hondinim servisom i to, zamislite, u lijepoj nasoj... Mozda to vani i nije neka senzacija, ali kod nas... ne mogu vjerovati.
Iz iskustava, pretezito moje firme, servisi se trude svim silama da ti ospore sto vise kvarova u garantnom roku, a najcesci izgovori su im: pa nije vam to nista, to je normalno ili sto ste radili da je to otislo... A kad garancija istekne, onda ti pokusavaju prodati spiku: "Nesto vam lupka u motoru, trebalo bi promijeniti bar pola motora...". A ni Renault tu nije iznimka, u zadnje vrijeme su se totalno razbahatili zbog dobrih prodajnih rezultata da si svasta dozvoljavaju. ××××s ti to kad se za svoja prava moras posvadjati s hrpom ljudi i na kraju prijetiti pisanjem prituzbi proizvodjacu. U svakom slucaju je pohvalno da su u Hondi samoinicijativno i o vlastitom trosku promijenili nesto na cemu ti nisi inzistirao i nesto sto bi moglo proci bez problema. Time ti daju do znanja da su zainteresirani da njihovi kupci budu apsolutno sigurni i zadovoljni svojim vozilom. Znam jos jedan takav slucaj - frend je kupio Kia-u Sephiu koja je imala vrlo sitnu gresku u lakiranju. Ne samo da su mu to sredili, nego su mu poklonili alu felge i kazic...

Hondo
13-05-2003, 11:05
Ing, moj Accord je tamno zeleni metalik iz 2001.g.

Clio, nemoj toliko patiti zbog tog auta, jer kad ti nešto ode moglo bi ti djelovati na zdravlje. ;) Pa kaj se tiče 'dvanulčeka' ja sam samo iznio svoja iskustva i subjektivni doživljaj temeljen na objektivnim činjenicama (curi voda, mjenjač se raspada, ...) i priznao sam da sam sam od sebe napravio budalu kad sam dao novce za njega. Nema tu ponosa. Pa nisam ga ja proizveo ni prodao. Savjet - spusti loptu na zemlju.

Što se tiče kvalitete japanaca, ova Honda mi je treća i prva proizvedena u Europi (koju ja imam). U globalu kvaliteta je ista kao i kod onih iz Japana, no malo me smetaju sitnice kao što su recimo sitni cvrčci kojih kod prijašnjih mojih auta nije bilo. Zapravo i nebitna stvar, no kad si naučen na bolje...
Inače kvaliteta je stvarno neupitna.

Girrari
13-05-2003, 11:36
×××ך cvrčke, glavno je da se vrti!!!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Girrari
13-05-2003, 11:41
Ja sam recimo 99% siguran da u AC-u to ne bi napravili dok im ne bih verbalno izjebao bližu i daljnju rodbinu, prijetio se pismom FIAT-u i lupio svakog 3X daskom po glavi.

Zato idem kod Dede. A kad smo već kod njega, vidio sam ga neki dan kako besciljno krivuda biciklom po Jarunu. Mislim da su njemu mentalno dani odbrojani. :( <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Fresh
13-05-2003, 13:00
Jel može malo vređanja servisa, valjda neće ponovo ugasiti forum.

Jučer sam otišao u Fordov servis u Sigetu jer se približavam brojci od 40.000 km. U servisnoj knjižici piše, svakih 20.000 ili jednom godišnje. Kako teće treća godina mog ''ljubimca'' drugi godišnji servis napravljen je prošle godine u 12. mjesecu na 32.000 km kod Jurinčića, koji je na karticu na motoru zapisao, sljedeći servis na 40.000 km. (Zašto pitajte njega)
To se isto pitao i serviser u Sigetu, na brzinu je isčekirao auto, i poručio mi da se vidimo na godišnjem servisu koliko god km imao (naravno ne više od 52.000) i to sve besplatno.

Tko je sad tu gamad i tko tu koga zajebava.

OS-300
13-05-2003, 16:29
Dečki, vlasnik Hondinog salona u Osijeku je Alfu i mene provozao u svojoj novoj Accodici 2,4 (190ks).
Ostavila jakooooo dobar dojam na mene. :smile20: :smile20:

Još je stavio 17" felge, prednje i zadnje usne na branicima, pragove,....
:smile20: :smile20:

BTW, bili smo tamo jer smo isprobavali Civic sport (ima sve spojlere kao i Type R samo što ima 15" felge) za Alfinog brata.
Ostao mi je dojam da je tih 110 ks ipak preslabo za auto na koji ćeš staviti etiketu Sport. :( :(

Mazda3
13-05-2003, 18:50
Sve to ovisi od servisa do servisa. Mene su jednom pokusali ubjediti nakon promjenjene brave sa suvozaceve strane, da nikada nije bilo moguce centralno zakljucavanje na mome modelu. Sto je naravno glupost jer sam 6 god. zakljucavao sa te strane. Na inzistiranje su provjerili i gle cuda, proradilo...

doc
13-05-2003, 18:56
hondo, bio sam!
a ti si bio u tamno zelenoj Accord??? Tek kad si odlazio sam vidio iza auspuh i felge pa sam pomislio da bi to mogao biti ti, ali sam mislio da je tvoja srebrna.

