PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jel je istina da dečki bježe od pametnih cura?

16-03-2003, 21:24
Jel bi hodali s curom koja vam se sviđa, ali je "štreberica"?

!&!
16-03-2003, 21:40
Pa ak ti se cura sviđa, kaj je to tak važno? A po čemu si zaljučio da je štreberica?Glupe predrasude.

lorena
17-03-2003, 19:17
Fakat ××××× izjava!!!Znači, ako netko misli i na svoju budućnost odmah znači da je štreber i da se nezna zabavljat!!?? :smile11: :smile11:

KRIKI
31-03-2003, 15:57
Ak si pametan bjezi od toga,to ti je samo patnja,znas streberica ne znaci da je cura pametna bas obrnuto,to su opterecene i najcesce glupe cure,ja imam ludu curu,pametnu do bola,al ne opterecuje se knjigom,e da streberice ti padaju na ideal,znas ono 190,crne oci,crna kosa,e zast sam ja to morao prozivit,nikad vise...

tolstoj
31-03-2003, 18:35
mislio sam tu sad nešto pametno napisati ali vi ste svi ionako idioti. probajte onak' malo dublje razmisliti o sebi. iznenadit ćete se.

aja
31-03-2003, 19:00
mozda se decki boje pametnih cura jer bi oni ispali glupi :))

KRIKI
31-03-2003, 21:39
TOLSTOJ SAMI NICKNAME GOVORI O TEBI,A DA SI HTIO NEST PAMETNO NAPISAT NAPISAO BI

simple
31-03-2003, 22:11
Nekad mi stvarno nije jasno zasto općenito sve odlikaše nazivaju štreberima, iskreno ne postoji velika granica, ako uopće i postoji, između štrebanja i učenja - sad će me neki pametnjaković odmah poklopiti i reći nešto u stilu; oni koji štrebaju samo bubaju bez razumijevanja i odmah sve zaborave, ima i u tome nešto, ali želim reći da nikako nije nije u redu ljude koji uče i imaju dobre ocjene, isključivo iz svoga truda, nazivati štreberima, što odmah privlači na njih neki negativni prizvuk. Dakle, štreberi nisu ni u kojem slučaju ljudi koji imaju dobre ocjene, i puno rade( pa čak se i opterećivaju ponekad oko škole), nego naprotiv, oni kojima je štrebanje jedina mogućnost da zarade dobru ocjenu, i u pravilu, za njih je PETICA nedostižna, i ni jedan čovjek kojeg vi nazivate štreberom nije odličan učenik, i mislim da bi to trebao shvatiti svatko tko ovo pročita i ima nešto u glavi. Malo sam oduljila, ali kaj to je moje mišljenje o riječi " štreber " navedenoj u naslovu.
Što se pak tiče ovog da dečki ponekad ( da ne kažem uglavnom) radije budu sa curom koja nema baš nake ambicije, to je najčešće istina, ima primjer jednog novopečenog para na području Vrbovca. :o

31-03-2003, 22:41
Pametne cure nisu toliko dobre koliko one koje nisu pametne ! Pod pametne smatram cure koje puno uče , neću reči da su štreberice je štrebanje je bolest . Dakle cure koje imaju prosječne ocjene puno puno su bolje . Ustvari nemora ni tako biti kad bolje razmislim sve ovisi o osobi , a ja osobno ne volim pametne cure

Bmtl
01-04-2003, 20:01
Mislim da se dečki boje pametnih cura iz samo jednog razloga - možda ne mogu s njima razgovarati o npr. nekim stvarima koje one znaju, a oni ne znaju...
Dečki su zaista čudna bića i jako je teško ponekad odgonetnuti njihove misli.... :)

tolstoj
02-04-2003, 08:11
puši ×××××, kriki.

tolstoj
02-04-2003, 08:13
isus, kak ste vi svi glupi... ko u američkim tinejđerskim serijama. boy meets world. dawson's creek. felicity. čovjeku dođe da zaplače.

GOETHE
02-04-2003, 20:09
ČOVJEK JEDNOM REČE;"NEMOJ UČIT TO JE ZLO.." RAZMISLITE DUBOKO U SEBI DALI TO IMA SMISLA, NAPIŠITE NEŠTO ONAKO IZ DNA DUŠE I DUHOVNO SE PROSVJETLITE I NAĐITE PRAVI PUT KOJI NE VODI NA FAX.
...neznam kaj bi više srao...
UGLAVNOM- NEMOJ UČIT MAMU TI, TO VAM NIJE DOBRO,VJERUJTE MENI (aha) JA ZNAM (uh..). uuu,jesam ga nasro..

