PDA

Pogledaj cijelu verziju : Slobodni dečki,javite se

nepoznata 1 1 1
17-03-2003, 21:05
Tražim dečka

netko 1 1 1
18-03-2003, 10:05
KAKO SI JADN KAKO SI JADNA KAKO SI JADNAA KAKO SI JA KAKO SI JADNA DNA KAKO SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI KAKO SI JADNA JADNA KAKO SI JADNA KAKO KAKO SI JADNA SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I KAKO SI JADNA JADN KAKO SI JADNA A KAKO SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I JADNA KAKO SI JA KAKO SI JADNA DNA KAKO SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI KAKO SI JADNA JADNA KAKO SI JADNA KAKO KAKO SI JADNA SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I KAKO SI JADNA JADN KAKO SI JADNA A KAKO SI JADNA KA KAKO SI JA KAKO SI JADNA DNA KAKO SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI KAKO SI JADNA JADNA KAKO SI JADNA KAKO KAKO SI JADNA SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I KAKO SI JADNA JADN KAKO SI JADNA A KAKO SI KAKO SI JA KAKO SI JADNA DNA KAKO SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI JADNA KAKO SI KAKO SI JADNA JADNA KAKO SI JADNA KAKO KAKO SI JADNA SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I KAKO SI JADNA JADN KAKO SI JADNA A KAKO SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA KAKO S KAKO SI JADNA I JADNAKO S KAKO SI JADNA I............

d.
19-03-2003, 01:21
i ja curu.... javi se nekak, mob il nešt....

KRIKI
31-03-2003, 15:52
JA SAM JAKO USAMLJEN,IMA LI CURA KOJA NE ZELI BIT S DECKOM SAMO ZBOG IZGLEDA

KRIKI
31-03-2003, 16:01
SAMO SE ZEZAM,CURO SVIJET JE VELIK,NACI CES TI PRAVOG,BILO TO DANAS,SUTRA ILI KAD VEC,SAMO NEMOJ GLAVU RAZBIJAT TIME

zgodna
31-03-2003, 19:46
kriki koliko imaš godina??????????????? :)) :)) :)) :smile06: ;) :smile06: ;) :)) ;) :smile06: :smile06: ;) :))

KRIKI
31-03-2003, 21:36
19,A TI?MA MENI I ONAK GODINE NISU VAZNE.

spamer
01-04-2003, 22:03
Kriki, tebi to mozda nije vazno, ali zakonu jest :)