PDA

Pogledaj cijelu verziju : kazneni bodovi



Menthol Prima
27-03-2003, 14:50
Danas me snimila multanova i nakon 200 m zaustavio policajac da mi to priopći i uzme podatke. da li postoji ikakav način da se izvučem, navodno se može na sudu otezati do unedogled. Ima li tko kakva iskustva ili informacije o tome?
Ili da platim odmah? Muče me bodovi, nek me još jednom zaustave ode vozačka

Fresh
27-03-2003, 15:01
Kad te zaustavio murjak onda mislim da je priča gotova. Da te nije zaustavio nego da si dobio doma poziv onda bi mogao odugovlačiti i muljati ih. Ovako, ne znam, možda i postoji način iako ne znam šta bi ti mogao prodati sucu za prekršaje kad te murjak već zaustavio.

piquet
27-03-2003, 15:15
izgleda da će biti vožnja ko po jajima. :smile17:

ŠULE
27-03-2003, 19:33
Ja otežem već godinu i pol, pa šta bude.

Pocket Rocket
27-03-2003, 19:48
Oteži...Može se...Ja nit se ne pojavljujem na sudu, nit išta...

ma da!
28-03-2003, 12:00
a ja sam danas najsretniji covjek na svijetu!jecer mi je postar rekao da je na postu stiglo pismo sa suda,ali da jedan dan mora stajati na posti pa ga onda dostavljaju(koje su to fore,nemam pojma!!!).bolje da mi nije nista govorio jer sam cijeli dan bio lud jer znam da kad je pismo sa suda da nije obavijest o nikakvom novom prekrsaju jer to stize s mupa nego rijesenje nekog starog ××××××.a od 99. cekam rijesenje za navodno crveno svijetlo.mada nisam prosao na crveno,al nema veze.oderao mi je kaznu i ××××o sam s zalbom koja je odbijena nakon dosta vremena.pisao sam i prigovor na odbijenu zalbu.to je zadnji pravni lijek pa mi nije bilo svejedno.i bome se rasteglo od 99. do danas.i danas pise da je u postupku kad mi je odbijena zalba napravljeno dosta gresaka,krivo je utvrdjeno cinjenicno stanje i slag na tortu sve je otislo u apsolutnu zastaru jer drugostupanjsko rijesenje nije doslo unutar 2 godine od pocinjenog prekrsaja.i dovidjenja kazna od 500 kuna,pokoji kazneni i vozacka na mjesec dana.i naravno sudski troskovi.
i kak ne bi bio sretan? :)

a iste godine me slikala i multanova i na to sam se zalio jer me nisu zaustavili i uzeli podatke.a tu jos nisam primio niti rijesenje zalbe!!!a kamoli rijesenje prigovora koje cu isto pisati,ako ikad stigne rijesenje zalbe.mada je i to cini se u zastari.

treba se zaliti i suditi.eto ja sam dokaz da ih se moze pobijediti.i to bez odvjetnika-sam svoj majstor!

menthol prima
09-04-2003, 11:15
Mislim da ću se i ja unedogled žaliti. ma ko ih ××××, ionako nemam šta izgubiti. (osim još koje kune :))