PDA

Pogledaj cijelu verziju : Meeting



_Stevo
06-05-2003, 12:06
Dakle gospodo draga(odnosi se i na odgovorne osobe u Vidiautu i na korisnike ovog foruma, prvenstveno starije).

Mislim da bi bio kakav-takav red da se nakon skoro godinu dana od prvog meetinga organizira i drugi(ne uključujući okupljanja SZ-a). Pošto se mi tu dopisujemo, prepiremo, svađamo, raspravljamo itd. već skoro godinu dana, mislim da bi bio red da se negdje svi i okupimo, uz naravno potporu i podršku VIDIAUTA!

Mislim da bi bio red odgovornih osoba u VIDIAUTU da nam omoguće jedan organizirani i kvalitetni meeting, jer ipak ih i reklamiramo, posjećujemo redovito njihove stranice, dovodimo nove korisnike, te neki od nas i kupuju proizvode koje VIDIAUTO reklamira(ipak žive od reklame).

Ako ste za, odgovorite, a ako niste isto tako odgovorite. Ako se skupi dosta glasova za, odnosno ako bi većina starijih gostiju htjela meeting, a VIDIAUTO nebi to podržao, ili bar se nebi udostojio javiti na temu sa svojim obrazloženjem, mislim da bi imali razloga bojkotirati forum a to bi više naštetilo VIDIAUTU nego nama.

P.S.: mislim da nakon što su ipak krenule neke promjene na stranici(novi forum, kakav god da je; lagani redizajn stranice) bi bilo šteta ostati samo na tome, te ne omogućiti nama starijim, ali i mlađim korisnicima i redovitim posjetiteljima ovoga foruma i web stranice popodnevno druženje na recimo Mičevcu(svi znamo zašto tamo, ipak je i staza a i kartinzi), ali može i negdje drugdje.<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Girrari
06-05-2003, 12:32
Dobro, ne bumo baš sad odmah za sve štrajkali.


U osnovi se slažem, ali samo ako bi bila riječ o nekom kvalitetnom meetingu koji je logistički popračen. Ne pristajem da se sve svede na popodnevnu kavu "ekipe s foruma" jer je to ionako organizirano svaki petak od strane "Slobodnog zidara d o o".

Če se dogovorite, ja dolazim ziher.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Ing
06-05-2003, 12:45
Dolazim samo ako dođe "gospon" Igor iz AK kao specijalni gost, glede uručenja optužnici i naloga za "hapšenje".

sepra
06-05-2003, 13:39
Ja sam za, malo hladne pivice, malo pečene svinje mmmmmm
http://www.fotango.com/p/eba00325245f00000001.jpg<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Dom-Dom
06-05-2003, 13:42
Kaj se ovo pajceki igraju ringa-ringe raja , došo striček Paja........ :smile16:

Brock
06-05-2003, 14:19
Ja za. A, pogotovo ak' bu pajcekovine i pivuša.

CLIO SPORT
06-05-2003, 14:37
moze, ja furam ×××××!

ima kakvih zelja???

a sad ozbiljno.......tesko da se moze izorganizirat meeting na micevcu jer sada tamo stoji neki debeli i ruzni stricek koji naplacuje i kada netko prdne! trebao bi se netko s njim prije dogovoriti pa onda!

mozda kao neka alternativa....
JARUN?
iza inine zgrade(velesajam)?

:o :o :o :o :o

Dom-Dom
06-05-2003, 14:41
Clio , pa naravno da bude na Jarunu! :smile15:
A kaj se tiče kurvi , imaš moj mobitel.Prvo ih treba postrojiti da stručna komisija provjeri karakteristike motora. :))

CLIO SPORT
06-05-2003, 14:51
a onda idu na tehnicki pregled! :o

Dom-Dom
06-05-2003, 14:57
Kaj veli diskman?

Brock
06-05-2003, 15:03
Ja bum provjeril jel' im gepufna podmazana, a cinculator im mora bit friško ispoliran. Ak' to nije tak... svejedno su OK. :)) :)) :))

_Stevo
06-05-2003, 15:31
××××vas... :)) :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

_Stevo
06-05-2003, 15:31
××××vas... :)) :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

CLIO SPORT
06-05-2003, 15:32
nisam se vidio s njim jer me stari zvao da nesto pokupim.....ali meni je otisla desna plocica i ovih dana stavljam druge na njegov racun!

:o :o :o :o :o

_Stevo
06-05-2003, 15:33
××××vas...mogo sam si i mislit da bute imali ovakve provale :)) :smile06: <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

_Stevo
06-05-2003, 15:36
Nego, vidim da ima čak i zainteresiranih. Kaj se mene tiče može bit i na jarunu ili kod velesajma, dok god je Zagrebu. Dakle vidim da nema još odgovora iz VIDIAUTA, a sumnjam i da će ih biti, pa stoga ovaj kakav takav pokušaj već sad dolazi pod znak upitnika. :( <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Brock
06-05-2003, 15:46
Ma, mora bit Jarun! Pa di bumo zvrnuli mrtvu svinju na užareni metal iza velesajma? Još nam samo fali da ulete kepeci i bradata žena iz onog cirkusa, pa da nas porazbacaju po hipodromu.