Tako ti ja idem u čakovec na serivs, jer me Prikratki baš nije oduševio!

Hondo
14-05-2003, 07:53
Je moja je tamno zelena i to sam bio ja. Bravo sam vidio tek u retrovizoru i skužio da bi to mogao biti ti, ali mi je bilo malo glupo vračati se u rikverc i pitati nepoznatog čovjeka jel se možda znamo s foruma. Dobro ti pašu felge na boju auta.
Ja sam u veljači kupio 2 kom Fiat Doblo kod Prikratkoga jer su bili poslovniji od ekipe iz Alfa-Cara. :)

doc
14-05-2003, 19:22
Hondo, ako si cesto u Vz onda cemo se valjda jos vidjeti pa ako ces imat vremena za kavu...

Nije Prikratki los, da se s njima sve dogovoriti. Ali na servisima zna biti bezobrazno skup.

Hondo
14-05-2003, 20:14
jes, jes
Ak se budemo prepoznali :smile06:

CLIO SPORT
15-05-2003, 22:53
HONDO, kada ides iz grada prema sesvetama i skrenes za KASINU i ostala sela, jesi se na toj cesti danas oko 18h u rikverc okretao-ulazio u neku sporednu cestu s desne strane??????

zeleni accord sa superleggerom!

ja bijah u grand cherokeeu GB rege!

:o :o :o :o :o :o

Initiale
16-05-2003, 07:49
Znaci Doc ni tebe nije Prikratki odusevil.
Frend ima dve alfe,145 i 156 i servisiral ih je kod Prikratkog u Kc-u i ljudi su jednostavno koma.Bil sam s njim dok je fural malu alfu na servis i promjenu straznjeg lonca,i dojdemo po auto a kad ono samo su promjenili auspuh a nisu napravili servis,u servisu nisu imali prednje disk plocice,Jos su nabrojili da treba mjenjati vilice,prednje diskove i jos dosta toga a auto ima 60000 km,sljedeci tjedan su napravili servis ali su zaboravili staviti poklopac od ulja,a frend ide svaki tjedan u Osijek na faks i auto je pocel bacati ulje. Pred dva tjedna su na servisu prilikom otvaranja haube na 156 ici razbili vjetrobransko staklo,sve skupa servis je u komi

Hondo
16-05-2003, 09:00
Hm, u zadnje vrijeme me samo forumovci viđaju - je Clio, bio sam ja. Išao sam u Sesvetsku Dolinu na sastanak sa tipom koji se htio mjenjati za aute - ja njemu svoj, a on meni Accord Type R.
Da si bio sa RS-om možda bi se i skužili.

Teore
17-05-2003, 11:31
Zar te Hondo ne brine loše podešen mjenjač u Accord type R? Mislim ono kad kod šaltanja pada ispod VTEC-a? Znaš za to? Zato i ima dosta slabe performanse!

Hondo
17-05-2003, 13:55
Da, znam za te priče, no ako je 7,2 sec do stotke loše tim više što se radi o limuzini, onda stvarno ne znam kaj je dobro.

Teore
17-05-2003, 20:06
Nisu to nikakve priče. To je jednostavno tako. Ali treba vidjeti u praksi.

mytbyte
17-05-2003, 20:53
Onih pet pregorenih žarulja na Corolli me malo zabrinulo, pa makar dolazilo s lošeg i nepouzdanog papira AK-a! Naime, meni je upravo crkla lijeva žarulja oborenih svjetala na 11000 što je, mislim, ××××no prekratko razdoblje...ima li tko ideju kako da se postavim kad ću je ići mijenjati što se tiče daljnjih pregaranja...da li da prijetim tipa: "ak opet rikne nakon 10000 prijavit ću vas Toyoti u Japanu ili...???" ili "...auto je pod garancijom a žarulja je riknula prije isteka uobičajenog vijeka trajanja pa molim da mi se ruke ne naplate etc...!" Mogu shvatiti da žarulje rade dan i noć zbog automatskog paljenja svjetala zajedno s motorom, al nakon 11000 km...???...što je previše je previše...meni je prva žarulja na Matizu bila riknula tek nakon 30000 km...pa si ti misli!!!!! :smile09:

Girrari
17-05-2003, 20:59
Ma nemoj se uzrujavat zbog jedne žarulje.

