PDA

Pogledaj cijelu verziju : pojam '' vozim dobar auto''



bata purger
11-03-2003, 09:39
Od koje klase počinje ta gradacija da možeš reć vozim dobar auto ,po meni recimo e R Meganom cupe ulaziš u tu ligu.Svi ovi mali auti tipa corsa,clio,punto,polo jesu solidni autići ali nemožeš reć vozim dobar auto.

A Bože -
11-03-2003, 12:09
- s čim se ti zamaraš!?!

bata purger
11-03-2003, 19:24
...ne××××ca

http://www.iskon.hr/forum/thread.jspa?forumID=55&threadID=946&tstart=0

Kid Frost
11-03-2003, 20:38
Golf IV TDI :smile07: :smile07: :smile07: :smile07: :smile07:

alfist_zg
11-03-2003, 20:57
a jooooj, te etikete iz socijalizma...uf :smile08:

NOS
13-03-2003, 01:41
Stari moj vozit dobar auto neznaci vozit skup auto broj jedan nego dobro sređen i brz
A pod broj dva bavis se ×××××rijama :)) :))

Dr.Nele
13-03-2003, 10:28
Ma jok,pojam "vozim dobar auto" ne znaci da je sredjen i brz,nego da si TI koji vozis zadovoljan tim autom gotovo u svakom pogledu(sredjenosti,brzine,potrosnje,cijene,opreml jenosti itd)i da ono zadovoljava TVOJE potrebe,a ne potrebe(ili misljenja)prijatelja i prolaznika!Zato treba dobro razmisliti prije kupovine,a ne srljati po nagovoru i savjetima drugih,jer ××××s to sto neko kaze da ti imas dobar auto ako TI nisi njime zadovoljan.I za kraj mala opaska,nije to etiketa iz socijalizma nego nametnuto razmisljnje iz kapitalizma,jer je njima cilj da svako ko nesto stekne na bilo koji nacin okruni svoj uspjeh kupovinom dobrog(citaj skupog)auta,koje nece napraviti i od njega profitirati Rusi niti Crvena Zastava,vec truli zapad!!!Ali najlakse je sve pojave koje nam se ne svidjaju u novom sistemu pripisati starom. :)) ;) :smile06: :smile07:

Br0ck
13-03-2003, 11:03
Doktore, svaka čast!

Supotpisujem tvoj post! Ja sam 100% zadovoljan sa svojim autom i živo mi se j... za ono što drugi misle.

Prije sam vozio auto iz veće klase i "kao" bolji, pa nisam bio zadovoljan. Sada si mogu priuštiti auto koji bi bio skuplji, brži i jači od ovog kojeg sad vozim, ali neću... neću zato što po svojim mjerilima, očekivanjima i željama vozim "dobar auto". :)) :smile06: :)) :smile06: :))

GTD
13-03-2003, 14:21
najbolji auto za nase uslove je pasat tdi 1900 sa kozom i klimom i staklima na struju

mc
13-03-2003, 14:44
... postoji jedna poslovica koja kaze da onaj koji je sretan ni u WC-u nije gladan... i to po meni stoji 100%... :smile10: :smile10: :smile10:

M.Lancer
13-03-2003, 18:37
GTD..nadam se da se zezaš... :))



Dobar auto.....e tu se ni bog i mater mu, ne slažu..jel je svakom nešto drugo dobro...ali mislim da danas više i nema loših automobila, kao nekad, čast izuzetcima, i ja mogu reći da vozim dobar auto, jel mi je toči pali vozi sistem ok. A kad mi netko utila sa svojim, neznam, passatom iz 99 koji je već tri puta mjenjao lamelu i onda ×××× da moj auto...., kojega inaće u rumunjskoj koriste taksisti tako što ga kupuju po dvojca, pa jedan radi noću a drugi danju i nalpate grdne pare, jel je jeftin a pouzdan,....nije dobar, da je kanta...e ja tu poludim, Ne zato što me u gradu niko sa njim nema i što se mugu ubacit ispred svake kolone, nego jednostavno jel je to rangiranje glupo.

Dobar auto je ređen i brz...rijetko koji je auto u gradu spor, ako se ti znaš voziti, a to što je tebi sinko sređeno, nekome je unakaženo ...itd.

Dobar auto znaći biti sretan čovjek koji puno ×××× i vozi neku kršinu i boli ga ×××××. :smile07: :))

T-IE
13-03-2003, 20:35
Najbitnije je da auto služi tebi, a ne da bude obrnuto, odnosno da od točke a do točke b dođeš bez bojazni da ćeš ostat na cesti. Svaki auto koji to ispunjava po meni je dobar auto. A sad, normalna je stvar da ljudi uvijek teže nečem boljem. I što je Nele rekao najbitnije je da si sretan s autom.

Hamurabby
16-03-2003, 07:23
Najbitnije je da ti nije sram pred ženskom koju kramu voziš.http://www.voajeri385.com/blocks/immagini2/novi.gif

Žika
12-04-2003, 06:43
hehe