spamer
05-04-2003, 15:10
Ma ne kenjajte........ne boje se decki pametnih cura, vec se boje cura koje bi im mogle reci "NE". No to je cesto povezano s pamecu. Lakse dobije ××××× od neke glupe, lakse joj proda neku trulu foru, koju ona popusi, a poslije njemu popusi kitu. E takve cure traze momci :) No, to ne znaci da ce i neka pametna reci "NE". Mozda je i pametna spremna pusiti, samo da joj ne prodaje glupe fore, kakve prodaje glupim zenama :)

rowena
05-04-2003, 20:03
Ljudi moji, naravno da dok imaš 17 godina da ti nije važno dal je cura pametna, već dal je laka, a uglavnom su glupe cure lake cure. A poslije u životu shvatiš da želiš pametnu curu koje se ne trebaš sramiti!! :))

simple
05-04-2003, 20:22
ima logike u dvjema prethodnim porukama, slično se može vidjeti svaki dan u Vrbovcu i u našoj srednjoj skoli, to su činjenice, ali što ne znači da je to nešto pozitivno!

Voljela bi čut šta točno vi dečki podrazumijevate pod lakom curom. Mislim, koje osobine ta cura mora imati osim naravno toga što svakom da.
Ima puno slučajeva kad curu optuže da je laka il sl.,osobito na ovom forumu( dobro, istina, u vrbovcu ak je netko na nekog ljubomoran odma ga stavi na forum pod "×××××"),al znam nekoliko slučajeva gdje je cura još nije čak ni spavala s nekim a prišivaju joj lako ponašanje, što vi mislite o tome mogu li se takve cure tako nazvati??

:smile11: :smile11: :smile11:

spamer
06-04-2003, 22:47
Eeeeee, pretjerujes........ovdje smo ustvrdili da ne postoje lake. Za muske postoje samo one koje daju i one druge (nemres to ni izreci kolko su drugacije). "Laka" zenska NE postoji u muskom rjecniku.

Dakle, one koje daju (fala im) i one druge (svima mrske).

Adella
07-04-2003, 15:38
Decki bježe od pametnijih cura zato:
1.boje se da one shvate kako su glupi
2.ne mogu im prodati sve fore
3.ne mogu raditi s njom šta hoće
4.obično su pametne cure stvarno pametne pa znaju napraviti totalne ×××××× od dečki

I to je uglavnom to!
I još jedno pitanje!Razmislite malo,zamislite se za 10 godina.Vidite li se sa nekom ×××××čom koja zna pričati jedino o novim cipelama ili s pametnom curom kojoj najnovija moda ipak nije najvažnija stvar na svijetu? :)) :)) :))

simple
08-04-2003, 20:11
Bravo Adella, ovo pitanje bi sve koji razmisljaju na tako plitki nacin trebalo zaintrigirati, barem one koji znaju razmisljeti!! ;)

EASY
10-04-2003, 20:45
Otkad sam prohodao s jednom pametnom curom,čistom odlikašicom,promijenio sam se skroz. U školi sam se popravio za 2x, otkrio sam smisao i promijenio način života. Naša se veza ne temelji samo na fizičkim kontaktima. S njom razgovaram baš o svemu.Ona mi pomaže u svakom momentu.Da je nema umro bih. Bio sam kao neki frajer pa sam mislio da bih se skroz srozao da pogledam u neku "štrebericu". Zato svi vi koji se pravite ne znam kakvim važnim ličnostima spustite se na zemlju,potražite neku pametnu curu ,jer vam može mnogo više dati nego kakva luzerica, i preporodite se. Nećete požaliti!

simple
10-04-2003, 20:54
Mislim da znam tko je pisao ovo iznad,i to je ziva istina, decko je prije bio ( barem po ponasanju ) ziva koma, a sad je skockan do daske i sto puta bolja osoba. Zato nikad ne podcjenjujte "štrebere"!!!!! :smile06:

T.C.KILLAH
15-04-2003, 21:33
AJD NE SERITE!! JOŠ DA U VRBOVCU IMA KOLKO TOLKO PAMETNIH CURA NEBI NIŠTA NI REKAO.ALI OVE ×××××ČICE KAJ BRIJU DA SU PAMETNE NEKA SE STERAJU U ×××××. SVE ZGODNE SU FAKAT GLUPE I UMIŠLJENE,A ONE ODLIKAŠICE SU GABORI KAKVIH NEMA U KRUGU 50-TAK KILOMETARA. SVI NEŠT BRIJU DA SU PAMETNI,DA SU ZGODNI...A ONO SVI NEKI UMIŠLJENI GABORI...PA ×××× TI JA VRBOVEC KAD SI PO CURU MORAŠ U ZG.
KAJ SE TIČE LAKIH CURA TO SU ×××××× KOJE SE DAJU ZA DVIJE PIVE.