Smiješ ih sam mjenjati dok ti je auto pod garancijom?<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

mytbyte
17-05-2003, 21:02
Mislim da smijem ali, kako kaže autoklub, tako je komplicirano da ni oni nisu uspjeli sami...tko sam ja da ne vjerujem AK-u??? Najmanje mi treba da nešto s××××× pa mi ode garancija na far ili sl.

Girrari
17-05-2003, 21:09
Ma to kaj oni napišu...

Pogledaj sam. Procjeni jel fakat zajebano ili ne. Ako misliš da nije, probaj. Nemoj ništa forsirat, vuć, natezat ili slično. Ako ide lagano onda nastavi, ako ne, otfuraj auto u servis i zderi se na njih neka ti izvole promjenit žarulju besplatno jer nisi kupio najpouzdaniji auto da mjenjaš žarulje svakih 10 000. Reci da buš sve napisao u Toyotu ako ne budu poslovni u skladu sa renomeom tvrtke. Nek se za×××× u startu, onda je sve lakše.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Hondo
17-05-2003, 21:15
Ajde sad da opet budem pametan: Vtec je sistem kontrole vremena i jačine otvaranja ventila kod Hondinih motora. Ugrubo govoreči, u tom sistemu ventili imaju dva položaja u kojima mogu biti - jedan kod nižih okretaja i drugi kod viših. Prelazak iz jednog režima rada u drugi događa se neprimjetno za vozača, a ako si ikad probao voziti taj auto ili vidio krivulju snage i momenta, vidio bi da tu nema nekih naglih ispucavanja snage. U najboljoj Hondinoj tradiciji, motor se najbolje osječa u turi, ali nije istina da odozdo ne ide.
To da proračun mjenjača baš i ne ide sa performansama motora možda stoji na papiru, ali tko proba voziti taj auto sumnjam da će se na išta žaliti.

Hondo
17-05-2003, 21:30
Jel H7 pregara?
Meni su na Accordu vrisnule obje u razmaku dva tjedna, al su zdržale 45tkm, pa mislim da je to OK.

Girrari
17-05-2003, 21:46
Ja imam H7 na Puntu. Ni sam ne znam koliko sam ih do sada promjenio.

Od kad primjenjujem novu tehniku paljenja svjetala te otkad sam stavio Bosheve žaruljice, nisam imao problema 6 mj.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

INTERCEPTOR
18-05-2003, 16:12
Na sportingu u 22000 km i 2 godine niti jedna nije riknula. Naglašavam d ase auto nikad ne gasi prije nego što se ugase svi potrošači (to je uostalom i pravilo) među kojima su i svjetla.

Girrari
18-05-2003, 17:59
Nije problem ugasit auto sa upaljenim potrošaćima, već upaliti ga jer tada šibne prejak napon na žarulje i one nakon nekoliko takvih paljenja zgore. Takva je situacija kod Punta.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

INTERCEPTOR
18-05-2003, 18:34
Pa tko je vidio da se pali auto s upaljenim potrošačima. To spada u osnove. Sve potrošače treba pogasiti i onda paliti.

Girrari
18-05-2003, 18:57
A jeb' ga, samo velim.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

mytbyte
19-05-2003, 15:58
Ahh, Girrari uvijek ima riječi utjehe! Probat ću sam, ima detaljna uputstva u manualu kako se to radi...ak meni kao najvećem usranku što se tiče čeprkanja po stvarima koje sam skupo platio uspije promijeniti žarulju, više neću kupovati AK jer ni manual ne znaju pročitat...ako ne, pitat ću u servisu hoće li oni meni platiti što sam im omogućio da nešto rade (referiram se na Toyotinu reklamu u kojoj besposleni i jadni toyotin serviser tužno korača praznom radionicom)!!!

mytbyte
19-05-2003, 16:02
P.S. što se tiče teorije da su žarulje kratkovječnije jer se pale automatski s motorom, meni ne mogu to prodavati jer se svjetla automatski pale tek NAKON paljenja motora...

Girrari
19-05-2003, 18:12
Da, baš sam danas čital da su to prodali ovima iz AK.

Meni je zajeb taj kaj se svjetla gase, gašenjem motora, a pale već na kontakt tako da motor prvo povuče struju (svjetla oslabe), a kad se upali hiti puno struje i to ih skuri.
Sada prvo upalim motor, a tek nakon par minuta, svjetla. Zasad to funkcionira besprijekorno.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

CLIO SPORT
19-05-2003, 22:12
s dvanulcekom je tu malo drukcije....xenon je tu.....!!!

jel ovi u fiatu znaju za xenon??????

:o :o :o :o :o :o :o :o :o

p.s. nemojte se ljutiti.....trenutna inspiracija!

Girrari
19-05-2003, 23:17
FIAT-u ne treba xenon da bi imao plava svetla. :smile16: <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

S V T
19-05-2003, 23:48
low ball
:)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

Hondo
20-05-2003, 10:00
Cli, opet buš rekel da te 'pikam', al kaj bude kad tebi taj xenon ode v rit?
H7 je bagatela u usporedbi s tim.

CLIO SPORT
20-05-2003, 10:02
girrari...ali zato u svakom supermarketu imas zarulje za punta!!! i to u paketu, PLATI 2 DOBIJES 3!!!!do supermarketa i nazad 2 puta upalis auto=2 nove zaruljice!!!!

:)) :)) :)) :)) :))

aj sad priznaj u kojoj pili si se vozio jucer!!! i lijepo priznaj da te strah voziti se s puntom da te murija ne zahalta i kazni za neispravna svjetla!!

mc
20-05-2003, 10:07
Punto ima jedinstvena svjetla. Kada vidim da mi netko iz suprotnog smjera "cudno blenda" znam da se radi o Puntu - kao da ima neke tikove...

S16
20-05-2003, 10:12
Zašto su puntu uopće plavičasta svitla? Jel to zbog onog malog komada plave plastike unutar fara?

CLIO SPORT
20-05-2003, 10:24
hondo....... :)) :)) :)) :)) !

nadam se na ne bu v rit!!!!!

a ako se slupam negdje onda to ide preko kaska,a pregoriti navodno ne mogu u prvih recimo 5 godina.....tako da...!

sada navodno da xenon kosta nekih 1600-1700kuna!? trebao bi vidjet tocno koliko!
:o :o :o :o :o :o

Hondo
20-05-2003, 10:30
Nisi rekel kaj si ti onaj dan delal u Sesvetama u terencu GB rege?
Mjenjaš RS-a?

CLIO SPORT
20-05-2003, 10:49
ma frend me zamolio da idemo po njegov auto......bio je na popravku tamo od onog mjesta di sam te vidio jedno kilometar pa s lijeve strane neki automehanicar za mercedese!

:o :o :o :o :o

Girrari
20-05-2003, 11:28
CS, ni vas dvojica jučer niste bili u svom elementu...

A ovo sa super marketom... loše, jako loše. Mislim da možeš bolje od toga. Ajd' probaj još jednom. :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

CLIO SPORT
20-05-2003, 16:39
...........mozda u BILLI?????

:o :o :o :o :o :o :o :o

ma suzuki ignis je mrak autic, sto hoces????

Girrari
20-05-2003, 17:28
Još uvijek jako slabo. Na mjesto, nedovoljan.

A Suzuki ne bum ni komentiral. Mene bi bilo sram da me netko vidi kak se vozim u tome... :smile16: :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Sudac
21-05-2003, 18:16
Baleno odere Punta da to nije humano! To je tek sramota.

Baleno
30-05-2003, 15:49
Živio Baleno! Živio!

Nipon
30-05-2003, 20:10
Kakve su to gluposti da se na Corolli svjetla pale automatski s motorom i zbog toga brzo rikavaju? :smile12: Pale se automatski jedino ako ih poslije prethodne vožnje nisi ugasio, a za to stvarno moraš biti mulac jer te zvučni signal upozorava na upaljena svjetla nakon gašenja motora.

opasan ovaj girrari
31-05-2003, 01:00
Pazi ti njega - suzuki ne bu komentiral ... :) Pomislio bi covjek da vozi Maybacha, a ne smrdljivog fiata :smile15: :smile12: :)) I to punta :smile17: :)) Koja si ti velicina :o Htio ti il ne htio Suzuki je deset svjetlosnih godina ispred fiata ;)

šlajm
31-05-2003, 01:14
Baleno, kaj je to ime za rolek ili fekaliju

Girrari
31-05-2003, 01:18
Nekak mi vas je žal...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

french terror
31-05-2003, 03:07
:smile18: Sta tek ja da kazem jadniku koga je sram da se vozi u suzukiju a fiatu nije :smile17: :smile12: :smile10: :))
"Samo ti seri, mladicu!"

Girrari
31-05-2003, 10:11
Slušaj stari, meni je jako žal kaj si toliko ograničen da ne kužiš kako je to bila interna zajebancija i fora koja nije išla na račun Suzukija nego konkretnog modela, a najviše na račun mojih frendova kojima je provokacija bila i upućena.

Ak vam je lakše, živio Suzuki!!! Eto, ste sad zadovoljni??? Bože Isuse, kak se ljudi lako daju isprovocirat. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

1.2bar@Pocket Rocket
31-05-2003, 11:45
Forum je poznat po hrpi izrevoltiranih, svadljivih morona.

Girrari, vidi samo temu Poziv SZ-ovcima.

FUJ!<br><hr><font color="blue">Renault 5 GT Turbo-French Turbo Terror.</font>