PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rikla mi pumpa za vodu



INTERCEPTOR
06-04-2003, 12:30
Inače mi stalno malo pišala preko noći pa sam svako malo dolijevao litru.

Ništa strašno, ali sada vozim , kad ono auto trokira lagano na 2-3 000 okretaja. nešto sam prije čačkao po svjećicama pa mislim da je tu nešto. Idem učvrstiti kabel od bobine, ista stvar. Pa koji mu je. Idem pun gas nešto slabo ide i mučenički se dere. Pogledam ja na mjerač temp. On stoji na dnu, a vozim se već pola sata - Nemoguće.

Pretpostavljam što je i tražim po Opatiji špinu ta napunim to. Nema ××××NE špine. Auto mi trokila uokolo. Idem na volosko, skinuli špinu. Mater im j...

Konačno stanem, čuje se grkljanje vode. Ništa idem kupiti 2 litre negazirane JAMNICE, ponavljam Jamnice i otvaram čep. Sipam mineralnu, kad ono vidim on piša po podu. Idem po još 2 litre, al ovaj put iz fontane, ponavljam fontane i sipam to, on i dalje piša. Sjedam u auto i letim doma dok to ne iscuri. Ide ko zmaj i ne trokira. Al piša i dalje obilno.<br><hr><font face="Courier">Blackened Is The End</font>

CLIO SPORT
06-04-2003, 13:02
shit happens!
:o :o :o :o

INTERCEPTOR
06-04-2003, 14:47
Vidiš to se dogodilo baš jučer kad ste trebali doći. Oko 1 sat.

INTERCEPTOR
06-04-2003, 14:51
Lako za pumpu, al tu ej posla preko gale. Jer treba cijeli kiler vaditi van. A TO JE JEBADA KOJA ZNA TRAJATI DO 3 SATA. Auto je imao totalku i to je napred sve sfušano tako da kiler ne ide lijepo van jer mjesta nema. Da ne spominjem sve cijevi koje treba odspojiti pa ponovno spojiti. Za koje također nemam mjesta.

Uz kiler trena skinuti masku, zaštitu karteram alternator i još neke ×××××rije. Mislim da će mi više doć rad nego pumpa.
Joj da, to sve onda treba i staviti nazad što je još veći problem.

Jednom sam samo za vađenje i stavljanje nazad kilera (nosio sam ga na popravak) dao 400 kn. :smile12: :smile12: :smile12: