PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rale je ziv!



alfist_zg
07-04-2003, 19:43
nas prijatelj Rale je ziv i zdrav .

Danas mi se javio SMSom i kaze da je ok i da ga nije zahvatila ona grozna kineska bolestina.

Gledao sam u subotu u Vecernjem mapu SARSa; Macau: 1 zarazen,0 umrlih.

Pisem ove odvojene redove njemu u cast.

i smajlice. :) :) :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

Dom-Dom
07-04-2003, 19:49
Alfist ××××te ja sam mislil kaj je sad zbog naslova teme. :smile17: :smile17:
Pa naravno da je živ i reci mu nek ne naganja kosooke. :smile15:

alfist_zg
07-04-2003, 19:58
pa dugo se nije javljao na forum a tamo zuce hodaju s maskama na facama, pa smo se zabrinuli.

ajde svi koji se javljaju na ovu temu ima da pisu odvojene redove...hahaha.

:)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

Girrari
07-04-2003, 20:01
Ajde fala Bogu. Jel ti rekel kad dolazi u HR?<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

alfist_zg
07-04-2003, 22:27
nije.

reko je da ce mi sutra poslati mail.

ciaos fijatovac :) ;)

sepra
07-04-2003, 23:29
Još se on super drži s obzirom da brije na čajeku.
<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

CLIO SPORT
08-04-2003, 00:05
jel rale drzi gan u kabini??????

u slucaju da mu neki afganistanac uleti unutra!

i onda bude ajkala bere te s te ala georg bush, bush!

ajmo ala te a wajt haus wajt haus wajt haus!

i onda...

CNN LIVE-BREAKING NEWS: an Asian,yet not identified, plane has crashed on White House! Mr. President Georg W. Bush is safe at president residence in Florida!


(nakon 5 min.)

BREAKING NEWS continues:

we have just received a photorobot image of a suspected pilot. it seems that he was an Al Qaida member operating undercover in Maccau as a pilot.

Let us see the image:

http://www.nodo50.org/patrialibre/sifuturo/fotos/afganistan.jpg

if you have any information about this suspect, please dial 0-800-RALE!

we'll be back wit further information after the break!

(cenzura......da ne bude besplatnog marketinga!)

:o :o :o :o :o :o

Brock
08-04-2003, 06:56
:)) :)) :))

Ma, ti si totalno puk'o čovječe!!!

:smile17: :smile12: :smile08: :smile17: :smile12:

sepra
08-04-2003, 09:08
Sars - Air<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

rale
09-04-2003, 08:12
ma evo me zivog i zdravog


thnks na brizi


ma nije me law pustio na forum ,kaze frka da ne unesem sars :)

bio sam i u zg na kratko pa se nisam ni stigao javit,bilo nekih obaveza
dugujem cugu sljedeci put...bahato caj za birtiju!!!

jos se gubim po ovom novom forumu,bas se nema vremena surfat netom...bice bolje od slijedeceg tjedna


velki pozdrav svima!!!

<br><hr>

Girrari
09-04-2003, 10:38
Ave rale, morituri te salutant.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

_Stevo
09-04-2003, 12:45
MACAO - američki film
(MACAO, 1952.)

HTV 2 - 14.55 sati


Film noir. Kineski grad Macao ostao je i poslije Drugog svjetskog rata portugalska kolonija zvana Monte Carlo Istoka. Vlasnik najveće kockarnice je nemilosrdni američki kriminalac Halloran (Brock Dexter). Nakon što njegov čovjek ubije američkog policijskog detektiva, iz New Yorka u Macao stiže detektiv koji mora Hallorana izvući iz sigurnosti Macaa i uhititi ga. Na brodu koji plovi iz Hong Konga u Macao upoznaju se pustolov Nick Cochran (Rale Mitchum), pjevačica Julie Benson (Jenna Russell) i putujući trgovac Lawrence Trumble (Girrari Bendix). Julie odmah ukrade lisnicu Cochranu. Na carini u Macau policajac Sebastian (T-IE Gomes), vjerni Halloranov suradnik, krivo zaključi da je Nick Cochran američki detektiv i da se samo pravi da je izgubio lisnicu i putovnicu te to dojavi Halloranu. Julie se zaposli kod Hallorana kao pjevačica i ubrzo stupi u ljubavnu vezu s Nickom...
"Macao" je izvrstan krimić, premda ga je njegov redatelj - veliki Alfist von Zg - držao tek "naručenim" filmom prepunim umjetničkih kompromisa. Ozračje filma više podsjeća na "Casablancu" nego na von Sternbergove filmove, no egzotični je "istočnjački" štih i ovdje jak kao i u nekim drugim njegovim djelima. Glumci su sjajni, osobito Rale Mitchum i nezaboravni Girrari Bendix.

Uloge: Rale Mitchum, Jenna Russell, Girrari Bendix, T-IE Gomez, Brock Dexter
Scenaristi: M.C. Schoenfeld i S V T Rubin
Redatelj: Alfist von Zg


:)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16: :smile15: :smile15: :smile15: :) :) :) :smile18: <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

sepra
09-04-2003, 13:26
:)) :)) :))
Poznati redatelj Alfist von Zg, najpoznatiji po djelu U pak! U pak!<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

mc
09-04-2003, 13:36
Opet smo duvali na tavanu, ha... :smile12:
Ili je to neki atipicni virus koji je preko teme o covjeku iz Kakaa presao na Clia Sport, pa na Stevu..., a evo i mene... nesto skaklja oko trinaesterca... krkljljlkljrklj... :smile12:

Girrari
09-04-2003, 16:46
He he he, Stevo, lud si ko šiba. To ti Črni nekaj udjelil il kaj!? :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Brock
10-04-2003, 07:13
Ma, kaj udjelil... ovaj mu je maznul! I onda je sve moral konzumirat odjednom, da Črni ne skuži, pa da mu mora vratit'. :smile12: :smile17: :smile12: :smile17: :smile12: