PDA

Pogledaj cijelu verziju : vrijeme kupovine



B & G
08-05-2003, 08:53
Da li kupiti sada kada i nema baš izbora ili čekati jesen. Interesira me mali gradski benzinac od 99 godine pa na dalje kao npr. Renault Megane, Škoda Fabia MPI 14 16 V, Toyota Corola i sl.
Neki mi preporučuju jesen - zašto!?
Pomozite!!!

Brock
08-05-2003, 09:36
Počni tražit sad. Nikad ne znaš što će ti uletit'.

Samo među poznanicima i prijateljima proširi vijest da se traži dobar auto tog godišta/modela/cijene i valjda će ti nešto i uletit u dogledno vrijeme.

Dom-Dom
08-05-2003, 09:44
Ma to su gluposti kad je vrijeme kupnje auta.Ako je auto dobar možeš ga kupiti bilo kada, ako je govno , onda ga je najbolje prodati po zimi kad je zmazan do jaja da se pokrije gdje je lakiran.
Stavi lovu u novčanik i polako traži dobar auto.Želim ti puno uspjeha u ovoj divljini svakakvih složenih lego automobila. :smile17: :smile17:

Fresh
08-05-2003, 11:45
najbolje prodati po zimi kad je zmazan do jaja

Ovo si moram zapamtiti :))

mytbyte
08-05-2003, 16:17
Znam da ćeš proći nešto malo skuplje, ali pogledaj po auto-kućama koji prodaju rabljene...vjerojatnije da ćeš se manje opeći...samo...Megane i Corolla - manji gradski auti??? Fakat su tu klasu gradskih maximalno protegli pa su ljudi već počeli brkati stvari...Corolle ćeš teško naći...em ih je malo, em tko ih ima ne prodaje ih, osim ako su karambolirane...

Igo
08-05-2003, 22:22
A zakaj ljudi ne prodaju Corolle? Zato kaj su kvalitetne!!!