PDA

Pogledaj cijelu verziju : pilot i ex di ste?????

joke
25-03-2003, 09:42
ev ponovno mene ne netu :) tata mi uzeo ŽICU, nekam ju je sakrio i nije znao kam ju je stavio...pa je ev, kupio novu!! :)) da ne bi pilot mislio da se ja namjerno ne javljam :o a di je pametnjaković, kaj nema te niš na netu?? :( :smile08: vidi se kaj ti cura može napravit, ak joj se samo malo prepustiš :)) :smile06: :smile07:

ex
26-03-2003, 08:04
hehehee. joke, znas bas si mi nesto nedostajala, a sjetio sam se ja tebe juce kad me uhvatilo trcanje na wc :)) .
zezam se... pilot ti kao uci, a ja opet haram solo ;) .
budi ti pozdravljena i daj navrati koji put u jazavac :))
e da, i daj pozdravi vesnu ...

Pilot
26-03-2003, 19:47
Ja bi sad htio nes napisati al stvarno nemam ideje..koma.. :smile11: :smile08:

joke
26-03-2003, 21:16
e znas kaj ex?mislim da se ovaj nekaj ljuti na mene, ali neće reć'...pa se ja malo bediram, jer ste uvijek tak dobri prema meni, a ja vas zapostavljam :smile08: :smile10: što nije namjerno, naravno!! čuješ pilot???? :smile11: :smile07:
ajd potrudit ću se da dođem...bilo bi vrijeme da i ja platim pivu :)) :)) :)) :smile06:
mogli bi i ovu subotu..ćete vi bit u vrb.?
kaj ti ex haras sam, pa di ti je ona slatka cura??ona je bas dobra. :smile11: ;)

ex
26-03-2003, 22:12
jel ti cujes ovo? joke placa pivu! ovo moram vidjet, pa mislim stvarno nemogu vjerovat, evo jos sam u soku :smile10: :)) . joke, joke, moras lakse malo sa zrakoplovcima, pogotovo pilotima oni su ti osjetljivi njemu ces morat platit 2 pive ;) . A cura je bila preslatka za mene :smile07: :))

joke
29-03-2003, 08:41
ex, evo i mene u jutarnjoj shemi...da vidimo kak to funkcionira :) ma dobro, jedna, dvije pive, jedno te isto :smile08: :)) :o pa kaj se dogodilo onda s tom curom?? :smile11: mislim, znam je onak iz viđenja, ali doima se jako ok. ajd nadam se da ćeš ti to sredit... nezna ona kaj propušta ;) :smile09: a niš, ak se vidimo danas, mislim ako vi dođete, onda pizde dobijete pivu!! :)) :))
ajd nadam se da će se..zrakoplovac prestat ljutit...jr znam da je malo ljut na mene vjerojatno.. :smile08: