PDA

Pogledaj cijelu verziju : Klub mrzitelja Opel Vectre



Fekonja
16-03-2003, 18:44
Kako vidim da postoje razni klubovi štovatelja određenih marki i modela automobila, pozivam sve mrzitelje Opela, a posebno nove Vectre, da se pridruže svojim komentarima!

Jajan
16-03-2003, 18:48
Ha ha, ovo je dobjo! A što je to vectja?

zubo
16-03-2003, 18:55
Prošle sam godine imao dva sudara spuštajući se niz brege na kojima živim, i oba su bila indentična na način kako su se dogodili. U oba slučaja mi je opel ušao u glavnu cestu u rikverc i oduzeo prednost. Sudari su se desili u razmaku od dva mjeseca prvi put sa yugom od staroga gdje sam naguzio astru sedan predzadnju liniju, a drugi s mareom gdje sam naguzio stari opel iz 88 i napravio si 16000 kuna štete. U oba slučaja nisam bio kriv i naplatio sam si štetu na autima, ali je u drugom slučaju pametna baba pošto joj je njen "kulturni" muž odvjetnik, uložila protutužbu da sam brzo vozio i navela njega kao lažnog svjedoka. Ima nešto u vozačima opela što ih čini "posebnim".

Brabus
17-03-2003, 19:46
Sjećam se teksta iz nikad prežaljenog Auto Auto-a:kada su dečki isprobavali E-klasu iz Bootropa najviše su imali s vozačima-pogodite koga!Voziš 320 km/h,a ono opelfahrrer hop pred tebe u lijevu traku.No,činjenica je da je dotična marka vodeća u zadnja dva mjeseca po prodaji-pogodite gdje!

Dr.Mengele
17-03-2003, 19:49
Opel može kupiti i voziti samo debil tj. propali abortus. :)) :))

Franjo zagorski
23-03-2003, 19:16
Evo, i ja se učlanjujem u ovaj klub da dadem svoj doprinos. Kao što sam već rekao, i kod nas u zaostalim zagorskim krajevima, gdje je wartbourg karavan 353w bio dugogodišnji auto pojam, opel više ne kotira visoko, a vectra je oličenje auto-užasa. Da, totalni drek, po dizajnu je jedino gori renault, a golf je i dalje vodeća kretenska prevozna kanta! Toliko, do slijedećeg javljanja!

sepra
23-03-2003, 21:55
Slobodno otvori temu "Klub mrzitelja Opela općenito". Bit će članova ko šodra.

T-IE
23-03-2003, 21:59
Bezveze tema...

Fabia SDI Elegance.
23-03-2003, 22:50
Da T-IE, tema bezveze, ali bolje bi bilo to sto je rekao SEPRA da stavis temu "Klub mrzitelja Opela opcenito ali u zagradama i Fiata"

opeloljubac
27-03-2003, 21:32
a vi kao da svi imate dobre automobile.kupis alfu 82 godina i odmah si americki nidja,ili hondu drks iz 92.u svakom alucaju bolja nova corsa nego smece staro 10 godina.

Iggy
27-03-2003, 21:56
Tu se potpuno slažem,i ako vozim opela mogu reći da mu je dizajn stvarno u banani,ali svaki auto ima neki svoj feler,opela pljujete jer su neki od vaših prijatelja imali loša iskustva,a ja ga već vozim 2 godine i niti jednom me nije ostavio na cesti.Ne kažem da je opel auto za 5 ali ako ga se čuva,ne vadi mast i redovito servisir auto je OK.A vi se i dalje prepucavajte!!!! :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Fekonja
30-03-2003, 18:28
Da, Opela, a posebno Vectru (svaka čast Corsi jer to kupuju luzeri, a o njima ionako niko ne vodi računa i ne uzima ih ozbiljno!), treba paziti i maziti, dobro servisirati i što manje voziti, pa će te on dobro služiti (najbolje u garaži ili dvorištu)

VR6
31-03-2003, 02:25
Opet neka "naopaka" propaganda, niko te ne tjera da si kupis Opela, ako je stvarno po necem u "banani", onda daj i neke argumente za to.

Jedino sto Opelima stvarno nije ok su mjenjaci, nisu opcenito losi, jedina im je mana sto su spori, ali to ne smeta svima.

T-IE
31-03-2003, 19:44
Mjenjači na Opelima uopće nisu tako loši, s obzirom kakvi ih kupci pretežno kupuju. Mog ujaka uopće ne smeta što je mjenjač spor i zericu neprecizan. Glavno da traje. A istina, za mlađe i temperamentne vozače je koma. <br><hr><font color="red">GTI</font>

V6
31-03-2003, 19:59
glavno da traje i daje :)) Još par postova i opelovi mjenjači ulaze u vrh !!! :))

S V T
31-03-2003, 20:11
jednom opela i nikad više! rađe idem pješice!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">COSWORTH RACING</font>

GSI
31-03-2003, 22:36
Opeli su najbolja auta to svaki pravi vozac zna. Opel je dio GMa a uskoro treba da preuzme i spasi Fiat,Alfu i Lanciu. Naveliko se prica kako Fiat treba da proizvede veliki automobil na bazi nove Vektre svidjalo se to kome ili ne. Jedini auto koji je kvalitetan koliko i Opel je Mercedes i Njemci kazu Mercedesa hvali Opela vozi

600
31-03-2003, 22:47
Ma nek me sad grom ubije ako to švabe kažu! :smile06:

S V T
31-03-2003, 22:56
bog ti dao pameti!!!! jedino što njemci kažu i imaju pravo je da je mercedes mercedes a ostalo su automobili! :smile16: <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">COSWORTH RACING</font>

Štef
01-04-2003, 19:57
GSI, slažem se s tobom da su opeli "AUTA" (a ne auti), no mi ovdje govorimo o autima! Opel svakako nije AUTO (muški rod) već "OVO AUTO" (srednji rod) ili u množini "AUTA" a ne "AUTI" - dakle, vozila za vas glupe nepismene istočnjačke ××××××!

GSI
01-04-2003, 21:58
kakav god da je ukupno gledano daleko je bolji od bilo kojeg velikoserijskog italijana.

S V T
01-04-2003, 22:16
mozda je malo bolji od fiata ali od lancie i alfe sigurno nije! rađe bi jednu talijansku "kantu" nego gnojpela!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">COSWORTH RACING</font>

V6
05-04-2003, 19:12
danas sam vidio crnu vectru Gts, i izgleda: :smile10: :smile10: :smile10:

Prednji kraj je opako masivan.
Na sajmu i na slikama mi je bila ružna, ali u idelanim uvjetima, metalik crna sa kromiranim letvicama, sa jedne strane passat a sa druge laguna, e tek tu vidiš da i nije promašaj. Samo opet, koliko je takvih, većinom će biti bijele 1.6 sa ratkapama. :(

Girrari
06-04-2003, 11:58
Srebrne, ne bijele. :)) Ipak je to najzahvalnija boja. :)) :)) :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Frlek
06-04-2003, 17:43
Ha, kakve su to gliposti! Ko bi raže kaj! Pa, istini u oči, Gnojpel je lošija varijanta Fiata! A Lancia je kao i Alfa samo malo poboljšana varijanta istog tog Fiata!!! A Opel nema kaj u ukupnom pogledu gledati prema Fiatu! Fiat je jedan od najkvalitetnijih auti u Europi, a to kaj mediji delaju. to je druga stvar! Čitajte Auto klub i postupite suprotno!

600
06-04-2003, 20:12
:)) Upravo tako!

Freek iz zagorja
13-04-2003, 19:56
×××ך Opela, čuvaj zdravlje, vozi Fiata (ak već nebreš Lanciu ili čak Alfu!)
Vectra je dobra za zatvor - čim ju vidiš, odma te potera! Čisti proljev!

Sven
19-04-2003, 21:42
Čital sam tu na forumu da je moguće kupiti Mareu iz 1998. godine za 2.ooo €! Da li je to zbilja tako??? Pa gdje da to kupim??? Obzirom da ne podnašam opele a posebno mrzim model vectra; mislim da je dobro da sam se i ja tu učlanio, u taj predivan klub!

Kas
19-04-2003, 23:26
Šta ste navalili toliko na Opele? Limarija je u banani, ali mehanika, motori su OK. 2.0 i motor u vectri, omegi ili sl. je do jaja. Nije pretjerano snažan, ali ne pije puno, a traje i traje. Istina, stariji Opeli su bili puno kvalitetniji, ali ××××ga. VW je bio drek 70-ih. Imali su bubu i to je to. Kod Opela si mogao birati koliko ti srce želi. Mali, veliki, 3-4 kupea, car-A-van, (Opel ga je izmislio). U 80-ima su se srozali sa limarijom.

DKW
20-04-2003, 00:22
Vectra bi bila zakon da je ljepša.

Ovako je tek 18 po prodaji u Njemačkoj, što je katastrofa...

Jedino bi nova Astra mogla popravit situaciju...

Dom-Dom
20-04-2003, 10:50
DKW da baba ima ××××× bila bi deda.
Tak ti i je sa Vectrom , da je ljepša bila bi zakon , ali ×××× i nije lijepa. :smile17: :smile12: :smile12:

INTERCEPTOR
20-04-2003, 11:49
Daleko od toga,da bi Vectra bila zakon. Motori su za×××××, mjenjači su za×××××, ovjes zadovoljava opelove kriterije i čak ih prelazi. Tako da bi bila nešto kao Mazda 6, ali opet kad bi bila ljepša.

Kas
20-04-2003, 12:36
Nova Vectra je ružna, o tom nema govora, A i B modeli su još ok za vrijeme kad su konstruirani. Šta fali mjenjačima, ovjesu i motorima (osim dizela, naravno) Govorimo o A i B Vectri.

Blue
21-04-2003, 16:40
OVO JE NAJBOLJI OPIS VECTRE DO SADA (ČISTO SPONTANI!):
Sto se Avensisa tice, nemam primjedbi na unutrasnjost, kvalitetu, pouzdanost i motorizaciju. Jedino me muci sto izgleda kao Vectra sa iskrivljenom haubom.
A Vectra mi je trenutno najruzniji auto u toj klasi...