PDA

Pogledaj cijelu verziju : Peugeot 206 1.1



dario.d1
10-03-2003, 13:45
Auto je star oko 2 mjeseca,prešao cca 3000 km.Kada se temp.zagrije na 90 ,čuje se lupkanje iz motornog prostora.U servisu kažu-ventil ispušnih plinova-to je kod 206-ice jedonstavno tako!!!!!!!Dali je netko imao sličnih problema,gdje i kako ih riješiti?Hvala!
dario.d1@vip.hr :smile10:

nickname
03-04-2003, 23:46
Nedaj da te muljaju! Ja sam imao isti problem i navlacili su me (autopar) dok mi nije istekla garancija. odi kod njih i reci im da ti dignu auto na dizalicu. zavuci se ispod s serviserom i reci mu da uzme pajser i neka provjeri letvu volana. druga mogucnost je da je to nosac motora, ali ako to ne rijese prvi put, znaci da to nije to. ako nis ne uspije, napisi ponovno kaj je bilo na ovaj forum, pa ti se javim. NE DAJ SE!!! :smile18:

sepra
04-04-2003, 10:32
Slažem se samo ih muči, ne daj da kupuju vrijeme.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

biiii piiii
04-04-2003, 16:27
sa tim 206 svi imaju problema, lijepi mali poluproizvod :))

Heho
29-09-2004, 12:37
Daklem, govorim iz iskustva.

Odvezi aautomobil u servis, predaj ključeve, neka otvore radni nalog, traži razgovor sa voditeljem servisa.

Zakonska obaveza kaže: "Stvar dovezena pod garantnom rokom u servis mora biti isporučena u ispravnom stanju u roku od 90 dana. Ako to nije tada kupac ima pravo na zamjenu prozvoda novim (isključivo novim)!."

Moja preporuka, ako Ti za tjedan dana ne otkone kvar, odi u Peugeot Hrvatska, te traži razgovor sa osobom nadležnom za rad servisa. Prethodno napiši što se zbiva s vozliom, koji je radni nalog, te sve što je raženo na vozilu. Budi uporan i obavezno reci da ukoliko u garantnom roku ne otklone kvar biti obaviještene sve novine i inspekotrijat.
Niti u jednom slučaj ne spominji odvjetnike, jer Ti želiš novo ispravno vozilo, a ne sudski proces.
Ja sam opsobno nakon 2 godine dobio novo vozilo

Ako nešto nije jasno javi mi se na Nenad.Komusar@hep.hr