PDA

Pogledaj cijelu verziju : Idem ali milom!!!



Fabia SDI Elegance.
25-03-2003, 22:22
Eto, dosao je kraj, ne mogu vise, ne mogu da Vas uvredim vise, bio sam preglup i vidim da me ne volite ali eto, ja idem i sve moje ostavlam pod nickom M.Lanser koji kako mije rekao bit ce tri puta jaci od mene (na negativnom smislu).
Ja mogu opet da pisem na ovaj forum ali necu, molim Vas da mi oprostite sve jer sam bio zajeban i 1000 X pijan i drogiran pa eto, i tu je nervoza i tako, znaci i vi ste me uvredili ali ja sam Vas tri puta vise!!!
Oprostitemi to i nemojte da me spominjete vise na nijedan forum i molio bih moderatora da mi sve izbrise sto sam do sad pisao (na negativnom smislu).
Znaci, imao sam mogucnost da radim sve, da stavim slike (iako neregistrovani to ne mogu) pa sad su mi blokirali i "zapocni novu temu" ali ja to mogu vrlo lako i Vi to vidite!!!
Ne znam kad cuje moj drug Dzejms Bond da sam pustio forum nbe znam sta ce da radi ovdje, ali on ne moze da stavi slike a ja mu to necu naucit!!! Casna rijec da to necu uradit!!!
I na kraju, svi radite kao i do sada, nemojte da se naljutite, srecno sa Vasim automobilima i svima Vam zelim po jedan automobil kao sto je Maybach 62!!!
Ciao, Bye, Dovidjenja i M.Lan××××, tako kako smo se dogovorili!!!

600
25-03-2003, 22:28
Da si ovako pristojan bio od prvog dana možda bi te ljudi sa Foruma prihvatili.
Iako čisto sumnjam da su ovo tvoje zadnje riječi.

Pozdrav!

alfist_zg
25-03-2003, 22:28
ako si to stvarno ti , onda svaka cast.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

Pocket Rocket
25-03-2003, 22:35
FABIJA, čini se da u tebi čak ima malo ljudskosti.Zašto nisi ovako bio normalan?Ovaj forum nije za gaženje ljudi stari moj.Shvati.Razmirice i rasprave uvijek postoje među članovima, ali sve u određenim granicama.Daj shvati čovječe...Ovo sa nacionalne razine je bilo krajnje nefer.Zašto ne možeš biti normalan i raspravljati o svemu na jedan lijepi način.RAZMISLI O SVEMU.Iako i ja sumnjam da netko tko je u stanju onako vrijeđati članove foruma i cijelu Hrvatsku je u stanju ovako se povući ili bilo što drugo.

Fabia SDI Elegance.
25-03-2003, 22:47
Pisacu Vam nesto, vidim da sam ja bio glup a Vi ste bili kao ljudi, ja sam djubre sto sam Vas vrijedjao tako, molim Vas dami oprostite to jer nemogu da idem prije nego sto mi to oprostite.
Ovo je kao kada staracx treba da umre a ne moze da ide u taj svet za to sto je pravio probleme.
Jos jednom, molim Vas da mi oprostite to jer sam gresio a Vi ste bili kao ljudi!!!
Ma nervozan sam ja za sve pa i drugi me kritikuju.
Aj, da vidim ko ce od Vas to da mi oprosti!!!

Tonchi Huljic
26-03-2003, 11:13
Kako dirljivo :(
Evo guzovi mi podrosishe od bola :smile15:

I suza je zaiskrila :smile12:


moram da napishem pjesmu na ovu temu...smrc smrc kako bolno :smile06: