PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koje poze u sexu najviše volite?

charly
02-04-2003, 22:12
Koje poze su vam najbolje,pseći, misionarski...... :))

Dambo
05-04-2003, 11:41
NAJVIŠE VOLIM S LEĐA

SEXXXXXXXX
05-04-2003, 21:00
SVE SU O.K.

curka
06-04-2003, 15:27
najbolje mi se na stoječki!!!!!!!!!!!!!!kad me frajer prca u moj šupčić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)) :)) :smile06: :smile06: :)) :o :o ;) :smile06:

charly
06-04-2003, 22:24
daj mi svoj broj pa ću te ja u tvoj šupčić na stoječki. :))

curka
07-04-2003, 13:06
A tko si ti?????????Koliko imaš godina???????????????? :)) :)) :smile06: :)) :smile06: ;) :) :)) :))

mi
09-04-2003, 00:25
priljubljeni položaj - noge muškarca i žene pružene su ravno jedne uz druge, može postrani ili potrbuške,
stegnuti položaj - kad odnos počne u priljubljenom položaju, ali žena potom stisne svoja bedra što jače može,
prepleteni položaj - kad žena prelegne svojim lijevim bedrom preko desnog, il desnim preko lijevog,
kobilji položaj - žena silovito stišće vaginu i time proizvodi ugodu,
uzdignuti položaj - kad žena podigne obje noge ravno uvis,
zijev - kad podigne obje noge i stavi ih na ramena partneru,
zgrčen položaj - kad su ženine noge skvrčene i kad ljubavnik nalegne na njih prsima,
poluzgrčen položaj - kad je jedna ženina noga skvrčena, a druga ispružena,
cijepanje bambusa - kad žena stavi jednu nogu na ljubavnikovo rame, a drugu ispruži, pa je potom stavi na rame i opet ispruži prvu...,
ukucavanje čavla - kad žena jednu nogu uzdigne iznad svoje glave, a drugu ispruži,
račji položaj - kad žena skvrči obje noge i povuče ih na trbuh,
nasložen položaj - kad žena uzdigne butine i složi ih jednu iznad druge,
položaj lotosa - kad žena stavi lijevo stopalo na desno bedro i desno stopalo na lijevo bedro,
preokrenut položaj -kad se muškarac za vrijeme snošaja okrene a da ne ispušta ženu, pa ga ona cijelo vrijeme grli oko leđa,
poduprti snošaj - kad muškarac i žena jedno drugo podupru tijelima ili se pak odupru o zid ili stup i tako stojeći otpočnu snošaj,
lebdeći snošaj - kad se muškarac odupre o zid, a žena sjedne na njegove podmetnute ruke prepletene kao sjedalo, obgrli ga oko vrata, bedrima ga obavije oko struka onda se stopalima odgurkuje od zida o koji se muškarac oslanja,
snošaj krave - kad se žena namjesti kao četveronožac, a njezin je partner "zajaši",
združeni snošaj - kad muškarac istovremeno opći s dvije žene koje ga obje jednako vole,
snošaj krda krava - kad muškarac opći s mnogo žena istovremeno, i
spušteni snošaj - analni seks.

ZANIMLJIVO
10-04-2003, 19:32
KAMA SUTRA RADI SVOJE, DAJ POSUDITE NEMAM VIŠE POZA(NAJ:
1.NAGNEM
2.PROPLETEM PRSTE KROZ NJENU KOSU I ZATEGNEM
3.PO VOLJI NAVLAŽITE GLAVIĆ ILI NJU
4.LAGANO PRODIREŠ
5.LUPAŠ DO KAD MOŽEŠ(4-5 PUTA NAJBOLJE)
6.POJEDEŠ 20dag JEGERA I 1kg KRUHA

charly
12-04-2003, 14:32
koliko želiš da imam godina, toliko ću imati.

curka
12-04-2003, 15:36
pa reci koliko imaš,pa čemo dalje vidjeti!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile06: :smile06: ;) :)) ;) :smile06: