PDA

Pogledaj cijelu verziju : TRAŽIM SICEVE ZA R5 GT TURBO



5gtt
10-03-2003, 10:27
Sve se zna.

prpa
10-03-2003, 22:01
Prodaj tu kantu, ko to još vozi, to se ganjalo prije 10 godina, dok je bil novi (a i onda su turbine odlazile).

Pocket Rocket
11-03-2003, 02:28
Inače, turbine su odlazile kretenima kao što si ti koji su ga gazili hladnog, a gasili vrućeg.Zbog ovakvih kao ti pola ikona osamdesetih i devedesetih je u kurcu.Ne pričaj o nečem o čem ništa ne znaš.I ispravka,petice su bile nove prije 12-13 god, a moj je star 16!I kao nov je.Drugi sam vlasnik,konju jedan.Samo se ti javi.Da vidiš kaj je auto. :smile07:

dj darko
12-03-2003, 06:36
moram opet prpu podrzati iako ga ni neznam!daj ohladi malo s tom svojom 5!!!!!!!××××s sirovu snagu.moze imati i 500KS......a koliko trosi...15-16?di mu je klima?zracni jastuci?filter protiv peludi?sigurnosni sustavi?
daj mi molim te reci kakvi su rezlutati na nascapu?(crash testu)?
Malo razmisli sta vozis i kako se vozis!
I daj da vidimo slku te tvoje famozne 5!!!! :smile11: null

Pocket Rocket
13-03-2003, 01:03
Zračni jastuci trebaju papcima kao što si ti,jer ili te strah ili nemaš pojma o vožnji.Vozim jedan kultni auto, ikonu osamdesetih.A ti si papak za kojeg je očito Škoda Fabia JUNIOR.A ak te zanima kak izgleda i ide petica, odi na forum Renault Club Zagreb i pogledaj komentare registriranih korisnika ili pitaj CLIA SPORT ili BULLITA. :smile06:

CLIO SPORT
13-03-2003, 09:45
Pocket, problem je u tome sto ovaj papak gore nije naveo auto koji vozi,a nece ni napisat koji auto vozi jer OCITO ima neku kantu! tako da.....to su ti oni kojima je san imati neku pilu,a voze kantu(nemam nista protiv takvih,jeb ga,situacija je takva kakva je) ali zasto vrijedjat one koji imaju pile!
ne znam,to ti je neki posebni sindrom=ZASTO BI NETKO VOZIO BOLJI AUTO OD MENE?

pocket,i gle sad kad se javi i kaze da on vozi M3 ili u najgorem slucaju bemburu peticu!?
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

dj darko
13-03-2003, 12:08
GSX-R
Gost Poruka poslana: 10.03.2003. 17:15:15 : odgovori :
--------------------------------------------------------------------------------
Je, ak je to taj, onda je isto jednu večer krenuo sa Savice na Slavonsku. Swift GTi mu je bio u guzici.Prvih 300m je krenuo silovito i Swifta nigde, a posle u četvrtoj ga je Swift prošel. Navodno se tip pravdal da se zašaltal iz druge u treću da je ostal u leru!


Sta to citam???????Jel ti to neynas gdje ti je koja brzina????ili nam sinhrona vise pa malo sam iylece mjenjac?``????
koliko citam na tvome renault forumu.pa tvoj je auto stalno na nekakvom popravku......`????Mislim da si sve rekao.......

Dom-Dom
13-03-2003, 13:13
Rocket , samo onaj koji NIKADA nije vozio R-5 GTT ili koji nije vožen u 5GTT može srati po tom autu.Auto je istina pregazilo vrijeme po pitanju sigurnosti vozila i po pitanju konstrukcije motora , ali perfomanse su i danas vrhunske.

Pocket Rocket
15-03-2003, 02:26
DRAGI MOJ DJ DARKO!!!UŽIVAJ U SVOM ZAGORSKOM OPELU SA BIJELIM BRANICIMA.INAČE,PROČITAJ DRAGI MOJ TARZANE ŠTO TI PIŠE ZA BMW-a PETICU.ZAŠALTAO ZNAČI,BOKČIJO MOJA DA NISAM DOBRO UBACIO U TREĆU, PA SAM TU IZGUBIO PUNO VREMENA.A TO TI KOJI DO TREĆE NIKAD NISI NI DOŠAO NEBI NITI ZNAO.JEDINI SERVIS NA KOJEM SAM BIO DRAGI MOJ JE STAVLJANJE ALU FELGI I GUMA ZA cca 9000kn,UGRADNJA AUSPUHA ZA 2200 kn,TRKAČIH FEDERA I AMORTIZERA,BLABLABLA...KAD SE TO SVE ZBROJI, IMAM SAMO DODATNE OPREME KAO ŠTO TVOJ PRIMITIVNI AUTO VRIJEDI!!! :)) :)) :))

dj darko
17-03-2003, 06:25
hehehehee zagorski opel s bijelim branicima!!!Ako si ti zagorec ne znaci da su svi!!!pazi pazi ti si mislio da si presaltao u trecu????pa sta imas mislit.koja ×××××× nezna di je treca pa da misli nesto??????U servis si isao ugraditi gume i felge???uobicajeno je da ljudi idu vulkanizeru koji samo namontira gumu na felgu i onda se felga s 3,4 ili 5 vijaka ucvrsti a to sto si ulupao lovu na staru krntiju......dokazuje da ti fali nesto na odredjenim mjestima! :))