PDA

Pogledaj cijelu verziju : "Koraci"

urednice
01-05-2003, 21:29
...kao što možda znate, uskoro izlaze "Koraci" (za one koji ne znaju koraci=časopis SŠ Vrbovec)...
slobodno komentirajte, kritizirajte, predlažite..ili se uključite u rad na novom broju
pozdrav!
e-mail: veseli_sanducic@net.hr
(a, vidjeli ste i sandučić u školi) :) ;)

SiCh
01-05-2003, 21:55
uopce niste mastovite.meni ste rekle da nemogu sudjelovat u izradi...babe jedne.zanima me ko ce vam bit tehnicka podrska. :smile07:

Amélie
02-05-2003, 14:10
Meni su koraci ok!! Bravo urednice, samo tak nastavite!

Christiane
02-05-2003, 18:52
Otkad su te dvije osobe koje se vole pretenciozno nazivati urednicama, preuzele taj časopis izgubio je svu draž što ju je nekad imao. Ne samo da je neopisivo dosadan i jednoličan nego je postao obično sredstvo za ulizivanje te dvije osobe profesorima. Da ne spominjem tu glupost da nitko osim njih dvije nema pravo pristupa časpoisu, a one dvije nemaju pojma. Još uz to si misle da su fora, a nitko ih ne trpi.

hobit
03-05-2003, 20:23
ali ovdje se ne govori o curama nego o casopisu!
uvijek imate nekaj za komentirati!
komentirajte casopis, a ne urednice! :smile10:

kuzma
03-05-2003, 20:32
svatko ima svoje mišljenje pa tako i ja, i mislim da ga smijem reći iako vise ne idem u s.š.VRBOVEC... mislim da je časopis sve u svemu jako dobar, ustvari odličan jer kad uzmemo u obzir da vrlo malo ljudi pokazuje zanimanje za pisanje bilo kakvih tekstova, provođenje bilo kakvih istraživanja i da ne nabrajam dalje...shvacamo da sve ostaje na urednicama i da one obavljaju ogroman dio posla što je po mojem mišljenju za svaku pohvalu... ;) ;) ;) ;) ;) ;) :) :) :)

marija:)
03-05-2003, 21:32
hej svima..ja sam jedna od tih odgovornih... za sve one koji se slažu s Christianne: mi naravno nismo jedine koje imaju pristup časopisu, upravo suprotno - apeliramo na uključenje novih ljudi!!! "Koraci" se s urednicima naravno mijenjaju, što svatko može protumačiti kao lošiju ili bolju promjenu...naravno da ima malo dosadnijih i zanimljivijih tema, jer jedan list godišnje ima i funkciju godišnjaka uz sve obvezne popise natjecanja i slično...
što se tiče ulizivanja profesorima, uopće ne namjeravam komentirati, to je stav o nama kao o osobama, a ne novinama, pa ne želim trošiti riječi...
toliko ! :)

Uhlm
05-06-2003, 19:02
Časopis je OK. Pozdrav !!!

Lilly
05-06-2003, 19:38
Cure kad će ti "Koraci"??? Baš ih željno očekujem, al treba još duugo čekati do podjele svjedodžbi....

bozica
05-06-2003, 20:36
Koraci su u globalu gotovi, jos uvijek cekamo ako netko ima nesto za donijet, napisat ili slicno,štoviše bilo bi poželjno, a moc će se nabavit tamo pod sam kraj nastave!
A osobama ( tj. osobi koja misli da Koraci ne valjaju zbog urednica )predlažem da ih više ne čita, a najviše od svega bi voljela da sutra dođe do nas, pokaže nam sve što ne valja, da svoj prijedlog za promjenu,donese napisane tekstove ili sve što smatra da se u Koracima treba pojaviti, a mi ćemo drage volje istog trena sve to ubaciti- čekamo te sutra Christiane, od pola 8 do 17 sati smo u školi!Pozdrav!

432101234
05-06-2003, 20:47
a jesi ti smješna ko da će ti se ta osoba pojavit i facu ti reć kaj ne valja....nemoj tak sve ozbiljno shvaćat ova ×××××× s foruma.

SiCh
05-06-2003, 22:09
a..cuj,boza ti je takva.ona misli da ce se fakat netko pojavit.boza zivi u velikoj zabludi.smatra da su elvis i bruce lee zivi.ne zamjeram joj.to je zato kaj zivi u planinama.sorry boza.:D pozdrav :smile07:

Lilly
06-06-2003, 21:19
Super!!! Božica, nemoj se obazirat na ove idiote koji pišu o tebi gluposti, a ni sami ne znaju kako bi uopće napisali neki tekst, a kamoli cijeli časopis! Pozdrav tebi Božica!!! :))

07-06-2003, 11:15
×××× vas bog daj od××××t s tim slatkastim komentarima. idete mi na ×××××. koga briga za korake i ne znam koje gluposti. daj si nadjite pametnijeg posla u zivotu.

MaraJade
07-06-2003, 19:10
"×××× vas bog daj od××××t s tim slatkastim komentarima. idete mi na ×××××. koga briga za korake i ne znam koje gluposti. daj si nadjite pametnijeg posla u zivotu.

*****"

Kao npr. *****