PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oglas: Tražim partnera za badminton.



Girrari
06-05-2003, 13:28
Budući da mi je žena "spretna" :( , a sestra mi je otela šogora :smile09: , u potrazi sam za nekim tko bi bio željan iskušati svoje znaje badmintona 2X tjedno.

Potrebno je da kandidat:
- Ima barem malo iskustva u sportskom badmintonu (to nije ono kaj igrate na livadi)
- Ima prosjećne kondicijske sposobnosti
- Živi u Zagrebu ili bližoj okolici
- Ne razbija rekete kad gubi.


Poželjno je da kandidat:
- Dolazi iz udruge "Slododni Zidar" d o o (u daljnjem tekstu SZ)
- Član je Talijano ili Frankofilne divizije SZ-a
- Ima što više badmintosnkog, a što manje teniskog iskustva
- Psuje dok gubi
- Hrani se burekom
- Podriguje u D-molu
- Ne ovisi o mobitelu
- Nema napasnu ženu koja bi ga zivkala tokom meča
- Voli debele žene (da meni ostanu one druge)




Na oglas se možete javiti na ovu temu ili putem maila (Girrari@hotmail.com).


Hvala! :) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Dom-Dom
06-05-2003, 13:38
Da ti treba neko za biljar , onda bi se ja javil, ovak ×××× ga. :smile17: :smile17:

law
06-05-2003, 13:50
Ja nisam već dvije godine ali mogao bih. Inaće igram tak, tak, ne previše loše, ali ne i savršeno. Treba skinuti par kila. Gdje bi se igralo?<br><hr>

Fresh
06-05-2003, 14:21
Girrari

Ako se ne ljutiš, ja bi progurao svoj oglas kroz tvoju temu, a tražim

''Ima što više badmintosnkog, a što manje teniskog iskustva''

upravo suprotno.

Drugim rječima, već sam doslovno par godina u potrazi za teniskim partnerom, ako ima zainteresiranih, iskoristite ovu Girrarievu temu i javi te se. Igranje na području Zagreba.

Girrari
06-05-2003, 15:08
Ma ne igram ni ja savršeno, a ni loše. Igralo bi se na velesajmu osim ako ti ne znaš za neki pametniji prostor.
Od 14 do 17 je 20 kn/h, a iza 17, 35kn.
Law, javi, pa bumo se dogovorili.


Fresh, naravno da se ne ljutim, išel bi čak ja s tobom, ali mi je tenis preskup sport, pogotovo po zimi (60 kn/h u balonu, s tim da mi je sat tenisa kao pola sata badmintona po naporu). Po ljeti bi se još dalo izgurati.


D-D, za biljar, uvijek!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Alfa 147
06-05-2003, 22:09
Sto se tice oglasa imas veliku sansu da ne zaigras s nikim; uvjeti ko' za znanstvenog novaka :)) :smile16:
Ja sam prije 7-8 god. u naletu entuzijazma trenirao badminton, naravno kratko.Kada sam shvatio da od mene nece biti nikakva hrvatska uzdanica i da necu profilirati u elitnim krugovima, odao sam se hrani, nakalemio par kila viska, kupio racunalo i usao u ovaj globalni elektronski medij, cesto zvan internet,te pretrazivajuci silne siteove golih teta i gospodjica,u mikrosekundi izlistanja stranice pojavio mi se jedan simpaticni pop up na kojem je tamnim masnim slovima pisalo vidi auto. Sada sam tu, drobim gluposti i trosim impulse na ovaj nepotrebni i konfuzno osmisljen i napisan tekst. Ali nema veze, sigurno ce se javiti Slavko Letica kao predstavnih hrvatskog tenisačkog saveza i optuziti me za klevetu i pokusaj zloporabe badmintona u svoju imovinsku korist te ugasiti forum na par dana. Dakle, sto manje pisete objede na racun nekog ili neceg, to manje gasenja foruma i mozebitnih tuzbi. Odlucite sami, badminton ili forum!

Dr.Nele
07-05-2003, 14:54
Eh da sam malo blize Girrari! :(

Ing
07-05-2003, 20:29
U debelom si zakašnjenju Alfa 147. Letica nije više na toj funkciji jer nije šutio (kao i mi). Sada je jedan moj sugrađan ing.Čačić sa ć na kraju prezimena. Bila jednom jedna pjesma "rastajem se gospodo sa vama". I slijedeča "umrla je čete forumaša u jednom danu-naravno-"na brdovitom Balkanu".Oprostite ovaj foru više ne liči na ništa. Ne mislim se više javljati.Sve AK-e od 97.god. javno ču spaliti na Trgu kralja Tomislava u Vraždinu.