PDA

Pogledaj cijelu verziju : Slike vasih auta



SAAB
27-04-2003, 13:30
Ovdje mozete sami staviti slike vasih automobila.
Instrukcije:
Kliknite na CREATE i napravite sami svoju mapu (kao ime mape upisite vac NICK)
Sada kada ste u vasoj mapi, kliknite na UPLOAD i izaberite skike koje zelite poslati sa vaseg kompjutora. Najvjerovatnije ce te trebati skinuti software za slanje slika, ali sve ide AUTOMATSKI - samo treba mallo strpljenja.
Molim vas da stavljate samo slike VASIH, a ne nekih "DREAM" automobila.
:URL=http://www.picturecd.com/system/view.cgi?user=saab9-5&session=1040458979.25927&guest=&album=&m=a:Slike:/URL:

_Stevo
27-04-2003, 14:29
Moram priznat da ne kužim. Otvorim temu di kažem da ko god hoće mi može poslat slike svojih automobila. Dobro, prvih par dana ništa a par ljudi je reklo da će poslati slike(da T-IE na tebe mislim :)) ). Evo nakon par dana stiže meni mail sa slikama Vectre. Ja to lijepo uploadam, slike su gore(onakve kakve sam ih primio), link je par puta dan na forumu...Stiže meni mail sa slikama Ibize, lijepo uploadam i slike gore....Prve slike koje su bile gore su bile slike Punteka od OS-Punta...

I sad odjednom vidim tema od SAAB-a di piše da ima neka stranica gdje ljudi mogu staviti slike svojih automobila...Sad se ja pitam, kog sam kurca uopće otvaro temu, ×××× se sa uploadanjem slika i trošenjem impulsa kad ima stranica gdje ljudi mogu sami uploadati slike!!! SAAB pa koji ××××× nisi prije metnuo taj link!?!?!?!!?!! Mislim, nije da je meni bio problem uploadati te slike nego je čisto stvar principa. Sad će još neko metnut neki link, pa će se neko sjetit da ima i on prostora...Ma, idiotizam...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

T-IE
27-04-2003, 14:35
Ma gledaj Stevo, auto je slikan običnim fotićem, i kad se skenira slika će sigurno izgubit malo na kvaliteti, pa sam se dogovorio s frendom da slikamo s digitalcem i da ti pošaljem slike. Dogovor je bio za jučer, pa on nije mogao, pa smo se dogovorili za danas. I ako bude sve sređeno šaljem slike odmah.<br><hr><font color="red">GTI</font>

Helix_206
27-04-2003, 14:46
_Stevo, mislim da bi bila dobra ideja napravit malu stranicu sa svim tim slikama, oku ugodnu di škvadra može pogledat malo tuđe aute, stavit svoje slike (naravno preko tebe) i tak to.Kad več imaš prostora, iskoristi ga :) A kad smo več kod stranica o HR autima, pa možemo i svoj forum gore nabacit.

_Stevo
27-04-2003, 14:46
T-IE ma nije bed...kužim ja i da čovjek nema vremena i sve, tak da ono....meni se nikud ne žuri. Ovo kaj sam napisal je bila čist zajebancija ;) NHF

Nego, naljutio me ovaj post od SAAB-a, jer sad je tu upao ko neka manga zato što je našo stranicu gdi se mogu uploadati slike. Još nebi ništa reko da otvorio temu gdje nudim svoj prostor za slike...

BTW, čim dobim slike, odnosno čim ću biti na netu, uploadam ih...nadam se da ti možeš na moju stranicu...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

Helix_206
27-04-2003, 14:52
Testa radi, ja sam uplodao forumcic na svoje stranice, naravno nije public, a to mu nije ni bila namjera, samo radi testa. E pa ak hočeš, možemo sredit i forum, i stranice.

Helix_206
27-04-2003, 14:53
Zaboravio stavit link lol
:URL=http://www.optixix.com/forum:testni forum:/URL:

S V T
27-04-2003, 15:35
stevo evo upravo smo slikali T-ie-ovu kariolu sa digitalcem, dobiš slike ovih dana!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

HGT
27-04-2003, 15:37
SVT,šta je T-IE kod tebe?

_Stevo
27-04-2003, 15:53
Helix_206 mislim da nas zasad i ovaj forum dosta dobro služi a ovaj server na kojem imam prostor bi ipak bio malo prespor za forum. A šta se tiče stranica, ako imaš znanja i volje napravit ih, samo naprijed. Ja sam ih mislio i još uvijek mislim napravit al nikak da krenem, a i treba skužit kodove i jebat se sa programiranjem. Stoga, ako hoćeš napraviti stranice ja ću ti poslat slike od ekipe koja mi je poslala aute, pa ti lijepo napraviš stranicu ekipe sa vidiauto foruma a ja to lijepo uploadam na svoj server. I sredim domenu ;) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

SAAB
27-04-2003, 16:11
Ma nemam ja nista protiv tvoje stranice, ali ovdje sve radis sam i sto je najvaznije SERVER NIJE SPOR!!! :smile14:

SAAB
27-04-2003, 16:18
Samo da znate da ovo NIJE moja stranica. Svatko moze dobiti "prostor" na picturecd.com. SORRY STEVO!

SAAB
27-04-2003, 16:23
Ja ne namjeravam nista dirati na ovoj stranici sa slikama. Sami stavljajte, sami brisite svoje slike! MAX SLOBODA!

Mazda3
27-04-2003, 18:04
SAAB, stvarno ti je cudan brzinomjer :)

SAAB
27-04-2003, 18:28
SAAB orginal! ;)

S V T
27-04-2003, 19:38
HGT najprije je T-ie bio kod mene, pa sam ja bio kod njega pa onda mili moji kuda koji! :)) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

Znalac
27-04-2003, 19:53
Evo i ja sam ga "stavio".
:smile07:
Valjda se post računa kao pravi, s obzirom da to više nije moj auto...

SAAB
27-04-2003, 22:03
Sve je u redu. Ni Focus vise nije moj! :smile15: