PDA

Pogledaj cijelu verziju : Turbo diesel tuning!!



mm74
11-04-2003, 20:29
TURBO DIESEL TUNING!!!

• Želite više uzbuđenja od vašeg diesela?!
• Želite li smanjiti potrošnju?!
• NE ŽELITE CHIP TUNING?!

! ! ! MI IMAMO RIJEŠENJE ZA VAS ! ! !

Modul za sve vrste novijih automobile sa TD i TDi motorima vodećeg europskog proizvođača. podizanje snage (KS) do 25%, okretnog momenta (Nm) do 15% i smanjenje potrošnje do 10%. Jednostavna ugradnja. Nema preinaka na motoru niti detekcije uređaja na kompjuteru. 100% sigurno i učinkovito. Garancija.

Kakav je to uređaj?
To je elektronički sklop – MODUL, koji se montira između kompjutera Vašeg automobile I Bosch pumpe pomoću orginalnih konektora - kabela. On preračunava orginalne signale kompjutera I šalje novi izmjenjeni “pojačani” signal u pumpu. Ugradnja traje cca 20 minuta I možete ga paliti I gasiti pomoću prekidača u kabini.

Kako je moguče na taj način povećati snagu?
Svaki proizvođač automobile ostavlja cca 20-25% “lufta” prilikom namještanja orginalnih vrijednosti koje će utjecati na performanse automobila. To rade iz tog razloga što automobil mora moći funkcionirati u svim uvjetima rada, pa onda takvo “umjereno poštelavanje” dopušta optimalne performanse u svim uvjetima rada. Mi iskorištavamo tu rezervu I podižemo performanse.

Što je to chip tuning? (To je nešto što mi ne preporučamo!)
Kada automobile “nabrijavate” pomoću metode chip tuninga uglavnom morate nekoliko dana biti bez auta dok se Vaš orginalni čip iz auta pošalje u tuning kuću (negdje u Njemačkoj ili Belgiji), REPROGRAMIRA, vrati I na kraju vrati na prvobitno mjesto. Ukratko: rade se preinake na srcu Vašeg auta-čipu, ukoliko želite auto vratiti u prvobitno stanje morate ponovo platiti PROGRAMIRANJE na staro.


Za sva ostala pitanja nazovite nas bez obaveze između 10 – 16 sati na:

385 / 98 / 70 42 40

ili nas posjetite na službenim stranicama našeg proizvođača:

www.psi-motorsport.com

ili nam pišite na:

mm74@email.hinet.hr


! ! ! OČEKUJEMO VAS ! ! !