A... i onak iza pečenja i podosta pivuše ide kupanje u zagrebačkoj baruštini.

Dakle... definitivno Jarun.

_Stevo
06-05-2003, 16:02
Brock ok, samo nam ovi iz VIDIAUTA moraju to omogućiti ;) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Girrari
06-05-2003, 16:04
U 17 godina kaj živim na Jarunu, ni jednom nisam prst umočil u tu gadariju od jezera.

Ali svejedno glasam za Jarun. Kupimo meso i pivicu, pa se utaborimo u nekoj od onih kućica. Pravi proleterski dernek. :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Girrari
06-05-2003, 16:07
Stevo, ne treba nam nitko. Nađemo se na sjednici SZ-a, skupimo lovu za čevape, kruh, luk, ajvar i pivu (imam punu kašetu u garaži za kauciju), pa peri-deri.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Pocket Rocket
06-05-2003, 16:13
Ne treba nam VIDIAUTO.
Idemo ili na vikendicu (moju) ili na more i sve u našoj kombinaciji.
Girrari, jučer sam se zadržao na tel, pa te nisam nazvao.Ja i ti ćemo se čuti i organizirati sve!!!
:smile07:

Brock
06-05-2003, 16:13
:)) :)) :))

Dakle... vidimo se u petak na pivi na dogovoru za još pive. ;)

CLIO SPORT
06-05-2003, 16:14
stevo.....ti nisi bio na sjednici jos,jel?

girrari, ja sam se jednu sezonu skijao vise puta na jarunu!!!!! ali u odijelu do grla zatvoren!

:o :o :o :o :o

Girrari
06-05-2003, 16:30
Tak sam i ja jedrio na Jarunu u onoj kadici od Optimista... i molio Boga da se ne prevrnem. :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

_Stevo
06-05-2003, 16:59
Ok onda, samo recite kad i gdje. Mora bit subota naravno :)) i neko me mora pokupit na željezničkom ;) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Helix_206
06-05-2003, 18:16
Par kamiončeka bavarije i ja sam tam..di god da to bilo. Clio....imaš kakav katalog da si izaberemo? :smile06:

CLIO SPORT
07-05-2003, 13:25
katalog cu sada poslat STEVI pa ce ga on nadam se objaviti na svom siteu!!!!!!!!

i to ozbiljno, evo...samo da nadjem njegovu e-mail adresu u onoj nekoj temi!

Fresh
07-05-2003, 14:02
Vidim Br0ck se najviše raspisao o roštiljadi. A jeli, sve navedeno će ti stati u prtljažnik pored suba i opreme.

Vidim da ću ja morati uskočiti u tu organizaciju sa svojim jadnim karavanom, koji će ležat na podu od pivuše da vas se sve napoji.

A svinjče bi mogao prošvercati u boksu za skije, uostalom gore se može i pržiti, ne treba nam nikakva vatra pored ovakvog vremena.

Brock
07-05-2003, 16:09
:)) :)) :))

Pa, ti furaj pivuše i svinju, a ja ću Cliu pomoć dopremit ××××× iz kataloga. Tri komada mi stanu sigurno. :))

A, pošto ih namjeravam dobrano oglušit na vožnji do Jaruna (da nemoraju slušat vaše ulete i baljezganje), da vam ih bude lakše onako omamljene obrnut'. :)) :)) :))

Girrari
07-05-2003, 16:42
Ajde da se u petak onda dogovorimo za proleterijadu.

Svi koji mogu, neka dođu. Vrijeme i mjesto je standardno.

Ak dođe do promjene javim na mob.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

_Stevo
07-05-2003, 18:22
Dal je neko od vas uopće vidio taj catalog :o :o :o :o :smile06: :smile06: :smile06:

Kaj god da smislite, prosim lijepo da bude to subota, hvala :) ;) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Brock
07-05-2003, 19:39
Ja - NE, ali poznavajući CLIA ... ne bi trebali bit gabori, ali opet... :))

Ja opet na poslu tučem drugu smjenu... FAK!!! :smile17: :smile12: :smile09:

_Stevo
07-05-2003, 19:47
Brock pretpostavljam da ti je dosadno na poslu... :)) Aj se zaleti na irc...ubiješ vrijeme, vjeruj ;) :smile06: <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Brock
07-05-2003, 20:02
Ih don't habla irc :(

Ma, nije dosadno... imam posla ko' dreka! Već lagano ulazim u 15-i sat prebivanja na radnom mjestu i LUUUUUD SAM!!!

:smile17: :smile12: :smile12: :smile17: :smile12: :smile17:

_Stevo
07-05-2003, 20:17
××××ga onda, al zanimljivo je sad navečer. Ima pun ××××× rulje, pa reko ak oćeš ubit vrijeme.

BTW, slike Alfe od VR6 su na mojoj stranici :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Brock
07-05-2003, 20:35
Ma... server je fakat u banani!

Ja na poslu imam dosta brzu vezu za net, ali... jedna slika se skida par minuta. Baš mi se i ne čeka tak dugo.

Niš.. izgleda da sam za danas finito sa arbajtom, pa idem doma pod tuš i na spavanac. Ajbok!