PDA

Pogledaj cijelu verziju : BMW 5



R32
03-04-2003, 01:33
http://www.bmw.de/de/produkte/automobiles/specials/5er/graphic/slideshow_01.jpg
http://www.bmw.de/de/produkte/automobiles/specials/5er/graphic/slideshow_04.jpg
http://www.bmw.de/de/produkte/automobiles/specials/5er/graphic/slideshow_02.jpg
http://www.bmw.de/de/produkte/automobiles/specials/5er/graphic/slideshow_03.jpg

Ako Vam se ne svidja ovaj novi izgled BMW-ovih automobila, posjetite i ovu stranicu...

http://www.petitiononline.com/STOPCB/petition.html

Fabia SDI Elegance.
03-04-2003, 07:21
Meni ovo izgleda...ne znam samo znam da treba "IZBACITI BANGLEA IZ BMW".
Znate sto je za ovo Serija 7, meni izgleda lepse nego S klasa a Z4 ili nova petica, ma nista, ma mrak mrak mrak!!!
Ako nastave ovako onda...
A sta su radili, samo godinu dana pocetka prodaje trebace potpuni rererereredizajn i nista.
Meni 10000000000000% izgleda bole stara petica nego ova nova.
Ne znam...

Fresh
03-04-2003, 07:51
Kao prvo fotke jesu odlične, ali baš zbog takvog načina slikanja i igre sjena po cijelom autu malo ga je teško definirati.

Ali kad se malo bolje zagledam, auto mi izgleda ok.

Imam zamjerku na dvije stavri gledajući prema slikama.
1. Bubrezi su previše razvučeni, nema agresivnosti
2. stražnja svjetla su me na prvi pogled asocirala na Pougeot 406 (gledajući treću sliku).

alinghi
03-04-2003, 11:12
:))
di ste momci?!!
BMW ima stila, i doista sebi svojstven (originalan) dizajn. Doduše, ovakav stil mi se sviđa kod Z4 ali kod ove petice... Brate to je ružno auto! A to jel atrakativan - pa rastegni yugića na 2m u širinu i 5m u dužinu - i eto ti još jednog atraktivnog auta...
Pusa, pozdrav... :))

OS-PUNTO
03-04-2003, 11:20
Steta za BMW,od oku ugodnih automobila u svim serijama poceli su praviti automobile dvojbenog dizajna koji se vecinom ljudima nesvidjaju.Mislim da ce se seriji 5 dogoditi isto sto i seriji 7,a to je pad prodaje u odnosu na stariji model.Mercedes i Audi mogu pocet slaviti. :( :( :(

S-B
03-04-2003, 11:27
Auto izgleda kao oni prototipi Lade sto rusi redovito predstavljaju. :))

INTERCEPTOR
03-04-2003, 11:44
Bočna linija i nije tako loša na ovoj slici. Al kad vidim ova svijetla ko su razvučena na bok auta bljuje mis e. Pa auto je kosook napredn i ozada. Da svijetla nemaju ove produžetke, možda bi bio i prihvatljiv. Probajte prekriti prstom onaj dio na svijetlu koji je rastegnjen po blatobranu gdje je žmigavac. Koliko bolje izgleda.

Dal trebam reći da s boka užasno podsjeća na Mercedesove linije.

Koko
03-04-2003, 11:55
Jako dobre fotke/photoshop i lijep auto.
Manje mainstream i više osobnosti od prethodnika. :smile07:

CLIO SPORT
03-04-2003, 11:58
ZVER
:o

mc
03-04-2003, 12:06
Nemojte mi zamjeriti, ali moram se ubaciti s jednim dobrim starim vicom kojeg sam se maloprije sjetio...

Iza sedam gora, sedam mora, sedam planina, sedam dolina, sedam suma, sedam rijeka zivio straaasni zmaj...
I probudi se zmaj jednog jutra i upita se: "Pa di ja to u pizdi materinoj zivim???".

Girrari
03-04-2003, 12:35
Nije mi tak odbojan koliko sam mislio da će biti. Ipak, stari mi je prema njemu umjetničko djelo; pogotovo M5.
Dopuštam si promjenu mišljenja kad vidim auto u 3D.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

206-os-
03-04-2003, 13:55
Meni se svidja..mozda je moglo bolje ali ovo mi se svidja..stvar je u tome sto je BMW odlucio da ce promjeniti dizajn cjelokupne ponude jer ne zele da im svi modeli budu jako slicni kao sto je slucaj kod Mercedesa i BMW-a. Sad koliko je to pametno i isplativo pokazti ce vrijeme. Nasa komentari BMW-u ne znace nista jer 95% prisutnih na forumu ne spada u krug potencijalnih kupaca, njima je vaznije misljenje jako bogatih ljudi koji su pak poznati po avargandnim ukusima koji se upravo slazu s dizajnom BMW-a 7 i 5. Vjerovatno ce sljedeca trica biti razumnije dizajnirana jer se ipak ona najvise prodaje i pristupacna je sirem broju ljudi. Eto to je moje skromno misljenje. Pozdrav!

Fresh
03-04-2003, 14:58
''stvar je u tome sto je BMW odlucio da ce promjeniti dizajn cjelokupne ponude jer ne zele da im svi modeli budu jako slicni kao sto je slucaj kod Mercedesa i BMW-a''

O koliko BMW ti tu govoriš. BMW će promjeniti liniju jer mu se ne sviđa da su svi modeli isti kao kod BMW - meni ova rečenica baš i nije jasna.

mc
03-04-2003, 15:06
206-os dobro zbori... Taj auto je namijenjen bogatima kojima je najvaznije da auto svojom pojavom kaze koliko je on i njegov vlasnik "tezak" i mislim da su u tome uspjeli.
Auto odise luksuzom i sto je jos jako vazno, svaka susa vidi da je to novi model, a ne neki fuj stari od prije 2 godine...
S ovim autom ce hrvatski mali i srednji poduzetnici moci pokazati koliko su uspjesni u svom biznisu i vratiti milo za drago susjedu koji je prosle godine kupio novog Mercedesa i to je to...

S16
03-04-2003, 15:19
Kad san prvi put na slikama vidija Z4, nije mi se svidija. Nedavno na Split-autoshowu san ga vidija uživo. :smile20: Sedmica je isto ok (nije lipa, ali je ok). Sad su s peticom previše zasrali sa zakošenjima i ×××××rijama, ali neću previše komentirat dok je ne vidin uživo.

Z4 :smile20: :))

V6
03-04-2003, 16:08
da nema lijepih auta, da ne nabrajam, nebi ni znali što je ružno. E sada što god mi mislili da je ružan ili da je ok, ali lijep NIJE !!! Točka.

206-os-
03-04-2003, 17:47
Fresh, to je greska mislio sam na audi i mercedes. Znaci ispravno bi bilo-Bmw ne zeli da im svi modeli izgledaju jednako kao sto je to slucaj kod Audija i mercedesa.

600
03-04-2003, 22:14
Ne mogu reći da mi se ne sviđa, nadam se da će u živo dojam biti još bolji (ako će uopće ovako izgledati). :)

ma da!
03-04-2003, 22:22
oprosti os-punto,ali koliko sam pratio prodaja nove sedmice ide bolje od stare.i to laju na sva zvona.da li lazu ili ne mene se ne tice,ali deklariraju bolju prodaju.dakle nisi u pravu.
a inace ne svidja mi se bas.pricekajmo prve poglede u zivo.

S V T
03-04-2003, 22:24
meni je z4 zvjer, 7-mica ima fora prednji kraj ali zadnji je katastrofa. maloprije sam listao novi auto blic i gledao fotke nove 5-ice i neznam što da kažem, dizajn je originalan ali mi nekako praviše baca na japance!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">COSWORTH RACING</font>

TD
04-04-2003, 05:38
Ovako mi se ne svida! :(

Mozda promjenim misljenje kada ga vidim uzivo! :smile12: