PDA

Pogledaj cijelu verziju : Savjet - Honda



Tompa
22-03-2003, 16:41
Honda Accord 2.0 TDI, Cijena: EUR 10850 -
Godina proizvodnje: 1996, Kilometraza: 85000, Snaga (KW): 71, diesel.
Full oprema

Kaj se isplati pljunut toliku lovu za tu Hondicu?
Ustvari, vise me zanima ciji je to motor unutra, jer si mislim da Honda tih godina i nije radila svoje dizelase...Tek sad se nesto prica da ih je pocela radit

Ima li neko iskustva s takvom Hondom (mislim bas na dizelasa)?

alfist_zg
22-03-2003, 18:30
bok Tompa, imam ja iskustva s tom hondom.
Mi bas imamo tocno tu accordicu diesel u firmi, doduse tek neko vrijeme, a i to je vjerovatno moj buduci sluzbeni auto iako sada jos neko vrijeme cu voziti ovu Alfu koju imam.
To je motor od Rovera unutra , mislim da ima 105 konja.
Mi smo je inace uzeli na dugorocni najam tako da ti neznam reci dali je ta cijena previsoka za tu Hondu.Ova nasa je ok osim sto je imala nekih sitnih problemcica sa strujom ali nista strasno. Mjenjana je i turbina jer je uzasno cvilila.Ima navodno 53 000 km, ali ko zna dali je to istina , ali u svakom slucaju svi popravci su uracunati u tu mjesecnu ratu za najam, prema tome boli nas ona stvar hehe.

Meni je receno da su ti motori dosta solidni do jedne odredjene tocke kad se pocnu bas kvariti , ali to je na dosta visokoj kilometrazi tako da sve u svemu to je ok izbor.
Mogu jedino reci da je taj diesel dosta bucan kao zapravo i svi turbodieseli starije generacije ali vuce dosta dobro, jedino smeta buka kad se vozis po autoputu malo brze ( oko 160 , to je ok putna brzina).
ako te jos nesto zanima , samo pitaj. :)

Tompa
23-03-2003, 17:58
Hvala na odgovoru..., ali jos me zanima kakve su otprilike performanse, ubrzanje, jel se moze "sigurno "preticat s njom. Znam da sigurno ne lijepi za sic, ali me zanima kad ga stisnes u 3. ili 4. brzini, kak nabire brzinu? Koliko trosi otprilike po gradu i po otvorenoj cesti?
Za ovu koju sam nasao u oglasniku mi se cini stvarno dosta love...ipak je to vec 7 godina star auto, a i kilometraza je malo sumnjiva ( 12000 km na godinu Mozda nadjem kaj jeftinije... :smile08: )
Ja bi najradije uzeo rabljenu Alfu 156 2.4 JTD SW..., ali ×××× ga, malo mi preskupo :(

INTCP log dead
23-03-2003, 18:30
A ×××× ga traktor je skup i nejde s mesta. :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: Kupi si 156 1.8 uuuuuuuuuu madrfakinvipleš.......

alfist_zg
23-03-2003, 22:28
cuj , ja sam ti je dosada vozio samo par puta do aerodroma i malo po gradu.
Pa cuj, neznam sta bi ti rekao kako vuce jer ja vozim Alfu 164 turbo koja je zvjercuga, tako da kad sjednem u bilo koji drugi obicni auto mi se cini ko da nejde s mjesta hehe.
Nii za potrosnju ti neznam reci jer ga jos ne dužim.Budem pitao pa ti javim.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>